Nota do wsz

Ogólne forum o Lacu, otwarte dla wszystkich.

Moderator: łowcy trolli

Wiadomośćprzez Grzechu » Śr maja 30, 2001 5:06 pm

Otwieram ten temat i zaraz pisze note na LACu o tym.
Przeznaczam to miejsce na wszelkie tresci, ktorych od dzis nie mozna umieszczac w notach na LACu.
O co mi chodzi? Otoz chodzi mi ogolnie o iRL (czyli swiat rzeczywisty, jesli ktos nie wie), a takze o wszelkie bzdety, nie zwiazane ze swiatem LACa i inne durnoty. Oczywiscie madrosci nikt wam nie zabroni tu wypisywac ;)
Natomiast od dzis zabronione jest pisanie w notach na LACu o wyzej wymienionych rzeczach. Wszystkie postacie, ktore nie zastosuja sie do powyzszego zakazu, beda objete restrykcjami (ban, zakaz grania, rozne przykrosci, lacznie z lutnięciem w tubę, jak to powiedział Lam ;>).

Z powazaniem
Grzechu [109]
Emblemat użytkownika
Grzechu
władca Valisandrii
 
Wiadomości: 353
Dołączył(a): Pn maja 28, 2001 2:00 am
Lokalizacja: W-wa

Wiadomośćprzez Lam » Śr maja 30, 2001 5:25 pm

A ja jednak jestem za otworzeniem forum "Hyde Park" dla wszystkich głupich wpisów, bo w forum "LAC" generalnie powinny znajdować się rzeczy związane z LACem jako takim, a nie wynurzenia Angel o tym, że ma nowy numer telefonu, albo Deryka o tym, że wyjeżdża do Genewy ;) Nie wspominając o dowcipach, lub moich wywodach językowych :) Popierasz chyba? Poza tym tamto byłoby forum bez cenzury, anonimowe, a tutaj by się zrobiło forum dla zarejestrowanych, na mądrzejsze ciut dyskusje... :)
Emblemat użytkownika
Lam
władca Leanderu
 
Wiadomości: 2886
Dołączył(a): Pn maja 28, 2001 2:00 am
Lokalizacja: 22°17' E - 52°11' N

Wiadomośćprzez Grzechu » Śr maja 30, 2001 5:30 pm

Dobrze wiec. Utworz ten HydePark, a to zrobmy na noty madrzejsze, np o zlotach, iRLu, itd, Przy czym tamto bedzie dla wsiech, a to dla wybrancow :smile:
Emblemat użytkownika
Grzechu
władca Valisandrii
 
Wiadomości: 353
Dołączył(a): Pn maja 28, 2001 2:00 am
Lokalizacja: W-wa

Wiadomośćprzez Lam » Śr maja 30, 2001 5:41 pm

Stworzyłem ten Hyde Park. Tam piszcie głupoty. Mądre rzeczy proszę pisać w forum "LAC", lub związane ze stroną w "www.lac.pl". Miłej zabawy. Ten temat zamykam, idźcie i używajcie forum zgodnie z jego przeznaczeniem :)
Emblemat użytkownika
Lam
władca Leanderu
 
Wiadomości: 2886
Dołączył(a): Pn maja 28, 2001 2:00 am
Lokalizacja: 22°17' E - 52°11' N


Powrót do Lac



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 14 gości

cron