kupno broni

Ogólne forum o Lacu, otwarte dla wszystkich.

Moderator: łowcy trolli

kupno broni

Wiadomośćprzez Arthanis » Pt mar 19, 2004 2:39 pm

Jestem elfem magiem na trzecim poziomie, raz już zginełem (na arenie, w lochach). Straciłem cały ekwipunek i żaden płatnerz czy kowal nie chce mi sprzedać głupiego sztyletu. Ganiam tłukąc potwory pięścią i próbując coś wyczarować, a efekt jest taki, że mam problem ze zwykła jaszczurką!

Sprzedawcy mówią "Nie możesz jeszcze używać sztylet" na to jak mam zdobyć poziom kiedy magiczny pocisk znam na 33% a potwory próbuję załatwiać pięścią?

POMOCY! :sad:
Emblemat użytkownika
Arthanis
 
Wiadomości: 89
Dołączył(a): Pt mar 19, 2004 2:07 pm

Wiadomośćprzez Verlog » Pt mar 19, 2004 2:50 pm

Po pierwsze zawsze po śmierci przy swoim ciele jak jest napisane coś w stylu leży ciało Arthanis, daj
wez wsz cia czyli weź wszystko z ciała i wtedy nie zginą ci rzeczy poniewarz je wyciągniesz ze swojego ciała. Broń możesz zdobyć przechodząć jeszcze raz szkołe za błotnym potworem przy którym o ile pamiętasz musiałeś uciekać są cztery klatki a w nich potwory każdy ma jakąś broń lub jakiś przedmiot do ekwipunku za darmo :]. Możesz iść dalej zabijać potwory w szkole tam też po zabiciu potwora dostajesz broń. Innym sposobem jest znaleźienie w urnie na dary na ołtarzu komendą wez przedmiot urna z tym że przedmiot zastępujesz nazwą przedmiotu a patrzy sie do urny komendą patrz w urna skrót to pa w ur jeszcze innym sposobem jest poproszenie unnego gracza o podarowanie takiego przdmiotu ;).
    Powodzenia :]
Emblemat użytkownika
Verlog
 
Wiadomości: 303
Dołączył(a): Pn sty 05, 2004 10:32 pm

Wiadomośćprzez Gerino » Pt mar 19, 2004 4:03 pm

Temat był poruszany wielokrotnie, poszukaj.
Jak zwykle polecam pomoc wdzianko.
“Though I walk through the valley of the shadow of death, I will fear no evil,” yeah, because I’m the wickedest sonofabitch you’re gonna find down here.
Emblemat użytkownika
Gerino
 
Wiadomości: 2179
Dołączył(a): Wt wrz 24, 2002 6:23 pm

Dzięki

Wiadomośćprzez Arthanis » Pt mar 19, 2004 8:16 pm

Dzięki za pomoc faktycznie się przydała :lol:
Emblemat użytkownika
Arthanis
 
Wiadomości: 89
Dołączył(a): Pt mar 19, 2004 2:07 pm


Powrót do Lac



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 6 gości

cron