Ciągłe walki

Ogólne forum o Lacu, otwarte dla wszystkich.

Moderator: łowcy trolli

Ciągłe walki

Wiadomośćprzez Sirith » Cz cze 26, 2003 11:47 am

Ostatnio wchodzę na Laca i po prostu chce mi się już nigdy nie wchodzić, bo pewien choleryk [wymowne spojrzenie na Morfa] ciągle się na mnie rzuca po tym, jak nie przyjmowałam jego wyzwań do pojedynków. LUDZIE, JA NIE CHCĘ POJEDYNKÓW! Część ludków może mi wyrzucić wczorajsze, kiedy zaatakowałam Gorda, a to było na rozkaz. Gdyby nie to, że właśnie mogą mi rozkazać walczyć, to chętnie poprosiłabym o flagę lamera. Właściwie po takich sytuacjach przychodzę tylko dlatego, że mam na Lacu paru fajnych qmpli, poza tym u mnie to już nałóg. Bo cierpliwość to już dawno straciłam. Tak poza tym, to przydałoby się niektórym przeczytać regulamin. Jest punkt: "Kategoryczny zakaz celowego utrudniania zycia innym graczom! Jesli cos nie jest zakazane, jest dozwolone tylko pod warunkiem, ze nikomu nie przeszkadza!".
"Welcome to dying!"
"Ashes to ashes, dust to dust..."
Emblemat użytkownika
Sirith
 
Wiadomości: 158
Dołączył(a): So kwi 26, 2003 9:47 am
Lokalizacja: Gildia Złodziei w Leanderze

Wiadomośćprzez Ulryk-away » Cz cze 26, 2003 11:51 am

Nawróć się i daj się wyleczyć z wampiryzmu.
Ulryk-away
władca Drimith
 
Wiadomości: 352
Dołączył(a): Wt maja 29, 2001 2:00 am

Wiadomośćprzez Sirith » Cz cze 26, 2003 11:53 am

Ulryku, zostałam wampirzycą z własnej woli, ale czy wampirów regulamin w ogóle nie obowiązuje?
"Welcome to dying!"
"Ashes to ashes, dust to dust..."
Emblemat użytkownika
Sirith
 
Wiadomości: 158
Dołączył(a): So kwi 26, 2003 9:47 am
Lokalizacja: Gildia Złodziei w Leanderze

Wiadomośćprzez Morfoth » Cz cze 26, 2003 11:58 am

Tak na prawdę to się nic strasznego nie dzieje! Kobieto, czy widziałaś kiedykolwiek jakie polowania były na Gerina? Czy Ty w ogóle wiesz co to znaczy chować się (Nie mówię o staniu nad ołtarzem, co jest idiotyzmem)?
Masz sprawę ułatwioną, jesteś złodziejem (Nie będę pisał dlaczego, żebyś choć trochę pomyślała). Zamiast jęczęc spróbuj się do tego jakoś przyzwyczaić i znaleźć jakąś taktykę.

Do jasnej cholery zawsze można coś zrobić!
2B || !2B
Emblemat użytkownika
Morfoth
 
Wiadomości: 239
Dołączył(a): Cz mar 28, 2002 2:00 am
Lokalizacja: Trzeci karton na lewo.

Wiadomośćprzez Ulryk-away » Cz cze 26, 2003 12:49 pm

Morfoth: Nie każdy jest tak doświadczonym graczem jak ty. Odrobina kultury wymaga, by zamiast znęcać się nad słabszymi, pomagać im.

Sirith: Rasa wampira jest przeznaczona dla doświadczonych graczy, którym ten sposób życia odpowiada. Ta rasa nie jest dostępna przy zakłądaniu postaci i fakt, że się na nią decydujesz, świadczy o twojej gotowości do stawiania czoła takim niebezpieczeństwom. Wampiry są poza prawem. Wampira można zabić, okraść, urządzać na niego nagonki - nikt nie lubi krwiopijców na ulicach miast. Jeśli odpowiesz agresją, wzbudzisz tym większą nienawiść wśród pospolitych mieszkańców. To właśnie rola wampira - być napiętnowanym.

Jeśli nie jesteś na to gotowa, to poproś o zmianę rasy. Jeśli mimo to, chcesz grać wampirem, to znaczy, że się godzisz na taki stan rzeczy.
Ulryk-away
władca Drimith
 
Wiadomości: 352
Dołączył(a): Wt maja 29, 2001 2:00 am

Wiadomośćprzez Gerino » Cz cze 26, 2003 12:54 pm

a dla czego na przykład te wredne, złe ciemne elfy nie są poza prawem? Wampir to rasa jak każda inna...
“Though I walk through the valley of the shadow of death, I will fear no evil,” yeah, because I’m the wickedest sonofabitch you’re gonna find down here.
Emblemat użytkownika
Gerino
 
Wiadomości: 2179
Dołączył(a): Wt wrz 24, 2002 6:23 pm

Wiadomośćprzez Thail » Cz cze 26, 2003 1:55 pm

A dlaczego jej rodzina nie pomoże ?
"Nigdy nie kłóć się z debilem, najpierw sprowadzi cię do swojego poziomu, a później pokona doświadczeniem".
"Naród Polski jest wspaniały, tylko ludzie kurwy" -J. Piłsudski
Emblemat użytkownika
Thail
 
Wiadomości: 1857
Dołączył(a): Cz lut 20, 2003 1:57 am
Lokalizacja: Z Wyspy Lodoss (SKO)

Wiadomośćprzez Morfoth » Cz cze 26, 2003 3:59 pm

Ulryku z tego co ja wiem, to okradać wampira nie można jeśli ma 5 poziom niższy od Twojego (tzn. można, ale i tak dostaje się flagę).

Ogólnie przyjętym stanem rzeczy jest to, że wampiry można mordować. Ciemne elfy maja swoją siedzibę w Solace, gdyby były tępione doprowadziłoby to do wojny pomiędzy miastami. Zresztą ciemny elf też nie ma prostego życia, ponieważ wiele NPC go atakuje.

Ja się nie znęcam. Ja jestem antycamarillowy. Zresztą wszyscy wiedzą, że lubie grabić, kraść, mordować, gwałcić, wprowadzać powszechny zamęt. Nie ma się co dziwić!
2B || !2B
Emblemat użytkownika
Morfoth
 
Wiadomości: 239
Dołączył(a): Cz mar 28, 2002 2:00 am
Lokalizacja: Trzeci karton na lewo.

Wiadomośćprzez Lam » Cz cze 26, 2003 4:04 pm

BYLI już tacy, co lubili wprowadzać zamęt.
Emblemat użytkownika
Lam
władca Leanderu
 
Wiadomości: 2886
Dołączył(a): Pn maja 28, 2001 2:00 am
Lokalizacja: 22°17' E - 52°11' N

Wiadomośćprzez Semeion » Cz cze 26, 2003 4:07 pm

Co więcej, byli i będą, obawiam się... :doh:
Za stodołą gdzieś na płocie
Kogut gromko pieje
Zaraz przyjdę, miła, do cię
Tylko się odleję
Emblemat użytkownika
Semeion
 
Wiadomości: 49
Dołączył(a): So maja 31, 2003 1:06 pm
Lokalizacja: Wawa

Wiadomośćprzez Ulryk-away » Cz cze 26, 2003 4:34 pm

Semeion: Lamowi chodziło o coś innego w tej wiadomości ;)
Ulryk-away
władca Drimith
 
Wiadomości: 352
Dołączył(a): Wt maja 29, 2001 2:00 am

Wiadomośćprzez Semeion » Cz cze 26, 2003 4:37 pm

Nie obawiaj się, Ulryku, zrozumiałem. Zwracam tylko w ramach dygresji uwagę na naturalnie przyrodzoną krnąbrność śmiertelników, która obraca w niwecz skutki kar boskich nawet już po marnym millenium lub dwóch...
Za stodołą gdzieś na płocie
Kogut gromko pieje
Zaraz przyjdę, miła, do cię
Tylko się odleję
Emblemat użytkownika
Semeion
 
Wiadomości: 49
Dołączył(a): So maja 31, 2003 1:06 pm
Lokalizacja: Wawa

Wiadomośćprzez Sirith » Pt cze 27, 2003 12:26 pm

NIE MOŻNA CZEGOŚ ZROBIĆ Z MORFEM??? TEN CHOLERYK ZNOWU ODSTAWIŁ NUMER!!! Szłam sobie spokojnie zrobić poziom, a ten choleryk przejął nade mną kontrolę, kazał mi zdjąć i upuścic wszystko, został mi tylko miecz lidera z chaosem. A ON POŚWIĘCIŁ WSZYSTKO BOGOM, BO PO PROSTU ZABRAKŁO MU KASY!!! CZEMU TAKIE CHAMSTWO JEST DOZWOLONE???
"Welcome to dying!"
"Ashes to ashes, dust to dust..."
Emblemat użytkownika
Sirith
 
Wiadomości: 158
Dołączył(a): So kwi 26, 2003 9:47 am
Lokalizacja: Gildia Złodziei w Leanderze

Wiadomośćprzez Gerino » Pt cze 27, 2003 12:56 pm

Mądry głupiemu ustępuje.
“Though I walk through the valley of the shadow of death, I will fear no evil,” yeah, because I’m the wickedest sonofabitch you’re gonna find down here.
Emblemat użytkownika
Gerino
 
Wiadomości: 2179
Dołączył(a): Wt wrz 24, 2002 6:23 pm

Wiadomośćprzez Nieobecny » So cze 28, 2003 3:26 am

Ach, jakby mojego Aposholla odmrożono :pray: (no jeszcze problem odblokowania hosta), już on coś by zrobił z Morfothem, zresztą nie tylko z Morfem. :cool: Pamiętam np. Gerino, jak wszedł do gry(miał o 1poz. starszego wampira), nudziło mu się, to wyzwał do walki. Wszedł w mój portal i ...zginął. :angel:
Emblemat użytkownika
Nieobecny
 
Wiadomości: 143
Dołączył(a): Wt lut 04, 2003 5:35 pm
Lokalizacja: z Mordu

Wiadomośćprzez Gerino » So cze 28, 2003 12:48 pm

Z Morfothem akurat gówno zrobisz bo mrozi się dwie półki dalej od Aposholla ^^
“Though I walk through the valley of the shadow of death, I will fear no evil,” yeah, because I’m the wickedest sonofabitch you’re gonna find down here.
Emblemat użytkownika
Gerino
 
Wiadomości: 2179
Dołączył(a): Wt wrz 24, 2002 6:23 pm

Wiadomośćprzez Grzechu » N cze 29, 2003 5:09 am

Gerino napisał(a):a dla czego na przykład te wredne, złe ciemne elfy nie są poza prawem? Wampir to rasa jak każda inna...

Czy ty k**wa umiesz czytać?!? No to się naucz zanim zaczniesz znowu bredzić!
Ulryk napisał(a):Ta rasa nie jest dostępna przy zakłądaniu postaci i fakt, że się na nią decydujesz, świadczy o twojej gotowości do stawiania czoła takim niebezpieczeństwom. Wampiry są poza prawem. Wampira można zabić, okraść, urządzać na niego nagonki - nikt nie lubi krwiopijców na ulicach miast. Jeśli odpowiesz agresją, wzbudzisz tym większą nienawiść wśród pospolitych mieszkańców. To właśnie rola wampira - być napiętnowanym.

NAPISANE? Napisane. Czy napisał to jakiś debil? NIE Czy napisał to jakiś początkujący gracz? NIE. Czy napisał to śmiertelnik? NIE. Czy napisał to zwykły śmiertelny? NIE.
NO WIĘC ZAMKNIJ RYJ I NIE WPROWADZAJ ZAMĘTU RZUCAJĄC TAKIE ZDANIA, SKORO W TEJ KWESTII WYRAZILI SIĘ MĄDRZEJSI OD CIEBIE.

P.S. Pisze się "dlaczego". Popraw kiedykolwiek jeszcze kogoś, a będę kasował wszystkie Twoje [wiadomości?] z błędami.
P.S.2. Nie, nie jestem zły. Po prostu mnie wkurwiasz do granic.
Grzechu [LAC]
Emblemat użytkownika
Grzechu
władca Valisandrii
 
Wiadomości: 353
Dołączył(a): Pn maja 28, 2001 2:00 am
Lokalizacja: W-wa

Wiadomośćprzez Gerino » N cze 29, 2003 12:30 pm

Kasuj kasuj, jeżeli ma ci to sprawić przyjemność. Dla ciebie wszystko. A teraz łyknij sobie zdrowo.
“Though I walk through the valley of the shadow of death, I will fear no evil,” yeah, because I’m the wickedest sonofabitch you’re gonna find down here.
Emblemat użytkownika
Gerino
 
Wiadomości: 2179
Dołączył(a): Wt wrz 24, 2002 6:23 pm

Wiadomośćprzez Krzysiek » Wt lip 01, 2003 2:06 pm

Ulryk napisał(a):Nawróć się i daj się wyleczyć z wampiryzmu.


Ja wampirem nie jestem a tez mnie atakuja jak nie chce;)
Krzysiek
 
Wiadomości: 23
Dołączył(a): Śr cze 11, 2003 4:43 pm

Wiadomośćprzez Ulryk-away » Wt lip 01, 2003 2:08 pm

Nie przeczę, że czasami to ciebie ktoś może zaatakować, a nie ty kogoś. Jednak gdy jesteś wampiretm, to to jest codzienność. A różnica poziomów nie gra wtedy roli.
Ulryk-away
władca Drimith
 
Wiadomości: 352
Dołączył(a): Wt maja 29, 2001 2:00 am

Wiadomośćprzez Thail » Wt lip 01, 2003 2:47 pm

Hmm prawdopodobnie miałeś okazję spotkać mordercę. jest to gracz, który doskonali się w zabijaniu innych graczy. Nie jest to miłe, ale można to wytrzymać i ustrzegać się przed tym. :grin:
A jeśli chodzi o wypowiedź Ulryka to przetłumaczęto jeszcze lepiej.
Masz 14 poziom wampirem.
Jest gracz, który ma 99 poziom i ten gracz Cię zabija bez żadnych konsekwencji dla siebie. :???:
Rodzina Ci nie pomoże, a zresztą (czyt. góra) pokazuje to przykład biednej Sirith, gdzie jej rodzina ??? :doh:
Pozdrawia Thail :alkoholik:
"Nigdy nie kłóć się z debilem, najpierw sprowadzi cię do swojego poziomu, a później pokona doświadczeniem".
"Naród Polski jest wspaniały, tylko ludzie kurwy" -J. Piłsudski
Emblemat użytkownika
Thail
 
Wiadomości: 1857
Dołączył(a): Cz lut 20, 2003 1:57 am
Lokalizacja: Z Wyspy Lodoss (SKO)

Wiadomośćprzez Gerino » Wt lip 01, 2003 4:52 pm

Ok, Morf na powiedzmy 40 atakuje sirith na 30 a ja na 50 co moge zrobic Morfowi? Nie mam ochoty miec znów MORDERCY.
A juz na pewno nie bede lał gosci na 99. Na razie ;>
Pokój z wami, pokój z kuchnią!
“Though I walk through the valley of the shadow of death, I will fear no evil,” yeah, because I’m the wickedest sonofabitch you’re gonna find down here.
Emblemat użytkownika
Gerino
 
Wiadomości: 2179
Dołączył(a): Wt wrz 24, 2002 6:23 pm

Wiadomośćprzez Thail » Wt lip 01, 2003 8:11 pm

Hmm, a co daje wogóle przynależność do takiej rodziny ? :eek:
Nie mogą pomóc nikomu bo się boją, że dostaną mordercę itp. :sad:
To trochę dziwne. :???:
Najpierw zamieniacie biednych graczy w wampiry, a później jest problem.
Pozdrawia Thail :alkoholik:, który jutro sprawdzi, czy umie dobrze ściemniać ludziom. Egzaminy na studia jutro i niech Lac ma mnie w swojej opiece :pray:
"Nigdy nie kłóć się z debilem, najpierw sprowadzi cię do swojego poziomu, a później pokona doświadczeniem".
"Naród Polski jest wspaniały, tylko ludzie kurwy" -J. Piłsudski
Emblemat użytkownika
Thail
 
Wiadomości: 1857
Dołączył(a): Cz lut 20, 2003 1:57 am
Lokalizacja: Z Wyspy Lodoss (SKO)

Wiadomośćprzez Ulryk-away » Wt lip 01, 2003 8:57 pm

Powiedz im, że wrzucimy ich do lodówki, jeśli cię nie puszczą! :)
Ulryk-away
władca Drimith
 
Wiadomości: 352
Dołączył(a): Wt maja 29, 2001 2:00 am

Wiadomośćprzez Sawantra » Śr lip 02, 2003 11:43 am

Hymmm widzisz Sirith teraz nie będą Ci dokuczać mozesz spokojnie robić poziomy :) :applause:
Niech Lam ma Thaila w swojej opiece :)
Emblemat użytkownika
Sawantra
 
Wiadomości: 92
Dołączył(a): N maja 11, 2003 5:10 pm
Lokalizacja: Skarżysko-Kam

Wiadomośćprzez Gloin » Cz lip 03, 2003 1:50 pm

A kto powiedzial ze nikt nie bedzie jej dokuczac? :-)
Nie zapominajcie ze jeszcze ja tu jestem.
Pozdrawiam :lol:
Ashes To Ashes, Dust to Dust...

"Khazad! Khazad! Baruk khazad! Khazad ai-menu!
Emblemat użytkownika
Gloin
 
Wiadomości: 287
Dołączył(a): Pn maja 28, 2001 2:00 am
Lokalizacja: Warszawa

Wiadomośćprzez Sawantra » Wt lip 08, 2003 11:08 am

:???: Gloin czy ty zawsze musisz ludzi dręczyć jeszcze dziewczyny czy nikt Cię nigdy nie uczył dobrego wychowania :wink:
Niech Lam ma Thaila w swojej opiece :)
Emblemat użytkownika
Sawantra
 
Wiadomości: 92
Dołączył(a): N maja 11, 2003 5:10 pm
Lokalizacja: Skarżysko-Kam

Wiadomośćprzez Gifrolin » N sie 17, 2003 5:46 am

Jak mogę zostać wampirem??....
I nastała ciemność...
Gifrolin
 
Wiadomości: 3
Dołączył(a): N sie 17, 2003 5:44 am

Wiadomośćprzez Gerino » N sie 17, 2003 2:36 pm

1.To nie temat o wampirzeniu.
2.Niech Cię to nie interesuje, to nic miłego, prawda Gloin?
“Though I walk through the valley of the shadow of death, I will fear no evil,” yeah, because I’m the wickedest sonofabitch you’re gonna find down here.
Emblemat użytkownika
Gerino
 
Wiadomości: 2179
Dołączył(a): Wt wrz 24, 2002 6:23 pm


Powrót do Lac



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości

cron