Pomysł

Ogólne forum o Lacu, otwarte dla wszystkich.

Moderator: łowcy trolli

Pomysł

Wiadomośćprzez Gerino » Śr cze 02, 2004 12:55 pm

Mam pewien pomysł, a mianowicie polecenie, które pozwala obserwować jedną postać, np. gracza, uniemożliwiając mu (skradając) niezauważonym wyjść z pomieszczenia (pojawiałby się komunikat, że ktoś wychodzi), zakraść się by zasztyletować itd. Możnaby obserwować tylko jedną postać na raz, a używanie większości poleceń (ruch, rozglądanie się, patrzenie, przebieranie itd.) wyłączało by obserwowanie (coś jak Ukrycie). Mniej więcej tak:

[Józek]
Zenek stoi tutaj.

obserwuj zenek
Obserwujesz Zenka.

Zenek po cichu odchodzi na południe.

[Zenek]
Józek stoi tutaj.

Józek zaczyna ci się przyglądać!

skrad
Próbujesz poruszać się cicho.
Skradasz się.

s

Albo:

[Józek]
(...)

Obserwujesz Zenka!

Zenek próbował cię zajść od tyłu!

[Zenek]
(...)

sztyletuj Józek

Józek cały czas ci się przygląda i nie możesz go zajść od tyłu!

To by było na tyle, proszę o komentarz :)
“Though I walk through the valley of the shadow of death, I will fear no evil,” yeah, because I’m the wickedest sonofabitch you’re gonna find down here.
Emblemat użytkownika
Gerino
 
Wiadomości: 2179
Dołączył(a): Wt wrz 24, 2002 6:23 pm

Wiadomośćprzez Arthanis » Śr cze 02, 2004 2:27 pm

Według mnie pomysł jest całkiem fajny, szczególnie, że jeśli już spodziewamy się że dana osoba ma fajny sztylet i ma zamiar zrobić z niego użytek, to nasza postać byłaby bardzo głupia, gdyby podziwiała w tym momencie widoki. Jestem całkowicie za!
"Jeśli coś wydaje się właściwe, to należy się trzy razy zastanowić, czy jest właściwe"
Emblemat użytkownika
Arthanis
 
Wiadomości: 89
Dołączył(a): Pt mar 19, 2004 2:07 pm

Wiadomośćprzez Thail » Śr cze 02, 2004 2:45 pm

Uważam, że pomysł jest zbędny i niepotrzebny. Są inne sposoby, aby się uchronić przed sztyletowaniem, czy nagłym atakiem. Ogólnie nie rozumiem komu ma służyć ten pomysł (polecenia)?
Nowi gracze ledwo co orientują się na Lacu, więc nie wierzę, że to Oni będą ich używać. Po co doświadczonym graczom jakieś dziwne polecenia skoro mają doświadczenie, a flaga (ZABÓJCA) pozbawiła częściowej bezkarności niedzielnych morderców.
Thail.
"Nigdy nie kłóć się z debilem, najpierw sprowadzi cię do swojego poziomu, a później pokona doświadczeniem".
"Naród Polski jest wspaniały, tylko ludzie kurwy" -J. Piłsudski
Emblemat użytkownika
Thail
 
Wiadomości: 1857
Dołączył(a): Cz lut 20, 2003 1:57 am
Lokalizacja: Z Wyspy Lodoss (SKO)

Wiadomośćprzez Gerino » Śr cze 02, 2004 3:09 pm

Jesteś przeciw, bo popsułoby ci to radosną zabawę w zabijanie. Z jednej strony starasz się wczuć w ten świat, z drugiej cały czas zasłaniasz się 'innymi metodami'. Jakie to są metody? Na pomysł ten wpadłem, gdy po raz kolejny podczas rozmowy z kimś prez ' (mów), okazało się, że mojego rozmówcy nie ma od dłuższego czasu. Skoro mówiłem mu prosto w twarz, to jak mogłem nie zauważyć, że wyszedł?
“Though I walk through the valley of the shadow of death, I will fear no evil,” yeah, because I’m the wickedest sonofabitch you’re gonna find down here.
Emblemat użytkownika
Gerino
 
Wiadomości: 2179
Dołączył(a): Wt wrz 24, 2002 6:23 pm

Wiadomośćprzez Thail » Śr cze 02, 2004 3:55 pm

Jesteś przeciw, bo popsułoby ci to radosną zabawę w zabijanie.

O TAAAK!!! KRRRWIII!!!
Ale poważnie, jeśli chodzi o zabijanie Twoich żałosnych postaci, które chcą sobie poprawić statystyki zabijając nowych graczy, co później uwidacznia się lataniem po Lacu z flagą (ZABÓJCA), to BARDZO chętnie :grin: i o każdej porze.

Jakie to są metody? Na pomysł ten wpadłem, gdy po raz kolejny podczas rozmowy z kimś prez ' (mów), okazało się, że mojego rozmówcy nie ma od dłuższego czasu. Skoro mówiłem mu prosto w twarz, to jak mogłem nie zauważyć, że wyszedł?

Może masz jaskrę albo kurzą ślepotę?
A na powagę, to przeważnie gada się na PP, a w postaci raczej się walczy i tworzy grupy w których można gadać do woli.
Nadal nie widzę sensu, aby realizować ten pomysł.
Thail.
"Nigdy nie kłóć się z debilem, najpierw sprowadzi cię do swojego poziomu, a później pokona doświadczeniem".
"Naród Polski jest wspaniały, tylko ludzie kurwy" -J. Piłsudski
Emblemat użytkownika
Thail
 
Wiadomości: 1857
Dołączył(a): Cz lut 20, 2003 1:57 am
Lokalizacja: Z Wyspy Lodoss (SKO)

Wiadomośćprzez Khrell » Śr cze 02, 2004 4:51 pm

Hohoh, że jest PP to znaczy że ustami już nie trzeba mówić?
Khrell
 
Wiadomości: 474
Dołączył(a): Pt kwi 11, 2003 7:21 pm

Wiadomośćprzez Gerino » Śr cze 02, 2004 5:48 pm

Jasne, ogólnie zamiast opisów pomieszczeń, nazw przedmiotów i mobków dajmy tylko:

Pokój
[wyjścia: północ południe wschód zachód góra dół i kierunek którego nie ma]
To jest pokój do nabijania ds.
Mobek na 57 poziom z średnim sprzętem stoi tutaj.

I tak kilkadziesiąt pokoi. Bo gadać, budować klimat itd. można przecież PP.
“Though I walk through the valley of the shadow of death, I will fear no evil,” yeah, because I’m the wickedest sonofabitch you’re gonna find down here.
Emblemat użytkownika
Gerino
 
Wiadomości: 2179
Dołączył(a): Wt wrz 24, 2002 6:23 pm

Wiadomośćprzez Kerod » Śr cze 02, 2004 6:10 pm

Z tego co sobie przypominam Alandar rzucił kiedys podobny pomysł tylko w odniesieniu do okradania graczy i zabezpieczenia przed tym. Tameten pomysł bardzo mi się podobał twój Gerino niestety nie. Na Lacu jednocześnie nie siedzi wielu złodzieji, zazwyczaj nie więcej niż trzech, wprowadzenie takiego rozwiązania osłabiało by tylko siłę profesji i gwarantowało przewagę nad nią doświadczonym graczą. Jeśli chodzi o klimat Laca to jak można obserwować kogoś kto jest dwie ulice dalej w mieście?
Ostatnio edytowano Śr cze 02, 2004 6:14 pm przez Kerod, łącznie edytowano 1 raz
Kerod
 
Wiadomości: 74
Dołączył(a): Śr maja 14, 2003 10:56 am

Wiadomośćprzez Gerino » Śr cze 02, 2004 6:12 pm

Inny pomysł, ten już na pewno nie spotka sie z akceptacją, ale chodzi mi po głowie od dłuższego czasu.

A więc proponuję, by miejsce zamieszkania gracza (dziś Midgaard, Tolaria i Vergard) było losowe, zależne od rasy, i nie ograniczało się do trzech miast, ale większej ich ilości, np. Ankh Morpork, Qualinost, Miasto ciemnych elfów i inne, po drobnych przeróbkach, jak dodanie bezpiecznego pomieszczenia (bądz zaadoptowanie w tym celu jednego z istniejących) i wejsćia do szkoły muda (które moim zdaniem powinno znikać po osiągnięciu poziomu powiedzmy ponad 10 czy 15, troche nie pasuje coś takiego do świata fantasy, ale jest niezbędne dla nowych graczy).

Dałoby to większą różnorodność świata, może ołtarz w midgaardzie przestałby być największym domem schadzek. Portale byłby uzależnione strefowo jak teraz.

Wiem, że pomysł ten jest wariacki, i pewnie wymaga wielu poprawek albo ogólnego zignorowania, ale wydaje mi się, że najgłupszy pomysł jest lepszy niz totalny zastój.
“Though I walk through the valley of the shadow of death, I will fear no evil,” yeah, because I’m the wickedest sonofabitch you’re gonna find down here.
Emblemat użytkownika
Gerino
 
Wiadomości: 2179
Dołączył(a): Wt wrz 24, 2002 6:23 pm

Wiadomośćprzez Thail » Śr cze 02, 2004 7:02 pm

Gerino, Tobie najwidoczniej się strasznie nudzi i Ci do głowy przychodzą same debilne pomysły. Polecam: http://opisomat.lac.pl/
Thail. :grin:
"Nigdy nie kłóć się z debilem, najpierw sprowadzi cię do swojego poziomu, a później pokona doświadczeniem".
"Naród Polski jest wspaniały, tylko ludzie kurwy" -J. Piłsudski
Emblemat użytkownika
Thail
 
Wiadomości: 1857
Dołączył(a): Cz lut 20, 2003 1:57 am
Lokalizacja: Z Wyspy Lodoss (SKO)

Wiadomośćprzez Gerino » Śr cze 02, 2004 7:40 pm

Skorzystałem z propozycji. Ale czy TY masz jakieś pomysły w celu usprawnienia i uczynienia Laca bardziej atrakcyjnym?
“Though I walk through the valley of the shadow of death, I will fear no evil,” yeah, because I’m the wickedest sonofabitch you’re gonna find down here.
Emblemat użytkownika
Gerino
 
Wiadomości: 2179
Dołączył(a): Wt wrz 24, 2002 6:23 pm

Wiadomośćprzez Thail » Śr cze 02, 2004 9:10 pm

Bardzo dużo, lecz ja osobiście nie mam czasu na ich zrealizowanie, a zapewne Ci, którzy obecnie zajmują się usprawnianiem Laca mają ważniejsze sprawy na głowie. Po co im dodawać zbędnej pracy?
Thail.
"Nigdy nie kłóć się z debilem, najpierw sprowadzi cię do swojego poziomu, a później pokona doświadczeniem".
"Naród Polski jest wspaniały, tylko ludzie kurwy" -J. Piłsudski
Emblemat użytkownika
Thail
 
Wiadomości: 1857
Dołączył(a): Cz lut 20, 2003 1:57 am
Lokalizacja: Z Wyspy Lodoss (SKO)

Wiadomośćprzez Gerino » Śr cze 02, 2004 9:17 pm

Podziel się nimi z nami. Może coś okaże się genialne i odkrywcze?
“Though I walk through the valley of the shadow of death, I will fear no evil,” yeah, because I’m the wickedest sonofabitch you’re gonna find down here.
Emblemat użytkownika
Gerino
 
Wiadomości: 2179
Dołączył(a): Wt wrz 24, 2002 6:23 pm

Wiadomośćprzez Val » Śr cze 02, 2004 9:20 pm

W przeciwieństwie do Ciebie się nie opierdala i nie tylko wpada na pomysły, ale i je wprowadza w życie.
A czy Ty zacząłeś już pisać krainkę?
ulice upadły mi na bablon
Emblemat użytkownika
Val
 
Wiadomości: 2203
Dołączył(a): N lis 10, 2002 3:26 pm
Lokalizacja: Skąd mam wiedzieć?

Wiadomośćprzez Tzeentch » Cz cze 03, 2004 12:00 am

Zacząć pisać a skończyć to dwie różne rzeczy. Dla mnie ktoś kto ZACZĄŁ a nie skończył równa się temu, kto w ogóle nic nie napisał.

A co do zabijania - ja Thaila morduję już niejako sportowo. I tradycyjnie. Ech... Jak miło znowu widzieć tekst "Głowa XXX (tu wstaw imię postaci Thaila) odpada od reszty ciała". >:]
Emblemat użytkownika
Tzeentch
książę wampirów
 
Wiadomości: 1280
Dołączył(a): Śr maja 08, 2002 2:00 am
Lokalizacja: Szczecin

Wiadomośćprzez Thail » Cz cze 03, 2004 12:25 am

A co do zabijania - ja Thaila morduję już niejako sportowo. I tradycyjnie. Ech... Jak miło znowu widzieć tekst "Głowa XXX (tu wstaw imię postaci Thaila) odpada od reszty ciała". >:]


Taaa i wtedy budzisz się zlany potem, a majtki, aż Ci się kleją...
Niestety rzeczywistość, tak jak większość tego co mówisz jest tyć odmienna od prawdy, więc przestań się ośmieszać bo...hmmm... jakby to ująć... kłamstwo może być do zniesienia tylko w drobnej ilości, ale Twoje, to już dawno przekroczyły wszelkie normalne normy moralne i ilościowe. Ty chyba naprawdę wierzysz w to co piszesz na Lacu i na forum??? :eek:

Co do krainki...hmmm może postawiłem sobie za wysoko poprzeczkę, ale nie rezygnuję i pracuję nadal choć w mniejszym stopniu, gdyz jak zawalę studia, to sie doczekają gracze tej krainki jak wrócę z wojska: Więc nie masz co sobie robić złudzeń...

Thail. <= Cholera - Znowu daje się wplątać w głupią kłótnię :doh:
"Nigdy nie kłóć się z debilem, najpierw sprowadzi cię do swojego poziomu, a później pokona doświadczeniem".
"Naród Polski jest wspaniały, tylko ludzie kurwy" -J. Piłsudski
Emblemat użytkownika
Thail
 
Wiadomości: 1857
Dołączył(a): Cz lut 20, 2003 1:57 am
Lokalizacja: Z Wyspy Lodoss (SKO)

Wiadomośćprzez Tzeentch » Cz cze 03, 2004 1:07 am

Kłótnię sam rozpętujesz. Cofnij sobie o kilka wiadomości i przeanalizuj. A co do zabijania - mam od cholery świadków, że Cię najebałem ZA KAŻDYM RAZEM. Jeśli chodzi o wojsko - taka menda jak Ty potrzebuje tego... Może wreszcie zrobią z Ciebie mężczyznę... Przestaniesz być taką zasraną ciotą, co to nagą kobietę ogląda tylko w telewizji. Nie odpisuj, bo z pałką mi się nie chce gadać.
Emblemat użytkownika
Tzeentch
książę wampirów
 
Wiadomości: 1280
Dołączył(a): Śr maja 08, 2002 2:00 am
Lokalizacja: Szczecin

Wiadomośćprzez Thail » Cz cze 03, 2004 1:28 am

Kłótnię sam rozpętujesz. Cofnij sobie o kilka wiadomości i przeanalizuj.

WOOW jaki z Ciebie analizator się nagle zrobił... aż mi Ciebie żal jest!

A co do zabijania - mam od cholery świadków, że Cię najebałem ZA KAŻDYM RAZEM.


Zapewne większość Twoich świadków, to takie same kłamliwe psy jak Ty, więc się nie rzucaj bo zaraz wysypę loga w których to Twoje postacie giną lub spierniczają i nie potrzebuję nawet do tego pseudo-świadków. Moze dostałem kilka razy co w przeciwieństwie do Ciebie przyznaję, lecz Twoje postacie dostały znacznie więcej razy w "dupę" - Z tego co wiem, to tylko dwie minęło lanie.

Jeśli chodzi o wojsko - taka menda jak Ty potrzebuje tego... Może wreszcie zrobią z Ciebie mężczyznę...

Jeśli wojsko zrobiło takiego frajera i jemioła jak Ty, to wolę pozostać mendą do końca życia.

Przestaniesz być taką zasraną ciotą, co to nagą kobietę ogląda tylko w telewizji.

Rozumiem, że w tym zdaniu podświadomie miałeś siebie na myśli?... (To jest mechanizm obronny zwany "projekcją" :wink: )

Nie odpisuj, bo z pałką mi się nie chce gadać.

Hmm, a tego to już zupełnie nie rozumiem, ale pewnie na tej Twojej "wichurze" używają właśnie takiego żargonu... Jesteś po prostu żałosny i nic więcej. Ani nie dodasz nic więcej, ani nic nie zmienisz. Bądź łaskaw nie odpisywać i zrobić choć raz, to co zrobić powinieneś już dawno:
STUL RYJA!!! - ewentualnie połam palce, wyrzuć klawiaturę itp.
Amen i po wieki...
Thail.
"Nigdy nie kłóć się z debilem, najpierw sprowadzi cię do swojego poziomu, a później pokona doświadczeniem".
"Naród Polski jest wspaniały, tylko ludzie kurwy" -J. Piłsudski
Emblemat użytkownika
Thail
 
Wiadomości: 1857
Dołączył(a): Cz lut 20, 2003 1:57 am
Lokalizacja: Z Wyspy Lodoss (SKO)

Wiadomośćprzez Val » Cz cze 03, 2004 8:35 am

Slaanesh, nie rób z siebie Verloga, bo Ci to nie wychodzi. I nie zasłaniaj się tekstami, że robisz to w sposób lepszy i inteligentniejszy, bo to gówno prawda. Jesteś w tej chwili gorszy nawet od Ludzixa.
Thail, uważaj, jesteś na dobrej drodze do tego samego.
Poza tym, faktycznie, Alandar rzucił kiedyś podobny temat. Przenieście się tutaj, albo wypierdalajcie.
ulice upadły mi na bablon
Emblemat użytkownika
Val
 
Wiadomości: 2203
Dołączył(a): N lis 10, 2002 3:26 pm
Lokalizacja: Skąd mam wiedzieć?

Wiadomośćprzez Tzeentch » Cz cze 03, 2004 10:35 am

Ty też się pierdol, Valdrab. A Thail jest głupi i tyle. Drugi Nieobecny. Napiszesz o nim jedno zdanie, naskrobie pięćdziesiąt. W większości bez sensu. Do rzeczy: moja poprzednia wiadomość miała na celu JEDYNIE wkurzenie Thaila. Po prostu ten facet za każdym razem odpowiadając mi albo Gerino zaczyna srać ciągle o tym samym - jacy to jesteśmy żałośni, itd., a na temat nie odpowiada wcale albo w niewielkim stopniu. Tak na mnie Val najeżdżasz, a nie widzisz tego co robi Thail? Stronniczy jesteś, czy jak? Ja przez długi czas nawet nie reagowałem na zaczepki, ale ile można? Nie silę się nawet na jakieś głębsze tyrki, bo kretyn w ogóle ich nie rozumie. Stąd moja prosta, acz dosadna mowa. Nie znoszę pseudointeligencików, którzy tak naprawdę poziomem umysłowym przypominają, dajmy na to, szympansa. To, że jeden z drugim studiuje nic nie znaczy, bo dzisiaj każdy palant się na studia może dostać. Piszą tacy farmazony, używając słów, których w ogóle nie rozumieją, a potem się dziwują wielce, że otoczenie ma ich już dość. Moja cierpliwość do tego jełopa się skończyła.
Emblemat użytkownika
Tzeentch
książę wampirów
 
Wiadomości: 1280
Dołączył(a): Śr maja 08, 2002 2:00 am
Lokalizacja: Szczecin

Wiadomośćprzez Qwercik » Cz cze 03, 2004 11:35 am

Tzeentch napisał(a): Piszą tacy farmazony, używając słów, których w ogóle nie rozumieją, a potem się dziwują wielce, że otoczenie ma ich już dość.

Gerino napisał(a):Wiem, że pomysł ten jest wariacki, i pewnie wymaga wielu poprawek albo ogólnego zignorowania, ale wydaje mi się, że najgłupszy pomysł jest lepszy niz totalny zastój.

Krotko mowiac
Valdrab napisał(a):wypierdalajcie

:)
Jeśli nie masz po co żyć, żyj na złość innym.
Qwercik
 
Wiadomości: 443
Dołączył(a): Śr maja 30, 2001 2:00 am
Lokalizacja: Stąd

Wiadomośćprzez Gerino » Cz cze 03, 2004 2:28 pm

Slaa, thail, idźcie do "kłótni" i się sprzeczajcie. Ja rzuciłem pomysł(y) czekałem na krytykę, i widzę znowu was. Naprawdę, albo umówcie się w jakimś miejscu i się pobijcie, albo załóżcie temat (np. kłótnie) i rozegrajcie to słowami. Ale nie wpieprzajcie się (OBAJ!) w każdy temat.
“Though I walk through the valley of the shadow of death, I will fear no evil,” yeah, because I’m the wickedest sonofabitch you’re gonna find down here.
Emblemat użytkownika
Gerino
 
Wiadomości: 2179
Dołączył(a): Wt wrz 24, 2002 6:23 pm

Wiadomośćprzez Val » Cz cze 03, 2004 3:07 pm

Slaanesh napisał(a):Napiszesz o nim jedno zdanie, naskrobie pięćdziesiąt.
:)
Slaanesh napisał(a):Po prostu ten facet za każdym razem odpowiadając mi albo Gerino zaczyna srać ciągle o tym samym - jacy to jesteśmy żałośni, itd., a na temat nie odpowiada wcale albo w niewielkim stopniu.
Gerino napisał(a):Mam pewien pomysł... Mniej więcej tak: [...] To by było na tyle, proszę o komentarz
Tutaj mamy pomysł z prośbą o komentarz.
Thail napisał(a):Uważam, że pomysł jest zbędny i niepotrzebny. Są inne sposoby, aby się uchronić przed sztyletowaniem, czy nagłym atakiem. Ogólnie nie rozumiem komu ma służyć ten pomysł (polecenia)?
Nowi gracze ledwo co orientują się na Lacu, więc nie wierzę, że to Oni będą ich używać. Po co doświadczonym graczom jakieś dziwne polecenia skoro mają doświadczenie, a flaga (ZABÓJCA) pozbawiła częściowej bezkarności niedzielnych morderców.
O, to bardzo mądra odpowiedź, czyli inaczej mówiąc komentarz. Nie widzę w tym żadnego obrażania, ani chamstwa. Ot mądre, co rzadko się zdarza, stwierdzenie.
Gerino napisał(a):Jesteś przeciw, bo popsułoby ci to radosną zabawę w zabijanie.
O, tu Gerino najeżdża na Thaila.
Thail napisał(a):Ale poważnie, jeśli chodzi o zabijanie Twoich żałosnych postaci, które chcą sobie poprawić statystyki zabijając nowych graczy, co później uwidacznia się lataniem po Lacu z flagą (ZABÓJCA), to BARDZO chętnie :grin: i o każdej porze.
Tu Thail robi to, co każdy normalny człowiek w takiej sytuacji by zrobił, czyli oddaje wet za wet. Wszystko wyjaśnione! Więcej nie są nieuprzejmi. Gerino zachował przyzwoitość i nie zachowuje się jak Slaanesh.
Slaanesh napisał(a):Zacząć pisać a skończyć to dwie różne rzeczy. Dla mnie ktoś kto ZACZĄŁ a nie skończył równa się temu, kto w ogóle nic nie napisał.
Tak się chwalisz, bo skończyłeś. Nie zapominaj, że Twierdza jest niepodłączona, bo ma od pyty błędów.
Slaanesh napisał(a):A co do zabijania - ja Thaila morduję już niejako sportowo. I tradycyjnie. Ech... Jak miło znowu widzieć tekst "Głowa XXX (tu wstaw imię postaci Thaila) odpada od reszty ciała". >:]
Napisałeś, że ta wiadomość miała na celu jedynie wkurzenie Thaila. Bardzo jesteś dorosły i fajny.
Slaanesh napisał(a):Tak na mnie Val najeżdżasz, a nie widzisz tego co robi Thail? Stronniczy jesteś, czy jak?
Slaanesh, kto jak kto, ale Ty powinienneś wiedzieć, że ja zawsze mówię obiektywnie.
Slaanesh napisał(a):Ja przez długi czas nawet nie reagowałem na zaczepki, ale ile można?
A gdzie tu, kurwa, są jakieś zaczepki w stosunku do Ciebie? Leciutkie do Gerina i tyle! Ale Ty musiałeś się wpierdolić!
Slaanesh napisał(a):Moja cierpliwość do tego jełopa się skończyła.
A cierpliwość wszystkich innych, a pomimo całej mej sympatii do Ciebie i moja, również się kończy. Przesadzasz.
Ostatnio edytowano Cz cze 03, 2004 4:26 pm przez Val, łącznie edytowano 1 raz
ulice upadły mi na bablon
Emblemat użytkownika
Val
 
Wiadomości: 2203
Dołączył(a): N lis 10, 2002 3:26 pm
Lokalizacja: Skąd mam wiedzieć?

Wiadomośćprzez _Arendil_ » Cz cze 03, 2004 4:05 pm

Thail - jest takie mądre zdanie...

Głupszym się ustępuję...


lub to :D

myślenie rzeczą ludzką...


Thail napisał(a):Jeśli wojsko zrobiło takiego frajera i jemioła jak Ty...

Slaa napisał(a):dzisiaj każdy palant się na studia może dostać

Jeśli obie te wiadomości są prawdziwe, to bez komentarza... :D

Thail - odpuść se :P
Kocham deszcz bo tylko on na mnie leci...
Emblemat użytkownika
_Arendil_
 
Wiadomości: 485
Dołączył(a): Cz lut 19, 2004 10:46 am
Lokalizacja: Bytom

Wiadomośćprzez Tzeentch » Cz cze 03, 2004 6:18 pm

Tak się chwalisz, bo skończyłeś. Nie zapominaj, że Twierdza jest niepodłączona, bo ma od pyty błędów.


Gówno wiesz. Twierdza akurat ma mniej błędów od większości krain na Lacu. Jest niepodłączona, bo LAC NIE MA KLANÓW!!!!!!!!! Tylko dlatego.

Niby to Gerino zaczął. Jak ktoś Cię połachocze w pięty, Valdrabie, to zaraz mu dajesz pięścią w mordę? Chyba nie. Gerino tylko go podrapał, Thail obraża (używanie słów "żałosny", itd.). Potem było to samo: ja napisałem, że lubię zabijać Thaila, on znowu mnie obraża (pisanie jak mu mnie żal; wiadomo - jesteś żałosny, ciemny, od jakichś tam kłamliwych psów mnie wyzywa). Skoro Thail zaczął mi dosrywać, to ja mu też. Wet za wet, jak to określiłeś. Ale ani ja ani Gerino nie zaczęliśmy go obrażać, tylko on nas.

Widzisz, Valdrabie, różnicę? Chyba powinieneś, bo głupi nie jesteś.


Co do wojska - nie, nie byłem i nie zamierzam iść. Niektórzy są mężczyznami bez tego (Thail się nie zalicza do takich). Ja sobie studiuję prawo, stąd kurwa, mój pęd do bronienia Gerino (zboczenie zawodowe). Jeszcze jakieś pytania?

A zresztą... I tak na żadne nie chce mi się odpowiadać.
Ostatnio edytowano Cz cze 03, 2004 6:37 pm przez Tzeentch, łącznie edytowano 1 raz
Emblemat użytkownika
Tzeentch
książę wampirów
 
Wiadomości: 1280
Dołączył(a): Śr maja 08, 2002 2:00 am
Lokalizacja: Szczecin

Wiadomośćprzez Val » Cz cze 03, 2004 6:25 pm

Slaa, to dlaczego Lam mi powiedział inaczej? Bo Tobie mu głupio to mówić, czy się wstydzi? Kłamiesz sam sobie, Slaanesh.
ulice upadły mi na bablon
Emblemat użytkownika
Val
 
Wiadomości: 2203
Dołączył(a): N lis 10, 2002 3:26 pm
Lokalizacja: Skąd mam wiedzieć?

Wiadomośćprzez Tzeentch » Cz cze 03, 2004 6:38 pm

To co Lam mówi mi, ja piszę. Jeśli komuś innemu mówi inaczej - jego broszka.
Emblemat użytkownika
Tzeentch
książę wampirów
 
Wiadomości: 1280
Dołączył(a): Śr maja 08, 2002 2:00 am
Lokalizacja: Szczecin

Wiadomośćprzez Gerino » Cz cze 03, 2004 6:57 pm

Slaa, popraw proga przy otwieraniu bramy w twierdzy, bez sensu jest. (Z wewnątrz).
“Though I walk through the valley of the shadow of death, I will fear no evil,” yeah, because I’m the wickedest sonofabitch you’re gonna find down here.
Emblemat użytkownika
Gerino
 
Wiadomości: 2179
Dołączył(a): Wt wrz 24, 2002 6:23 pm

Wiadomośćprzez Lam » Cz cze 03, 2004 7:41 pm

Tzeentch napisał(a):Twierdza akurat ma mniej błędów od większości krain na Lacu.

Chciałbym wiedzieć, które krainy mają więcej błędów od twierdzy, ale nie będę o to pytał, bo mi jeszcze odpowie Slaanesh, czego sobie nie życzę.

Nie mówię różnych rzeczy różnych ludziom. Twierdza byłaby podłączona, gdyby były klany, co nie zmienia faktu, że jest chujowa.

Proszę o nie komentowanie tej wiadomości. To była krótka informacja do wiadomości zainteresowanych, którzy nie potrzebują tego roztrząsać i nie będą, dziękuję.
Emblemat użytkownika
Lam
władca Leanderu
 
Wiadomości: 2886
Dołączył(a): Pn maja 28, 2001 2:00 am
Lokalizacja: 22°17' E - 52°11' N

Wiadomośćprzez Gerino » Cz cze 03, 2004 8:25 pm

(Też często o coś proszę...)
Twierdza nie jest idealna. Sam niewprawnym okiem widzę kilka 'głupot'. jest dość uboga (choć trzeba przyznać, że wszystko ma swój porządny opis, każdy głupi przedmiot) ale moim zdaniem, jest lepsza niż na przykład Gród albo Święty Gaj. Moim zdaniem.
“Though I walk through the valley of the shadow of death, I will fear no evil,” yeah, because I’m the wickedest sonofabitch you’re gonna find down here.
Emblemat użytkownika
Gerino
 
Wiadomości: 2179
Dołączył(a): Wt wrz 24, 2002 6:23 pm

Wiadomośćprzez Malis » Cz cze 03, 2004 8:41 pm

Gród ja lubię.
Mimo wszystko dalej pamiętam jak Slaa nie widział w krótkim tekście tego "za zakręcie"
:P
Noc jest zła, jest zła, jest zła.....
Malis
 
Wiadomości: 198
Dołączył(a): Wt cze 10, 2003 2:42 pm
Lokalizacja: Wrocław

Wiadomośćprzez Tzeentch » Cz cze 03, 2004 9:11 pm

Ja mogę dodać od siebie choćby Shire. Straszny paszkwil. W przestworzach - paszkwil do kwadratu. Kanion Żywiołów... Haha...
Emblemat użytkownika
Tzeentch
książę wampirów
 
Wiadomości: 1280
Dołączył(a): Śr maja 08, 2002 2:00 am
Lokalizacja: Szczecin

Wiadomośćprzez Gerino » Cz cze 03, 2004 9:15 pm

No, Shire musi być ;) W końcu kraina hobbitów...
W przestworzach też, ktoś tam ma chałupę...
Kanion nie jest taki zły, choć hmm... niezbyt pasjonujący.
“Though I walk through the valley of the shadow of death, I will fear no evil,” yeah, because I’m the wickedest sonofabitch you’re gonna find down here.
Emblemat użytkownika
Gerino
 
Wiadomości: 2179
Dołączył(a): Wt wrz 24, 2002 6:23 pm


Powrót do Lac



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 6 gości

cron