Wampir a mordowanie?

Ogólne forum o Lacu, otwarte dla wszystkich.

Moderator: łowcy trolli

Wampir a mordowanie?

Wiadomośćprzez Reif » Cz kwi 17, 2003 7:20 pm

Hmm na mudzie sie przyjelo ze jak wampir to odrazu morduje graczy. Ja osobicie pare razy zrobilem 100 poziom bedac wampire - w czasie robienia tych poziomow ani razu zadnego gracza nie zaatakowalem ...

Mordowanie jest zabawa znudzonych 103 poziomowcow (chociaz nie zawsze). Takie zabawy odstraszaja poczatkujacych, ktorzy nawet uciekac nie potrafia. A to w tych nowych trzeba pokladac nadzieje na przyszlosc muda - nowych z pomyslalmi i checiami.

Moze ktos ma jakis pomyl co z tym zrobic?:)
Emblemat użytkownika
Reif
łowca trolli
 
Wiadomości: 589
Dołączył(a): Śr sty 23, 2002 2:00 am
Lokalizacja: Warszawa

Wiadomośćprzez Morfoth » Pn kwi 21, 2003 10:14 pm

Zmienić MUDa,
zrobić klany broniące nowych graczy, które mają uprawnienia do mordowania kogokolwiek. Zrobić tak, by mordercy się naprawde BALI morderstw, a nie poprostu banować tych, którzy są źli i podstępni. Rozumiem, że to zamrożenie było za kasę, którą dałem mojemu bratu, ale natomiast nie rozumiem czemu on został zamrożony. Odebralibyście mu kasę i byłoby po kłopocie.

taki tylko offtopic.
2B || !2B
Emblemat użytkownika
Morfoth
 
Wiadomości: 239
Dołączył(a): Cz mar 28, 2002 2:00 am
Lokalizacja: Trzeci karton na lewo.

Wiadomośćprzez Lam » Śr kwi 30, 2003 12:29 pm

Łatwo odebrać kasę, która mu została, trudniej odebrać to, co dzięki niej zyskał, lub komuś oddał. Z resztą, to Twoje postacie. Nie widzę potrzeby nie karania obu, jeśli chce się ukarać Ciebie za łamanie zasad muda, a nie Twoich konkretnych postaci za jakieś występki.
Emblemat użytkownika
Lam
władca Leanderu
 
Wiadomości: 2886
Dołączył(a): Pn maja 28, 2001 2:00 am
Lokalizacja: 22°17' E - 52°11' N


Powrót do Lac



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 13 gości

cron