Domek dla postaci ;]

Ogólne forum o Lacu, otwarte dla wszystkich.

Moderator: łowcy trolli

Domek dla postaci ;]

Wiadomośćprzez Grimion » Pn wrz 05, 2005 10:53 pm

Nie znalazłem nigdzie info na temat tego czy postać może posiadać własny budynek itp. Chodzi mi po części o to, że pozostawione przedmioty po jakimś czasie znikają(tak przyuważyłem). Może dałoby się zrobić coś takiego, jak wydzielone miejsca w mudzie, które postacie graczy mogliby "zasiedlić". Lub wręcz postawić tam budynek jako domostwo dla siebie(za odpowiednią cenę). Niezły byłby jakiś zakątek w jakichś jaskiniach będący domem maga-pustelnika czy brudna siedziba skrytobójcy-odludka głęboko w kanałach, gdzie składowałby swoje trofea za sekretnymi drzwiami itp.

Realne...?
W ciemności krew jest czarna

Pozdrowienia

Grimion
Grimion
 
Wiadomości: 15
Dołączył(a): So wrz 03, 2005 4:57 pm

Wiadomośćprzez Thail » Pn wrz 05, 2005 11:03 pm

Na Lacu jest mag, który za odpowiednią cenę przechowuje rzeczy w Przechowalni znajdującej się w Tolarii, mieście leżącym w Drimith.
Aby otrzymać możliwość posiadania własnego domu nic trudniejszego :cool:
Wystarczy, że wymyślisz krainę, nauczysz się ją kodować, wysuchasz ględzenia kilku osób jaki to z Ciebie matoł i nieuk, później łaskawie po 3 latach zwłoki załączą gdzieś Twoją krainę, a Ty uszczęśliwiony zapewne zapomnisz już o swoim domku;P
"Nigdy nie kłóć się z debilem, najpierw sprowadzi cię do swojego poziomu, a później pokona doświadczeniem".
"Naród Polski jest wspaniały, tylko ludzie kurwy" -J. Piłsudski
Emblemat użytkownika
Thail
 
Wiadomości: 1857
Dołączył(a): Cz lut 20, 2003 1:57 am
Lokalizacja: Z Wyspy Lodoss (SKO)

Wiadomośćprzez Gerino » Pn wrz 05, 2005 11:09 pm

Pieprzysz. Jakoś mam luksusową sypialnię w uroczym zameczku, z której korzystam, a korzystałbym częściej gdyby nie nie-tak-znowu-dawne zmiany z przywołaniem. Poza tym, mało to masz miejsc na Lacu? Wyobraź sobie, że potrafiłem jakoś zamieszkać w willi, a jak stwierdziłem brak sypialni to sobie takową urządziłem. To wszystko jest naprawdę wykonalne, trzeba tylko zdjąć miecz i zbroje i przywdziać koszulę i kapelusz =)
“Though I walk through the valley of the shadow of death, I will fear no evil,” yeah, because I’m the wickedest sonofabitch you’re gonna find down here.
Emblemat użytkownika
Gerino
 
Wiadomości: 2179
Dołączył(a): Wt wrz 24, 2002 6:23 pm

Wiadomośćprzez Grimion » Pn wrz 05, 2005 11:14 pm

Toś mnie zachęcił... hehehe. O przechowalni wiem z pomocy/strony LAC'a/czegośtam... no ale przechowalnia to nie domek (:-E.

A może by tak zrobić: każdy gracz dostaje magiczny domek który może sobie otworzyć w dowolnym miejscu i się w nim wesoło zaszyć. Powiedzmy taki prezent dla wszystkich potencjalnych super-duper-herosów od potężnego super-duper-maga z super-duper-krainy. Mogłoby być kilka dostępnych krojów takich pozaprzestrzennych graczo-domków, np. domek na kurzej łapce, pijacka bimbrownia czy pocieszny namioto-szałas dla tych co blisko natury. W miarę rozwoju postaci można by rozrastać swój przenośno-magiczny domek o dodatkowe komnaty, zapraszać i zapraszać kumpli z klanu na popijawy, a kumpele na perwersyjne orgie ;].

A na setnym poziomie mega-duper-pałac ze stajnią i karczmarzem.

(jak widać nie zniechęciłem się narazie, ino się rozkręcam)
W ciemności krew jest czarna

Pozdrowienia

Grimion
Grimion
 
Wiadomości: 15
Dołączył(a): So wrz 03, 2005 4:57 pm

Wiadomośćprzez muzgus » Pn wrz 05, 2005 11:18 pm

a propo znikających przedmiotów - przeczytaj pomoc zapisz.
gg: 5224983 | jabber: m [at] jabber.cz| tlen: muzgus [at] tlen.pl | icq: 314995403
(___________(Już pusto...) ___________)
Emblemat użytkownika
muzgus
 
Wiadomości: 827
Dołączył(a): Śr gru 24, 2003 11:30 am
Lokalizacja: Hrabstwo Anin

Wiadomośćprzez Grimion » Pn wrz 05, 2005 11:24 pm

muzgus napisał(a):a propo znikających przedmiotów - przeczytaj pomoc zapisz.
A dzięki za info. Interesujące. A wracając do tematu domku, to na początku gdy o tym pomyślałem małem na taką wizję: znajdujesz jakieś fajne miejsce(ot, zaułek w kanałach), wpisujesz polecenie i ten zaułek staje się "domkiem", w którym nie znikają ci przedmioty, możesz sobie drzwi zakluczone zrobić i zastawić sidła na włamywaczy. Taki bajer.
W ciemności krew jest czarna

Pozdrowienia

Grimion
Grimion
 
Wiadomości: 15
Dołączył(a): So wrz 03, 2005 4:57 pm

Wiadomośćprzez muzgus » Pn wrz 05, 2005 11:29 pm

to przeczytaj pomoc wynajmij.

albo wkleję nawet

WYNAJMIJ
Niektóre mudy, w tym oryginalny Diku, z którego wywodzi się w prostej linii
Lac, nie zapisują przedmiotów wraz z postacią. Aby je więc zachować,
należy wynająć pomieszczenie w karczmie, gdzie, oczywiście za opłatą, można
złożyć cały swój ekwipunek i wyjść z gry spokojnym, że nikt go nie zabierze.

Bogowie Laca w swej wielkiej łaskawości nie zmuszają swoich graczy do takich
poświęceń. Twoja postać wychodząc z gry, zabiera ze sobą w zaświaty cały
dobytek, poza niektórymi przedmiotami. Aby dowiedzieć się, co to za przedmioty
i jak ustrzec się przed ich znikaniem, zobacz pomoce ZAPISZ i PRZECHOWALNIA.



Pozdrawiam.
gg: 5224983 | jabber: m [at] jabber.cz| tlen: muzgus [at] tlen.pl | icq: 314995403
(___________(Już pusto...) ___________)
Emblemat użytkownika
muzgus
 
Wiadomości: 827
Dołączył(a): Śr gru 24, 2003 11:30 am
Lokalizacja: Hrabstwo Anin

Wiadomośćprzez Thail » Pn wrz 05, 2005 11:32 pm

Dżisus, staryyy wypowiadaj się jaśniej, bo te matoły nic nie rozumieją!
Chodzi Ci o to, że przedmioty, które masz przy sobie zajmują ci w kij miejsca w inwenatrzu, a są fajne/nie wiesz jak je zdobyłeś/itd. a chcesz je zachować na przyszłość. Do tego dochodzi jeszcze restart muda i grabieże. Ty jednak chcesz własnego miejsca w którym nikt nic nie mógłby Ci podkosić i do którego mógłbyś wracać po jakimś okresie gry po jakiś ciekawy/potrzebny przedmiot.
Czyż nie?
Więc powiem Ci szczerze i od serca:
MOŻESZ O TYM ZAPOMNIEĆ...
"Nigdy nie kłóć się z debilem, najpierw sprowadzi cię do swojego poziomu, a później pokona doświadczeniem".
"Naród Polski jest wspaniały, tylko ludzie kurwy" -J. Piłsudski
Emblemat użytkownika
Thail
 
Wiadomości: 1857
Dołączył(a): Cz lut 20, 2003 1:57 am
Lokalizacja: Z Wyspy Lodoss (SKO)

Wiadomośćprzez muzgus » Pn wrz 05, 2005 11:36 pm

Od tego co powiedziałeś jest przechowalnia Thailu. Właśnie jest to miejsce w którym
w którym nikt nic nie mógłby Ci podkosić i do którego mógłbyś wracać po jakimś okresie gry po jakiś ciekawy/potrzebny przedmiot.


Czyż nie?


Więc powiem Ci szczerze i od serca:


Problem rozwiązany.
gg: 5224983 | jabber: m [at] jabber.cz| tlen: muzgus [at] tlen.pl | icq: 314995403
(___________(Już pusto...) ___________)
Emblemat użytkownika
muzgus
 
Wiadomości: 827
Dołączył(a): Śr gru 24, 2003 11:30 am
Lokalizacja: Hrabstwo Anin

Wiadomośćprzez Thail » Pn wrz 05, 2005 11:39 pm

Ja pierdykam...
Ja sam nie wiem po co to piszę?!
Nie rozumiesz?
W przechowalni możesz trzymać rzeczy, które mają określony poziom, a przy restarcie postaci, te rzeczy znikają. W takim domku, przedmiotów nie brałby żaden szlag przy restarcie postaci i przy innych dziwnych anomaliach lacowych.
Przedmioty ci znikają, bo mają za wysoki poziom = Nie potrzeba budować domów;P
"Nigdy nie kłóć się z debilem, najpierw sprowadzi cię do swojego poziomu, a później pokona doświadczeniem".
"Naród Polski jest wspaniały, tylko ludzie kurwy" -J. Piłsudski
Emblemat użytkownika
Thail
 
Wiadomości: 1857
Dołączył(a): Cz lut 20, 2003 1:57 am
Lokalizacja: Z Wyspy Lodoss (SKO)

Wiadomośćprzez muzgus » Pn wrz 05, 2005 11:41 pm

W przechowalni możesz trzymać rzeczy, które mają określony poziom
nic mi o tym nie wiadomo

W takim domku, przedmiotów nie brałby żaden szlag przy restarcie postaci


z "pomoc własnym postaciom":

W szczególności, nie wolno ci zostawić przedmiotów ani złota nawet tej samej
postaci (postaci o tym samym imieniu), którą zakładasz po skasowaniu się lub
restarcie.
gg: 5224983 | jabber: m [at] jabber.cz| tlen: muzgus [at] tlen.pl | icq: 314995403
(___________(Już pusto...) ___________)
Emblemat użytkownika
muzgus
 
Wiadomości: 827
Dołączył(a): Śr gru 24, 2003 11:30 am
Lokalizacja: Hrabstwo Anin

Wiadomośćprzez Grimion » Pn wrz 05, 2005 11:42 pm

Dzieki za pomoc.

I mam pytanie: mud zapisuje tylko to co masz przy sobie, right?
Czyli to co uniesiesz, tak?

Czyli nici z kolekcjonowania ksiąg, skalpów, zwykłych cieńkich mieczy albo trupów w chłodni... buuu.
W ciemności krew jest czarna

Pozdrowienia

Grimion
Grimion
 
Wiadomości: 15
Dołączył(a): So wrz 03, 2005 4:57 pm

Wiadomośćprzez muzgus » Pn wrz 05, 2005 11:46 pm

Generalnie, wszystko co nie jest w twoim inwentarzu, ekwipunku, albo przechowalni przetrwa do najbliższego restartu muda. Restarty muda nie są zbyt częste (co pare tygodni), ale musisz się liczyć z tym że przedmiot pozostawiony bez opieki zniknie, bo ktoś go weźmie (może to byc także mob).
gg: 5224983 | jabber: m [at] jabber.cz| tlen: muzgus [at] tlen.pl | icq: 314995403
(___________(Już pusto...) ___________)
Emblemat użytkownika
muzgus
 
Wiadomości: 827
Dołączył(a): Śr gru 24, 2003 11:30 am
Lokalizacja: Hrabstwo Anin

Wiadomośćprzez Thail » Pn wrz 05, 2005 11:47 pm

Cytat:
W przechowalni możesz trzymać rzeczy, które mają określony poziom
nic mi o tym nie wiadomo

Mało wiesz, a tak cwaniakujesz... :eek:

Cytat:
W takim domku, przedmiotów nie brałby żaden szlag przy restarcie postaci


z "pomoc własnym postaciom":

Cytat:
W szczególności, nie wolno ci zostawić przedmiotów ani złota nawet tej samej
postaci (postaci o tym samym imieniu), którą zakładasz po skasowaniu się lub
restarcie.

Napisz to nowemu, a nie mi, ja regulamin znam zapewne lepiej niż Ty;P

I mam pytanie: mud zapisuje tylko to co masz przy sobie, right?
Czyli to co uniesiesz, tak?


Yes, Ja, Da, Tak.

przechowalni przetrwa do najbliższego restartu muda.

Restart muda nie tyka przechowalni.
"Nigdy nie kłóć się z debilem, najpierw sprowadzi cię do swojego poziomu, a później pokona doświadczeniem".
"Naród Polski jest wspaniały, tylko ludzie kurwy" -J. Piłsudski
Emblemat użytkownika
Thail
 
Wiadomości: 1857
Dołączył(a): Cz lut 20, 2003 1:57 am
Lokalizacja: Z Wyspy Lodoss (SKO)

Wiadomośćprzez Grimion » Pn wrz 05, 2005 11:49 pm

muzgus napisał(a):Generalnie, wszystko co nie jest w twoim inwentarzu, ekwipunku, albo przechowalni przetrwa do najbliższego restartu muda. Restarty muda nie są zbyt częste (co pare tygodni), ale musisz się liczyć z tym że przedmiot pozostawiony bez opieki zniknie, bo ktoś go weźmie (może to byc także mob).
No i dlatego chcę domek, które zamknę na klucz i postawię tabliczkę "teren prywatny" co z całą pewnością odstraszy graczy hehe. Kolekcja cieńkich mieczy będzie bezpieczna (:-E.
W ciemności krew jest czarna

Pozdrowienia

Grimion
Grimion
 
Wiadomości: 15
Dołączył(a): So wrz 03, 2005 4:57 pm

Wiadomośćprzez erian » Wt wrz 06, 2005 12:01 am

tak Gerino wille masz fajną ;)
anatomia ;)
nie ma to jak mycie mózgu w umywalce...
Emblemat użytkownika
erian
 
Wiadomości: 46
Dołączył(a): Śr kwi 06, 2005 8:23 pm
Lokalizacja: Valisandria

Wiadomośćprzez Grimion » Wt wrz 06, 2005 12:10 am

Hmmm, wygląda to b. ciekawie. Szczególnie pomysł z tarczą hahhaha. I chyba prędzej taką krainę w ten sposób wypocę niż miałbym 6-ty poziom uzyskać dziki dziesiątkując i ślimaki na arenie, heh.
W ciemności krew jest czarna

Pozdrowienia

Grimion
Grimion
 
Wiadomości: 15
Dołączył(a): So wrz 03, 2005 4:57 pm

Wiadomośćprzez erian » Wt wrz 06, 2005 5:13 pm

to zrób krainke :)
a poza tym wyjdź sobie ze szkoly i dziesitkuj co innego ;) np w cyrku
anatomia ;)
nie ma to jak mycie mózgu w umywalce...
Emblemat użytkownika
erian
 
Wiadomości: 46
Dołączył(a): Śr kwi 06, 2005 8:23 pm
Lokalizacja: Valisandria

Wiadomośćprzez Grimion » Wt wrz 06, 2005 5:23 pm

erian napisał(a):to zrób krainke :)
a poza tym wyjdź sobie ze szkoly i dziesitkuj co innego ;) np w cyrku
Ano już wczoraj mnie pewien 50-ciopoziomowy delikwent(pozdrówka) zaprowadził do cyrku(w którym już wcześniej byłem i wziąłem zadanie nawet) i pokazywał, że warto naparzać dzieci i ich mamusie jak nikt nie patrzy, hehe. Klimat pełną gębą...

Przy okazji mam pytanie odnośnie zadania(tego z cyrku co wziąłem, ale także innych). No więc sprawa jest następująca: wziąłem zadanie, polazłem w las tam gdzie kazali, ale leśnego gaju nie znalazłem(była tam ino karmiąca leśne borostwory Druidka), a potem prawie zajebał mnie wilk czy inny miedźw-jedź toteż w te pędy zbiegłem ku bezpiecznym murom miasta.
I co teraz? Muszę na nowo brać zadanie? Czy ono trwa nadal? A może spieprzyłem i już całkiem nie bedę go mógł wykonać? Co się dostaje za wypełnienie zadań? Doświadczenie? Przedmioty? Forsę? Jak to jest...?
W ciemności krew jest czarna

Pozdrowienia

Grimion
Grimion
 
Wiadomości: 15
Dołączył(a): So wrz 03, 2005 4:57 pm

Wiadomośćprzez Reif » Wt wrz 06, 2005 5:30 pm

1. zadanie trwa nadal
2. za zadania dostaje sie glownie pkt zadan, czasami kase lub przedmiot
3. do czego sluza pkt zadana? potrzebne sa czasami aby kupic jakis przedmiot w sklepiej i do dostosywania przedmiot, patrz -> ?dostosuj
Emblemat użytkownika
Reif
łowca trolli
 
Wiadomości: 589
Dołączył(a): Śr sty 23, 2002 2:00 am
Lokalizacja: Warszawa

Wiadomośćprzez Grimion » Wt wrz 06, 2005 5:45 pm

Reif napisał(a):1. zadanie trwa nadal
2. za zadania dostaje sie glownie pkt zadan, czasami kase lub przedmiot
3. do czego sluza pkt zadana? potrzebne sa czasami aby kupic jakis przedmiot w sklepiej i do dostosywania przedmiot, patrz -> ?dostosuj
Wielkie dzięki, rzeczowe odpowiedzi rządzą.

Wracając do tematu wyrzynania tego i owego. Miałem już parę razy wrażenie, że wyrzynanie zwierza łownego takiego jak matka z dzieckiem jest na LAC'u powszechne i społecznie akceptowane. Czy rzeczywiście tak jest? Czy tylko mi się wydaje...? No bo, ten-tego, wiecie, bo mi chodzi, o ten - no jak mu tam... klimat...
W ciemności krew jest czarna

Pozdrowienia

Grimion
Grimion
 
Wiadomości: 15
Dołączył(a): So wrz 03, 2005 4:57 pm

Wiadomośćprzez Reif » Wt wrz 06, 2005 5:52 pm

Klmiat jest tematem tabu na Lacu. :roll:
Emblemat użytkownika
Reif
łowca trolli
 
Wiadomości: 589
Dołączył(a): Śr sty 23, 2002 2:00 am
Lokalizacja: Warszawa

Wiadomośćprzez Gerino » Wt wrz 06, 2005 5:57 pm

Niektórzy lubią zabijać kobiety i dzieci.

"Muhaha, mam miecz +1 do zabijania wdów i sierot!"
"Ale ty jesteś paladynem..."
"To co, nie mogę mieć? :("
“Though I walk through the valley of the shadow of death, I will fear no evil,” yeah, because I’m the wickedest sonofabitch you’re gonna find down here.
Emblemat użytkownika
Gerino
 
Wiadomości: 2179
Dołączył(a): Wt wrz 24, 2002 6:23 pm

Wiadomośćprzez Februs » Wt wrz 06, 2005 6:46 pm

Hmmm to by było fajne. W np. Midgaardzie jest zaułek domków - stoi tam parę pustych, które możesz kupić za niewielką zapłatą. Potem jest możliwość rozwinięcia swego domostwa do np... sali treningowej, ciepłego pokoju z kominkiem ( :wink: ), i takich bajerów. Odpowiednio przygotowane, mogłoby polepszyć klimat.
Emblemat użytkownika
Februs
 
Wiadomości: 411
Dołączył(a): Wt lip 20, 2004 6:11 pm

Wiadomośćprzez Derthen » Cz kwi 27, 2006 6:10 pm

Zasugeruję pomysł [jeśli temat zbytnio odświeżam, to sorry].
Dom w takim ekskluzywnym mudzie jest tylko dla elity ;]. Dlatego też dobrym rozwiązaniem byłaby większa aktywność Lama/kogoś od krain - gracz koduje swój dom służący za darmową przechowalnię i miejsce odpoczynku [200% szybsza odnowa PU]. Gdyby złoto odgrywało w Lacu większą rolę, gracz winien płacić jakąś kwotę za umieszczenie lokacji w mudzie i jakiś codzienny podatek ;>.
When things start to flood me I'll drown in seconds
Emblemat użytkownika
Derthen
 
Wiadomości: 22
Dołączył(a): Cz kwi 27, 2006 5:54 pm

Wiadomośćprzez zydek » Cz kwi 27, 2006 6:59 pm

chesz miec domek?
to go sobie napisz, wyslij do bogow i popros aby Ci go wrzucili, jesli bedziesz mial szczescie to spelnia twa prosbe, jesli nie .. to trudno ;)
Emblemat użytkownika
zydek
 
Wiadomości: 637
Dołączył(a): So sty 10, 2004 6:22 pm
Lokalizacja: co skąd?

Wiadomośćprzez Derthen » Cz kwi 27, 2006 7:01 pm

No i właśnie o to chodzi, a w celu wyeliminowania tego "trudno" - look up...
When things start to flood me I'll drown in seconds
Emblemat użytkownika
Derthen
 
Wiadomości: 22
Dołączył(a): Cz kwi 27, 2006 5:54 pm

Wiadomośćprzez Gerino » Cz kwi 27, 2006 7:38 pm

Zamiast kasy - jeżeli już - sugerowałbym pkt zadań. I to w dużej ilości. Albo i jedno i drugie. No i jakiś poziom minimalny.

A zresztą, kiedyś już pisałem - wystarczy kapelusz, koszula, miękkie łóżko i ładna elfka. I już czujesz się jak w domu ;}
“Though I walk through the valley of the shadow of death, I will fear no evil,” yeah, because I’m the wickedest sonofabitch you’re gonna find down here.
Emblemat użytkownika
Gerino
 
Wiadomości: 2179
Dołączył(a): Wt wrz 24, 2002 6:23 pm

Wiadomośćprzez Nifir » Cz kwi 27, 2006 8:08 pm

Dlatego też dobrym rozwiązaniem byłaby większa aktywność Lama/kogoś od krain(...)

Widać, że mało wiesz. Ci ludzie mają i tak od cholery roboty i jestem pweien, że nikt nie znajdzie czasu na robienie domków dla kogoś. To są też ludzie i nie żyją tylko i wyłącznie dla Laca. Jak chcesz pomóc to wejdź tu, zapoznaj się z tym i możesz zacząć działać.
Emblemat użytkownika
Nifir
 
Wiadomości: 513
Dołączył(a): Wt gru 23, 2003 8:36 pm

Wiadomośćprzez Gloin » Cz maja 18, 2006 9:24 am

Takie pomysły śmierdzą mi tylko Arkadią.
Pozdrawiam.
Ashes To Ashes, Dust to Dust...

"Khazad! Khazad! Baruk khazad! Khazad ai-menu!
Emblemat użytkownika
Gloin
 
Wiadomości: 287
Dołączył(a): Pn maja 28, 2001 2:00 am
Lokalizacja: Warszawa

Wiadomośćprzez sandrek » Cz maja 18, 2006 5:00 pm

To że coś zastosowano w arkadi to nie jest źle jeśli to dobry pomysł.
sandrek
 
Wiadomości: 13
Dołączył(a): So kwi 08, 2006 10:39 am

Wiadomośćprzez NINION » Pt maja 19, 2006 8:30 pm

Sądze że powinno być wyznaczone miejsce w którym gracz za odpowiednią licbę złota albo puktów zadań mógłby postawić domek przez wpisanie polecenia np.domek
Emblemat użytkownika
NINION
 
Wiadomości: 25
Dołączył(a): Pt maja 19, 2006 8:24 pm

Wiadomośćprzez Lam » Pt maja 19, 2006 10:52 pm

http://forum.lac.pl/viewtopic.php?p=28182#28182

Ciebie interesuje wyłącznie trzeci akapit. A jeśli masz problemy z czytaniem, http://www.miastoplusa.pl wyjaśni Ci, jakie to idiotyczne. Spróbuj nie korzystając z taksówki dojść pod adres z czterocyfrowym numerem domu zaczynając od środka dzielnicy. Spróbuj też się zastanowić, jakim cudem kilka ulic długich na dziesiątki kilometrów w linii prostej tworzy mapę miasta, która tam jest narysowana.

Oni sobie mogą pozwolić na brak logiki, bo to program lojalnościowy (a takie są z definicji adresowane do niepełnosprytnych). My nie możemy, bo celujemy w umożliwienie myślącym graczom stworzenia klimatu.
Emblemat użytkownika
Lam
władca Leanderu
 
Wiadomości: 2886
Dołączył(a): Pn maja 28, 2001 2:00 am
Lokalizacja: 22°17' E - 52°11' N

Wiadomośćprzez Tara » So maja 20, 2006 9:27 am

I to jest właśnie dobry pomysł - to jest dopiero wyzwanie jak sie chce odgrywac mieszkanca domu/willi etc. Na pewno urozmaica rozgrywke odgrywanie wlasciciela bardziej niz samo posiadanie juz owego domu. :smile:
zresztą to by było za łatwe jakby każdy mógł sobie mieć domek. Za mało realizmu.
Emblemat użytkownika
Tara
 
Wiadomości: 56
Dołączył(a): Śr sie 27, 2003 12:18 pm
Lokalizacja: Radom

Wiadomośćprzez NINION » So maja 20, 2006 10:17 am

zresztą to by było za łatwe jakby każdy mógł sobie mieć domek. Za mało realizmu.[/quote]

Właśnie to byłby realizm. Narmalnie to co śpisz na gołej ziemi. A co do tego, żę mapy mista były by zbyt długie to przeciaż można domki zrobić np. za miastem. Oczywiście każda rasa by miała inny typ damu. trudno wyobrazić sobie krasnoluda mieszkającego na drzewie albo elfa w jaskini.
Ostatnio edytowano So maja 20, 2006 11:21 am przez NINION, łącznie edytowano 1 raz
Emblemat użytkownika
NINION
 
Wiadomości: 25
Dołączył(a): Pt maja 19, 2006 8:24 pm

Wiadomośćprzez Tzeentch » So maja 20, 2006 10:39 am

Doskonale. Od jutra zaczynam budowę domu z chmurek w przestworzach. Postacią krasnoluda.
Emblemat użytkownika
Tzeentch
książę wampirów
 
Wiadomości: 1280
Dołączył(a): Śr maja 08, 2002 2:00 am
Lokalizacja: Szczecin

Domek

Wiadomośćprzez Myisab » Wt maja 23, 2006 2:10 pm

Hmmm...A ja zaczne robic z Yggdrasilu hotel czterogwiazdkowy :grin:.Trzeba tylko bedzie przepedzic potwory :grin: . A w korzeniach...Mozna Wybudowac metro :grin: :grin: :grin:
Ostatnio edytowano Wt maja 23, 2006 3:26 pm przez Myisab, łącznie edytowano 1 raz
"Lecz pamiętaj naprawdę nie dzieje się nic, i nie stanie się nic aż do końca..."
Emblemat użytkownika
Myisab
 
Wiadomości: 77
Dołączył(a): Śr maja 03, 2006 4:37 pm
Lokalizacja: B-B

Wiadomośćprzez Gerino » Wt maja 23, 2006 2:24 pm

Daj znać jak skończysz, wyślę ludzi po haracz ;}
“Though I walk through the valley of the shadow of death, I will fear no evil,” yeah, because I’m the wickedest sonofabitch you’re gonna find down here.
Emblemat użytkownika
Gerino
 
Wiadomości: 2179
Dołączył(a): Wt wrz 24, 2002 6:23 pm


Powrót do Lac



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 7 gości

cron