Wielki Turniej

Ogólne forum o Lacu, otwarte dla wszystkich.

Moderator: łowcy trolli

Wielki Turniej

Wiadomośćprzez Powsinoga » Pn wrz 19, 2005 2:30 pm

Potężni bohaterowie i spragniona rozrywki tłuszczo! :grin:

Niniejszym ogłaszam, iż dnia 23 września, czyli w najbliższy piątek, około godziny 17.00 (jeszcze coś może się zmienić, w co wątpię) odbędzie się organizowany przeze mnie Wielki Turniej!!!

Do udziału w nim niech czują się zaproszone wszystkie postacie od 100 poziomu i w górę! Jeśli znajdzie się jakiś kamikadz... odważny ochotnik na np. 99 to oczywiście można zrobić wyjątek.

Walki odbędą się najpierw w szerszym gronie, z czasem przegrani w pojedynkach będą odpadać, aż zostanie tylko 2. Wtedy nastąpi wielki finał wielkiego turnieju czyli ostateczny pojedynek o tytuł Mistrza Wielkiego Turnieju, oraz skromną nagrodę ufundowaną przeze mnie. Każdy uczestnik od razu dostaje też ode mnie flaszkę piwa za friko.

Zainteresowani?

Aha, i jeszcze parę szczegółów:

- W pojedynkach zakazane jest stosowanie zaklęć "niebezpiecznych dla ogółu", przede wszystkim w trosce o zdrowie i życie widzów oglądających pojedynki. Tym bardziej, że zaklęcia niszczące ekwipunek spalą w moim elwipunku wszystkie nagrody, i co wtedy? :wink:

- uprzejmie proszę nieśmiertelnych i bogów, by nie szli po pewne zwycięstwo do walki w tym turnieju, bo wiecie...:wink:

- Pojedynki mają się odbyć na Arenie, lub też na Placu Świątynnym w Midgaardzie...

-... ale wszelkie ciekawe pomysły, jak chcielibyście żeby coś było na tym turnieju - zgłaszajcie śmiało, jestem otwarty na wasze pomysły w kwestii organizacji tego turnieju.



Mam nadzieję, że może dostanę jakieś wsparcie od bogów/nieśmiertelnych, by turniej nie był jakąś skromną powsinogowatą imprezką, i uzyskał oficjalny, ogólnolacowy wymiar :grin:

Kto będzie na tyle odważny i silny, aby otrzymać tytuł Mistrza Wielkiego Turnieju?! :cool:
Nudes nis'a pudes!
Emblemat użytkownika
Powsinoga
 
Wiadomości: 640
Dołączył(a): Pn paź 18, 2004 8:58 pm
Lokalizacja: Z sinej dali...

Wiadomośćprzez Khrell » Pn wrz 19, 2005 2:44 pm

Chetnie przyjde popatrzec. :)
Khrell
 
Wiadomości: 474
Dołączył(a): Pt kwi 11, 2003 7:21 pm

Wiadomośćprzez Powsinoga » Pn wrz 19, 2005 2:55 pm

Nie masz nikogo na 100? :eek:

Khrellu, może spróbowałbyś swoich sił?
Nudes nis'a pudes!
Emblemat użytkownika
Powsinoga
 
Wiadomości: 640
Dołączył(a): Pn paź 18, 2004 8:58 pm
Lokalizacja: Z sinej dali...

Wiadomośćprzez Lam » Pn wrz 19, 2005 2:56 pm

Dwa pytania:

1. Czy nie można zrobić dwóch grup zawodników? Pierwsza to oczywiście BWWU na poziomach 101-102, a druga to śmiertelnicy i bohaterowie na poziomach do 100 włącznie (oczywiście nikt poniżej 90 na pewno nie odważy się wystartować). Dalej już by było cienko ze zgromadzeniem "dobrych" postaci o podobnej teoretycznej mocy, chyba, że miniturniej złodziei na 22 ;)

2. Czy jeden gracz może wystawić więcej niż jedną postać? Jeśli nie, ucierpi poziom turnieju (jeśli wystawię dwie postacie różnych profesji, każda co innego zaprezentuje - jeśli muszę wybrać jedną, automatycznie zmniejsza się ilość zaprezentowanych w turnieju taktyk). Ale jeśli tak, jak zabezpieczysz się przed spotkaniem dwóch postaci tego samego gracza (co jest niedozwolone regulaminem Laca, ale też nie ma najmniejszego sensu, bo to gracz wybierze zwycięzcę walki, a nie sama walka).
Emblemat użytkownika
Lam
władca Leanderu
 
Wiadomości: 2886
Dołączył(a): Pn maja 28, 2001 2:00 am
Lokalizacja: 22°17' E - 52°11' N

Wiadomośćprzez Powsinoga » Pn wrz 19, 2005 3:05 pm

1. Rozważam to, i chyba niedługo opublikuję co trzeba tam gdzie trzeba. Tylko ledwo co mam pieniądze na nagrodę dla zwycięzcy najwyższego poziomu, a co dopiero dla dwóch kategorii. Przedstaw mi szczegółowo jak to by miało wyglądać, to może to zrobię, czemu nie? :)

2. Nie ma żadnego problemu, by wystawić jedną postać w kategorii (wspominanych przez ciebie) do 100, a inną 101-102. Ewentualnie, można wrzucić drugą swoją postać, jeśli pierwsza nie przejdzie dalej. Oczywiście, postaram się nie dopuścić, by ktoś mógł "przerzucić" przez tą samą kategorię więcej niż 2 swoje postacie. Tak chyba jest dobrze.
Nudes nis'a pudes!
Emblemat użytkownika
Powsinoga
 
Wiadomości: 640
Dołączył(a): Pn paź 18, 2004 8:58 pm
Lokalizacja: Z sinej dali...

Wiadomośćprzez Arastroch. » Pn wrz 19, 2005 3:10 pm

Oj, Powsinogo, o pieniądze nie powinieneś się martwić. Ustal wpisowe na turniej, to powinno rozwiacwszelkie wątpliwości z pieniędzmi :D.
Klnę się prawdą i nieprawdą,
Klnę się mieczem, słuszną bitwą,
Klnę się gwiazdą, tą poranną,
Klnę się weczorną modlitwą.
Arastroch.
 
Wiadomości: 219
Dołączył(a): So lip 17, 2004 9:33 pm

Wiadomośćprzez Powsinoga » Pn wrz 19, 2005 3:12 pm

wpisowe na turniej,

To nie w moim stylu. To ma być powszechne źródło ubawu. Ucieszę się, jak ktoś (ba, conajmniej 2 ktosiów) przyjdzie, zgłosi się, powalczy i odbierze tą flaszkę, albo w lepszym wypadku złoto. :wink:
Nudes nis'a pudes!
Emblemat użytkownika
Powsinoga
 
Wiadomości: 640
Dołączył(a): Pn paź 18, 2004 8:58 pm
Lokalizacja: Z sinej dali...

Wiadomośćprzez Khrell » Wt wrz 20, 2005 4:25 pm

Obecnie posiadam 2 poziom Powsinogo. :)
Czekam na turniej z niecierpliwością, jaki będzie system walk?
Khrell
 
Wiadomości: 474
Dołączył(a): Pt kwi 11, 2003 7:21 pm

Wiadomośćprzez Powsinoga » Wt wrz 20, 2005 5:11 pm

Zasadniczo na razie planuję jedynie jedną konkurencję, czyli walka bez uciekania na placu świątynnym, z zastosowaniem "całego dobrodziejstwa inwentarza" poza "czarami masowego rażenia".

Oczywiście mowa tutaj o głównym turnieju, oczywiście możliwe będą jeszcze walki w inny sposób, w innych konkurencjach, ale nie będą one miały wpływu na to, kto dostanie tytuł. (np. walki z uciekaniem w kanałąch, "wrestling, czyli gdzie chcecie, byle przy widzach, i jak chcecie", czy "na gołotę", czyli w samych gaciach, butach, pasach i rękawicach i na pięści :razz: )

Przy okazji, mam pytanie - czy siły wyższe zamierzają dać np. punkty zadań zwycięzcy? Szczerze mówiąc, nie zamierzam o to błagać, bo to ja jestem organizatorem, ale może... dorbra, wola bogów, najwyżej będzie niespodzianka :)
Nudes nis'a pudes!
Emblemat użytkownika
Powsinoga
 
Wiadomości: 640
Dołączył(a): Pn paź 18, 2004 8:58 pm
Lokalizacja: Z sinej dali...

Wiadomośćprzez Alu » Śr wrz 21, 2005 6:22 pm

Mhm... a ja mogę wziąć udział? => Mag, 2 poziom, bez sprzętu. ^_^
Lu lu lu, I've got some apples, lu lu lu you've got some too, lu lu lu, let's make some applesauce, take off our clothes and lu lu lu. =) // k@jabber.cc // Last.fm
Emblemat użytkownika
Alu
 
Wiadomości: 84
Dołączył(a): N gru 21, 2003 10:47 pm

Wiadomośćprzez Powsinoga » Pt wrz 23, 2005 5:02 pm

Jest 17.02. Na razie nikt nie przyszedł.
Nudes nis'a pudes!
Emblemat użytkownika
Powsinoga
 
Wiadomości: 640
Dołączył(a): Pn paź 18, 2004 8:58 pm
Lokalizacja: Z sinej dali...

Wiadomośćprzez Powsinoga » Pt wrz 23, 2005 6:19 pm

Spodziewałem się czegoś nieco większego, ale z radością ogłaszam, że pomimo trudności z liczbą uczestników i katagoriami zwycięzcami zostali:

W katagorii 10-44: Pogmeden
W kategorii 101-103: Thiruel

Serdecznie gratuluję zwycięzcom i postaram się następny turniej zorganizować lepiej! :applause:
Nudes nis'a pudes!
Emblemat użytkownika
Powsinoga
 
Wiadomości: 640
Dołączył(a): Pn paź 18, 2004 8:58 pm
Lokalizacja: Z sinej dali...


Powrót do Lac



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 10 gości

cron