Nowy gracz... -cieszcie sie :)

Ogólne forum o Lacu, otwarte dla wszystkich.

Moderator: łowcy trolli

Nowy gracz... -cieszcie sie :)

Wiadomośćprzez Odoaker » Pn kwi 21, 2003 8:04 pm

Jestem nowym graczem LACa, więc....
WITAM WSZYSTKICH :)

Ekhm... tak do tematu.....
Jestem nowy dlatego proszę o podanie i wytłumaczenie wszystkich dość często używanych komend od pisania (kropka) przez chodzenie(g, d, e, w, n, s) po tworzenie grup- czyli proszę o WSZYSTKIE dość często używane komendy.

Proszę mi powiedzieć też gdzie naprzykład kasę zdobyć, jak przejść z Leanderu do Drimithu itp. itd. (podałem tylko przykłady) czyli mówcie wszystko co wiecie na temat grania w LACa :)

Proszę o DOKŁADNE wypowiedzi....
Pozdrawiam wszystkich graczy :D
Odoaker
nowy w LACu
Odoaker
 
Wiadomości: 4
Dołączył(a): Pn kwi 21, 2003 7:50 pm

Wiadomośćprzez Odoaker » Pn kwi 21, 2003 8:30 pm

proszę też bardzo o opisanie profesji
Odoaker
nowy w LACu
Odoaker
 
Wiadomości: 4
Dołączył(a): Pn kwi 21, 2003 7:50 pm

Wiadomośćprzez Ulryk-away » Pn kwi 21, 2003 8:43 pm

http://www.lac.pl oraz pomoc na Lacu (polecenie pomoc)
Ulryk-away
władca Drimith
 
Wiadomości: 352
Dołączył(a): Wt maja 29, 2001 2:00 am

Wiadomośćprzez Odoaker » Pn kwi 21, 2003 8:59 pm

na http://www.lac.pl patrzałem wiele razy....
ale nie myślałem o pomocy w grze :)
ekhm... dzieki
ale proszę jeszcze o opisanie profesji :P :) :D
edit:
Proszę mi powiedzieć też gdzie naprzykład kasę zdobyć, jak przejść z Leanderu do Drimithu itp. itd. (podałem tylko przykłady)

i jeszcze to :P
Odoaker
nowy w LACu
Odoaker
 
Wiadomości: 4
Dołączył(a): Pn kwi 21, 2003 7:50 pm

Wiadomośćprzez Gerino » Pn kwi 21, 2003 9:58 pm

I moze dac ci 103 poziom i immo odrazu? albo ci jeszcze nowego kompa, tak z PIV 3,2GHz i Nvidia FX co?
“Though I walk through the valley of the shadow of death, I will fear no evil,” yeah, because I’m the wickedest sonofabitch you’re gonna find down here.
Emblemat użytkownika
Gerino
 
Wiadomości: 2179
Dołączył(a): Wt wrz 24, 2002 6:23 pm

Wiadomośćprzez Odoaker » Wt kwi 22, 2003 11:13 am

@Gerino
taaaa!!!!
a tak na serio to ekhm może troszkę przesadziłem nie wiedziałem, że mapki i drogi trza kupować. Prosiłem tylko o pomoc...
czy to takie złe?????
bo jak już mam grać to tak żebym wiedział o co chodzi a nie... jak gdzie dojść.... nie mam sprawy kupie sobie te mapki....
wcześniej nie wiedziałem
widze że na tym forum tak jak na wielu innych o grach większość wypowiedzi to [wiadomości?] jakby to powiedzieć nie miłe......
nie gram w tą grę parę lat czy tam ile tylko kilka dni i chyba mam prawo do spytania się czegoś no nie????

a potem że jest tu mało graczy.... jak wszyscy (prawie) odstraszają nowych to grają w to tylko ci którzy grali od początku..

edit:
a myślałem że jak jest mało osób i tylko polacy to będzie miło.....
Odoaker
nowy w LACu
Odoaker
 
Wiadomości: 4
Dołączył(a): Pn kwi 21, 2003 7:50 pm

Wiadomośćprzez Gerino » Wt kwi 22, 2003 12:33 pm

Chlip... [Gerino uronił łezkę...] wzruszyłeś mnie. Może oddam ci moja postać, bedzie MIŁO, co? NIe chodzi mi o kupowanie dróg, rozumiem, że jezeli cos ci nie wyjdzie na lacu, to zapytasz o pomoc, ale podpowiedzi na początku gry, wskazówki od mobów i plakty w szkole naprawde mówią duzo. Poczytaj pomoc "?" tam masz komendy, jezeli czegos nie wiesz to najpierw wpisz ?Coś a jezeli nic nie ma albo nie wystarcza ci to to zapytaj o to głośno. W każdym razie, to nie jest gra, w której wystarczy obcykać klawiszologię, a potem w 3-5 wieczorów przejść. Tu się siedzi tygodniami, miesiacami, latami...
“Though I walk through the valley of the shadow of death, I will fear no evil,” yeah, because I’m the wickedest sonofabitch you’re gonna find down here.
Emblemat użytkownika
Gerino
 
Wiadomości: 2179
Dołączył(a): Wt wrz 24, 2002 6:23 pm

Wiadomośćprzez Morfoth » Wt kwi 22, 2003 12:50 pm

Etam, oni tak mają.

1. Jest pomoc. Przeczytaj ją sobie od deski do deski, jak np. odsypiasz pu, mane, ruch to zawsze sobie losowo napisz np. ?r i wybierz temat.
2. Gdzieśtu był taki topic opowiadający młodym graczom jak się zachować, by nie zostać zjedzonym przez Podstępnego Mordercę.
3. Jak spać, to tylko u uzdrowiciela, lub w gildii.
4. Uzdrowiciel zależnie od miasta jest w:
a) Leander - / n
b) Drimith - / 4n
c) Valisandria - / 3g
5. Jeśli ktoś proponuje Ci grupę, to dowiedz się jaką ma reputację w otoczeniu.
6. Reszty powinieneś dowiedzieć się sam.
2B || !2B
Emblemat użytkownika
Morfoth
 
Wiadomości: 239
Dołączył(a): Cz mar 28, 2002 2:00 am
Lokalizacja: Trzeci karton na lewo.

Wiadomośćprzez Grzechu » Cz maja 08, 2003 1:10 am

Odoaker napisał(a):@Gerino
taaaa!!!!
a tak na serio to ekhm może troszkę przesadziłem nie wiedziałem, że mapki i drogi trza kupować. Prosiłem tylko o pomoc...
czy to takie złe?????
bo jak już mam grać to tak żebym wiedział o co chodzi a nie... jak gdzie dojść.... nie mam sprawy kupie sobie te mapki....
wcześniej nie wiedziałem
widze że na tym forum tak jak na wielu innych o grach większość wypowiedzi to [wiadomości?] jakby to powiedzieć nie miłe......
nie gram w tą grę parę lat czy tam ile tylko kilka dni i chyba mam prawo do spytania się czegoś no nie????

a potem że jest tu mało graczy.... jak wszyscy (prawie) odstraszają nowych to grają w to tylko ci którzy grali od początku..

edit:
a myślałem że jak jest mało osób i tylko polacy to będzie miło.....

Niestety Odoakerze, trafiłeś na największego z debili tutaj, ale nie zrażaj się. Są jeszcze też tacy, którzy pomogą.
Wiadomo, że nie powiemy ci od razu jak być najlepszym. Tę wiedzę posiądziesz sam jeśli tylko trochę pograsz. Używaj pomocy na Lacu.
Poza tym pytaj tu.

Gerino: zraź jeszcze jednego nowego gracza a masz bana na forum. Dobranoc.
Grzechu [LAC]
Emblemat użytkownika
Grzechu
władca Valisandrii
 
Wiadomości: 353
Dołączył(a): Pn maja 28, 2001 2:00 am
Lokalizacja: W-wa

Wiadomośćprzez Gerino » N maja 11, 2003 8:53 pm

Jak już pisałem przed momentem, nie wytrzymam. Zraź, zraź. Zraz z mięsem, a nie pierniczenie! Rany, to jest irytujące, jak w 3 odpowiedziach pod rząd czyta się że jest się debilem to kurwica bierze. Ehh, nie mam zamiaru tu nikogo obrażać, bo chce jeszcze coś tu w życiu napisać...

P.S. Znajdź inny worek treningowy.
“Though I walk through the valley of the shadow of death, I will fear no evil,” yeah, because I’m the wickedest sonofabitch you’re gonna find down here.
Emblemat użytkownika
Gerino
 
Wiadomości: 2179
Dołączył(a): Wt wrz 24, 2002 6:23 pm

Wiadomośćprzez Gloin » Pn maja 12, 2003 12:09 am

IQ LOW.
Ile masz lat? 10-12?
Dorosnij.
Ashes To Ashes, Dust to Dust...

"Khazad! Khazad! Baruk khazad! Khazad ai-menu!
Emblemat użytkownika
Gloin
 
Wiadomości: 287
Dołączył(a): Pn maja 28, 2001 2:00 am
Lokalizacja: Warszawa

Wiadomośćprzez Morfoth » Pn maja 12, 2003 2:00 pm

Gloinie najbardziej parszywe co mozna zrobić to czepiać się czyjegoś wieku. Niby w wielu przypadkach jest on wyznacznikiem intelektu, to jednak nie zawsze.
2B || !2B
Emblemat użytkownika
Morfoth
 
Wiadomości: 239
Dołączył(a): Cz mar 28, 2002 2:00 am
Lokalizacja: Trzeci karton na lewo.

Wiadomośćprzez Gerino » Pn maja 12, 2003 2:17 pm

Lat 15, IQ zmierzone na ponad przecietną.
Chcesz mój pesel?
“Though I walk through the valley of the shadow of death, I will fear no evil,” yeah, because I’m the wickedest sonofabitch you’re gonna find down here.
Emblemat użytkownika
Gerino
 
Wiadomości: 2179
Dołączył(a): Wt wrz 24, 2002 6:23 pm


Powrót do Lac



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 13 gości

cron