Kartki

Ogólne forum o Lacu, otwarte dla wszystkich.

Moderator: łowcy trolli

Kartki

Wiadomośćprzez Khrell » Wt paź 19, 2004 3:34 pm

Myślę, że dobrą rzeczą byłoby wprowadzenie na Lacu kartek, piór i atramentu. Takowe możnaby kupować w sklepach, może nawet na jakimś odludziu. Ewentualnie jeżeli nie umie się pisać bo nie nauczyło się przed osiągnięciem 17 Lacowych lat, można stworzyć jakiegoś nauczyciela, który mógłby za jakieś duże (bez przesady) pieniądze i sesje ćwiczeń nauczyć Cię tej jakże prestiżowej umiejętności.;)
Zapisane kartki bardzo urozmaiciłyby grę na Lacu, wtedy nawet zwykli gracze z dobrymi pomysłami mogliby robić zadania, mogliby zostawiać tajemnicze wiadomości itp.

Proszę o wypowiedzi. Szczególnie wypowiedzi Bogów.

Z poważaniem, Khrell.
Khrell
 
Wiadomości: 474
Dołączył(a): Pt kwi 11, 2003 7:21 pm

Wiadomośćprzez Kain » Wt paź 19, 2004 3:42 pm

Po cholerę robisz nowy temat, skoro jeden już jest, także w tej sprawie? Pomysł dobry choć stary. A ja chętnie bym tutaj wieżę Babel zobaczył.
Emblemat użytkownika
Kain
 
Wiadomości: 47
Dołączył(a): Śr paź 13, 2004 5:56 pm
Lokalizacja: z Ankh - Morpork

Wiadomośćprzez Powsinoga » Wt paź 19, 2004 3:47 pm

To całkiem niezły pomysł. Poza tym można by też prowadzić dziennik... :smile: (Dzień taki a śmaki tego a tamtego. Dziś rozwaliłem 5 goblinów 7 wilków zarobiłem 240 punktów dośw. 500 złota. To był straaaaaasznie ekscytujący dzień.) Natomiast pomysł z późniejszym douczaniem się średnio mi się podoba. Lepiej by była to umiejętność dostępna niczym spanie czy odpoczynek. (dobra , dobra , wiem , że w średniowieczu nie każdy pisać umiał , ale nie komplikujmy tak wszystkiego.)
Nudes nis'a pudes!
Emblemat użytkownika
Powsinoga
 
Wiadomości: 640
Dołączył(a): Pn paź 18, 2004 8:58 pm
Lokalizacja: Z sinej dali...

Wiadomośćprzez Powsinoga » Wt paź 19, 2004 3:55 pm

Haaaa! Nie zapominajmy o tym by niektóre bajeranckie umiejętności były dostępne od odpowiedniego poziomu:
chodzenie (n,s,w,e,d,g,) - od 10
atakowanie - od 20
kupowanie i sprzedawanie - od 27
jedzenie i picie - od 99
:wink:
Nudes nis'a pudes!
Emblemat użytkownika
Powsinoga
 
Wiadomości: 640
Dołączył(a): Pn paź 18, 2004 8:58 pm
Lokalizacja: Z sinej dali...

Wiadomośćprzez Val » Wt paź 19, 2004 5:26 pm

Gerino, po to, że są debile, którzy nie zaglądają do HP, bo nie chcą widzieć naszych zajebiście inteligentnych wypowiedzi.
ulice upadły mi na bablon
Emblemat użytkownika
Val
 
Wiadomości: 2203
Dołączył(a): N lis 10, 2002 3:26 pm
Lokalizacja: Skąd mam wiedzieć?

Wiadomośćprzez Khrell » Śr paź 20, 2004 3:24 pm

I dlatego, że tamten temat dotyczył słupa z ofertami.
Khrell
 
Wiadomości: 474
Dołączył(a): Pt kwi 11, 2003 7:21 pm


Powrót do Lac



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 13 gości

cron