HELP ME!!

Ogólne forum o Lacu, otwarte dla wszystkich.

Moderator: łowcy trolli

HELP ME!!

Wiadomośćprzez Gwynbleid » Pn sty 27, 2003 1:08 am

Otóz nigdy dotąd nie grałem w Mud'a... często grywałem w różnego rodzaju PBCH oraz zwykłe RPG... otóż stworzyłem ten topic, z prośbą, o jakieś porady dla niedoświadczonego "mudowca" :lol: grającego elfem magiem...
Gwynbleid
 
Wiadomości: 7
Dołączył(a): N sty 26, 2003 10:03 pm
Lokalizacja: Torun

Wiadomośćprzez Ghrhambra » Pn sty 27, 2003 12:05 pm

Mag chyba należy do trudniejszych profesji (w każdym razie na pewno wymaga więcej cierpliwości)
Emblemat użytkownika
Ghrhambra
łowca trolli
 
Wiadomości: 267
Dołączył(a): Śr maja 30, 2001 2:00 am
Lokalizacja: Jastrzębie

Wiadomośćprzez Val » Pn sty 27, 2003 1:22 pm

Najpierw atrybuty, potem umiejętności... To właściwie dla każdej profesji i rasy:]...
Ostatnio edytowano Pn mar 13, 2006 9:01 am przez Val, łącznie edytowano 1 raz
ulice upadły mi na bablon
Emblemat użytkownika
Val
 
Wiadomości: 2203
Dołączył(a): N lis 10, 2002 3:26 pm
Lokalizacja: Skąd mam wiedzieć?

Wiadomośćprzez Abaddona » N lut 02, 2003 3:15 am

Wiadomo, trzeba zrobić wszystko tak, żeby jednocześnie nie uktwić w miejscu i jak najmniej stracić. Atrybuty takie, jak siła i zręczność, a także umiejętności nie wywrą wpływu na późniejszy rozwój postaci. W przypadku profesji fizycznych jak wojownik czy złodziej, mniej należy się zbytnio przejmować inteligencją. Wprawdzie pozwala ona szybciej ćwiczyć umiejetności, jednak na niski poziom dostępnych jest wiele przedmiotów zwiększających ten atrybut, których można używać tylko na czas ćwiczeń.
niebo jest żółto-zielone
Emblemat użytkownika
Abaddona
 
Wiadomości: 163
Dołączył(a): Pn lut 11, 2002 2:00 am
Lokalizacja: skąd mam wiedzieć

Wiadomośćprzez hermes » N mar 30, 2003 10:55 pm

na wstepie to dzien dobry wszystkim, bom nowy, tak jakos wczoraj trafilem na stronke lac itd itp, no wiec mam prosbe czy bylby mi ktos chetny poswieceic 10-15 min np na gadu-gadu i wprowadznie mnie w swiat, bo jakos se nie radze. moj numer gg 2752284. aha czytalem to co jest na stronie :o no ale to co innego niz pomoc zywej osoby.... wiec prosze jesli moze to niech sie ktos do mnie odezwje albo poda numer gg na forum....
hermes
 
Wiadomości: 1
Dołączył(a): N mar 30, 2003 10:51 pm

Wiadomośćprzez Morfoth » Pn mar 31, 2003 5:00 pm


Abaddona: Akurat jeśli chodzi o elfa maga tobym polecał ćwiczenie inteligencji, nie zapominajmy, że im więcej int. tym więcej many co poziom, a co za tym idzie nie trzeba oszczędzać podczas walki.
2B || !2B
Emblemat użytkownika
Morfoth
 
Wiadomości: 239
Dołączył(a): Cz mar 28, 2002 2:00 am
Lokalizacja: Trzeci karton na lewo.

Odpowiedź dla Hermesa.

Wiadomośćprzez Thail » Pn mar 31, 2003 8:34 pm

Hermes na początek... Cześć :D

Gra na Lacu przypomina trochę Baldurs Gat'e z tą różnicą, że tu masz możliwość rozwijania swojej wyobraźni do oporu. Wszystkie komendy są pisane, a świat w którym żyjesz nie jest przedstawiony w postaci obrazu tylko w postaci pisanej.
Również tu masz atrybuty, umiejętności, moralność itp.
Twoim zadaniem jest doprowadzenie postaci do jak najwyższego poziomu i przy tym dobrze sie bawić :) :)
Otóż ta gra nie polega na jak najszybciejszym dojściu do 103 poziomu, bo nie będzie żadnego dema ani larum na twoją cześć tylko na czerpaniu jak największej przyjemności z tej gry ( Niedługo będziesz traktował ją tak jak większość nas, jak swoje drugie życie ).
Moj numer gg to 3780624, jeśli mnie zastaniesz to jesteś najprawdziwszym szczęsciarzem :wink:
Pamiętaj, aby nie drażnić bogów, a przy drobnej pomocy bardziej doświadczonych graczy napewno pojmiesz tę grę w kilka chwil. :wink:
Piszę to bo czytałem niedawno, że zaśmiecam tylko Laca :o , więc napisałem coś, żeby mnie nie usunięto :D :wink:
I pamiętaj w przeciwjeństwie to zwykłych RPG-ów ta przygoda nigdy nie skończy sie bo wciąż powstają nowe krainy ( Chyba, że bogowie postanowią inaczej, na szczęście Lam był dla mnie wyrozumiały :P ).

Za błędy bardzo przepraszam i proszę o poprawienie mnie, dziękuję. :D
"Nigdy nie kłóć się z debilem, najpierw sprowadzi cię do swojego poziomu, a później pokona doświadczeniem".
"Naród Polski jest wspaniały, tylko ludzie kurwy" -J. Piłsudski
Emblemat użytkownika
Thail
 
Wiadomości: 1857
Dołączył(a): Cz lut 20, 2003 1:57 am
Lokalizacja: Z Wyspy Lodoss (SKO)


Powrót do Lac



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 15 gości

cron