Gracze to strasznie kreatywne osoby .

Ogólne forum o Lacu, otwarte dla wszystkich.

Moderator: łowcy trolli

Gracze to strasznie kreatywne osoby .

Wiadomośćprzez Thail » Pt lut 28, 2003 9:50 pm

Gram od niedawna w Laca, a czasami wydaje mi się, że to nie jest już gra tylko część prawdziwego życia :wink:
Spotykam się na codzień z nowymi lub starymi graczami.
Mam wielu przyjaciół na lacu, a przynajmniej ja tak uważam.
A tu jeszcze to wspaniałe forum jak to, gdzie uczę sie nowych powiedzeń typu :"... Obwiesiłeś się czarami jak moja babcia wisiorkami ... " :D
Czyż to nie piękne, że gracz, który gra powiedzmy już 900 godzin ma jeszcze w swoim zasobie słownictwa takie odzywy ???
A najwspanialsze jest to, że Lac sięnigdy nie znudzi bo wciąż powstają nowe krainki, przybywają nowi gracze, a co za tym idzie nowi przyjaciele z drużyny.
Podobają mi się nazwy klanów, których jeszcze nie ma, ale przy tytule można sobie dopisać taką nazwę.
Ostatnio zastanawialem się czy nie zmienić sobie tytułu na : " Ojca Ojców "
Ale chyba tak nie zrobię.
I tyle chciałem powiedzieć, a propo wcześniejszego tematu; odpowiedź jest i tutaj co do polularności.
"Nigdy nie kłóć się z debilem, najpierw sprowadzi cię do swojego poziomu, a później pokona doświadczeniem".
"Naród Polski jest wspaniały, tylko ludzie kurwy" -J. Piłsudski
Emblemat użytkownika
Thail
 
Wiadomości: 1857
Dołączył(a): Cz lut 20, 2003 1:57 am
Lokalizacja: Z Wyspy Lodoss (SKO)

Wiadomośćprzez Yal » So mar 01, 2003 10:12 am

Prawda... Lac jest częścią życia. Jest też nałogiem wielu ludzi. Ja np. ledwo wracam do domu juz komputer odpalam i laca wlączam... Może nie gram tak długo jak Thail, ale i tak mi się podoba:)
Pozdrawiam
Yal, Szukajacy szczescia
Emblemat użytkownika
Yal
 
Wiadomości: 9
Dołączył(a): N lut 23, 2003 8:48 pm
Lokalizacja: z Lendaru...

Wiadomośćprzez Gerino » So mar 01, 2003 12:15 pm

Z tym Ojcem Ojców to trochę.. hmm... niebezpieczny pomysł. A co do głównego tematu, tak, to wciąga. Ja może nie siedzę b.długo, ale to dlatego, że istnieją jeszcze (niestety) inne sprawy...
“Though I walk through the valley of the shadow of death, I will fear no evil,” yeah, because I’m the wickedest sonofabitch you’re gonna find down here.
Emblemat użytkownika
Gerino
 
Wiadomości: 2179
Dołączył(a): Wt wrz 24, 2002 6:23 pm

Wiadomośćprzez Morfoth » So mar 01, 2003 9:35 pm

Czy ten temat miał jakiś związek z reklamą LACa? ;)
2B || !2B
Emblemat użytkownika
Morfoth
 
Wiadomości: 239
Dołączył(a): Cz mar 28, 2002 2:00 am
Lokalizacja: Trzeci karton na lewo.

Re: Gracze to strasznie kreatywne osoby .

Wiadomośćprzez Ghrhambra » So mar 01, 2003 11:20 pm

Thail napisał(a):Gram od niedawna w Laca, a czasami wydaje mi się, że to nie jest już gra tylko część prawdziwego życia


To uważaj.
Bo ja w pewnym momencie lacowania stając przy ladzie w sklepie mało nie mówiłem "lista", a na skrzyżowniu jadąc autem zamiast się porozglądać chciałem mówić "skan", nie mówiąc już o poleceniu "kop" :)
Teraz już mi przeszło :)
Emblemat użytkownika
Ghrhambra
łowca trolli
 
Wiadomości: 267
Dołączył(a): Śr maja 30, 2001 2:00 am
Lokalizacja: Jastrzębie

Wiadomośćprzez Val » N mar 02, 2003 6:38 pm

Zawsze jak pisze maile, albo co to przed kazdym zdaniem jest kropka...
ulice upadły mi na bablon
Emblemat użytkownika
Val
 
Wiadomości: 2203
Dołączył(a): N lis 10, 2002 3:26 pm
Lokalizacja: Skąd mam wiedzieć?

Wiadomośćprzez Thail » N mar 02, 2003 9:09 pm

Witam ponownie.
Jestem strasznie podkurzony tym, że moje ograniczenia mające związek z przyjściem rachunku za prąd odbijają się straszliwie na mojej grze na lacu. Komputer wbrew moim nadzieją ciągnie niczym kombajn. a mnie nie stać na płacanie rachunkow :cry:
Boże jaki ten świat jest popier****y !!! :evil:
Myślę, ze teraz zamist zdobywaćpoziom przez niecały miesiąc to zejdzie mi z jakiś rok.
KURwa 1,5 godziny gry przez cały dzień :o
Przecież ja nawet nie zdązę włączyc komputera.
"Nigdy nie kłóć się z debilem, najpierw sprowadzi cię do swojego poziomu, a później pokona doświadczeniem".
"Naród Polski jest wspaniały, tylko ludzie kurwy" -J. Piłsudski
Emblemat użytkownika
Thail
 
Wiadomości: 1857
Dołączył(a): Cz lut 20, 2003 1:57 am
Lokalizacja: Z Wyspy Lodoss (SKO)

Wiadomośćprzez Gerino » N mar 02, 2003 9:52 pm

Gdzie ty mieszkasz, że prąd taki drogi? ile od ciebie chca?
“Though I walk through the valley of the shadow of death, I will fear no evil,” yeah, because I’m the wickedest sonofabitch you’re gonna find down here.
Emblemat użytkownika
Gerino
 
Wiadomości: 2179
Dołączył(a): Wt wrz 24, 2002 6:23 pm

Też chciałbym wiedzieć w jakim ja....

Wiadomośćprzez Thail » Pn mar 03, 2003 6:58 pm

.. żyję kraju, że tylę muszę płacić. Za 4 miesiące 200 złotych toz to istny skandal. :evil:
Jakby bozia dała to chyba bym ich ... :x
No ale cóż, muszę sobie jakoś radzić i od tej pory będę na lacu się pojawiał co jakies 2 - 3 dni.
Pa :P
"Nigdy nie kłóć się z debilem, najpierw sprowadzi cię do swojego poziomu, a później pokona doświadczeniem".
"Naród Polski jest wspaniały, tylko ludzie kurwy" -J. Piłsudski
Emblemat użytkownika
Thail
 
Wiadomości: 1857
Dołączył(a): Cz lut 20, 2003 1:57 am
Lokalizacja: Z Wyspy Lodoss (SKO)

Wiadomośćprzez Jemkit » Pn mar 03, 2003 10:23 pm

50 zlotych na miesiac to duzo??????
Emblemat użytkownika
Jemkit
 
Wiadomości: 272
Dołączył(a): Pt kwi 05, 2002 2:00 am
Lokalizacja: ze wsi

Wiadomośćprzez Ulryk-away » Wt mar 04, 2003 12:44 am

Hmm... A jak odejmiesz od swoich miesięcznych dochodów 50 złotych Jemkicie, to ile ci zostaje?

Odpowiadać nie musisz. Wystarczy, że to przemyślisz.

Pozdrawiam, Ulryk

P.S. Kurde, moja 100 wiadomość :)
Ulryk-away
władca Drimith
 
Wiadomości: 352
Dołączył(a): Wt maja 29, 2001 2:00 am

Hmmm...

Wiadomośćprzez Tzeentch » Wt mar 04, 2003 2:14 am

Thailu, pisałbyś "Bozia" przez wielkie "B" :D

Żartuję...

P.S. Lamie, błagam, nie pisz swoich przemyśleń na temat chrześcijaństwa.
Ostatnio edytowano Wt mar 04, 2003 2:24 pm przez Tzeentch, łącznie edytowano 1 raz
Emblemat użytkownika
Tzeentch
książę wampirów
 
Wiadomości: 1280
Dołączył(a): Śr maja 08, 2002 2:00 am
Lokalizacja: Szczecin

Wiadomośćprzez Jemkit » Wt mar 04, 2003 11:32 am

Ulryku po prostu wydawalo mi sie ze wieksze oszczednosci mozna uzyskac rezygnujac z internetu (a dzieki temu i z oplat za niego) - mysle ze to bedzie wiecej niz owe 50 złotych, a komputer bedzie mogl chodzic wtedy 24h na dobe :D
A jezeli Thail ma darmowy dostep do sieci to niech nie pisze ze 50 zlotych na miesiac za prad w domu to duzo...
Emblemat użytkownika
Jemkit
 
Wiadomości: 272
Dołączył(a): Pt kwi 05, 2002 2:00 am
Lokalizacja: ze wsi

Wiadomośćprzez Ghrhambra » Wt mar 04, 2003 1:45 pm

Jemkit napisał(a):50 zlotych na miesiac to duzo??????

A szesnaście kalafiorów za darmo?
Aha i jeda rzodkiewka :P
Emblemat użytkownika
Ghrhambra
łowca trolli
 
Wiadomości: 267
Dołączył(a): Śr maja 30, 2001 2:00 am
Lokalizacja: Jastrzębie

Hmmm zależy dla kogo jest dużo 50 złotych.

Wiadomośćprzez Thail » Śr mar 05, 2003 2:11 pm

Powiedzmy, że na 5 osobową rodzinę zarabia jedna osoba i to tylko 600 złotych. Przychodzi koniec miesiąca, a tu musisz oddać z tych 600 zł. około 200 na sam dom i gaz, wodę itd, nie wliczając prądu za który zwykle było okoł 50 złotych za 4 miesiące. Do tego trzy osoby z tej rodziny uczą się, jedna jeździ na studia baardzo daleko, a druga ma niedługo maturę i musi spypnąć 200 złotych na pracę dyplomową ( to ja jakby ktoś nie wiedział ), niestety tak cudownie się złożyło, że rachunek za prąd przyszedł akurat w marcu, kiedy ja muszę płacić na tę chol*** pracę dyplomową, która w moim wydaniu będzie posiadała około 30 stron :x
Tak więc samo 50 złotych co miesiąc nie jest dużo, ale zliczając wszystkie wydatki i opłaty razem to już co innego wychodzi. :cry:
A propo neta, płacę co miesiąc 18 złotych, gdyż założyłem z kumplami siatkę w bloku i dzielimy się wydatkami.

Oddchodząc do tematu, czy na stronce laca nie można by poświęcić kącika na opowiadania graczy ???
Bardzo bardzo, ale to naprawdę brdzo lubię powieści pisane przez graczy lub innych ludzi.
Naprzykład chętni gracze mogliby napisać historię swojej postaci, a nóż ktoś przeczyta takie opowiadanko i zapragnie ujrzeć na własne oczęta tego potężnego i dzielnego Jemkita :wink: , który zgładził Mattisa z lasu Mattisa :D
Można spróbować.
:D
"Nigdy nie kłóć się z debilem, najpierw sprowadzi cię do swojego poziomu, a później pokona doświadczeniem".
"Naród Polski jest wspaniały, tylko ludzie kurwy" -J. Piłsudski
Emblemat użytkownika
Thail
 
Wiadomości: 1857
Dołączył(a): Cz lut 20, 2003 1:57 am
Lokalizacja: Z Wyspy Lodoss (SKO)

Wiadomośćprzez Ulryk-away » Śr mar 05, 2003 4:45 pm

Myślę, że bez problemu :)
Ulryk-away
władca Drimith
 
Wiadomości: 352
Dołączył(a): Wt maja 29, 2001 2:00 am

Wiadomośćprzez Gerino » Cz mar 06, 2003 1:16 pm

A nikt nie chce posłuchać o Gerinie który wykończył i zwampirzył Jemkita? I który zabił Ojca Zakonu NWO Gloina? I który ma przesrane?
Ostatnio edytowano Cz mar 06, 2003 5:57 pm przez Gerino, łącznie edytowano 1 raz
“Though I walk through the valley of the shadow of death, I will fear no evil,” yeah, because I’m the wickedest sonofabitch you’re gonna find down here.
Emblemat użytkownika
Gerino
 
Wiadomości: 2179
Dołączył(a): Wt wrz 24, 2002 6:23 pm

Wiadomośćprzez Jemkit » Cz mar 06, 2003 2:03 pm

Dobrze ze zdajesz sobie sprawe, ze masz przesrane.
Szkoda tylko ze nie potrafisz napisac poprawnie wlasnego imienia :D, bo o Ferinie to nie mam ochoty sluchac, chyba ze sie ktos taki pojawi :D
Emblemat użytkownika
Jemkit
 
Wiadomości: 272
Dołączył(a): Pt kwi 05, 2002 2:00 am
Lokalizacja: ze wsi

Wiadomośćprzez Gerino » Cz mar 06, 2003 5:58 pm

Pomyłka. Zdarza sie prawda? Ty jako jedna wielka pomyłka powinieneś coś o tym wiedzieć :evil:
“Though I walk through the valley of the shadow of death, I will fear no evil,” yeah, because I’m the wickedest sonofabitch you’re gonna find down here.
Emblemat użytkownika
Gerino
 
Wiadomości: 2179
Dołączył(a): Wt wrz 24, 2002 6:23 pm

Wiadomośćprzez Jemkit » Cz mar 06, 2003 10:05 pm

Dla wyjasnienia, przedtem bylo tak:
Gerino napisał(a):A nikt nie chce posłuchać o Ferinie który wykończył i zwampirzył Jemkita? I który zabił Ojca Zakonu NWO Gloina? I który ma przesrane?

Jak ja nie lubie jak ktos modyfikuje wiadomosci... :(
Zmienia to sens nastepnych wypowiedzi, niech ktos to w koncu zablokuje...
Gerino napisał(a):Pomyłka. Zdarza sie prawda?

Nie. Nie zauwazylem tego typu "pomylek" w wypowiedziach: Naji, Ulryka, Lama, Grzecha, Seasee i wielu innych osob. Wiesz dlaczego???
Dlatego, ze czytaja wlasne wypowiedzi przed wyslaniem, czego Ty oczywiscie nie robisz, zreszta nie tylko Ty sadzac po ilosci bledow ortograficznych na tym forum...
Teraz to ja mam przesrane... :D
Emblemat użytkownika
Jemkit
 
Wiadomości: 272
Dołączył(a): Pt kwi 05, 2002 2:00 am
Lokalizacja: ze wsi

Wiadomośćprzez Ghrhambra » Pt mar 07, 2003 10:27 am

Jemkit napisał(a):Teraz to ja mam przesrane... :D

No właśnie :)
Zakalfiorzyć Cię ;) ?
Emblemat użytkownika
Ghrhambra
łowca trolli
 
Wiadomości: 267
Dołączył(a): Śr maja 30, 2001 2:00 am
Lokalizacja: Jastrzębie

Wiadomośćprzez Val » Pt mar 07, 2003 3:41 pm

Gerino, ojciec NWO za przeproszeniem jest cienki jak barszcz, bo nad sobą nie pracuje. Nie jest aż tak uzależniony jak ty:P
ulice upadły mi na bablon
Emblemat użytkownika
Val
 
Wiadomości: 2203
Dołączył(a): N lis 10, 2002 3:26 pm
Lokalizacja: Skąd mam wiedzieć?

Wiadomośćprzez Gerino » Pt mar 07, 2003 4:13 pm

Wiem Valdrab, wiem, ale to dodaje uroku mojej wypowiedzi. Cienias, ale zawsze.... Po za tym, uzależniony? JA? 2-4 dni w tygodniu po 3-7 godzin to tak dużo? ;> Aha, ja lubię kalafiory i brokuły także. Jemkit, moze ja nie mam czasu na dokładne sprawdzanie moich wypowiedzi? Może miałem BARDZO mało czasu, a jednak chciałem wtrącić swe trzy grosze? Po za tym, to nie praca magisterska, abym musiał się martwić szczegółami.
“Though I walk through the valley of the shadow of death, I will fear no evil,” yeah, because I’m the wickedest sonofabitch you’re gonna find down here.
Emblemat użytkownika
Gerino
 
Wiadomości: 2179
Dołączył(a): Wt wrz 24, 2002 6:23 pm

Wiadomośćprzez Val » Pt mar 07, 2003 4:15 pm

Jemkit lubi się wyżywać nad innymi, prawda miętowy misiu?
ulice upadły mi na bablon
Emblemat użytkownika
Val
 
Wiadomości: 2203
Dołączył(a): N lis 10, 2002 3:26 pm
Lokalizacja: Skąd mam wiedzieć?

Wiadomośćprzez Jemkit » So mar 08, 2003 10:25 am

Valdrab napisał(a):wyżywać nad innymi

Pffff, bez komentarza..., Valdrab jak widac trzyma sie glownego tematu :D
Emblemat użytkownika
Jemkit
 
Wiadomości: 272
Dołączył(a): Pt kwi 05, 2002 2:00 am
Lokalizacja: ze wsi

Wiadomośćprzez Val » N mar 09, 2003 5:12 pm

I kto to mówi...?
ulice upadły mi na bablon
Emblemat użytkownika
Val
 
Wiadomości: 2203
Dołączył(a): N lis 10, 2002 3:26 pm
Lokalizacja: Skąd mam wiedzieć?

Wiadomośćprzez Lam » Wt mar 18, 2003 1:41 pm

Thail napisał(a):Komputer wbrew moim nadzieją ciągnie niczym kombajn.

Tak to jest jak się kupuje AMD, które podobno są tańsze. Wybaczcie, że nie w temacie, ale Grzechu zrozumie, do czego to przytyk :)
Emblemat użytkownika
Lam
władca Leanderu
 
Wiadomości: 2886
Dołączył(a): Pn maja 28, 2001 2:00 am
Lokalizacja: 22°17' E - 52°11' N

Wiadomośćprzez Nieobecny » Pt mar 21, 2003 2:54 pm

Witam :) Ha! Nareszcie słońce wkroczyło w mój znak, tak jakby błękitem i mrożnie, ale jednak pięknie i świerzo. Dlatego może bardziej nieśmiało niż ono, jednak równie nieubłaganie zawitam w ten Lacowy świat. Na początek temat neutralny ;) , czyli procek Grzecha :) Może nie Grzesze nazbyt intensywnie wiedzą 'w te rzeczy' :), ale jednak coś tam wiem.. No, przynajmniej ja tak uważam :D Zatem przyznam Lamowi -dawne procki AMD były diablo energochłonne, mam tu na myśli Thunderbirdy. Rownolegle Pentiumy Intela pod wzgledem poboru mocy, miażdząco wtedy górowały nad AMD. Jednak póżniejszy nastepca Thunderbirdów, mówię tu o procesorze z jądrem Palamino (wprowadzane na rynek z nazwą [doświadczenie?]), już zostały w zględzie tegoż poboru znormowane. Tak, że nie różnia się w znaczacy sposób od korespondujacych z nimi procesorami Intela, których gigowe skoki mocno nadwyrężyły niegdejszą oszczędność w poruszanej tu sprawie. Do tego, może bardziej niż procesorowi, należałoby przyjrzeć się monitorowi. To on może ciągnąć jak stara lodówka, eee ...kombajn :)

Coś nietematycznego -spostrzeżenie: Dlaczego już długi, długi czas temu, ale jeszcze dla mnie pamiętny :), zniknął z forum radośniejszy odpowiednik tej emotikonki: :evil: ??
Emblemat użytkownika
Nieobecny
 
Wiadomości: 143
Dołączył(a): Wt lut 04, 2003 5:35 pm
Lokalizacja: z Mordu

Wiadomośćprzez Borry » Wt mar 25, 2003 7:13 pm

Tiaa... <br>
LAC wciąga cię jak Kuroń spagetti :)
Emblemat użytkownika
Borry
 
Wiadomości: 48
Dołączył(a): Wt mar 25, 2003 6:27 pm
Lokalizacja: Z mamusi i tatusia


Powrót do Lac



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 16 gości

cron