Dzieci w mudie...

Ogólne forum o Lacu, otwarte dla wszystkich.

Moderator: łowcy trolli

Dzieci w mudie...

Wiadomośćprzez Salaoh » Pn cze 02, 2003 3:31 pm

Długo myślałem nad pewnym tematem, mianowice chodzi mi o kwestję małżenśtw w Lacu.

Co daje ślub skoro nie można mieć dzieci. Pomyślałem, że dało by się zrobić coś takiego, aby po nocy poślubnej następny nowy gracz stawał się dzieckiem nowożeńców, którzy opiekowali by się nim do 10 poziomu... Oprowadzali by go po krainach... Pokazali by mu szkołę :P I takie tam inne bajery. Zaznaczam, że ten pomysł nie jest do końca dopracowany...

Co wy o tym myślicie???
Emblemat użytkownika
Salaoh
 
Wiadomości: 11
Dołączył(a): Wt maja 27, 2003 7:40 pm
Lokalizacja: spod monopolowego

Wiadomośćprzez omadaha » Pn cze 02, 2003 3:36 pm

Mnie się pomysł podoba, bo mam na świerzo w pamięci moje początki...
A to by było naturalne - dosyć i logiczne, ale na czym by miał się opierać system rekrutacji - dzieci, że jak para chce to wybiera, a jak nie to jest bezdzietna??
Popracuj, ale fajnie, fajnie:)
Życie nie jest ani lepsze, ani gorsze od naszych marzeń. Jest tylko zupełnie inne.
William Szekspir
omadaha
 
Wiadomości: 46
Dołączył(a): Pn maja 19, 2003 8:16 pm

Wiadomośćprzez Thail » Pn cze 02, 2003 3:43 pm

O kurwa.
Moja siora Sawantra miała ten sam pomysł, ale ludzie mają podobne myśli. :-?
"Nigdy nie kłóć się z debilem, najpierw sprowadzi cię do swojego poziomu, a później pokona doświadczeniem".
"Naród Polski jest wspaniały, tylko ludzie kurwy" -J. Piłsudski
Emblemat użytkownika
Thail
 
Wiadomości: 1857
Dołączył(a): Cz lut 20, 2003 1:57 am
Lokalizacja: Z Wyspy Lodoss (SKO)

Hah...

Wiadomośćprzez Salaoh » Pn cze 02, 2003 3:46 pm

No widzisz ja umiem czytać w myślach :wink:
Emblemat użytkownika
Salaoh
 
Wiadomości: 11
Dołączył(a): Wt maja 27, 2003 7:40 pm
Lokalizacja: spod monopolowego

Wiadomośćprzez Lam » Pn cze 02, 2003 4:04 pm

Pomysł ten zrodził się już jakieś 6-7 lat temu w głowie zacnego Albiego, ale jest nie do zrealizowania z przyczyn logistycznych - nie da się wychowywać dziecka, które gra w muda w innych porach niż my sami, oraz, Lac zakłada, że wcielasz się w postać po jej wyjściu z domu (startujesz w wieku 17 lat). Nie każdy chciałby przez 17 lat gry biegać po łąkach za motylami, podczas gdy inni zabijają smoki. :) Ogólnie pomysł stary jak świat i oczywiście logicznie wynikający z naśladowania przez świat muda prawdziwego świata fantastycznego średniowiecza, jednak bardzo trudny, jeśli w ogóle możliwy do zrealizowania (jest to z całą pewnością gra nie warta świeczki).
Emblemat użytkownika
Lam
władca Leanderu
 
Wiadomości: 2886
Dołączył(a): Pn maja 28, 2001 2:00 am
Lokalizacja: 22°17' E - 52°11' N

aha

Wiadomośćprzez Salaoh » Pn cze 02, 2003 4:05 pm

:cry: Przynajmiej dzięki za szczerość...
Emblemat użytkownika
Salaoh
 
Wiadomości: 11
Dołączył(a): Wt maja 27, 2003 7:40 pm
Lokalizacja: spod monopolowego


Powrót do Lac



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 11 gości

cron