Cenniejsze niż złoto???

Ogólne forum o Lacu, otwarte dla wszystkich.

Moderator: łowcy trolli

Cenniejsze niż złoto???

Wiadomośćprzez Rona » N mar 23, 2003 2:34 pm

Gram od niedawna i dopiero wkraczam w świat ...walki , tajemnicy , odwiecznych przyjaźni ...a może czegoś więcej ? Pragnę was zapytać co w LAC`ku Waszym zadaniem jest cenniejsze od złota ?
"Często , przyjacielu ,
Narzędzia piekła prawde nam podają
Aby nas w zgubne sieci potem wplątać
Łudzą nam duszę uczciwym pozorem
Aby nas znęcić w przepaść przestępstw"
~Szekspir~ "Makbet"
Emblemat użytkownika
Rona
 
Wiadomości: 16
Dołączył(a): Wt mar 18, 2003 2:46 pm
Lokalizacja: Kraków

Wiadomośćprzez Gerino » N mar 23, 2003 2:46 pm

To proste, lecz zależne od inwidualnych potrzeb. Często lepszą monetą przetargową niż złoto jest dobry sprzęt bądź usługi. Ja bym wolał dostać złoty miecz niż milion monet, ale ktoś inny wolałby złoto. Złoto jednak, ma tę właściwosć, że jest akceptowane u wszystkich kupców w świecie. Cenne są klejnoty, ale i je można sprzedać tylko u Jubilera...
“Though I walk through the valley of the shadow of death, I will fear no evil,” yeah, because I’m the wickedest sonofabitch you’re gonna find down here.
Emblemat użytkownika
Gerino
 
Wiadomości: 2179
Dołączył(a): Wt wrz 24, 2002 6:23 pm

Wiadomośćprzez Rona » N mar 23, 2003 3:11 pm

Ja bym wolał dostać złoty miecz niż milion monet.
To znaczy ze cenne sa artefakty i te własciwości których brak aktuaknie ?
Czy przyjaźnie to ważna sprawa warto szukać przyjaciół?
"Często , przyjacielu ,
Narzędzia piekła prawde nam podają
Aby nas w zgubne sieci potem wplątać
Łudzą nam duszę uczciwym pozorem
Aby nas znęcić w przepaść przestępstw"
~Szekspir~ "Makbet"
Emblemat użytkownika
Rona
 
Wiadomości: 16
Dołączył(a): Wt mar 18, 2003 2:46 pm
Lokalizacja: Kraków

Wiadomośćprzez Gerino » N mar 23, 2003 3:53 pm

Zależy, jak nie mam akurat broni to mi się przyda swietna broń, ale jak mam 50 umiejek do wycwiczenia i puste konto to kasa mi się przda. Tak samo, jak potrzebuje kogoś kto mi rzuci jakoś czar, to często taka osoba może wymienić swe usługi za np. przysługę. Przyjaźnie... zależy, nie musisz być przylepa, ale mieć paru kumpli to się przydaje, szczególnie jak się ma kłopoty...
“Though I walk through the valley of the shadow of death, I will fear no evil,” yeah, because I’m the wickedest sonofabitch you’re gonna find down here.
Emblemat użytkownika
Gerino
 
Wiadomości: 2179
Dołączył(a): Wt wrz 24, 2002 6:23 pm

Kumple

Wiadomośćprzez Tzeentch » N mar 23, 2003 5:04 pm

Oczywiście, droga Rono, jeśli nie znajdziesz żadnych przyjaciół, zawsze możesz wstąpić do nas. Jest tylko jeden warunek - musisz dać się ugryźć.

Pozdrawiam.
Emblemat użytkownika
Tzeentch
książę wampirów
 
Wiadomości: 1280
Dołączył(a): Śr maja 08, 2002 2:00 am
Lokalizacja: Szczecin

Re: Kumple

Wiadomośćprzez Rona » N mar 23, 2003 5:16 pm

Oczywiście, droga Rono, jeśli nie znajdziesz żadnych przyjaciół, zawsze możesz wstąpić do nas. Jest tylko jeden warunek - musisz dać się ugryźć.
Jesteście klanem wampirów ? To chyba byłby wielki zaszczyt . Tylko czy młoda nie doswiadczona elfka moze być tak potężną istotą?
"Często , przyjacielu ,
Narzędzia piekła prawde nam podają
Aby nas w zgubne sieci potem wplątać
Łudzą nam duszę uczciwym pozorem
Aby nas znęcić w przepaść przestępstw"
~Szekspir~ "Makbet"
Emblemat użytkownika
Rona
 
Wiadomości: 16
Dołączył(a): Wt mar 18, 2003 2:46 pm
Lokalizacja: Kraków

Wiadomośćprzez Lavertan » N mar 23, 2003 5:29 pm

Nie namawiajcie jej do zwampirzenia, przynamiej nie teraz :D. Gerino co do zlotego miecza to wydaje mi sie iz go masz czyz nie ?
Emblemat użytkownika
Lavertan
 
Wiadomości: 62
Dołączył(a): Wt sty 21, 2003 3:22 pm
Lokalizacja: nikt jeszcze nie wrocil z tego miejsca

Wiadomośćprzez Rona » N mar 23, 2003 6:48 pm

Czemu wampiryzm może być odradzany - przecież to tak jakby uciec od pocałunku syna nieśmiertrlności?
"Często , przyjacielu ,
Narzędzia piekła prawde nam podają
Aby nas w zgubne sieci potem wplątać
Łudzą nam duszę uczciwym pozorem
Aby nas znęcić w przepaść przestępstw"
~Szekspir~ "Makbet"
Emblemat użytkownika
Rona
 
Wiadomości: 16
Dołączył(a): Wt mar 18, 2003 2:46 pm
Lokalizacja: Kraków

Złoto ...

Wiadomośćprzez Thail » N mar 23, 2003 7:15 pm

Droga Rono gram równi9eż od niedawna w laca i muszę Ci powiedzieć, że z tą przyjaźnią to lepiej uważać.
1. Jeśli staniesz się wampirem to mogą Cię sprzątnąć gracze z 99 poziomu bez żadnych konsekwencji podczas gdy ty będziesz miała 50 poziom.

2. Za nim oddasz duszę swojemu nowemu przyjacielowi to lepiej go sprawdzić czy nim naprawdę jest bo możesz się przykro rozczarować.

3. Jeśli chodzi o główny temat to dla mnie jest prawdziwym złotem TA gra.
Przeżyjesz tu przygody o jakich nie możesz marzyć w normalnym świecie.
Poznasz uczciwych i okrutnych graczy, to prawie samo życie i tak jak w normalnym świecie musisz wiedzieć, że są źli i dobrzy gracze.

4. Proszę się mnie nie pytać kto jest tym złym, a dobrym graczem ?

5. Jeśli o mnie chodzi, małego i nowego Thaila, to jeśli mam czas, na moją pomoc zawsze możesz liczyć. :D
"Nigdy nie kłóć się z debilem, najpierw sprowadzi cię do swojego poziomu, a później pokona doświadczeniem".
"Naród Polski jest wspaniały, tylko ludzie kurwy" -J. Piłsudski
Emblemat użytkownika
Thail
 
Wiadomości: 1857
Dołączył(a): Cz lut 20, 2003 1:57 am
Lokalizacja: Z Wyspy Lodoss (SKO)

Wiadomośćprzez GImza » Pn mar 24, 2003 12:02 am

Esencja Laca sa grupy z innymi graczami :) ...
GImza
 
Wiadomości: 55
Dołączył(a): Pn mar 18, 2002 2:00 am
Lokalizacja: Poznan

Wiadomośćprzez Silos » Pn mar 24, 2003 12:09 am

Co najważniejsze? Znajomi. Zazwyczaj możesz liczyć na pomoc z ich strony (również w formie dotacji lub wsparcia w poszukiwaniu przydatnego przedmiotu). Wampirzenia nie polecam. Jak raz zrobisz 100 poziom to powinnaś się już nieźle orientować jak duże są plusy, a jak duże minusy związane z grą wampirem. Lepiej przecież dokonywać wyborów świadomie i samodzielnie, niż zdawać się na, często wyrywkowe, opinie osób innych graczy.
Thail pisał, żebyś nie pytała kto jest dobrym, a kto złym graczem. Ja jestem złym. O ile jestem gotów pomóc rożnym pociesznym, dopiero rozpoczynającym swoją karierę krasnalkom, ludzikom i innym światłolubnym, o tyle do szału doprowadze mnie postępujące deprecjacja statusu wampirów. Jebane mnożą się jak króliki... Za grosz dawnej elitarności... Wrrrr... To dodatkowy powód, żebyś poczekała z ewentualną przemianą w wampira. Pozdrawiam :)
Emblemat użytkownika
Silos
 
Wiadomości: 115
Dołączył(a): Pn maja 28, 2001 2:00 am
Lokalizacja: Skądinąd

Wiadomośćprzez Lavertan » Pn mar 24, 2003 12:10 am

Owszem grupy... ale one zanikaja.. coraz mniej oplaca sie je zakladac z powodu doswiadczenia otrzymywanego po walce.
Emblemat użytkownika
Lavertan
 
Wiadomości: 62
Dołączył(a): Wt sty 21, 2003 3:22 pm
Lokalizacja: nikt jeszcze nie wrocil z tego miejsca

Wiadomośćprzez Abaddona » Pn mar 24, 2003 4:07 am

Kilka słów dotyczących wampirów:

1. Wampiry są to istoty, które raz już umarły, ale ich dusze są potępione i błąkają się po tym świecie w formie paskudnych ożywieńców.

2. "Dobrowolne" zostanie wampirem jest równoznaczne z samobójstwem.

3. Wampiry pomimo swych wrodzonych pozytywnych cech w postaci potężnych atrybutów, wykrycia niewidzialności, latania, przenikania i niepodatności na trucizny, a także szybkiego odradzania swych sił witalnych otrzymują obrażenia od słońca.

4. Wampiry nie żywią się "doczesnym" pożywieniem, aby zaspokoić głód muszą pić krew innych istot. Pożywiać się muszą dosyć często i jako takie są pasożytami wyjętymi spod prawa. Każdy gracz może zamordować wampira niezależnie od różnicy poziomów (w przypadku innych ras jest ograniczenie do 5 poziomów wzniż, którego łamanie nagradzane jest flagą mordercy, o której się nie będę rozpisywał).

5. Wampiry nie zaznają spokoju na tym świecie w związku z łowcami wampirów, którzy nie znają litości dla tych potępionych istot.

Przed decyzją dobrowolnego wstąpienia w ich szeregi radzę to dobrze przemyśleć. W przypadku niechcianego zarażenia pozostaje prosić Bogów o łaskę i przywrócenie dawnej postaci.

Abaddona Paramahansa Amritadandamayi, znany także jako Jawful, mąż Nyslin
Emblemat użytkownika
Abaddona
 
Wiadomości: 163
Dołączył(a): Pn lut 11, 2002 2:00 am
Lokalizacja: skąd mam wiedzieć

Wiadomośćprzez Rona » Pn mar 24, 2003 11:29 am

No cóż może rzeczywiscie warto poczekać z decyzją - zastanawiam się jednak nad innym faktem czy te wypowiedzi nie piętnują wampiryzmu ze względu na jakieś ogólnie przyjęte kanony i nienawisć do odmieńców ? Nie wiem może jestem nazbyt delikatna ale czy nie zasługują na wiecej czystej nie wyrafinowanej tolerancji? :cry:
"Często , przyjacielu ,
Narzędzia piekła prawde nam podają
Aby nas w zgubne sieci potem wplątać
Łudzą nam duszę uczciwym pozorem
Aby nas znęcić w przepaść przestępstw"
~Szekspir~ "Makbet"
Emblemat użytkownika
Rona
 
Wiadomości: 16
Dołączył(a): Wt mar 18, 2003 2:46 pm
Lokalizacja: Kraków

Wiadomośćprzez Lam » Pn mar 24, 2003 1:01 pm

Ośmielę się zauważyć, że elfy jak najbardziej są nieśmiertelne wyłączając śmierć w walce, ale od tego także wampiry nie uciekną.
Emblemat użytkownika
Lam
władca Leanderu
 
Wiadomości: 2886
Dołączył(a): Pn maja 28, 2001 2:00 am
Lokalizacja: 22°17' E - 52°11' N

Wiadomośćprzez Morfoth » Pn mar 24, 2003 3:04 pm


Thail: to o tym mordowaniu przez graczy na 99 to było do mnie? :)
Tzeentch: prosze tu nie agitować, przynajmniej jak na razie
Abaddona: chyba pierwszy raz powiedziałeś coś rzeczowo :)
Rona: kleryk wampir to nie jest dobre połączenie...

pozdrawiam.

P.S.
Osobiście uważam, że o wiele bardziej cenne od kasy jest doświadczenie, dlatego nigdy nie żałuje kasy na napoje uzdrawiające, czy piguły odmiany magicznej
2B || !2B
Emblemat użytkownika
Morfoth
 
Wiadomości: 239
Dołączył(a): Cz mar 28, 2002 2:00 am
Lokalizacja: Trzeci karton na lewo.

Wiadomośćprzez Gloin » Pn mar 24, 2003 4:44 pm

NWO :) 8) 8) 8)
Ashes To Ashes, Dust to Dust...

"Khazad! Khazad! Baruk khazad! Khazad ai-menu!
Emblemat użytkownika
Gloin
 
Wiadomości: 287
Dołączył(a): Pn maja 28, 2001 2:00 am
Lokalizacja: Warszawa

Wiadomośćprzez Val » Pn mar 24, 2003 4:44 pm

Lam napisał(a):Ośmielę się zauważyć, że elfy jak najbardziej są nieśmiertelne wyłączając śmierć w walce, ale od tego także wampiry nie uciekną.
Włączając śmierć w walce... Jeśli chodzi zaś o zostawanie wampirem nie polecam przed dwudziestym poziomem. Powracając on topic. Dla mnie na LACu ważniejsza od złota jest oczywiście miłość :D , no i porządny wygrzew!
Ostatnio edytowano Pt cze 03, 2005 11:02 pm przez Val, łącznie edytowano 1 raz
ulice upadły mi na bablon
Emblemat użytkownika
Val
 
Wiadomości: 2203
Dołączył(a): N lis 10, 2002 3:26 pm
Lokalizacja: Skąd mam wiedzieć?

Wiadomośćprzez Tharr » Wt mar 25, 2003 7:58 pm

Rona napisał(a):No cóż może rzeczywiscie warto poczekać z decyzją - zastanawiam się jednak nad innym faktem czy te wypowiedzi nie piętnują wampiryzmu ze względu na jakieś ogólnie przyjęte kanony i nienawisć do odmieńców ? Nie wiem może jestem nazbyt delikatna ale czy nie zasługują na wiecej czystej nie wyrafinowanej tolerancji? :cry:


Ano tak juz jest na tym swiecie, ze nas, wampirow, wiekszosc postrzega jako bezwzglednych, zlych i podstepnych mordercow. Pewne organizacje (NWO) w swoim statucie maja eksterminacje naszego gatunku...
Ale pamietaj, nie wszystko jest tym, na co wyglada :=


Tharr, ojciec rodziny Ad Luna
Tharr
 
Wiadomości: 85
Dołączył(a): Śr kwi 10, 2002 2:00 am
Lokalizacja: Toruń

Wiadomośćprzez Rona » Śr mar 26, 2003 6:18 pm

Z Waszych wypowiedzi wynika , że naprawdę wiele rzeczy zasługuje na uwagę i szacunek - nieśmiertelnść , miłość czy też dobry trunek , warto mieć przyjaciół i zapewne doświadczenie ;) może kiedyś uda mi się wyjść na mądrą ,piękną i odważną elfke :)
"Często , przyjacielu ,
Narzędzia piekła prawde nam podają
Aby nas w zgubne sieci potem wplątać
Łudzą nam duszę uczciwym pozorem
Aby nas znęcić w przepaść przestępstw"
~Szekspir~ "Makbet"
Emblemat użytkownika
Rona
 
Wiadomości: 16
Dołączył(a): Wt mar 18, 2003 2:46 pm
Lokalizacja: Kraków

Wiadomośćprzez Kesor » Cz kwi 10, 2003 3:24 am

Eeeeeeeeee... jak dla mnie cenniejszy od zlota jest ciety dowcip. ale moge sie mylic. Pozdrawiam !!!
hmmm.... Puchatek ?
Emblemat użytkownika
Kesor
 
Wiadomości: 14
Dołączył(a): Cz kwi 25, 2002 2:00 am


Powrót do Lac



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 13 gości

cron