Złodziejstwo

Ogólne forum o Lacu, otwarte dla wszystkich.

Moderator: łowcy trolli

Złodziejstwo

Wiadomośćprzez Morfoth » Pn maja 05, 2003 6:05 pm


Chciałbym poruszyć temat złodziejstwa na Lacu, jest on potraktowany wg. mnie po macoszemu. Ostatnio troche kradłem, dla poszerzenia poglądów więc to i owo wiem. Pare propozycji, proszę również o zgłaszanie swoich.
Tak więc zacznijmy od tego, że złodziej na niskim poziomie może okradać tych na wyższym czując się bezpiecznie - ni go to zabić, ni w żabę zamienić nie można, a okraść też nie najlepiej. Tak więc proponuję zdjąć, albo chociarz zliberalizować różnicy kradzieży. Złodziej, u którego została kradzież wykryta, powinien dostawać flagę na pare/parenaście godzin Lacowych. Flaga taka powinna 'nie schodzić' w pomieszczeniach bezpiecznych. Wierzę w zajadłość graczy, więc jeśli jakiś złodziej pokusi się na niskopoziomowca, który wykryje kradzież, to niezależnie od różnicy poziomów urządzą na niego szybkie polowanie.

P.S.
Chciałbym usłyszeć głosy Najwyższych na ten temat, ponieważ to oni mają decydujące głosy.
Ostatnio edytowano Pn maja 05, 2003 7:21 pm przez Morfoth, łącznie edytowano 1 raz
2B || !2B
Emblemat użytkownika
Morfoth
 
Wiadomości: 239
Dołączył(a): Cz mar 28, 2002 2:00 am
Lokalizacja: Trzeci karton na lewo.

Wiadomośćprzez Gerino » Pn maja 05, 2003 6:37 pm

Racja, święta racja panocku, bo ino jak jo słyse "Morf usiłował cię okraść." a nie moge go zjeść to mnie slok trofia i cholera bieze...

P.S. Z tego co mi się wydaje wiadomość Morfotha była jubileuszową 1600 notką :P
“Though I walk through the valley of the shadow of death, I will fear no evil,” yeah, because I’m the wickedest sonofabitch you’re gonna find down here.
Emblemat użytkownika
Gerino
 
Wiadomości: 2179
Dołączył(a): Wt wrz 24, 2002 6:23 pm

Wiadomośćprzez Sirith » Pn maja 05, 2003 10:07 pm

A jak ja spróbuję cię okraść? :P
"Welcome to dying!"
"Ashes to ashes, dust to dust..."
Emblemat użytkownika
Sirith
 
Wiadomości: 158
Dołączył(a): So kwi 26, 2003 9:47 am
Lokalizacja: Gildia Złodziei w Leanderze

Wiadomośćprzez Khrell » Wt maja 06, 2003 12:53 pm

Jestem całkowicie ZA pomysłem Morfotha.

---

Może jacyś bogowie by się wypowiedzieli?
Khrell
 
Wiadomości: 474
Dołączył(a): Pt kwi 11, 2003 7:21 pm

Wiadomośćprzez Ulryk-away » Śr maja 07, 2003 6:49 pm

Nie słyszałem, by uczciwi obywalete miast cierpieli za sprawą plagi kradzieży. Może boją się ci, co sami na bakier z prawem?
Ulryk-away
władca Drimith
 
Wiadomości: 352
Dołączył(a): Wt maja 29, 2001 2:00 am

Wiadomośćprzez Khrell » Śr maja 07, 2003 6:55 pm

Oj cierpieli, cierpieli...
Pewnego pięknego dnia, walczę sobie zdobywając dś, a tu nagle - Morf przyłazi! usidlił mnie, a więc nie mogłem przerwać walki, zwoje przywołania się skończyły, no i stałem i walczyłem i byłem ciągle okradany, no i po sakiewce z eliksirami i różdżkami, po całej kasie którą miałem przy sobie... Powtarzało się to parę razy, nie tylko ze mną.
Khrell
 
Wiadomości: 474
Dołączył(a): Pt kwi 11, 2003 7:21 pm

Wiadomośćprzez Morfoth » Śr maja 07, 2003 8:58 pm

heh, nawet jeśli nie cierpią, to moim zdaniem warto udoskonalać naszego kochanego Laca. Nie chce się, rozumiem, ale propozycja jest zdaniem mym godna rozpatrzenia.

P.S.
Zresztą zawsze mogą zacząć cierpieć.
2B || !2B
Emblemat użytkownika
Morfoth
 
Wiadomości: 239
Dołączył(a): Cz mar 28, 2002 2:00 am
Lokalizacja: Trzeci karton na lewo.


Powrót do Lac



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 8 gości

cron