Hack

Ogólne forum o Lacu, otwarte dla wszystkich.

Moderator: łowcy trolli

Hack

Wiadomośćprzez jakbu » Pn sie 07, 2006 3:54 pm

Po wróceniu z wakacji odpaliłem lac'a i zauważyłem że mnie zhackowano... nie ma zadnych rzeczy tylko rzeczy z wdzianka i magiczne gofry. Czemu?
jakbu
 
Wiadomości: 8
Dołączył(a): Śr lip 26, 2006 3:26 pm
Lokalizacja: Sulejówek

Wiadomośćprzez muzgus » Pn sie 07, 2006 4:02 pm

1. Laca a nie "lac'a"
2. Najpewniej wszystko wyjaśni Ci "pomoc zapisz".
gg: 5224983 | jabber: m [at] jabber.cz| tlen: muzgus [at] tlen.pl | icq: 314995403
(___________(Już pusto...) ___________)
Emblemat użytkownika
muzgus
 
Wiadomości: 827
Dołączył(a): Śr gru 24, 2003 11:30 am
Lokalizacja: Hrabstwo Anin

Wiadomośćprzez Gerino » Pn sie 07, 2006 4:57 pm

Bo to mud hack&slash.
“Though I walk through the valley of the shadow of death, I will fear no evil,” yeah, because I’m the wickedest sonofabitch you’re gonna find down here.
Emblemat użytkownika
Gerino
 
Wiadomości: 2179
Dołączył(a): Wt wrz 24, 2002 6:23 pm

Wiadomośćprzez Lam » Pn sie 07, 2006 4:59 pm

Zawsze kiedy się logujesz, otrzymujesz informację, z jakiego adresu ostatnio grałeś, oraz dostajesz dokładną datę i godzinę ostatniego wejścia do gry. Jeśli podejrzewasz włamanie [powtórz: "włamanie" :)], a pamiętasz, kiedy ostatnio grałeś, możesz chociaż to sprawdzić. Zwróciłeś uwagę?

Sprawa druga, zawsze opuszczaj grę poleceniem "wyjdź". Rozłączanie się powoduje, że Twoja postać zostaje w świecie. Lac wyrzuci ją na koniec świata dość szybko, ale w międzyczasie może Cię ktoś zaatakować, możesz akurat wtedy zdążyć umrzeć z głodu, pragnienia, ogólnie: może się stać wiele złych rzeczy.

Nie graj też po spożyciu alkoholu ;) No i nie dawaj nikomu swojego hasła!

Przeczytaj więc pomoc: rozłączenie i wyjdź.
Emblemat użytkownika
Lam
władca Leanderu
 
Wiadomości: 2886
Dołączył(a): Pn maja 28, 2001 2:00 am
Lokalizacja: 22°17' E - 52°11' N


Powrót do Lac



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 11 gości

cron