Świąteczna przerwa w działaniu LACa.

Ogólne forum o Lacu, otwarte dla wszystkich.

Moderator: łowcy trolli

Wiadomośćprzez Lam » So lis 03, 2001 1:52 am

Cóż, mud do swojego działania potrzebuje czasem ludzkiej ręki... Ja sobie wyjechałem daleko, nie wiem co się działo z innymi osobami władnymi... Dzisiaj w godzinach popołudniowych LAC powrócił do życia, przepraszam za utrudnienia. Pogłoską okazały się domysły jakoby jakiś zły chaker z torbą wąglika pod pachą i złączem w skroni opanował konto LACa i zrobił coś złego z jego plikami. Natomiast, korzystając z błędów forum, jacyś dziwacy dodali do naszego forum dosyć intrygujące dodatki. Podjęte zostały działania mające zapobiec tego typu przypadkom w przyszłości. Nie odnotowano zaniku jakichkolwiek danych w bazie forum ani innych związanych z tym zniszczeń, poza zanikiem polskich liter (chłopcy byli z Brazylii czy skądś), który to zanik odkryłem w kilka godzin po pozbyciu się innych śladów działalności owych pajacy. Teraz wszystko działa ponownie sprawnie. Dołożymy wszelkich starań, aby wasz pobyt tu nie był częściej zakłócany.
Mam nadzieję, że mimo tych świątecznych awarii, wasze święta były zdrowe i wesołe :) Życzę miłej gry i wielu poziomów na podniesionym ze zgliszczy LACu :)
Emblemat użytkownika
Lam
władca Leanderu
 
Wiadomości: 2886
Dołączył(a): Pn maja 28, 2001 2:00 am
Lokalizacja: 22°17' E - 52°11' N

Wiadomośćprzez Broka » So lis 03, 2001 9:11 am

dzieki ci ze nam tak szybko powiedziales LAMIE!!! Ale .......nieszkodzi BOGOM się wybacza!!! :grin:



:razz:
Broka *****POGROMCA ZLA*****
Broka
 
Wiadomości: 20
Dołączył(a): Wt paź 23, 2001 2:00 am
Lokalizacja: Opole

Wiadomośćprzez Grzechu » Pt lis 23, 2001 4:31 pm

2001-11-03 00:52, Lam napisał(a):
[...] który to zanik odkryłem w kilka godzin po pozbyciu się innych śladów działalności owych pajacy[...]

Ja bym jednak napisał pajacÓW.
:*>
Grzechu [LAC]
Emblemat użytkownika
Grzechu
władca Valisandrii
 
Wiadomości: 353
Dołączył(a): Pn maja 28, 2001 2:00 am
Lokalizacja: W-wa

Wiadomośćprzez Rafaseb » Cz mar 25, 2004 6:08 am

Dobrze, że te pajace sobie już poszły, będe mógł spać spokojnie :wink:
Mój gg 2142047
Emblemat użytkownika
Rafaseb
 
Wiadomości: 8
Dołączył(a): Śr mar 24, 2004 1:23 am
Lokalizacja: Gniezno, a co ;)

Wiadomośćprzez Khrell » Cz mar 25, 2004 9:58 am

Gdzieś tu był temat o odkopywaniu starych tematów...
Khrell
 
Wiadomości: 474
Dołączył(a): Pt kwi 11, 2003 7:21 pm

Wiadomośćprzez Qwercik » Cz mar 25, 2004 10:15 am

Lam napisał(a):Zapamiętaj me słowa - nikt nie lubi odgrzewania starych tematów, w których nie ma się niczego więcej do powiedzenia. Piszę to tutaj zanim się rozpanoszysz jak Albercik czy Arvena. Spokojnie.

O wlasnie, przeczytac i wykonac! ;)
Jeśli nie masz po co żyć, żyj na złość innym.
Qwercik
 
Wiadomości: 443
Dołączył(a): Śr maja 30, 2001 2:00 am
Lokalizacja: Stąd


Powrót do Lac



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 5 gości

cron