Co dalej z naszym kącikiem?

Ogólne forum o Lacu, otwarte dla wszystkich.

Moderator: łowcy trolli

Co dalej?

Ankieta wygasła Pt kwi 22, 2005 11:32 am

Róbmy kwartalnik
2
15%
Przyjmijmy wyzwanie - miesięcznik! (graniczy z cudem)
5
38%
Wystarczy jeden kącik. Cześć pracy.
0
Brak głosów
Kontynuujmy prace, jeśli uzbiera się redakcja
5
38%
Inaczej
1
8%
 
Liczba głosów : 13

Wiadomośćprzez Eth » So sie 20, 2005 10:16 pm

no to trezeba bedzie zwerifikowac nieco plany z wiadomych wzgledow...
powsinogo - to moze zaproponuj jak bys ty to widzial co by do kogo pasowalo a pozniej zobaczymy czy kandydaci do podjecia sie zadan sie znajda...
Emblemat użytkownika
Eth
 
Wiadomości: 350
Dołączył(a): Śr kwi 21, 2004 9:03 pm
Lokalizacja: Leszno

Wiadomośćprzez Powsinoga » N sie 21, 2005 11:13 am

Z pewnych przyczyn o których nie wspomnę 2 projekty poszły do piachu. Pal sześć. Przedstawiam więc plan:

- "Mróz" - to, co jest napisane retuszujemy i wrzucamy
- "Mapa Vergardu" - muszę się tym zająć. Napisałem kilka postów powyżej, z jakich przyczyn przerwałem prace.
- "Magia w Lacu" - Gerino, nie wykręcisz się

Każdy klan mógłby sobie zrobić, tyle, że:
- z TZM może być z pewnych przyczyn mały problem...
- Familiae woli pozostawać tajemnicze i w ukryciu, to w sumie nawet dobrze i klimatycznie...
- Bractwo Żywiołów - może oni choćby się zareklamują?
- Kulub Egoistycznych Skurwysynów - no, czy ja wiem? Kthanid nie potrafił przez pół roku tekstu napisać, choćtak się deklarował, a co dopiero...

Oczywiście napiszę mały wstęp. Tymczasem moja baza zasobów ciągle maleje, i nie wiem, co tak w zasadzie NAPRAWDĘ JESTEŚMY W STANIE WYKOMBINOWAĆ...

Powsinoga out.
Nudes nis'a pudes!
Emblemat użytkownika
Powsinoga
 
Wiadomości: 640
Dołączył(a): Pn paź 18, 2004 8:58 pm
Lokalizacja: Z sinej dali...

Wiadomośćprzez Thail » N sie 21, 2005 3:04 pm

Powsinogo, Opowiadanie "Mróz" będziesz miał całe w ciągu 3 dni.
Co ma być napisane w opisie tych klanów? Jak to ma być długie i co ma w tym być?
"Nigdy nie kłóć się z debilem, najpierw sprowadzi cię do swojego poziomu, a później pokona doświadczeniem".
"Naród Polski jest wspaniały, tylko ludzie kurwy" -J. Piłsudski
Emblemat użytkownika
Thail
 
Wiadomości: 1857
Dołączył(a): Cz lut 20, 2003 1:57 am
Lokalizacja: Z Wyspy Lodoss (SKO)

Wiadomośćprzez Alu » N sie 21, 2005 3:08 pm

Powsinoga napisał(a):"Magia w Lacu" - Gerino, nie wykręcisz się

A nie powinno być ,,Magia na Lacu''?
Lu lu lu, I've got some apples, lu lu lu you've got some too, lu lu lu, let's make some applesauce, take off our clothes and lu lu lu. =) // k@jabber.cc // Last.fm
Emblemat użytkownika
Alu
 
Wiadomości: 84
Dołączył(a): N gru 21, 2003 10:47 pm

Wiadomośćprzez Lam » N sie 21, 2005 3:21 pm

A kąpiesz się w jeziorze, czy na jeziorze?

A siedzisz w pokoju, czy na pokoju?

A mieszkasz w mieście, czy na mieście?

Itd.
Emblemat użytkownika
Lam
władca Leanderu
 
Wiadomości: 2886
Dołączył(a): Pn maja 28, 2001 2:00 am
Lokalizacja: 22°17' E - 52°11' N

Wiadomośćprzez Powsinoga » N sie 21, 2005 4:11 pm

Napiszcie najlepiej: (to na razie dla Thaila i Orenolda, ale jak ktoś chce)

- Co to za klan?
- Co robicie/robiliście/wasze ambicje (parę zdań)
- Kontakt, "jeśli lubisz mordowanie przyłącz się do nas - do Klubu Przyjaciół Siekiery!" i takie tam, na koniec.

Całość - pół "ekranu". Możecie się w długości zawzorować na tekście Gerino "Skarby Doliny Elfów". Taka właśnie mi mw. pasuje. Potem z Waszych tekstów coś posklejam.
Nudes nis'a pudes!
Emblemat użytkownika
Powsinoga
 
Wiadomości: 640
Dołączył(a): Pn paź 18, 2004 8:58 pm
Lokalizacja: Z sinej dali...

Wiadomośćprzez Thail » Śr sie 24, 2005 2:25 pm

Pooooooooowsinogo! Potrzebny mi Twój e-mail, bo go gdzieś kuźwa zawieruszyłem :???: a skończyłem już opowiadanko :cool:
Myślę jednak, że to opowiadanie może iść jeszcze w dwóch kącikach:P bo jest dość długie. Jeśli nie chcesz czekać na e-mail możesz całość skopiować z forum opowiadań, albo i nie bo mogą być błędy. Więc zarzuć ten e-mail, a następnie czekaj na opis klanu. :grin:
Następnego dnia o godzinie 00:52.
Opis klanu, który mógłby znaleźć się w Tawernie jest juz gotowy, czy coś jeszcze trzeba zrobić?
"Nigdy nie kłóć się z debilem, najpierw sprowadzi cię do swojego poziomu, a później pokona doświadczeniem".
"Naród Polski jest wspaniały, tylko ludzie kurwy" -J. Piłsudski
Emblemat użytkownika
Thail
 
Wiadomości: 1857
Dołączył(a): Cz lut 20, 2003 1:57 am
Lokalizacja: Z Wyspy Lodoss (SKO)

Wiadomośćprzez Eth » Cz sie 25, 2005 9:23 am

trzeba ;p
mozesz mi podpowiedziec co ja mam zrobic :D
bo mi jakos inwencji brak ;p :D
Emblemat użytkownika
Eth
 
Wiadomości: 350
Dołączył(a): Śr kwi 21, 2004 9:03 pm
Lokalizacja: Leszno

Wiadomośćprzez Powsinoga » Cz sie 25, 2005 9:53 am

Hmmmm :think:

MAM! :smile:

1. Ciekawy log z wyprawy - zapraszam (jeśli o Ciebie Eth chodzi, to możesz zorganizować grupę w ramach klanu, będzie wszystko lepiej zorganizowane) Np. najpierw pogawędka w karczmie "Po co, cz czym to się je", potem łażenie, wojowanie i tym podobne. To może być niezłe, za to wydaje mi sięz lekka kłopotliwe.

2. Opis jakiegoś miejsca - tjaaa, można napisać z czym to się je i o co to się bije. Gdzie się łazi i tak dalej - długość jak przy "Skarbach Doliny Elfów" autorstwa Gerino.

Nic więcej mi nie przychodzi do głowy. Wbrew obiegowym opiniom nie jestem wszechmogący. :eek:

Pamiętajcie, ja nie chcę wszystkiego zdokumentować i podać na talerzu! Mógłbym nawymyślać tekstów jak przechodzić questy, czy jak grać, ale to nie o to chodzi!!!
Nudes nis'a pudes!
Emblemat użytkownika
Powsinoga
 
Wiadomości: 640
Dołączył(a): Pn paź 18, 2004 8:58 pm
Lokalizacja: Z sinej dali...

Wiadomośćprzez Thail » Cz sie 25, 2005 6:08 pm

Ad.1.
Ołtarz
[Wyjścia: południe góra]
Znajdujesz się teraz przy świątynnym Ołtarzu w północnym krańcu Świątyni Miasta Midgaard. Sam ołtarz, wykonany z pięknego polerowanego marmuru, jest ustawiony przodem do ciebie. Za nim widzisz potężną statuę Odyna, króla ludzkości. Ponad sobą spostrzegasz pomieszczenia, przeznaczone dla twórców tego świata.
Z przodu ołtarza stoi urna na dary.
Wyleguje się tu Malis........
(niewidka) Stoi sobie tutaj Riddick Szukający Śmierci.
Stoi sobie tutaj Alucard upadły duch [WRW].
Stoi sobie tutaj Gimza <<<<< SŁUŻEBNICA SŁOŃCA >>>>>.
Stoi sobie tutaj Noghos Ksiadz.
Stoi sobie tutaj Caini Głupi.
(niewidka) Wyleguje się tu Tamiel Świątobliwy Mąż - A Takiego...!.
(niewidka) (biała aura) Stoi sobie tutaj Baarian [TSS].
Stoi sobie tutaj Arastroch [TSS].
Stoi sobie tutaj Saradir Powsinoga.
Stoi sobie tutaj Nreannen psioniczka.
(niewidka) (ukrycie) Stoi sobie tutaj Lavertan.. Mąż Sawantry [NFL].
Stoi sobie tutaj Katirghan niszczyciel zla.
Stoi tu duży, tresowany seter.
(biała aura) (płonie) Stoi tu uzdrowiciel.

Ślub Karthigana i Nreannen udzielany przez pijanego i wulgarnego psionika na faktach autentycznych. Niestety nie zdążę tego przerobić, no, chyba, że ktoś inny chciałby się tym zająć :grin: lub zamieścimy dopiero w kolejnym kąciku.
"Nigdy nie kłóć się z debilem, najpierw sprowadzi cię do swojego poziomu, a później pokona doświadczeniem".
"Naród Polski jest wspaniały, tylko ludzie kurwy" -J. Piłsudski
Emblemat użytkownika
Thail
 
Wiadomości: 1857
Dołączył(a): Cz lut 20, 2003 1:57 am
Lokalizacja: Z Wyspy Lodoss (SKO)

Wiadomośćprzez Powsinoga » Cz sie 25, 2005 6:48 pm

Na tym ślubie byłem, miód i wino piłem, tak strasznie się schlałem, szystko zapomniałem...

Nie, pamiętam ten ślub - nie jestem natomiast pewien, czy log z niego nadaje się do publikacji... raczej nie.

Ale, tak pro forma, wyślij mi tego loga przez PW. Zobaczę czy się nada i co da się zrobić. No i powspominam dawne dzieje :wink:
Nudes nis'a pudes!
Emblemat użytkownika
Powsinoga
 
Wiadomości: 640
Dołączył(a): Pn paź 18, 2004 8:58 pm
Lokalizacja: Z sinej dali...

Wiadomośćprzez Thail » Cz sie 25, 2005 6:52 pm

No nie przesadzajmy Powsinogo, ja byłem na znacznie mniej przyjemnych ślubach, gdzie najczęściej zamiast słodkiego wina lała się czerwona krew graczy i to w dużych ilościach :twisted:
Ten akurat był jeszcze cywilizowany.
Wysłałem :cool:
"Nigdy nie kłóć się z debilem, najpierw sprowadzi cię do swojego poziomu, a później pokona doświadczeniem".
"Naród Polski jest wspaniały, tylko ludzie kurwy" -J. Piłsudski
Emblemat użytkownika
Thail
 
Wiadomości: 1857
Dołączył(a): Cz lut 20, 2003 1:57 am
Lokalizacja: Z Wyspy Lodoss (SKO)

Wiadomośćprzez Powsinoga » Pt wrz 02, 2005 4:48 pm

Patrzcie państwo, Slaanesh jest we wrześniowej Tawernie RPG - http://www.tawerna.rpg.pl/dane/trpg/tawerna70/ :lol: :wink:

A tak na marginesie - do roboty gamonie! A dokładniej gamoniu w liczbie pojedyńczej, czyli Gerino! Już mamy troszkę krótkich materiałów, skleci się do kupy i wyśle (choć nie będzie już tak obszernie, jak ostatnim razem) - tylko Gerino, weźże się w garść do cholery i zrób ten artykuł, bo się zrobię agresywny! :evil:
Nudes nis'a pudes!
Emblemat użytkownika
Powsinoga
 
Wiadomości: 640
Dołączył(a): Pn paź 18, 2004 8:58 pm
Lokalizacja: Z sinej dali...

Wiadomośćprzez joerg » Pt wrz 02, 2005 5:37 pm

Powsinoga napisał(a):Patrzcie państwo, Slaanesh jest we wrześniowej Tawernie RPG - http://www.tawerna.rpg.pl/dane/trpg/tawerna70/ :lol: :wink:

Tam jest napisane, że w październikowej.
joerg
 
Wiadomości: 361
Dołączył(a): Pn sie 08, 2005 2:13 pm

Wiadomośćprzez Powsinoga » Pt wrz 02, 2005 6:03 pm

Oj, wychodzi we wrześniu - niewiele mnie to wszystko obchodzi, ot, szczegół.
Nudes nis'a pudes!
Emblemat użytkownika
Powsinoga
 
Wiadomości: 640
Dołączył(a): Pn paź 18, 2004 8:58 pm
Lokalizacja: Z sinej dali...

Wiadomośćprzez Thail » Pt wrz 02, 2005 7:29 pm

Obawiam się, że ten koleś nie jest nawet wampirem, gdyż to jest ciemny elf;P
Więc co najwyżej może to być postać na podstawie, któej Slaaguś tworzył swój imidż:P
A tak na marginesie nie wyroboliśmy sie z kącikiem, czy jak?:(
"Nigdy nie kłóć się z debilem, najpierw sprowadzi cię do swojego poziomu, a później pokona doświadczeniem".
"Naród Polski jest wspaniały, tylko ludzie kurwy" -J. Piłsudski
Emblemat użytkownika
Thail
 
Wiadomości: 1857
Dołączył(a): Cz lut 20, 2003 1:57 am
Lokalizacja: Z Wyspy Lodoss (SKO)

Wiadomośćprzez Powsinoga » Pt wrz 02, 2005 8:55 pm

Na szczęście pewien anonimowy lacowy bajduła przewidział nasze opieszalstwo i zapowiedział Tawernie RPG, że następny kącik będzie na październikowy(czyli wychodzący w październiku) :cool:
Ostatnio edytowano Pt wrz 02, 2005 9:42 pm przez Powsinoga, łącznie edytowano 1 raz
Nudes nis'a pudes!
Emblemat użytkownika
Powsinoga
 
Wiadomości: 640
Dołączył(a): Pn paź 18, 2004 8:58 pm
Lokalizacja: Z sinej dali...

Wiadomośćprzez Arastroch. » Pt wrz 02, 2005 8:58 pm

Hmm, ja chyba jego twarz miałem jako emblemat na forum muzgusa. Ale nie ważne :P
Klnę się prawdą i nieprawdą,
Klnę się mieczem, słuszną bitwą,
Klnę się gwiazdą, tą poranną,
Klnę się weczorną modlitwą.
Arastroch.
 
Wiadomości: 219
Dołączył(a): So lip 17, 2004 9:33 pm

Wiadomośćprzez Thail » Pt wrz 02, 2005 11:19 pm

Hmmmm czyli w kilku słowach daliśmy dupy z wrześniowym wydaniem kącika :sad:
"Nigdy nie kłóć się z debilem, najpierw sprowadzi cię do swojego poziomu, a później pokona doświadczeniem".
"Naród Polski jest wspaniały, tylko ludzie kurwy" -J. Piłsudski
Emblemat użytkownika
Thail
 
Wiadomości: 1857
Dołączył(a): Cz lut 20, 2003 1:57 am
Lokalizacja: Z Wyspy Lodoss (SKO)

Wiadomośćprzez Powsinoga » So wrz 03, 2005 8:18 am

Na szczęście pewien anonimowy lacowy bajduła przewidział nasze opieszalstwo i zapowiedział Tawernie RPG, że następny kącik będzie na październikowy(czyli wychodzący w październiku) luzak

Czyli przypominam, co powiedziałem.

Hmmmm czyli w kilku słowach daliśmy dupy z wrześniowym wydaniem kącika smutek

Chcesz dawać dupy, to dawaj. Ja napisałem im już w wakacje, że jako niewielki zespół nie mamy możliwości szybkiego wykonywania artykułów, i po prostu następny był zapowiedziany na listopadowy (czyli wychodzący w październiku) i nawet nie brałem pod uwagę wyrobienia się na październikowy (wychodzący we wrześniu).
Nudes nis'a pudes!
Emblemat użytkownika
Powsinoga
 
Wiadomości: 640
Dołączył(a): Pn paź 18, 2004 8:58 pm
Lokalizacja: Z sinej dali...

Wiadomośćprzez Eowyna » So wrz 03, 2005 11:12 am

Powsinogo, tak nie może być. Widzę, że trzeba się za to ostro zabrać. Mogę wam pomóc, mam doświadczenie, piszę artykuły na stronach fantasy. Proszę o rychły kontakt.
"We krwi jest światło,
a w świetle jest życie
Dla miłości życia,
dla miłości życie"
Emblemat użytkownika
Eowyna
 
Wiadomości: 77
Dołączył(a): Pt lut 27, 2004 4:28 pm

Wiadomośćprzez Powsinoga » Śr wrz 14, 2005 1:47 pm

Uwaga "redakcja", proszę mi się wyrobić z ostatnimi artykułami do soboty. Powtarzam, termin ostateczny wysyłania do mnie - sobota tego tygodnia. Słyszeli?!

Powsinoga out

PS. Pozwalam sobie na załączenie mojego tekstu o klanach Laca. Wy możecie komentować, zgłaszać poprawki etc.

Idziesz z wolna ulicą małego miasteczka. Ze wszystkich stron otacza cię gęsta mgła. Czujesz chłód i lekki niepokój… oraz wielką samotność. Czyżby celem twoich poszukiwań było przystanie do jednej z organizacji i klanów, których mniej lub bardziej sprzeczne cele i interesy krzyżują się w sprzymierzeniach, wojnach, czy też pozostają sobie obojętne?

Nie przejmuj się, oto i znalazł się dla ciebie przewodnik!

W Lacu funkcjonuje wiele mniej lub bardziej potężnych organizacji. Część z nich walczy dla idei, jeszcze inne dla pieniędzy i potęgi, a cele niektórych są tajemnicą, znaną tylko tym, którzy do nich przystali. Jak nawet bogini miłości Naja rzekła „Cóż cieszy tak bardzo tak bardzo oko walecznych bogów, jak nie pojedynek na śmierć i życie dwóch wielkich idei, ambicji, mocy…” – największa ze znanych w Lacu wojen klanowych toczy się (choć ostatnio nieco przycichła) między potężnym Tajnym Związkiem Militarystów, a jeszcze bardziej okrytą mrokiem tajemnicy wampirzą elitarną sektą, znaną podobno jako Familiae. Zasadniczo, ze względu na skrytość obu organizacji walka pozostałaby pośród najciemniejszych zakątków świata – przez wielką skalę walki Wojna Gniewu pozostaje najlepiej znanym konfliktem, który nie przynosi do tej pory żadnego rozstrzygnięcia.
Poza tym funkcjonuje jeszcze neutralne Bractwo Żywiołów, którego cele pozostają nieznane, awanturniczy, arogancki i zamknięty tylko dla siebie Klub Egoistycznych Skurwysynów, których ambicją jest zwyczajna arogancka rozróba w dobrym stylu, czy elfia rodzina Loralhal, której cele na razie pozostają nieznane, istnieje także dość chaotyczny moim skromnym zdaniem klan BĘC...
W Lacu istnieje jeszcze bezlik pomniejszych klanów i organizacji – niejednokrotnie ujrzysz liczne akronimy tychże, czy to wydrapane w ciemnych zaułkach, czy to noszone w tajnych notatkach przez zakapturzonych gońców, czy wyhaftowane na wojennych chorągwiach – jednak, jako że nie sposób je wszystkie spamiętać, a i nie udzielają się one zbytnio w ostatnim czasie, większe rozpisywanie się o nich uważam za bezsensowne zawracanie ci głowy.
Przywódcy trzech klanów wystosowali też pisma, w których wprowadzą cię nieco dalej w tajemnice swych klanów, licząc być może na twoje przyszłe wsparcie? Może więc któregoś dnia przystaniesz do któregoś z klanów… a może samemu staniesz się mistrzem własnego, czy też jednak pójdziesz własną drogą?
Niezależnie od tego, którą z tych ścieżek wybierzesz, życzę ci powodzenia!

- Saradir Powsinoga, bajarz i przygód poszukiwacz


Bractwo Żywiołów zostało zawiązane na początku 571 (w zaświatach - 2004) roku przez maga i mnicha Takishiego. Od tego czasu związało się z klanem (w dużej mierze na całe Lacowe życie) kilkunastu graczy. Z założenia Bractwo jest neutralne, nie prowadzi wojen z innymi organizacjami. Jedno z głównych założeń klanu wiążą się z niesieniem pomocy osobom, które jej potrzebują. Możesz być również pewien, że nie zginiesz z ręki członka Bractwa, chyba, że dałeś mu do tego podstawy. Wychodzimy z założenia, iż aby stać się postrachem graczy, nie trzeba się zbytnio starać. Natomiast być postacią szanowaną, a nawet lubianą - to już znacznie trudniejsze wyzwanie, któremu staramy się sprostać najlepiej jak potrafimy. Członków Bractwa poznasz na Lacu po "emblemacie" [BŻ] stanowiącym część tytułu postaci, który to tytuł informuje również o rodzaju profesji. Wiążac się z Bractwem, możesz być pewien że na Lacu nie będziesz sam. Tak jak inne klany, BŻ jednakże wymaga od swoich członków lojalności i zaangażowania w wydawane polecenia Rady- kierownictwa klanu. Jeśli chcesz dowiedzieć się czegoś więcej o Bractwie czy też jego regulaminie, bądź masz jakieś pytania- zapraszamy na nasza stronę internetową- "http://bz.lac.pl".

- Orenold z Bractwa Żywiołów


TZM – Tajny Związek Militarystów
TZM to klan o strukturze typowo militarnej, którego głównym celem jest walka i wszystko to co jest z nią związane. Militaryści wybierają spośród siebie najlepszych graczy i to właśnie im przypada zaszczytne miano mistrza jednej z czterech kast bądź całego klanu. Wybrani w ten sposób mistrzowie sprawują pieczę nad bezpieczeństwem i wojskową edukacją pozostałych graczy należących do klanu. Jeśli ktoś uważa, że walka nie jest jego głównym atutem, to zawsze może spróbować swoich sił w bardziej intelektualnych i dyskretnych dziedzinach.
Gracze, którzy zostaną przyjęci do TZM automatycznie trafiają do kasty adeptów. Tam pod okiem doświadczonych graczy przechodzą podstawowe szkolenie i zapoznają się z zasadami panującymi w klanie.
Gdy mistrz kasty lub klanu uzna szkolenie za zakończone, klanowicz może wybrać między dwoma kastami:
* Przedstawiciele zajmują się reprezentowaniem TZM, zbieraniem informacji o wrogach, gromadzenie wiedzy o świecie oraz działalnością wywiadowczą.
* Wojownicy stanowią główną siłę bojową TZM i to właśnie oni najczęściej stają w szranki z wszelkimi zagrożeniami dla klanu. Są to świetnie przeszkoleni gracze, których celem jest walka z innymi oraz dążenie do całkowitej perfekcji w tym co robią.
Prawdziwym zaszczytem dla każdego militarysty jest dostanie się do kasty egzekutorów z której wywodzą się najpotężniejsze postacie.
Jeśli jednak potrzebujesz tylko militarnego wsparcia w walce o naprawdę słuszną sprawę, to możesz liczyć na pomoc Tajnego Związku Militarystów.
Więcej informacji na temat TZM możesz uzyskać na stronie:

http://www.tzm.republika.pl/index.htm

lub

http://www.tzm.glt.pl/

- Thail, Mistrz Tajnego Związku Militarystów

„...Bęc – w komiksach odgłos upadku bądź uderzenia...”

Historia:

Klan BĘC powstał stosunkowo niedawno (około pół roku temu, licząc oczywiście w realtime). Założycielami i pierwszymi członkami byli Kathal, Willem oraz Zantharok. Po jakimś czasie dołączył Arhen ( obecnie Arvnir). W tamtych czasach BĘC był klanem dość mocno zanarchizowanym i nie posiadał żadnych skomplikowanych założeń oraz szczytnych celów. Powstał w celu samopomocy kilku graczy. Tak jest praktycznie do dziś, choć pojawiają się również inne wizje funkcjonowania klanu. W tamtych „zamierzchłych” dla klanu czasach oprócz w/w czwórki przewinęło się przez niego kilku dziwnych typów, raczej mrukliwych i nic o nich ani ich dalszych losach nie wiadomo do dziś :-)
Wracając do założycieli: z pierwotnego składu został jedynie Kathal. Willem po czasowym zaniku działalności klanu przeszedł do TZM, o Zantharoku słuch zaginął bardzo szybko, a postać Arhena pewnie do dziś tkwi gdzieś w lesie :-)...
Nadeszły jednak nowe, bardziej przychylne BĘC czasy.

Aktualny skład:

Kathal – przywódca klanu
Arvnir – zastępca przywódcy klanu
Nekron – członek klanu
Xylem – członek klanu
Khori – członkini klanu (na razie nasz rodzynek płci pięknej)
Maricus – członek klanu
Visael – członek klanu
Dragnar – członek klanu

Pozostali nie dali znaku życia od jakiegoś czasu, więc są obecnie uznani za niebyłych.

Struktura, organizacja i cele klanu:

Struktura jest prosta (vide skład). Może to ulec jednak zmianom w przypadku okrzepnięcia klanu. Podczas podejmowania decyzji ważnych i brzemiennych w skutki dla całości grupy, Kathal i Arvnir posiadają dwa głosy, pozostali członkowie po jednym.
Klan BĘC dalej pozostaje bardzo wolnościowym klanem, zasadniczo kierując się: tzw. „podtrzymywaniem klimatu” czyli grą opartą na kanonach światów fantasy (o ile to tylko możliwe) i pomocą wewnątrzklanową oraz udzielaną innym początkującym graczom (w miarę możliwości).
Długodystansowe cele: brak (z braku wiedzy o możliwej żywotności klanu czyli: pożyjemy, zobaczymy...:-))
Sojusze i mentorzy: brak ;-)
Przyjaciele klanu: owszem, są
Wrogowie klanu: zapewne są

- Kathal Szklista Łza [BĘC]






Odpowiada?
Ostatnio edytowano So wrz 17, 2005 8:45 pm przez Powsinoga, łącznie edytowano 4 razy
Nudes nis'a pudes!
Emblemat użytkownika
Powsinoga
 
Wiadomości: 640
Dołączył(a): Pn paź 18, 2004 8:58 pm
Lokalizacja: Z sinej dali...

Wiadomośćprzez Thail » Śr wrz 14, 2005 3:24 pm

Mi tak :cool:
"Nigdy nie kłóć się z debilem, najpierw sprowadzi cię do swojego poziomu, a później pokona doświadczeniem".
"Naród Polski jest wspaniały, tylko ludzie kurwy" -J. Piłsudski
Emblemat użytkownika
Thail
 
Wiadomości: 1857
Dołączył(a): Cz lut 20, 2003 1:57 am
Lokalizacja: Z Wyspy Lodoss (SKO)

Wiadomośćprzez Kathal » So wrz 17, 2005 8:07 pm

Dzięki, Powsinogo...:-)
Emblemat użytkownika
Kathal
 
Wiadomości: 108
Dołączył(a): N sty 30, 2005 12:52 pm
Lokalizacja: Wielkopolska

Wiadomośćprzez Powsinoga » Wt wrz 27, 2005 11:39 am

Ech, miało być na sobotę, i to jak dawną... :cry:

Wysłałem więc kącik w składzie awaryjnym, na taką ewentualność byłem na szczęście jako tako przygotowany. Oto, co tam było:

- Wstęp
- Zaktualizowana mapa Midgaardu
- "Mróz"
- Klany Laca

I wniosłem uwagę by wypchali się z tym "LAC Teamem". Nic więcej nie byłem w stanie zrobić. Mam nadzieję, że coś z tego wyjdzie.
Nudes nis'a pudes!
Emblemat użytkownika
Powsinoga
 
Wiadomości: 640
Dołączył(a): Pn paź 18, 2004 8:58 pm
Lokalizacja: Z sinej dali...

Wiadomośćprzez Arthanis » Wt wrz 27, 2005 12:34 pm

:bow: widzę, że się starasz, a skoro już mam internet w domu to możesz mnie obarczyć częścią pracy, tylko sprecyzuj co mam zrobić (nie zwracam się na PW bo może ktoś inny też ma pomysł co mógłbym zrobić)
"Jeśli coś wydaje się właściwe, to należy się trzy razy zastanowić, czy jest właściwe"
Emblemat użytkownika
Arthanis
 
Wiadomości: 89
Dołączył(a): Pt mar 19, 2004 2:07 pm

Wiadomośćprzez Powsinoga » Wt wrz 27, 2005 12:42 pm

Teraz? Kiedy już wysłałem?! Myślisz, że ja długo zamierzam jeszcze w tym siedzieć?!
Nudes nis'a pudes!
Emblemat użytkownika
Powsinoga
 
Wiadomości: 640
Dołączył(a): Pn paź 18, 2004 8:58 pm
Lokalizacja: Z sinej dali...

Wiadomośćprzez Thail » Wt wrz 27, 2005 12:48 pm

Myślisz, że ja długo zamierzam jeszcze w tym siedzieć?!

Sto lat!... Sto lat!... Sto lat!... :alkoholik: :db:
"Nigdy nie kłóć się z debilem, najpierw sprowadzi cię do swojego poziomu, a później pokona doświadczeniem".
"Naród Polski jest wspaniały, tylko ludzie kurwy" -J. Piłsudski
Emblemat użytkownika
Thail
 
Wiadomości: 1857
Dołączył(a): Cz lut 20, 2003 1:57 am
Lokalizacja: Z Wyspy Lodoss (SKO)

Wiadomośćprzez Arthanis » Wt wrz 27, 2005 1:39 pm

Powsinoga napisał(a):Myślisz, że ja długo zamierzam jeszcze w tym siedzieć?!

No jeśli posiedzisz jeszcze do następnego wydania to może jeszcze się do czegoś przydam :wink:
"Jeśli coś wydaje się właściwe, to należy się trzy razy zastanowić, czy jest właściwe"
Emblemat użytkownika
Arthanis
 
Wiadomości: 89
Dołączył(a): Pt mar 19, 2004 2:07 pm

Wiadomośćprzez Powsinoga » So paź 01, 2005 10:52 am

W związku z drobnymi kłopotami z redakcyjnymi skrzynkami e-mail, które przeciągają się już od lipca, informujemy o czasowej zmianie adresu Redakcji TRPG. Wszystkich, którzy chcieliby do nas napisać zachęcamy do pisania na dawidzyk@wp.pl.
Jednocześnie przepraszamy za wszelkie trudności jakie wystąpiły do tej pory


Teraz wiem, dlaczego nie odpowiadali na mojego e-maila z załączoną skompresowaną treścią kącika. Ja za chwilę wybywam, ale wieczorem wyślę im co trzeba.

Kurcze, a Eowyna się zgłosiła, zaczęła pisać, po czym się ulotniła. Szkoda, kolejny artykuł w diabły...

Ale cieszę się, że opóźnili publikację, bo dzięki temu się w niej znajdziemy, rzecz jasna. Zaliczymy 2 kąciki.
Nudes nis'a pudes!
Emblemat użytkownika
Powsinoga
 
Wiadomości: 640
Dołączył(a): Pn paź 18, 2004 8:58 pm
Lokalizacja: Z sinej dali...

Wiadomośćprzez Powsinoga » So paź 01, 2005 4:31 pm

Dupa - jednak nie opóźnili.
Nudes nis'a pudes!
Emblemat użytkownika
Powsinoga
 
Wiadomości: 640
Dołączył(a): Pn paź 18, 2004 8:58 pm
Lokalizacja: Z sinej dali...

Wiadomośćprzez Powsinoga » N lut 05, 2006 8:14 pm

Uhaha, zacząłem odstawiać w Tawernie aferę za brak publikacji, w chwili, gdy nasz kącik był już z dawien dawna opublikowany!

Zapraszam do lektury drugiego i...
http://www.tawerna.rpg.pl/dane/trpg/tawerna74/

...ostatniego.

Dziękuję wszystkim za włożony w sprawę wysiłek, ciężką pracę i w ogóle straszliwie wdzięczny wszystkim jestem, ale nie chce mi się bardziej rozpisywać, bo więcej będzie podziękowań niż samej treści kącików.

A ja zamykam kram. Już na mnie nadszedł czas - panowie - żegnam was.
Cieszę się, że zrobiłem swoje jak należy i mam to już za sobą...
Nudes nis'a pudes!
Emblemat użytkownika
Powsinoga
 
Wiadomości: 640
Dołączył(a): Pn paź 18, 2004 8:58 pm
Lokalizacja: Z sinej dali...

Poprzednia strona

Powrót do Lac



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 6 gości

cron