Pomocy

Ogólne forum o Lacu, otwarte dla wszystkich.

Moderator: łowcy trolli

Wiadomośćprzez loffer » Śr kwi 24, 2002 7:56 pm

Pomozcie bo nie wiem jak mam do ludzi gadac aby dostac zadania i dodatkowo do cholery jednej kto albo co to jest co mnie atakuje w poczekalni zawsze pisze cos albo ktos co to ma byc
loffer
 
Wiadomości: 2
Dołączył(a): Śr kwi 24, 2002 2:00 am
Lokalizacja: Zabrze

Wiadomośćprzez Alandar » Cz kwi 25, 2002 3:30 pm

Co do zadan to na nizszych poziomach wystarczy zwykla mowa (czyli 'zadanie).



Na wyzszych poziomach trzeba raczej telepatii uzywac (czyli powiedz <osoba> zadanie).



Jest jeszcze sprawa kolkorkow... mianowicie nie mozesz mowic kolorowo. Dotyczy to zarowno zwyklej mowy jak i telepatii.



Czyli jesli masz alias ' zdefiniowany jako '{<kolor>$ to postacie nie beda reagowac.



Taksamoz z telepatia.



Co drugiego problemu to szczerze powiedziawszy nie bardzo zrozumialem... O jaka poczekalnie Ci chodzi. Moze o poczekalnie burmistrza??? Jesli tak to slyszalem ze burmistrz w obawie o swoje bezpieczenstwo zatrudnil straznikow do ochrony swej osoby, a ze w interesach moze to przeszkadzac to straznicy umieja sie dobrze kryc.



Jesli nie o to Ci chodzilo to wytlumacz o ktorej poczekalni mowiles.
Ostatnio edytowano Pn lip 28, 2003 1:19 pm przez Alandar, łącznie edytowano 3 razy
Emblemat użytkownika
Alandar
 
Wiadomości: 125
Dołączył(a): Cz lis 22, 2001 2:00 am
Lokalizacja: Warszawa

Wiadomośćprzez loffer » Cz kwi 25, 2002 3:38 pm

Dokładnie chodzi mi o poczekalnie w miesce Solance tam gdzie jest nanaia zolnierzyki misie i lalki a dokladnie o to ze jak czasami kogos zatakuje to pojawia sie ktos i mnie zaczyna atakowac i musze uciekac a pozniej nic nie widze a w ekwipunk pisze ze mam co o co chodzi z tym kims kto to taki???
loffer
 
Wiadomości: 2
Dołączył(a): Śr kwi 24, 2002 2:00 am
Lokalizacja: Zabrze

Wiadomośćprzez Abaddona » Cz kwi 25, 2002 3:52 pm

Lol to nie jest poczekalnia w mieście solace tylko w karlim przedszkolu, a jak walczysz z nianią to ona ma zwyczaj oślepiac i nie dziwne że nic nie widzisz... btw poleceniem wpl sprawdzasz jakie masz na sobie czarki
niebo jest żółto-zielone
Emblemat użytkownika
Abaddona
 
Wiadomości: 163
Dołączył(a): Pn lut 11, 2002 2:00 am
Lokalizacja: skąd mam wiedzieć


Powrót do Lac



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 17 gości

cron