cd Błędomat 642

Ogólne forum o Lacu, otwarte dla wszystkich.

Moderator: łowcy trolli

cd Błędomat 642

Wiadomośćprzez Dired » Śr cze 01, 2005 5:30 pm

Odpowiedz Ulryka to masakra, leżę teraz zwinięty w kłębek i popłakuję(Malven za to otrzymał wreszcie to na co zasłużył, brawo! ;].Ja jednak chciałbym podrążyć temat(zmusiliście mnie do zarejestrowania się-klap klap klap).
>Szczerze powiedziawszy nie widzę takiego problemu jak Ty. Moje postacie zabiły z 10000 różnych mobów i tylko raz udało mi się zdobyć 500 pd, zupełnym przypadkiem zresztą

Ja niestety nie mam w sobie silnej woli, żeby nie zapamiętać postaci"500" i nie wrócić do niej w odpowiednim momencie :razz: (poziom to zbyt łakomy kąsek, a może jestem tylko nieodpowiednio zwichrowany? :razz: )

>czy zawsze kolejny setny przeciwnik daje ci 500
ano właśnie, można sprawić, że będzie.Proszę Cię teraz Lamie, odbierz mi swoją boską mocą chęć takiego działania, a zakończą się me narzekania. :smile:

>Być może zaraz przedstawisz obliczenia z których będzie wynikało, że dwa moby po 500 + 198 mobów dla zabójstw i kasy zabija się szybciej niż 10 mobów po 100 + 10 mobów dla kasy, wtedy się zastanowię, czy naprawdę tak jest, chwilowo w to niezbyt wierzę :)

Skoro zamknąłeś ten wątek w błędomacie rozumiem, że pytasz retorycznie, ale zdaje się, że dotknąłem pewnej filozofii.
O co chodzi?Szybciej czy wykwintniej?

O nagradzaniu wspomniałem podając pierwszy z brzegu przykład, nie sądziłem że go rozłożysz na czynniki, wiem że z mobem nie "pogram" w ten sposób.
W sumie zadaję pytanie;o co chodzi, czyżby w najwyższych strukturach władzy usadowiła się koteria, której zależy na utrzymaniu widocznego taryfikatora zabójstw?, chciałbym tylko aby szlachectwo do którego dążymy było kryształowe.(abym z dumą nosił miano BOHATER :razz: )
motto w przebudowie
Emblemat użytkownika
Dired
 
Wiadomości: 9
Dołączył(a): Śr cze 01, 2005 4:46 pm
Lokalizacja: przybłęda

Wiadomośćprzez Val » Śr cze 01, 2005 6:43 pm

A czy jeżeli ktoś umie grać, to ma być za to karany? Postać, która zabija mobki, dające po 250 punktów doświadczenia na pewno nie jest początkująca i po prostu wie jak grać. Jeśli Ty nie umiesz, to kryształowe miano BOHATERA jeszcze sporo na Ciebie poczeka.
ulice upadły mi na bablon
Emblemat użytkownika
Val
 
Wiadomości: 2203
Dołączył(a): N lis 10, 2002 3:26 pm
Lokalizacja: Skąd mam wiedzieć?

Wiadomośćprzez Dired » Cz cze 02, 2005 3:11 pm

Chodziło mi o pewne wyrachowanie, źle że nazwałem takie postępowanie taktyką, 500 pkt jest w cudzysłowie, jeśli ktoś zarabia w ten sposób 1 pkt to moim zdaniem już jest to oszustwo, ponieważ dostaliśmy moim zdaniem nieuprawniony dostęp do pewnej informacji, albo została ona źle zastosowana. :drool: :razz:
motto w przebudowie
Emblemat użytkownika
Dired
 
Wiadomości: 9
Dołączył(a): Śr cze 01, 2005 4:46 pm
Lokalizacja: przybłęda

Wiadomośćprzez Val » Cz cze 02, 2005 3:15 pm

Każdy kto zabije setnego przeciwnika, zorientuje się, że dostał dwa razy więcej doświadczenia, bo jest to bardzo widoczne. Kiedy zabije dwusetnego, zobaczy, że gdy zabije trzysetnego, też tak będzie.
ulice upadły mi na bablon
Emblemat użytkownika
Val
 
Wiadomości: 2203
Dołączył(a): N lis 10, 2002 3:26 pm
Lokalizacja: Skąd mam wiedzieć?

Wiadomośćprzez Reif » Cz cze 02, 2005 3:31 pm

Dostajesz komunikat: "jest to twoj x00 przeciwnik, dostajesz 2x wiecej doswiadczenia"...

Wiec nie wiem o co Ci chodzi :grin:
Emblemat użytkownika
Reif
łowca trolli
 
Wiadomości: 589
Dołączył(a): Śr sty 23, 2002 2:00 am
Lokalizacja: Warszawa

Wiadomośćprzez Dired » Cz cze 02, 2005 3:37 pm

Pewnie znaleźliby się tacy, którzy by liczyli, stąd moje zapytanie czy nie można by wynagradzać inaczej pewnego poziomu doświadczenia bitewnego ?A jeśli nie to wystarczyłoby to ukryć , albo zrandomizować(albo podrzuć jakieś inne rozwiązanie ;)).Swoją drogą nie zazdroszczę tym którzy by to robili.
motto w przebudowie
Emblemat użytkownika
Dired
 
Wiadomości: 9
Dołączył(a): Śr cze 01, 2005 4:46 pm
Lokalizacja: przybłęda

Wiadomośćprzez Reif » Cz cze 02, 2005 3:50 pm

Niektore osoby tak robia, ale nie jest to az tak wielka nagroda zeby to trzeba bylo zmieniac.
Emblemat użytkownika
Reif
łowca trolli
 
Wiadomości: 589
Dołączył(a): Śr sty 23, 2002 2:00 am
Lokalizacja: Warszawa

Wiadomośćprzez Dired » Cz cze 02, 2005 3:58 pm

Błagam nie karz mi być upierdliwym, przeniosłem tą rozmowę z Blogomatu, a tam poruszyłem sprawę ponieważ zdarza sie zrobić dzięki tej sztuczce poziom w kilka minut.Wiem że to blahostka w porównaniu ze zdjęciem Urgowi uśmieszku z buźki, ale coś jest na rzeczy.[/code]
motto w przebudowie
Emblemat użytkownika
Dired
 
Wiadomości: 9
Dołączył(a): Śr cze 01, 2005 4:46 pm
Lokalizacja: przybłęda

Wiadomośćprzez Val » Cz cze 02, 2005 4:17 pm

Poziom w kilka minut można zrobić i tak. Zamiast zabić moba za 250, dziewięćdziesięciu dziewięciu za 0 i jeszcze raz innego, lub tego samego za 250, można zabić cztery moby po 250. Dużo szybciej. Może to też jest błąd?
ulice upadły mi na bablon
Emblemat użytkownika
Val
 
Wiadomości: 2203
Dołączył(a): N lis 10, 2002 3:26 pm
Lokalizacja: Skąd mam wiedzieć?

Wiadomośćprzez Dired » Cz cze 02, 2005 4:23 pm

Dobra, w kilkadziesiąt sekund(a przecież poziom to hoho).Nie czepiam się robieniu poziomów na wariata, każdy sobie..., ale wykorzystywaniu luk i dobroci Lamiej, który w swej łasce dał nam nagrodę w postaci bonusu za zaciukanie n-tego przeciwnika.Dobrze niech będzie sobie ten bonus ale nie znajmy dnia ani godziny uzyskania go !!! :)
motto w przebudowie
Emblemat użytkownika
Dired
 
Wiadomości: 9
Dołączył(a): Śr cze 01, 2005 4:46 pm
Lokalizacja: przybłęda

Wiadomośćprzez Val » Cz cze 02, 2005 4:27 pm

Znamy. Wystarczy spojrzeć w punktację, tam masz podpunkt zabójstwa.
ulice upadły mi na bablon
Emblemat użytkownika
Val
 
Wiadomości: 2203
Dołączył(a): N lis 10, 2002 3:26 pm
Lokalizacja: Skąd mam wiedzieć?

Wiadomośćprzez Dired » Cz cze 02, 2005 4:30 pm

To tylko dowód na podparcie błędu błędem. :wink:
motto w przebudowie
Emblemat użytkownika
Dired
 
Wiadomości: 9
Dołączył(a): Śr cze 01, 2005 4:46 pm
Lokalizacja: przybłęda

Wiadomośćprzez Reif » Cz cze 02, 2005 4:49 pm

Eh jaki blad? Celow dzialanie. Zamkneli w bledmomacie, tu tez mam zamknac?

(ps. jak nie chce patrzeciec kiedy zabijesz setnego moba to nie patrz, ja np prawie nigdy na to nie zwracam uwagi, inni zwracaja, ich sprawa)
Emblemat użytkownika
Reif
łowca trolli
 
Wiadomości: 589
Dołączył(a): Śr sty 23, 2002 2:00 am
Lokalizacja: Warszawa

Wiadomośćprzez Arastroch. » Cz cze 02, 2005 4:54 pm

Zamknij, bo to jałowa rozmowa i całkiem głupia :???: , ogólnie kolesia nie kapuję :doh:
Klnę się prawdą i nieprawdą,
Klnę się mieczem, słuszną bitwą,
Klnę się gwiazdą, tą poranną,
Klnę się weczorną modlitwą.
Arastroch.
 
Wiadomości: 219
Dołączył(a): So lip 17, 2004 9:33 pm


Powrót do Lac



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 10 gości

cron