LAC JEST GUPI :P

Ogólne forum o Lacu, otwarte dla wszystkich.

Moderator: łowcy trolli

LAC JEST GUPI :P

Wiadomośćprzez Thrall » Cz sie 14, 2003 9:56 pm

Tak! Naprawdę uważam LACa za kompletnie odmóżdżoną grę, chociaż przyznaję się do gry w niego... Dlaczego tak uważam? Uważam tą grę za baaardzo mało realną, nawet jeśli naprawdę w przeszłości, żyłyby krasnoludy, elfy, gnomu, ludzie :] i inne rasy i nawet gdyby naprawdę można było korzystać z magii, dalej bym uważał że gra jest mało realna. Bo kto pojawiłby się w krainie po to by spotkać się z przyjaciółmi i ramie w ramię z nimi broczyć się krwią niewinnych ludzi, krasnoludów,... Po co zabijać tysiące kolejnych osób? Po co? Po to by nauczyć się nowej umiejętności? Naprawdę można się nauczyć wszystkiego nawet nie umiejąc nic! Równie dobrze możesz zacząć od nauki sztyletowania jak od otrucia. Bo tak naprawdę wojna nie opowiada o wojennych machinach, strategiach i taktykach. Wojna opowiada o... ludziach. Weźmy naprzykład taką sytuację: młody, zmarznięty i głodny kmiotek w startych łachmanach i prostym kijkiem w ręku przeciwko silnemu i zręcznemu rycerzowi ubranemu w pełną zbroję + hełm, siedzącego na wysokim mocnym koniu i dzierżącego w ręce długi, mocny, stalowy miecz. Kto wygra?? Tak naprawdę nie wiadomo. Formalnie można bez problemu powiedzieć że rycerz rozpłata wieśniaka, ale w praktyce może się okazać że ten okuty w metal mężczyzna jest równie przebojowy co jamnik w wyścigu hartów. Bo wojna opowiada o ludziach. Nie o ich umiejętnościach, sile, zręczności, ale o ich duszy, ich sercu i ich myślach. Mam nadzieję że wiecie o co mi chodzi.



PS. Pisałem to pod wpływem środków odurzających (sezon na grzybki się zaczyna - Muszę uważać żeby nie złapać Bad Tripa)
..::FREE RULEZ::..
Emblemat użytkownika
Thrall
 
Wiadomości: 42
Dołączył(a): Pt mar 21, 2003 8:33 pm
Lokalizacja: Tam Daleko W Prawo

Wiadomośćprzez Sirith » Cz sie 14, 2003 10:23 pm

Nigdy więcej nie dotykaj grzybków, nawet na nie nie patrz, to ci źle robi...
"Welcome to dying!"
"Ashes to ashes, dust to dust..."
Emblemat użytkownika
Sirith
 
Wiadomości: 158
Dołączył(a): So kwi 26, 2003 9:47 am
Lokalizacja: Gildia Złodziei w Leanderze

Wiadomośćprzez Gloin » Pt sie 15, 2003 1:57 am

Wyjdz, to raz.
Dwa, jestes na mojej czarnej, bardzo czarnej liscie.
:naughty:
Ashes To Ashes, Dust to Dust...

"Khazad! Khazad! Baruk khazad! Khazad ai-menu!
Emblemat użytkownika
Gloin
 
Wiadomości: 287
Dołączył(a): Pn maja 28, 2001 2:00 am
Lokalizacja: Warszawa

Wiadomośćprzez Gerino » N sie 17, 2003 2:40 pm

On ma rację.
Lac nie jest realny ("Jak chcesz realizmu to wyjdź na ulicę"), jednak jest grywalny. Oczywiście są setki elementów, które mogłyby być bardziej przemyślane i dopracowane (system walk i doświadczenia choćby), jednak grać i tak sie da.
“Though I walk through the valley of the shadow of death, I will fear no evil,” yeah, because I’m the wickedest sonofabitch you’re gonna find down here.
Emblemat użytkownika
Gerino
 
Wiadomości: 2179
Dołączył(a): Wt wrz 24, 2002 6:23 pm

Wiadomośćprzez Morfoth » Pn sie 18, 2003 1:24 pm

Ja dodam, że grać i żyć z wielką przyjemnością!
Choć fakt, czasami ludzie dobijają...
2B || !2B
Emblemat użytkownika
Morfoth
 
Wiadomości: 239
Dołączył(a): Cz mar 28, 2002 2:00 am
Lokalizacja: Trzeci karton na lewo.

SZACHY SOM GUPIE!!!!!!!!!!!1

Wiadomośćprzez Lam » Pn sie 18, 2003 1:57 pm

Tak! Naprawdę uważam szachy za kompletnie odmóżdżoną grę, chociaż przyznaję się do gry w nie... Dlaczego tak uważam? Uważam tą grę za baaardzo mało realną, nawet jeśli naprawdę w przeszłości, żyłyby wieże, gońce, piony, hetmani :] i inne rasy i nawet gdyby naprawdę można było bić, dalej bym uważał że gra jest mało realna. Bo kto pojawiłby się na szachownicy po to by spotkać się z przyjacielem i przeciw sobie napawać się widokiem zbitych pionów, skoczków,... Po co bić tysiące kolejnych figur? Po co?

No dobra, dalej słabo da się parafrazować. P,NMSP. Wszystkie błędy ortograficzne i interpunkcyjne skopiowane z oryginału, no, poza tytułem, to moja inwencja.
Emblemat użytkownika
Lam
władca Leanderu
 
Wiadomości: 2886
Dołączył(a): Pn maja 28, 2001 2:00 am
Lokalizacja: 22°17' E - 52°11' N

Wiadomośćprzez Abaddona » Cz sie 21, 2003 12:09 pm

jakie błędy ortograficzne?
Emblemat użytkownika
Abaddona
 
Wiadomości: 163
Dołączył(a): Pn lut 11, 2002 2:00 am
Lokalizacja: skąd mam wiedzieć

Wiadomośćprzez Khrell » Pt sie 22, 2003 11:56 am

Jeśli to ma być poważna dyskusja - to MY tworzymy Laca, MY - gracze i MY decydujemy co sie w tym swiecie dzieje, jesli chcesz, mozesz siedziec na 1 poziomie i glaskac slimaczki i zajaczki bo sa slodkimi stworzeniami..
Khrell
 
Wiadomości: 474
Dołączył(a): Pt kwi 11, 2003 7:21 pm

Wiadomośćprzez Lam » N sie 24, 2003 1:21 am

Khrell napisał(a):mozesz siedziec na 1 poziomie i glaskac slimaczki i zajaczki bo sa slodkimi stworzeniami..

Zwłaszcza, że na 1 poziomie można się zapisać i nie ma już presji zabijania, żeby móc istnieć w Lacu.
Emblemat użytkownika
Lam
władca Leanderu
 
Wiadomości: 2886
Dołączył(a): Pn maja 28, 2001 2:00 am
Lokalizacja: 22°17' E - 52°11' N


Powrót do Lac



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 5 gości

cron