Komunizm

Bezkarność wypowiedzi gwarantowana!

Komunizm

Wiadomośćprzez Val » N sty 05, 2003 10:34 pm

Cześć. Jestem komunistą. Jeżeli jesteś zainteresowany/a działalnością rewolucyjną napisz do mnie. Mój e-mail to Zofia666@poczta.fm, a numer gadu gadu to 5333256. Mam do Was wszystkich ogromną prośbę. Chodzi o wysłanie tego tekstu swoim znajomym. Liczę na Waszą pomoc. Dziękuję.
ulice upadły mi na bablon
Emblemat użytkownika
Val
 
Wiadomości: 2203
Dołączył(a): N lis 10, 2002 3:26 pm
Lokalizacja: Skąd mam wiedzieć?

Wiadomośćprzez Val » Wt sty 07, 2003 3:55 pm

aa... I rozumiem, że ktoś może pomyśleć sobie: hehe... Co za jełop. Nie winię go za to. Jeśli ktoś nie zgadza się z ideą komunizmu, to jego sprawa. Tak samo jak to, że ja się z nią zgadzam jest moją sprawą. Jeśli zaś komuś przyjdzie do głowy, że należy mi się wpierdol za me idee to proszę tylko o to, żeby to nie był wpierdol na lacu, a w rzeczywistości, bo sprawa ta laca nie dotyczy i dotyczyć najprawdopodobniej nie będzie. Dziękuję, jeśli ktoś raczy mnie wysłuchać, a jeśli nie to się jebcie:] ŚMIERĆ BURŻUJOM!!!
ulice upadły mi na bablon
Emblemat użytkownika
Val
 
Wiadomości: 2203
Dołączył(a): N lis 10, 2002 3:26 pm
Lokalizacja: Skąd mam wiedzieć?

Wiadomośćprzez Lam » Wt sty 07, 2003 7:05 pm

Bo Ty nie jesteś burżujem? Ja wiem, ile kosztuje komputer i jakie rachunki telefoniczne płaci się grając z modemu, więc nawet się nie sil z tym trollem.
Emblemat użytkownika
Lam
władca Leanderu
 
Wiadomości: 2886
Dołączył(a): Pn maja 28, 2001 2:00 am
Lokalizacja: 22°17' E - 52°11' N

Wiadomośćprzez Val » Wt sty 07, 2003 7:35 pm

Nic nie wiesz, Lam. Łączę się przez modem, zgadza się, a jak to się dzieję, to zaraz Ci wytłumaczę PW.
Post Scriptum: Jakim trollem?
ulice upadły mi na bablon
Emblemat użytkownika
Val
 
Wiadomości: 2203
Dołączył(a): N lis 10, 2002 3:26 pm
Lokalizacja: Skąd mam wiedzieć?

Komunizm??? Utopia.

Wiadomośćprzez Tzeentch » Cz sty 16, 2003 12:32 pm

A ja, tak dla odmiany, jestem zagorzałym prawicowcem, częścią elektoratu UPR i twierdzę, że komunizm jest gorszy od faszyzmu (choć faszyzm opiera się na ideologii narodowosocjalistycznej, więc są niedalego względem siebie).
Emblemat użytkownika
Tzeentch
książę wampirów
 
Wiadomości: 1280
Dołączył(a): Śr maja 08, 2002 2:00 am
Lokalizacja: Szczecin

Wiadomośćprzez Nyslin » Cz sty 16, 2003 9:34 pm

Valdrab napisał(a):
Post Scriptum: Jakim trollem?


Tak w skrócie - troll, to osoba, której głównym zajęciem jest tworzenie prowokatorskich postów, dla samej przyjemności tworzenia i wywoływania wszelkich kłótni, ewentualnie wzbudzania irytacji.
No albo jedno i drugie...
Nyslin
 
Wiadomości: 14
Dołączył(a): Cz lut 21, 2002 2:00 am
Lokalizacja: Tarnów

Wiadomośćprzez Lam » So sty 18, 2003 4:29 am

Nyslin napisał(a):Tak w skrócie - troll, to osoba, której głównym zajęciem jest tworzenie prowokatorskich postów, dla samej przyjemności tworzenia i wywoływania wszelkich kłótni, ewentualnie wzbudzania irytacji.

[wiadomości?] są wtedy, gdy się nie je mięsa, moim zdaniem wszystkie są prowokatorskie, bo wymyśla je kler, ale nie rozumiem, jak to sie ma do trolli? Troll to nie tak znowu koniecznie taka osoba, podstawowe znaczenie to jednak wiadomość/wątek mający wywołać określone reakcje na liście/grupie/czymkolwiek, a dopiero potem niektórzy zaczęli trollami nazywać "tych, którzy trollują", czyli podkładają trolle. W każdym razie, trolli są dwa rodzaje, umiejętny troll jest wtedy, kiedy ktoś mądry podsyca dyskusję laików podrzucając im sprzeczne tezy i bezsensowne kontrargumenty (których laik z natury swej nie pojmie, jednak będzie brnął w dyskusję w przekonaniu, że coś w niej osiągnie, w zamian jednak tylko się pogrążając, o czym nie wie). Nieumiejętny troll jest wtedy, kiedy autor nie za bardzo wie, co robi, albo angażuje się w dyskusję emocjonalnie, po pewnym czasie samemu dając sie "trollować". I to już przestaje być troll w ogóle, a zaczyna głupota. Ja myślałem, że wypowiedź Valdraba to troll, ale może to była po prostu głupota?

A tak swoją drogą, czemu sprawa nie miałaby się tyczyć Laca? Jak jesteś taki czerwony, to może chciałbyś obalić bogów i oddać władzę śmiertelnym? Oczywiście ty byłbyś ich przedstawicielem. Chcesz spróbować sił? :)
Emblemat użytkownika
Lam
władca Leanderu
 
Wiadomości: 2886
Dołączył(a): Pn maja 28, 2001 2:00 am
Lokalizacja: 22°17' E - 52°11' N

Wiadomośćprzez Val » Wt sty 21, 2003 4:24 pm

A mogę:)? To nie była prowokacja, tylko prośba.
ulice upadły mi na bablon
Emblemat użytkownika
Val
 
Wiadomości: 2203
Dołączył(a): N lis 10, 2002 3:26 pm
Lokalizacja: Skąd mam wiedzieć?


Powrót do Hyde Park



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 25 gości

cron