THE END

Ogólne forum o Lacu, otwarte dla wszystkich.

Moderator: łowcy trolli

THE END

Wiadomośćprzez Arvena » N kwi 11, 2004 7:23 pm

Żegnam wszystkich (no prawie wszystkich) serdecznie, postanowiłam odejść z Laca. No cieszcie się, cieszcie. A teraz podziękowania:
*Dziękuję Sawantrze za to, że była i mam nadzieję, że nadal będzie moją najlepszą przyjaciółką, która pomagała mi i sprowadzała na ziemię.
*Dziękuję Gloinowi on już tam wie, za co...
*Dziękuję Thailowi za wszystko, co dla mnie zrobił i jednocześnie przepraszam za to, że zawiódł się na mnie.
*Dziękuję Valdrabowi za to, że przyjął mnie do swojej rodziny (znowu przepraszam za zawód).
*Dziękuję Slaaneshowi za początek naszej znajomości (koniec był raczej kiepski).
*Dziękuję Lamowi i Ulrykowi za pomoc.
*Dziękuję Qwertowi za to, że wspierał mnie za w trudnych chwilach.
*Dziękuję Sirith za ośmielenie mnie do podjęcia tej decyzji.
*Dziękuję innym graczom za wszystko, co dla mnie zrobili i co ja mogłam dla nich zrobić.
I na koniec chciałabym bardzo podziękować, Gerino za czynne zniechęcanie mnie do Laca i nasyłanie na mnie zabójców(czy jak on to ujął "pozwoliłem mu")


PAPA
...
Emblemat użytkownika
Arvena
 
Wiadomości: 80
Dołączył(a): So lis 08, 2003 10:42 pm

Re: THE END

Wiadomośćprzez Lam » N kwi 11, 2004 7:52 pm

Arvena napisał(a):Już wkrótce powrócę

Niestety :(

A Sirith należą się serdeczne podziękowania za wybawienie kolejnej duszy z lacowego nałogu! :db:
Emblemat użytkownika
Lam
władca Leanderu
 
Wiadomości: 2886
Dołączył(a): Pn maja 28, 2001 2:00 am
Lokalizacja: 22°17' E - 52°11' N

Wiadomośćprzez Ludzix » Pn kwi 12, 2004 9:42 pm

No wiesz :/

A poza tym gdzie są dla mnie podziękowania?! Np. że cię pocieszyłem że jeszcze są głupsi od ciebie... :D
Ludzix
 


Powrót do Lac



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 12 gości

cron