Wielkie Zmiany

Ogólne forum o Lacu, otwarte dla wszystkich.

Moderator: łowcy trolli

Wiadomośćprzez Morfoth » Pn kwi 01, 2002 1:19 pm

Jest pełno niedociągnieńć.
Większość graczy ma problemy z rozumieniem stref. Wszystko sie zmieniło. Jest dość hmmmm... dziwnie. Prosze więc bogów o opisanie zmian i ich wyjaśnienie. Może się przy okazji dowiedzą jakie jest NASZE zdanie na temat tych ogromnych zmian. Było by miło gdyby ktoś zwrócił uwagę, że NIE MA KOMENDY, KTÓRA POKAZYWAŁABY LISTE KRAIN DOSTĘPNYCH Z DANEJ STREFY!!! Jest takie pogmatwanie, że głowa mała. Apeluje do bogów by jeszcze raz przemyśleli wszystkie zmiany!!! Przecierz zaczyna się robić nieprzyjemnie gdy na miejscu wsi Gallów znajduje się Shire, a w dodatku żby tam sie dostać (i zobaczyć, że to nie to miejsce) trzeba zabulić niemałą kaskę.
WYJAŚNIJCIE NAM WSZYSTKIE ZMIANY OD POCZĄTKU I BEZ NERWOBULI!!!!
Emblemat użytkownika
Morfoth
 
Wiadomości: 239
Dołączył(a): Cz mar 28, 2002 2:00 am
Lokalizacja: Trzeci karton na lewo.

Wiadomośćprzez Lam » Wt kwi 02, 2002 1:02 am

Szczerze mówiąc nauczony latami doświadczeń w prowadzeniu muda przestałem się liczyć z czyimkolwiek zdaniem, więc po co mam je poznawać? ;) I tak wiem, że jedyne, co usłyszę, to bluzgi, a ci, którzy się do zmian przystosowali, dawno są zajęci odkrywaniem świata. Wyobraź sobie, że owszem, są takie osoby, którym się to podoba. A ty się przyzwyczaj. To jedyne wyjście.
Opis zmian: jest tak jak było, tylko że inaczej. Są trzy krainy i możesz urodzić się w jednej z nich. Zawsze jednak możesz dojść do innych, nikt nikomu nie broni.
Jakiś spis? Opis podziału? Znajdź kogoś, kto sprzedaje drogi w danej krainie. W stolicy każdej z nich znajduje się taka osoba. Ona pomoże rozwiać wątpliwości. Poza tym nie udzielamy tego typu informacji, od tego są kartografowie i informatorzy na mudzie, do których niniejszym odsyłam.
Emblemat użytkownika
Lam
władca Leanderu
 
Wiadomości: 2886
Dołączył(a): Pn maja 28, 2001 2:00 am
Lokalizacja: 22°17' E - 52°11' N

Wiadomośćprzez mandos » Wt kwi 02, 2002 4:03 am

mi tam sie podoba na przyklad:P

z tym, ze o ile wiem nie wszystkie drogi sprzedawane przez ludkow "znajacych drogi" sa poprawne... chociazby z solace 6e jakos za cholere nie chce byc midgaard :P

ktos cos wspominal tez, ze zamiast wioski galow znajduje sie shire czy cos, ale nie widzialem wiec nie moge tego powiedziec.

osobiscie podejmuje sie sprawdzic wszystkie drogi z solace, czy prowadza tam gdzie powinny.
"Przy takiej ilosci zalet nie trzeba byc skromnym"
mandos
 
Wiadomości: 231
Dołączył(a): Pn cze 25, 2001 2:00 am
Lokalizacja: a kogo to obchodzi.

Wiadomośćprzez Octopus » Wt kwi 02, 2002 8:36 pm

A według mnie te całe zmiany są posrane, mam dosyć. Wylądowałem w jikimś nieznanym mieście, bez ekwipunku, i szlag mnie trafia, bo teraz nawet nie wiem jak go odzyskac, a raczej juz go w ogóle nie odzyskam, wiec sie dzisiaj cholernie wkurzyłem. No ale cóż, jeśli się nie przyzwyczaje to zrezygnuję. Najbardziej mnie zmartwił fakt zmiany miasta, no bo gram krasnoludem, to naprawde dołujące, że gracze sprzed TYCH WIELKICH ZMIAN nie mogą zostać w Midgardzie, a jak teraz będzie się zawiązywać druzyny? Teraz już nie da rady powiedzieć na ołtarz. Trudno mi to sobie wyobrażić, ale mam nadzieje że jakoś to będzie.
Octopus
 
Wiadomości: 6
Dołączył(a): Pt gru 14, 2001 2:00 am
Lokalizacja: Legionowo

Wiadomośćprzez Ktos » Śr kwi 03, 2002 1:20 am

Problem moglyby rozwiazac np. zwoje teleportacji do miast (np. zwoj teleportacji do Solace)
- AAARRGH! Zawył Viader ...Ju dont noł de pała...of de dark sajd of moc...
Ktos
 
Wiadomości: 73
Dołączył(a): Cz mar 28, 2002 2:00 am
Lokalizacja: Warszawa

Wiadomośćprzez mandos » Śr kwi 03, 2002 4:35 pm

octopus : ja tam jakos z solace do midgaardu trafilem. tez gram krasnalem i nie narzekam... tez stracilem czesc sprzetu... zycie jest brutalne... jak to kiedys lam stwierdzil - "lac jest dla twardzieli a nie cip" :P (nie bierz tego do siebie)

pomysl ktosia tez jest niczego sobie. popieram.

czy przywolanie dziala na najblizsze miasto do ktorego jestes? nie mialem czasu tego sprawdzic na razie, a zauwazylem tylko, ze nie zawsze dziala na solace (w moim przypadku).
"Przy takiej ilosci zalet nie trzeba byc skromnym"
mandos
 
Wiadomości: 231
Dołączył(a): Pn cze 25, 2001 2:00 am
Lokalizacja: a kogo to obchodzi.

Wiadomośćprzez Morfoth » Śr kwi 03, 2002 9:24 pm

popieram pomysł zwoju teleportacji
ogólnie do zmian się przyzwyczaiłem ale zastanawiam się nad paroma rzeczami :
- Dlaczego nie ma przechowalni w Leanderze? Schowałem tam rzecz jak było jeszcze "po staremu" a teraz z ch*** nie da się jej odebrać. Czy Lam znowu odpowie tak samo : "no wiesz... życie bywa okrutne. hehe"?
- Czemu w Leanderze nie ma sklepu ze zwierzętami.
- A TAK W OGÓLE DLACZEGO NIE MA JUŻ CENTRUM HANDLOWEGO?!
Emblemat użytkownika
Morfoth
 
Wiadomości: 239
Dołączył(a): Cz mar 28, 2002 2:00 am
Lokalizacja: Trzeci karton na lewo.

Wiadomośćprzez Khazzar » Śr kwi 03, 2002 9:44 pm

ponieważ życie jest brutalne?
Khazzar
 
Wiadomości: 3
Dołączył(a): Wt mar 19, 2002 2:00 am
Lokalizacja: Zawiercie

Wiadomośćprzez mandos » Cz kwi 04, 2002 8:20 am

nie. bo zupa byla za slona.
"Przy takiej ilosci zalet nie trzeba byc skromnym"
mandos
 
Wiadomości: 231
Dołączył(a): Pn cze 25, 2001 2:00 am
Lokalizacja: a kogo to obchodzi.

Wiadomośćprzez Muireann » Cz kwi 04, 2002 1:14 pm

Te wszystkie zmiany to jedno wielkie DNO! W pomocy, na forun itd. wciaz istnieja klany i nikomu najwyrazniej nie chce sie tego zmienic! Jesli juz chcecie rewolucjonizowac Laca, to zrobcie to porzadnie.

<font size=-1>[ Ta wiadomo¶æ zosta³a zmieniona przez: Muireann dnia 2002-04-04 17:33 ]</font>
Muireann
 
Wiadomości: 44
Dołączył(a): Wt mar 26, 2002 2:00 am
Lokalizacja: Torun

Wiadomośćprzez Sea » Cz kwi 04, 2002 1:28 pm

2002-04-03 21:24, kurunir napisał(a):

- Czemu w Leanderze nie ma sklepu ze zwierzętami.


Oto typowy przyklad gracza, ktory marudzi zamiast sprawdzic. Otoz w Leander jest sklep ze zwierzetami, w calkiem widocznym miejscu.
Dziekuje za uwage.
Sea
 
Wiadomości: 91
Dołączył(a): Cz lis 01, 2001 2:00 am
Lokalizacja: z Nigdzie

Wiadomośćprzez Lam » Cz kwi 04, 2002 1:38 pm

2002-04-03 21:24, kurunir napisał(a):
popieram pomysł zwoju teleportacji

A ja nie. Przemieszczanie się między miastami celowo będzie jak najdłuższe i nie ma sensu debatowanie, jak by tu je przyspieszyć.
ogólnie do zmian się przyzwyczaiłem ale zastanawiam się nad paroma rzeczami :
- Dlaczego nie ma przechowalni w Leanderze?

To pytanie do Grzecha, któremu przechowalnia jako taka się nie podoba. Trwają pertraktacje. Rada Bogów poinformuje w swoim czasie o wyniku obrad. Rzeczy z przechowalni wciąż istnieją, tylko nie da się ich wyjmować ani przechowywać nowych, póki co nie ma nad nimi co płakać.
- Czemu w Leanderze nie ma sklepu ze zwierzętami.

Jest. Siejesz dezinformację i wprowadzasz zamęt. Zamiast biadolić, poszukaj. Pytania kończymy znakiem zapytania "?".
- A TAK W OGÓLE DLACZEGO NIE MA JUŻ CENTRUM HANDLOWEGO?!

BO WSZYSTKO CO SIĘ TAM DAŁO KUPIĆ, DA SIĘ KUPIĆ W INNYCH SKLEPACH. No, prawie. Jak wyżej: zamiast biadolić, poszukaj.

I jeszcze do Muireann: nie gorączkuj się tak. I nie krzycz, my widzimy. A klany istnieją, trzeba było zapytać SPK. Fora klanowe przez jakiś czas też będą istniały, w oczekiwaniu na powrót klanów (jeśli klany nie zostaną założone, usuniemy fora, póki co niech mają gdzie dyskutować nad odzyskaniem klanu).
Emblemat użytkownika
Lam
władca Leanderu
 
Wiadomości: 2886
Dołączył(a): Pn maja 28, 2001 2:00 am
Lokalizacja: 22°17' E - 52°11' N

Wiadomośćprzez Muireann » Cz kwi 04, 2002 5:32 pm

I jeszcze do Muireann: nie gor±czkuj siê tak. I nie krzycz, my widzimy. A klany istniej±, trzeba by³o zapytaæ SPK. Fora klanowe przez jaki¶ czas te¿ bêd± istnia³y, w oczekiwaniu na powrót klanów (je¶li klany nie zostan± za³o¿one, usuniemy fora, póki co niech maj± gdzie dyskutowaæ nad odzyskaniem klanu).


Dobrze, zaraz zmienie ten font na cos normalnego. Sorki, ponioslo mnie. Po prostu szkoda mi Laca, tak dobrze sie bawilam, a teraz za ostre slowa spowodowane zbulwersowaniem moja postac zostala wylaczona. Ale coz, poszukam innego muda, na ktorym zmiany beda konsultowane z graczami.
Muireann <FONT COLOR=red> Siubhail </FONT> Tully
"Should we blame the <FONT COLOR=red>M</FONT><FONT COLOR=yellow>A</FONT><FONT COLOR=red>T</FONT><FONT COLOR=yellow>C</FONT><FONT COLOR=red>H</FONT><FONT COLOR=yellow>E</FONT><FONT COLOR=red>S</FONT>?"
Muireann
 
Wiadomości: 44
Dołączył(a): Wt mar 26, 2002 2:00 am
Lokalizacja: Torun

Wiadomośćprzez Abaddona » Cz kwi 04, 2002 7:32 pm

A ja mysle ze wiekszosc bedzie zadowolona, jak sie tylko przyzwyczai. Przypomnijcie sobie pierwszy kontakt z mudem.
niebo jest żółto-zielone
Emblemat użytkownika
Abaddona
 
Wiadomości: 163
Dołączył(a): Pn lut 11, 2002 2:00 am
Lokalizacja: skąd mam wiedzieć

Wiadomośćprzez Ktos » Pt kwi 05, 2002 10:23 am

W sumie Lamie masz sporo racjii...
Przeciez miasta nie moga byc zbyt blisko siebie (w RL teraz sa ale kiedys dzielily je ogromne odleglosci i sie szlo tudziez jechalo kilkanascie dni)

A co do zwoju teleportacjii...
Zastanawialem sie nad tym i oto moje wnioski :

1. Powinien byc dla bardziej doswiadczonych postaci , a im juz potrzebny nie bedzie bo beda juz znali droge ( jak ktos ma 60 poz to juz wie co i jak ,a z potworkami po drodze tez se poradzi).
2. Postacie o niskich poziomach z reguly nie znaja jeszcze blizszej okolicy to po co maja lezc do innego miasta ?
3. Tak wiec pomyslalem i dochodze do wniosku ze wyzej wymieniony zwoj nie jest tak bardzo potrzebny.

Ps. Czy zastanawiales sie kiedy nad srodkami transportu w LACu ???
np. karawana kursujaca z miasta na pustynie do jakiejs wioseczki.
Mozna by sie z nia zabrac za odpowiednia oplata.
Albo np. kon dzieki ktoremu poruszanie sie kosztowalo by cie mniej pkt r i moglbys szybciej uciekac ?

_________________
- Łi mit agien....
.. Koło się zamyka...
Zostawiliście mnie słabym...
Nał ajem de master.....
Jestem Manekin Skajłoker zwany potocznie Viaderem.

<font size=-1>[ Ta wiadomość została zmieniona przez: Ktos dnia 2002-04-05 10:28 ]</font>
Ktos
 
Wiadomości: 73
Dołączył(a): Cz mar 28, 2002 2:00 am
Lokalizacja: Warszawa

Wiadomośćprzez Grzechu » Pt kwi 05, 2002 2:04 pm

Ktoś: wszystko co mówisz jest prawdą.
Nic dodać, nic ująć.

Między miastami droga nie ma zajmować kilka sekund. Powinna kilka minut. Podróżowanie za pomocą ... będzie, ale tego się można domyśleć po istniejącym obecnie sposobie podróżowania.
I oczywiście, żadne zwoje! Doświadczeni gracze poznają drogi, a niedoświadczeni przemieszczania się tak daleko nie potrzebują.

I zapamiętajcie: nigdy nie będzie szybkiej drogi między miastami, którą jeden głąb może sobie zaliasować i dać reszcie :>

Jeszcze jedno: te zmiany mają zmusić WAS do myślenia! Do rozglądania się, czytania opisów, a nie gdzie tu tam kogo tak aha, dobra jeee 250 jeeee poziom huurrra a ale jestem wielki, itp...
Ten, kto się nie dostosuje, odejdzie.
Grzechu [LAC]
Emblemat użytkownika
Grzechu
władca Valisandrii
 
Wiadomości: 353
Dołączył(a): Pn maja 28, 2001 2:00 am
Lokalizacja: W-wa

Wiadomośćprzez Lam » Pt kwi 05, 2002 3:50 pm

2002-04-05 10:23, Ktos napisał(a):
W sumie Lamie masz sporo racjii...
Przeciez miasta nie moga byc zbyt blisko siebie (w RL teraz sa ale kiedys dzielily je ogromne odleglosci i sie szlo tudziez jechalo kilkanascie dni)

Wcale tak nie uważam, zważ, że ja do Ciebie nawet samochodem jechałbym kilka godzin. A przecież godzina na LACu to około pół minuty. Odległość między miastami jest na tyle niewielka, że dałoby się ją pokonać w czasie poniżej godziny, gdyby były wykonalne aliasy. Przed tym na szczęście jesteśmy w miarę zabezpieczeni i po drodze pojawiają się przeszkadzajki, więc uważam, że czas podróży między miastami jest słuszny, tj. w miarę realny jak na grę :)
[...]
Tak wiec pomyslalem i dochodze do wniosku ze wyzej wymieniony zwoj nie jest tak bardzo potrzebny.

O widzisz. Słusznie rzeczesz. Zgłoś się, obalimy butlę gardłogrzmotu.
Ps. Czy zastanawiales sie kiedy nad srodkami transportu w LACu ???
np. karawana kursujaca z miasta na pustynie do jakiejs wioseczki.
Mozna by sie z nia zabrac za odpowiednia oplata.

Zdradzam tu plany, ale jest w budowie statek który będzie pływał między lądem a wyspą Drimith. Nie wiem jak długo zajmie ta budowa, ale na pewno jego wodowanie nie przejdzie bez echa. Oczywiście bilety będą kosztowały, ale myślę, że cóż to jest te marne kilka monet za podróż żaglowcem z miłą obsługą i dobrym jedzeniem w mesie?
Albo np. kon dzieki ktoremu poruszanie sie kosztowalo by cie mniej pkt r i moglbys szybciej uciekac ?

To odwieczny problem - ujeżdżanie. Przyznam, że zastanawiam się nad zaimportowaniem tego typu rozwiązania z jakiegoś muda, zależnie od tego, ile pracy by to zajęło, być może okaże się jej warte? Chwilowo dzieją się rzeczy ważniejsze i nie myślę o tym.
Emblemat użytkownika
Lam
władca Leanderu
 
Wiadomości: 2886
Dołączył(a): Pn maja 28, 2001 2:00 am
Lokalizacja: 22°17' E - 52°11' N

Wiadomośćprzez Ktos » N kwi 07, 2002 12:48 am

Mam pytanie ja to jest w koncu z przywolaniem ?
Czy zanosi cie do najblizszego miasta czy do tego ktore wybrales na starcie ?
- AAARRGH! Zawył Viader ...Ju dont noł de pała...of de dark sajd of moc...
Ktos
 
Wiadomości: 73
Dołączył(a): Cz mar 28, 2002 2:00 am
Lokalizacja: Warszawa

Wiadomośćprzez mandos » N kwi 07, 2002 4:00 am

do tego nie zawsze dziala na miasto... wychodzac z solace na wschod jest las... w nim przywolanie momentami wogole nia dziala, a momentami przenosi do skrzyzowania w tymze lesie :P
"Przy takiej ilosci zalet nie trzeba byc skromnym"
mandos
 
Wiadomości: 231
Dołączył(a): Pn cze 25, 2001 2:00 am
Lokalizacja: a kogo to obchodzi.

Wiadomośćprzez Morfoth » N kwi 07, 2002 12:59 pm

po dłuższym namyśle i przeczytaniu racji większości, zgadzam się, że zwój przywołania nie jest taki potrzebny. Jednak powinno się móc kupić drogę do np Solace u informatora, jak narazie nieudało mi się to (chyba że już niewiem oco chodzi w tym wszystkim:P).
Emblemat użytkownika
Morfoth
 
Wiadomości: 239
Dołączył(a): Cz mar 28, 2002 2:00 am
Lokalizacja: Trzeci karton na lewo.

Wiadomośćprzez Ktos » N kwi 07, 2002 10:41 pm

A mnie sie w koncu udalo trafic z Solace do Midgaardu !
***JESTEM WIELKI***
- AAARRGH! Zawył Viader ...Ju dont noł de pała...of de dark sajd of moc...
Ktos
 
Wiadomości: 73
Dołączył(a): Cz mar 28, 2002 2:00 am
Lokalizacja: Warszawa

Wiadomośćprzez Sharpy » Wt kwi 09, 2002 1:44 pm

Wreszcie sie zarejestrowalem na forum. A Zmiany sa fajne. Wlasnie sie dowiedzialem jak trafic z Midgaardu do Solace i mi sie udalo. Fajnie. Wiem, ze pisze jak w podstawowce, ale pozory myla, bo mature zdawalem w tym samym roku co Lam.
Sharpy
 
Wiadomości: 4
Dołączył(a): Wt kwi 09, 2002 2:00 am

Wiadomośćprzez Muireann » Wt kwi 09, 2002 4:39 pm

Hej!

Co do zmian, to chce wszystkich przeprosic. Racje mial ten (Lam?), kto pisal '250! jestem wielki!'. Ja tez tak myslalam, ale zmienilam zdanie.

PS. Moze ktos powiedziec jak dostac sie z Solace/Tolarii do Midgaardu i jak dziala ten slash?
Muireann <FONT COLOR=red> Siubhail </FONT> Tully
"Should we blame the <FONT COLOR=red>M</FONT><FONT COLOR=yellow>A</FONT><FONT COLOR=red>T</FONT><FONT COLOR=yellow>C</FONT><FONT COLOR=red>H</FONT><FONT COLOR=yellow>E</FONT><FONT COLOR=red>S</FONT>?"
Muireann
 
Wiadomości: 44
Dołączył(a): Wt mar 26, 2002 2:00 am
Lokalizacja: Torun

Wiadomośćprzez mandos » Wt kwi 09, 2002 7:53 pm

z solace do midgaardu dostac sie mozna przez las na e od solace... tylko taki z nimproblem, ze so to pomieszczenia losowe - wyjscia z kazdego poszczegolnego sa losowane. tak wiec jednym razem droga bedzie wygladala tak, innyminaczej. trzeba szukac... szukac... i szukac.
"Przy takiej ilosci zalet nie trzeba byc skromnym"
mandos
 
Wiadomości: 231
Dołączył(a): Pn cze 25, 2001 2:00 am
Lokalizacja: a kogo to obchodzi.

Wiadomośćprzez Gloin » Wt kwi 09, 2002 11:19 pm

A ja wlasnie postanowilem...ujawnic Ktosia..czy ktos chce ? :grin:
Ashes To Ashes, Dust to Dust...

"Khazad! Khazad! Baruk khazad! Khazad ai-menu!
Emblemat użytkownika
Gloin
 
Wiadomości: 287
Dołączył(a): Pn maja 28, 2001 2:00 am
Lokalizacja: Warszawa

Wiadomośćprzez mandos » Śr kwi 10, 2002 2:37 am

eeee? to on nie zostal juz ujawniony? :P
"Przy takiej ilosci zalet nie trzeba byc skromnym"
mandos
 
Wiadomości: 231
Dołączył(a): Pn cze 25, 2001 2:00 am
Lokalizacja: a kogo to obchodzi.

Wiadomośćprzez koyot » Śr kwi 10, 2002 12:52 pm

Z Solace do Midgaardu (i na odwrot) droga wcale nie musi byc losowa jak pisal wyzej mandos. Istnieje stala (a przynajmniej ja osobiscie nie zauwazylem zeby sie zmieniala) droga miedzy tymi miastami.
koyot
 
Wiadomości: 3
Dołączył(a): Pn maja 28, 2001 2:00 am
Lokalizacja: Gliwice

Wiadomośćprzez Sharpy » Śr kwi 10, 2002 2:19 pm

Zgadza sie, a mianowicie przez rzeke i morze i sie nie zmienia, ale nic wiecej juz nie napisze :smile:)
Sharpy
 
Wiadomości: 4
Dołączył(a): Wt kwi 09, 2002 2:00 am

Wiadomośćprzez Ktos » Cz kwi 11, 2002 1:36 am

prze morze to kochani droga sie zmienia...
ale tylko troche :razz:
a co do ujawniania mnie to LAM (echh) juz to zrobil...
- AAARRGH! Zawył Viader ...Ju dont noł de pała...of de dark sajd of moc...
Ktos
 
Wiadomości: 73
Dołączył(a): Cz mar 28, 2002 2:00 am
Lokalizacja: Warszawa

Wiadomośćprzez Muireann » Cz kwi 11, 2002 1:41 pm

A wiecie ze portal jakos tak sie nie losuje? A do Tolarii mozna sie dostac nie tracac punktow ruchu.

:)))
Muireann <FONT COLOR=red> Siubhail </FONT> Tully
"Should we blame the <FONT COLOR=red>M</FONT><FONT COLOR=yellow>A</FONT><FONT COLOR=red>T</FONT><FONT COLOR=yellow>C</FONT><FONT COLOR=red>H</FONT><FONT COLOR=yellow>E</FONT><FONT COLOR=red>S</FONT>?"
Muireann
 
Wiadomości: 44
Dołączył(a): Wt mar 26, 2002 2:00 am
Lokalizacja: Torun

Wiadomośćprzez Abaddona » Cz kwi 11, 2002 7:15 pm

Ktoś: tak naprawdę to sam się ujawniłeś pisząc (cytuję, albo nie cytuję, bo nie pamiętam jak to szło), a w każdym razie używając tego swojego kretyńskiego (bez obrazy) uśmieszka :]
niebo jest żółto-zielone
Emblemat użytkownika
Abaddona
 
Wiadomości: 163
Dołączył(a): Pn lut 11, 2002 2:00 am
Lokalizacja: skąd mam wiedzieć

Wiadomośćprzez ren » Pt kwi 12, 2002 4:40 pm

A ja tylko napisze, ze zmiany byly planowane, omawiane i konsultowane w szerokim gronie. I ze nie sa to nagle zmiany bo... hmmm? Nie pamietam juz dokladnie ale moze juz mija 2,5 roku od kiedy one sie zaczely. Moze przyrownajcie starego LACa do Atlantydy, ktora sie zscunela do morza. Teraz powstaly nowe terytoria. Juz sami zauwazyliscie, ze sa 3 glowne miasta i inaczej rozmieszczone krainy. Nie bede sie rozpisywal co jest i co moze byc. Wiem jedno - bluzgami nic sie nie zalatwi a doradzac tez nie warto. Moze jakies doradzanie bedzie mialo sens, o ile krytyka i CELNE uwagi powstana za miesiac a nie teraz! :smile:
HOWGH!
Y
ren
 
Wiadomości: 18
Dołączył(a): Wt paź 30, 2001 2:00 am

Wiadomośćprzez Lam » Pt kwi 12, 2002 6:44 pm

Z bluzgami szczerze mówiąc wszyscy się liczyli, osobiście myślałem, że będzie ich nawet więcej, a gracze się już w miarę przyzwyczaili, chociaż nie minęły dwa tygodnie. Nadal niektórzy biadolą nad brakiem klanów i przechowalni. Obiecuję, że i te problemy zostaną rozwiązane niebawem. Życzę miłej gry :)
Dopisek: RenTor napisał, że sens będą miały uwagi za miesiąc... Myślę, że chodzi głównie o to, żeby jakiekolwiek pomysły dążyły do ulepszenia nowego świata, a nie upodobnienia go do tego, który jeszcze niektórzy pamiętają, a który z całą pewnością nie wróci. To tyle tytułem dopisku :)

<font size=-1>[ Ta wiadomość została zmieniona przez: Lam dnia 2002-04-12 18:46 ]</font>
Emblemat użytkownika
Lam
władca Leanderu
 
Wiadomości: 2886
Dołączył(a): Pn maja 28, 2001 2:00 am
Lokalizacja: 22°17' E - 52°11' N

Wiadomośćprzez Takuma » Pt maja 10, 2002 5:42 pm

Nie bylo mnie na Lacu dlugo.Teraz wejde i bede gral.Ide szukac drog.Zyczcie mi powodzienia =].
Mutate and Survive; Irradiate, or die!

Takuma ap Cromm Cruach
Emblemat użytkownika
Takuma
 
Wiadomości: 72
Dołączył(a): Pn cze 25, 2001 2:00 am
Lokalizacja: Warszawa, niedaleko Centrum


Powrót do Lac



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 5 gości

cron