Pas Burmistrza

Ogólne forum o Lacu, otwarte dla wszystkich.

Moderator: łowcy trolli

Pas Burmistrza

Wiadomośćprzez Mahdi » Pn mar 28, 2005 12:26 pm

Miałem w swoim ekwipunku Pan Thana. Po pewnym wejściu na Laca, pojawila mi sie wiadomość że kraina skąd pochodzi ten przedmiot została skasowana, a przedmioty utraciły znaczenie, wobec tego pojawił mi sie w posiadaniu Pas Burmistrza na 30 poziomie, który sprzedałem na aukcji. Chciałem sie dowiedzieć co stało sie s Shire, czego zostało skasowane, oraz jakie nowe krainy, (oprócz Zatoki dwóch wiatrów) powstały.
Mahdi
 
Wiadomości: 23
Dołączył(a): Pn lis 15, 2004 3:35 pm
Lokalizacja: Stalowa Wola

Wiadomośćprzez Lam » Pn mar 28, 2005 1:12 pm

Nikt już dziś nie pamięta, dlaczego niektórzy nazywali Firię dziwną nazwą "Shire". Oczywiście takie przezywanie pięknej wioski urąga jej mieszkańcom, którzy bardzo się denerwują, gdy ktoś to robi.

Zatoka Dwóch Wiatrów to żadna nowa kraina. Tylko głupcy mogli tę małą zatoczkę nazywać oceanem. W międzyczasie wir, który w niej gościł, ustąpił pod wpływem księżyca i wody zatoki uspokoiły się.

Tymczasem jakiś nieuważny podróżnik nie wiedząc, że pień wielkiego drzewa blokuje drogę na zachód od Midgaardu obszedł pień i odkrył, że jest tam wyboista ścieżka prowadząca prosto w góry, gdzie oprócz zamku Skadara, o którym słyszał już wcześniej, odnalazł także trochę jaskiń i zasiedlony krater.

Chciałem z tego miejsce zdementować, jakoby gdzieś w górach można było spotkać żywe kałuże czy inne lawy. Nie ma w naszym świecie miejsca dla takich "istot".
Emblemat użytkownika
Lam
władca Leanderu
 
Wiadomości: 2886
Dołączył(a): Pn maja 28, 2001 2:00 am
Lokalizacja: 22°17' E - 52°11' N

Wiadomośćprzez Powsinoga » Pn mar 28, 2005 1:40 pm

Cholera, przez te wasze przemeblowania muszę projekt nowego opowiadania wywracać na lewą stronę!
Nudes nis'a pudes!
Emblemat użytkownika
Powsinoga
 
Wiadomości: 640
Dołączył(a): Pn paź 18, 2004 8:58 pm
Lokalizacja: Z sinej dali...

Wiadomośćprzez Alucard-away » Pn mar 28, 2005 2:37 pm

Powsinoga napisał(a):Cholera, przez te wasze przemeblowania muszę projekt nowego opowiadania wywracać na lewą stronę!

Niekoniecznie... Wystarczy jakiś normalny edytor tekstu i opcja "Search and replace". :)
Ostatnio edytowano Pn mar 28, 2005 2:37 pm przez Alucard-away, łącznie edytowano 1 raz
Emblemat użytkownika
Alucard-away
 
Wiadomości: 180
Dołączył(a): Wt sty 06, 2004 4:22 pm

Wiadomośćprzez Arastroch. » Pn mar 28, 2005 2:37 pm

A dobrze, mi się podoba, dobrymi pomysłami są takie nowości, jakieś wydarzenia, które dzieją się w naszym świecie, troche więcej questów i będzie na prawdę swietnie. Może przyszykujecie jakieś wydarzenia polityczne pomiędzy władcami róźnych krain, np. w Valisandrii, krasnoludy szykują wyprawę na Morię, to są na prawdę ciekawe rzeczy.
Klnę się prawdą i nieprawdą,
Klnę się mieczem, słuszną bitwą,
Klnę się gwiazdą, tą poranną,
Klnę się weczorną modlitwą.
Arastroch.
 
Wiadomości: 219
Dołączył(a): So lip 17, 2004 9:33 pm

Wiadomośćprzez Tzeentch » Wt mar 29, 2005 7:16 pm

Krasnoludom urąga nazwa "Moria". Ale nie martw się, wkrótce ją przemianują. :)
Emblemat użytkownika
Tzeentch
książę wampirów
 
Wiadomości: 1280
Dołączył(a): Śr maja 08, 2002 2:00 am
Lokalizacja: Szczecin

Wiadomośćprzez Powsinoga » Wt mar 29, 2005 7:23 pm

Ano - cuchnący ściek, a oni to nazywają MORIĄ?! :roll:
Nudes nis'a pudes!
Emblemat użytkownika
Powsinoga
 
Wiadomości: 640
Dołączył(a): Pn paź 18, 2004 8:58 pm
Lokalizacja: Z sinej dali...

Wiadomośćprzez Tzeentch » Wt mar 29, 2005 7:45 pm

Zgłaszam sprzeciw! Firia to nie wioska, ale kwitnąca osada. :)
Emblemat użytkownika
Tzeentch
książę wampirów
 
Wiadomości: 1280
Dołączył(a): Śr maja 08, 2002 2:00 am
Lokalizacja: Szczecin


Powrót do Lac



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 5 gości

cron