Problemy w lac

Ogólne forum o Lacu, otwarte dla wszystkich.

Moderator: łowcy trolli

Problemy w lac

Wiadomośćprzez bultrim » Śr wrz 02, 2020 11:11 am

Witam... W laca gram w sumie od prawie 13 lat, ostatni raz z 7 lat temu i po powrocie niestety zauważyłem kilka dość upierdliwych problemów. Postanowiłem tym razem pograc magiem lecz jest problem z wieloma czarami. Mam Wyćwiczone do adepta identyfikacje oraz wykrycie magii lecz nie jestem w stanie rzucić czaru. Caly czas pokazuje informacje że nie mozna wykonac tego polecenia z postaci. To samo miałem z czarem osłabienie lecz dziwnie po dwóch dniach byłem w stanie go rzucić.. Ktos coś pomoże?
bultrim
 
Wiadomości: 2
Dołączył(a): Śr wrz 02, 2020 10:12 am

Re: Problemy w lac

Wiadomośćprzez bultrim » Śr wrz 02, 2020 5:24 pm

co do czaru identyfikacja dzisiaj doszedłem iż samo rzucenie czaru nie działa, jedynym sposobem aby go rzucić jest pełne aliasowanie "alias 1 czaruj identyf miecz" i wywołanie 1. dopiero wtedy czar działa. gdy próbuję normalnie rzucić z komendy czaruj identyf miecz to nadal jest komunikat iż nie można wykonać tego polecenia z postaci.
bultrim
 
Wiadomości: 2
Dołączył(a): Śr wrz 02, 2020 10:12 am

Re: Problemy w lac

Wiadomośćprzez Thail » Śr paź 28, 2020 1:05 pm

Odpowiedź na 1. Możliwe, że byłeś poza postacią (PP) albo wpisywałeś niewłaściwą komendę. W przypadku, gdy czar nie udaje się rzucić pojawia się komunikat: straciłeś koncentrację - o ile dobrze pamiętam.
Odpowiedź na 2.
Sprawdziłem komendy:
c ident miecz
czar ident miecz
czaru ident miecz
czaruj ident miecz
Wszystko działa jak należy.
Pozdrawiam.
"Nigdy nie kłóć się z debilem, najpierw sprowadzi cię do swojego poziomu, a później pokona doświadczeniem".
"Naród Polski jest wspaniały, tylko ludzie kurwy" -J. Piłsudski
Emblemat użytkownika
Thail
 
Wiadomości: 1857
Dołączył(a): Cz lut 20, 2003 1:57 am
Lokalizacja: Z Wyspy Lodoss (SKO)

Re: Problemy w lac

Wiadomośćprzez Lam » So paź 31, 2020 7:09 pm

Tak tak - ja wtedy dopadłem Bultrima w grze i też mu wszystko działało. Czary! :)
Emblemat użytkownika
Lam
władca Leanderu
 
Wiadomości: 2886
Dołączył(a): Pn maja 28, 2001 2:00 am
Lokalizacja: 22°17' E - 52°11' N


Powrót do Lac



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Google [Bot] i 6 gości

cron