Problem z poziomem

Ogólne forum o Lacu, otwarte dla wszystkich.

Moderator: łowcy trolli

Problem z poziomem

Wiadomośćprzez Garen » N gru 21, 2003 2:30 am

Witam.
Nie jestem zawodowym graczem... ale w niejednego muda gralem.. i musze przyznac... ze jak do tej pory to lac podoba mi sie najbardziej... [moze przez swoja prostote.. ]. Boli mnie tylko jedna sprawa [po za takimi szczegolami jak pij buklak i wez 3.miecz urna ].

No dobra.. przejdzmy do rzeczy:
Mam szosty poziom ok 5800ds [bo mnie zabili] chodze po szkole muda... i mam problem np. ze stworem dyplomowym... mam problem z pomocnikami farmerow itd... taki stwor dyplomowy czasami tak mi potrafi dokopac... ze musze uciekac.. a jak bylem na nizszy poziomie.. to spokojnie go zabijalem [ekfipunek jest ten sam]... na poczatku pierwszego poziomu zabijalem dwuch pomocnikow farmera... a teraz na szostym.. jednego nie zabije. Czy ktos moze mi powiedziec dlaczego tak sie dzieje ?
Bardzo bym byl wdzieczny za pomoc w tej sprawie.. bo mood jest naprade super... ale przez to, ze wszyscy mnie zabijaja.. to odechciewa mis ie grac... bo za tych potworach w szkole... to dostaje 0 [doświadczenia?].

Pozdrawiam
Garen
Garen
 
Wiadomości: 4
Dołączył(a): N gru 21, 2003 2:22 am

...

Wiadomośćprzez Garen » N gru 21, 2003 3:25 am

:\... Z checia bym sobie pogral...ale.. te mocniejsze potwory w szkole mnie zabijaja [nie mowiac juz o tym co na zewnatrz miasta jest] a z tych slabszych nie mam [doświadczenia?]...

I jeszcze taka sprawa.. jak wpisze:
punktacja

to mam takie cos jak: KP [ co to jest i co oznacza?] w pomocy do kp.. jest napisane, ze to klasa pancerza.. i ze im wyzsza tym gorzej.. ale w punkacji jest "zle" "przecietnie" "cienko" a nie ma tam liczb od -500 do 0 jak wynika z pomocy.

Jeszcze raz z gory dziekuje za pomoc...
Garen
 
Wiadomości: 4
Dołączył(a): N gru 21, 2003 2:22 am

Wiadomośćprzez Tzeentch » N gru 21, 2003 3:38 am

Ja nie odpowiem na Twoje pytania, natomiast udzielę Ci rady: nie mów "[doświadczenia?]", ale punktów doświadczenia. Inaczej może się okazać, że nikt Ci nie odpowie.
Emblemat użytkownika
Tzeentch
książę wampirów
 
Wiadomości: 1280
Dołączył(a): Śr maja 08, 2002 2:00 am
Lokalizacja: Szczecin

Wiadomośćprzez Arvena » N gru 21, 2003 10:32 am

Ja też mam dla ciebie małą radę. Choć nie jestem weteranką Laca na temat zdobywanie doświadczenia z niższych poziomach wiem wystarczająco by ci pomóc. Miejscem do, którego warto jest sie udac w celu zdobycia punktow doświadczenia jest cyrk i droga do niego. Dobrze by bylo zebyś przed walką poprosił kogoś o rzucenie zaklęć ochronnych i wspomagających jak np: sila olbrzyma lub magiczna tarcza. Szanowny uzdrowiciel mieszkający koło ołtarza, także może ci pomó gdyż rzuca bardzo przydatne zaklęcia.
PS. To, że zrezygnowałam z gry, nie znaczy, że równiż zrezygnuje z udzielania się na forum:)
...
Emblemat użytkownika
Arvena
 
Wiadomości: 80
Dołączył(a): So lis 08, 2003 10:42 pm

Wiadomośćprzez Kalia » N gru 21, 2003 11:12 am

Polecam często sprawdzać jakie czary działają na Ciebie w danej chwili.Służy do tego polecenie wpływy. Jak nie masz zadnych czarów to idz do ołtarza do uzdrowiciela.
Jeśli chodzi o kp to na niższych poziomach nie jest ono określane liczbowo.
"Ani mnie zgnębią zórz krwawe zawiście,
Ni złote groźby słonecznej potęgi!
Grzbiet mój na złość słońcu czerni się plamiście
w przeciwsłoneczne, przeciwzłote pręgi!"
Emblemat użytkownika
Kalia
 
Wiadomości: 181
Dołączył(a): So mar 29, 2003 9:25 pm
Lokalizacja: Toruń

...

Wiadomośćprzez Garen » N gru 21, 2003 11:42 am

Dobrze...
Przepraszam za "[doświadczenia?]".
Teraz gdy zdobylem poziom 6 to juz nie.. ale wczesniej dzialaly na mnie chyba wszystkie mozliwe czary [tarcza,sila,blogoslawienstwo,jakas druga tarcza... itd.].
Dziwi mnie poprostu to... ze majac 6 poziom jestem zlabszy/mniej wytrzymaly niz wtedy jak mialem 3.
Garen
 
Wiadomości: 4
Dołączył(a): N gru 21, 2003 2:22 am

Wiadomośćprzez Arvena » N gru 21, 2003 11:47 am

Cóż ja nei wiem dlazcego tak sie dzieje. Może pomogła by informacja o twojej klasie...
...
Emblemat użytkownika
Arvena
 
Wiadomości: 80
Dołączył(a): So lis 08, 2003 10:42 pm

Wiadomośćprzez Ulryk-away » N gru 21, 2003 12:50 pm

Poprostu brak czarów wpłynął tak odczuwalnie na twoje możliwości bojowe. Czary te są po to, by rekompensować nowym graczom brak wiedzy na temat ekwipunku. Gdybyś przypadkiem znalazłe jakieś lepsze przedmioty, bez czarów też byś sobie radził nieźle... Ale w końcu można mieć i to i to :)
Ulryk-away
władca Drimith
 
Wiadomości: 352
Dołączył(a): Wt maja 29, 2001 2:00 am

...

Wiadomośćprzez Garen » N gru 21, 2003 7:39 pm

No to sie ciesze, ze to tylko wina czarow.. i ze z kolejnymi poziomami bedzie lepiej...
;]
Dziekuje wszystkim za pomoc.

Pozdrawiam
Garen
Garen
 
Wiadomości: 4
Dołączył(a): N gru 21, 2003 2:22 am


Powrót do Lac



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 8 gości

cron