Zabójcy

Ogólne forum o Lacu, otwarte dla wszystkich.

Moderator: łowcy trolli

Zabójcy

Wiadomośćprzez Borat <BRZYTWA> » Śr gru 15, 2004 5:52 pm

Witam.
Chciałbym poruszyć pewną szczególną kwestię dotyczącą postaci z flagą ZABÓJCA.
Wczoraj spokojnie sobie wszedlem do gry aby przeczytać notki i nagle zostałem wciągnięty w postać i zaatakowany przez Nifira. Wszystko byłoby w porządku, gdyby on nie był na 76 poziomie (dla przypomnienia jestem na 3cim). W pomocy jest wyraźnie napisane:
"...Uwaga! ZABOJCA to nie MORDERCA i nie kazdy moze go atakowac. Jesli zabojca jest tez morderca (...), mozesz go atakowac bez wzgledu na roznice poziomow, jesli jednak ktos jest tylko zabojca, musisz brac pod uwage roznice poziomow miedzy wami. ...".
Jednak Nifir nie stał się mordercą poprzez zaatakowanie mnie, a różnica poziomów była równa aż 73. Czy to ma w ogóle jakikolwiek sens? Rozumiem, zabiłem go w przeszłości, dajmy więc mu możliwość rewanżu, ale bądźmy rozumnymi istotami i niech mści się na mnie kiedy jest jeszcze w moim zasięgu, czy załóżmy +15poziomów lub też po restarcie.

Co wy na to? Czy podoba wam się to, że postać na załóżmy 99 poziomie może zaatakować kogoś kto jest na 3cim, bo ten go kiedyś zaatakował?

Czekam na wasze komentarze i pozdrawiam.
Kto nie jest w mafii, ten jest poza mafią!
Emblemat użytkownika
Borat <BRZYTWA>
 
Wiadomości: 9
Dołączył(a): Śr gru 15, 2004 5:37 pm

Wiadomośćprzez Kethrax » Śr gru 15, 2004 5:58 pm

Tak, mi osobiście się podoba. Gram z flagą (wprawdzie na 88) i uważam, że zwiewanie jest super. A jak masz problem z wciąganiem i zabijaniem - to nie staraj się o flagę, która Ci przeszkadza. Zabójcą łatwo jest zostać, ale utrzymac flagę i grać z nią to wyzwanie dla doświadczonych i ambitnych graczy - niekoniecznie więc dla mnie lub dla Ciebie.
Ostatnio edytowano Śr gru 15, 2004 6:13 pm przez Kethrax, łącznie edytowano 1 raz
Kethrax
 
Wiadomości: 354
Dołączył(a): Pn lis 15, 2004 3:24 pm
Lokalizacja: Warszawa

Wiadomośćprzez Borat <BRZYTWA> » Śr gru 15, 2004 5:59 pm

no dobrze, ale jak ciebie ktos zaatakuje na 99 to jeszcze dasz mu rade, zrobilbys to majac 136pu?
Kto nie jest w mafii, ten jest poza mafią!
Emblemat użytkownika
Borat <BRZYTWA>
 
Wiadomości: 9
Dołączył(a): Śr gru 15, 2004 5:37 pm

Wiadomośćprzez Kethrax » Śr gru 15, 2004 6:04 pm

To zależy. Powinieneś mieć aury (czarną i białą). Wtedy jest jakaś minimalna szansa na ucieczkę. Mnie np. Orson nawet nie zadrasnął chociaż jest potężnym wojownikiem na 99 poziomie. [ja mu zabrałem 2%, on mi około 8%, usidliłem go i zwiałem--> trwało to 3 rundy]
Ty powinieneś wiać natychmiast. Acha i tak jak mówiłem, jest to WYZWANIE, a więc nie dla wszystkich. Nikt nie zabroni Ci robić poziomów, chociaz w Twoim przypadku wychodzenie powyżej 10 to błąd, bo masz postać rozwiniętą do grania na poziomach 2 - 5. Im wyższy poziom bedziesz miał - tym wyraźniejszy dysonans w rozwoju wywołany zaniechaniem treningu madrości na początku. Podsumowując - powodzenia i raczej nie przesiaduj na pp jak w grze są gracze z poziomem 50 i więcej. Takiego z 49 i mniej chyba wytrzymasz, o ile nie jest oczywiście złodziejem, prawda?
Kethrax
 
Wiadomości: 354
Dołączył(a): Pn lis 15, 2004 3:24 pm
Lokalizacja: Warszawa

Wiadomośćprzez Borat <BRZYTWA> » Śr gru 15, 2004 6:15 pm

widzisz, wiem jak grać w Laca, jak prawidlowo i w jakiej kolejnosci co robic tworzac postac. Borata stworzylem jako postac na poziom 3ci. Ani jednego mniej, ani jednego wiecej. To jest moje wyobrażenie lekko skołowanego, trochę szurnietego wojownika z Kaukazu, który emigrował do Midgaardu. Na początku to były wygłupy, poźniej zafascynowałem się Boratem i gram nim do tej pory tworząc nieco śmieszny klimat na Lacu.
Z uświęceniem gram w miare możliwości (jak ktoś zapłaci haracz ;) ), a w momencie zaatakowania mnie przez Nifira akurat je miałem... na nic się nie zdała, bo po jednym uderzeniu Nifira znalazłem się u żniwiarza nawet nie zdając sobie sprawy co się stało. Tak więc... ani czarna, ani biała, ani żadna inna mi tu nie pomoże.
Potrafię zachować flagę przez długi okres czasu, a w pomocy do zabójca jest dokładnie napisane, że nie można atakować zabójcy przy dużej różnicy poziomów. Nie wiedziałem, że można się bezkarnie mścić będąc o ponad 70 poziomów wyżej, gdyż tego nie ma już w pomocy do zabójca.

Proponuję więc dorobić jakieś proste ograniczenie do poziom zabójcy+20, bo komuś na 23cim jeszcze dam rade uciec jakby co.
Kto nie jest w mafii, ten jest poza mafią!
Emblemat użytkownika
Borat <BRZYTWA>
 
Wiadomości: 9
Dołączył(a): Śr gru 15, 2004 5:37 pm

Wiadomośćprzez Kethrax » Śr gru 15, 2004 6:21 pm

Tak, masz rację - nie ma tego w opisie. Niemniej uważam, że tego co się stało, nie należy rozpatrywać w kategoriach czynu niedozwolonego. Czy wampiry płaczą, ze mogą ponieść nagłą śmierć? NIE. Te które płakały już dawno są nabite na pal. Myślę, że opis zabójcy należy POPRAWIĆ na korzyść zasad aktualnie panujących na Lacu (tzn zabójcę można zabić zawsze i wszędzie, ale nie atakują go moby). Taka łagodniejsza postać mordercy. Wtedy poczujesz więcej adrenaliny zabijając debila na 12, bo bedziesz miał świadomość, czym to się może zakończyć. To tyle. Myślę, że powinien się wypowiedzieć jakiś bóg, w sprawie regulaminowego (vel. opisowego) ujęcia flagi zabójca, no i jak to się przekłada na stan faktyczny, obowiązujący aktualnie w grze.
Kethrax
 
Wiadomości: 354
Dołączył(a): Pn lis 15, 2004 3:24 pm
Lokalizacja: Warszawa

Wiadomośćprzez Borat <BRZYTWA> » Śr gru 15, 2004 6:24 pm

byłbym rad, gdyby któryś z bogów się wypowiedział na ten temat... jeśli nie zmiany w zasadach Zabójcy, to zmiany w jego opisie... nigdy bym nie przypuszczał, że zaatakuje mnie ktoś na 76tym.

P.S. Dlaczego nie mogę wysłać avatarka ze stronki, której link u mnie działa... wyskakuje mi coś takiego:
Nie można było połączyć się z podanym przez Ciebie adresem
rozmiary obrazu są mniejsze niż 80x80, a pliku mniejsze niż 6kB. Plik to jpg.
Kto nie jest w mafii, ten jest poza mafią!
Emblemat użytkownika
Borat <BRZYTWA>
 
Wiadomości: 9
Dołączył(a): Śr gru 15, 2004 5:37 pm

Wiadomośćprzez Kethrax » Śr gru 15, 2004 6:30 pm

Też miałem ten problem. Wykorzystałem więc miejscową galerię. A swoją drogą, też chętnie bym się dowiedział, jakie warunki musi spełniać awatarek, żeby mógł tu trafić. ( bo mój nie chciał :( )
Kethrax
 
Wiadomości: 354
Dołączył(a): Pn lis 15, 2004 3:24 pm
Lokalizacja: Warszawa

Wiadomośćprzez zydek » Śr gru 15, 2004 7:19 pm

sam mowisz ze zdolasz uciec postaci na np.26 poziomie, wiec czemu bogowie mieli by odebrac takiej postaci szanse na zemszcze nie na tobie wtedy gdy bedzie ona na to gotowa, zaatakowals ja wiec ma prawo do zemsy. w realnym swiecie tez tak jest ze silniejsi nia maja juz prawa sie mscic na swoich oprawcach z przeszlosci ;)
Emblemat użytkownika
zydek
 
Wiadomości: 637
Dołączył(a): So sty 10, 2004 6:22 pm
Lokalizacja: co skąd?

Wiadomośćprzez Borat <BRZYTWA> » Śr gru 15, 2004 8:26 pm

Zaatakowal mnie na 76, nie na 26, nie doczytales... komus na 26 jeszcze bym zdolal uciec gdybym miał uświęcenie.
Lac to nie jest realny świat, Lam to niejednokrotnie powtarzał.
Kto nie jest w mafii, ten jest poza mafią!
Emblemat użytkownika
Borat <BRZYTWA>
 
Wiadomości: 9
Dołączył(a): Śr gru 15, 2004 5:37 pm

Wiadomośćprzez Thail » Śr gru 15, 2004 10:22 pm

Hmmm może nie jestem bogiem, ale Borat ma trochę racji z tym, że inni też ją mają. Boracie najprawdopodobniej zginąłeś bo Nifirowi się nudziło i postanowił kogoś zabić, a, że padło na Ciebie, no trudno zdarza się, przynajmniej nie straciłeś sprzętu jak Razhiel zdezintegrowany przez 40 poziomowego psiona podczas snu na ołtarzu. Zginąłeś jeden raz i choć jest w tym wiele niesprawiedliwości, to tak naprawdę nic nie stoi na przeszkodzie, abyś zrobił inną postać na wyższy poziom i dokonał zemsty. Jeśli mnie znasz, to wiesz, że mam takich postaci sporo i mogę walczyć na wielu frontach (poziomach). Rozumiem Twój ból, bo mojego zabójcę z 20 poziomu ściągał cały czas wojownik z 8X poziomu i niestety nie zawsze sie to dla niego dobrze kończyło, trafił się też raz atak 99 poziomowej postaci. Ból w tym, że postać z 20 poziomu, to nie postać z 3 poziomu i hmmm nie wiem, może jednak warto wprowadzić rozróżnienie tego faktu. Niech możliwość zabijania bez różnicy poziomowej obowiązuje od 10 poziomu.
Thail :alkoholik:
"Nigdy nie kłóć się z debilem, najpierw sprowadzi cię do swojego poziomu, a później pokona doświadczeniem".
"Naród Polski jest wspaniały, tylko ludzie kurwy" -J. Piłsudski
Emblemat użytkownika
Thail
 
Wiadomości: 1857
Dołączył(a): Cz lut 20, 2003 1:57 am
Lokalizacja: Z Wyspy Lodoss (SKO)

Wiadomośćprzez Qwercik » Śr gru 15, 2004 10:41 pm

Widzisz, mozliwosc zabicia kogos, przy tak wielkiej roznicy poziomow, nie jest zadnym bledem czy czyms niezamierzonym. Macie pretensje, a nie czytacie co bylo o zabojcy pisane. Jesli stworzysz postac zabojcy na niskim poziomie i zaatakujesz kilkunastu graczy, to jesli tych kilkunastu graczy zrobi poziomy, a Ty nie, to moze niedobrze sie odbic na Twoich statystykach ;)
Atakujac kogos, dopisujesz sie do jego listy osob, ktore on ma prawo bezkarnie zabic (w kazdym czasie, nawet nie musisz miec flagi zabojcy, oczywiscie wtedy nie da sie sciagac).
A zabojcy niech robia poziomy (albo nie wisza PP) i dobrze sie rozgladaja w czasie gry :P
Nie bedzie zadnego rozrozniania - chcesz sie bic z innymi graczami? Prosze bardzo, tylko pozniej nie placz gdy ktos skopie tylek.
Jeśli nie masz po co żyć, żyj na złość innym.
Qwercik
 
Wiadomości: 443
Dołączył(a): Śr maja 30, 2001 2:00 am
Lokalizacja: Stąd

Wiadomośćprzez Lam » Cz gru 16, 2004 12:02 am

Boracie, żaden chłystek nie będzie mnie atakował ani okradał bez poniesienia konsekwencji.

Atakujesz mnie - umrzesz. Nie chcesz umierać - nie atakuj. Takie są prawa Laca.

Nie ma i nie będzie prawa "można atakować postacie słabsze, a kiedy staną się silniejsze, nie będą mogły Ci oddać". Zapamiętaj to i zakończ idiotyczny temat.

Wiadomość Qwerta właściwie mówi wszystko, ale wiem, że bez mojego wytłumaczenia i tak byś nie zrozumiał, mam nadzieję, że teraz już zapaliła Ci się żarówka.
Emblemat użytkownika
Lam
władca Leanderu
 
Wiadomości: 2886
Dołączył(a): Pn maja 28, 2001 2:00 am
Lokalizacja: 22°17' E - 52°11' N

Wiadomośćprzez Borat <BRZYTWA> » Cz gru 16, 2004 12:44 am

Dziękuję, za potwierdzenie Lamie. Prosiłbym jednak o dodanie do pomocy ZABÓJCA faktu, iż każdy, kogo się zaatakowało może ci oddać będąc nawet na 99 poziomie, a atakujący na 1. Tego nie wiedziałem i żyłem w przekonaniu, że jest zupełnie inaczej. Cytat części pomocy zamieściłem w mojej pierwszej wypowiedzi, to właśnie on przekonał mnie, że jest inaczej niż teraz już wiem. Nie chcemy przecież, żeby niektórzy gracze żyli w tym samym przekonaniu co ja do tej pory.

Dziękuję za wyjaśnienie kwestii i składam pokłon Patronowi ;)
Kto nie jest w mafii, ten jest poza mafią!
Emblemat użytkownika
Borat <BRZYTWA>
 
Wiadomości: 9
Dołączył(a): Śr gru 15, 2004 5:37 pm

Wiadomośćprzez Lam » Cz gru 16, 2004 1:11 am

Informacja, o którą Ci chodzi, znajduje się w pomocy POJEDYNEK, do której prowadzi odnośnik z pomocy ZABÓJCA i MORDUJ. Wiem, że to sporo tekstu, te zasady są pełne i pokrywają wiele przypadków, ale to i tak jest nic w porównaniu do jakiegokolwiek innego prawa, więc czytaj ze zrozumieniem i nie marudź :)
Emblemat użytkownika
Lam
władca Leanderu
 
Wiadomości: 2886
Dołączył(a): Pn maja 28, 2001 2:00 am
Lokalizacja: 22°17' E - 52°11' N

Wiadomośćprzez Mole » Cz gru 16, 2004 10:13 am

Borat ciesz się, że zaatakowała ciebie śmiertelna postać, jednego z moich zabójców zaatakował nieśmiertelny na 104 poziomie. I co ty na to? Gdyby nie jego niesmiertelnosć poszedł by na spacer do Żniwiarza, ale cóż można zrobić w takim przypadku, nic co najwyżej można sie wku...ć, ale to i tak w niczym nie pomoże.
Elen sila lumenn omentielvo!!!
Emblemat użytkownika
Mole
 
Wiadomości: 153
Dołączył(a): Cz kwi 11, 2002 2:00 am
Lokalizacja: Żyrardów

Wiadomośćprzez Qwercik » Cz gru 16, 2004 11:22 am

Mole, ale to nie tylko byl zabojca ale i morderca. Tacy na Lacu musza miec przesrane, no wybacz :)
Jeśli nie masz po co żyć, żyj na złość innym.
Qwercik
 
Wiadomości: 443
Dołączył(a): Śr maja 30, 2001 2:00 am
Lokalizacja: Stąd

Wiadomośćprzez Borat <BRZYTWA> » Cz gru 16, 2004 11:26 am

Proszę jeszcze o wyjaśnienie co muszę zrobić, aby mój avatarek został poprawnie wysłany z podanej przeze mnie stronki. Bo jak wysyłam z mojego kompa, to obrazek się nie wczytuje i ma postać czerwonego X.
Kto nie jest w mafii, ten jest poza mafią!
Emblemat użytkownika
Borat <BRZYTWA>
 
Wiadomości: 9
Dołączył(a): Śr gru 15, 2004 5:37 pm

Wiadomośćprzez Lam » Cz gru 16, 2004 12:06 pm

Hinduscy bogowie nie mają wstępu na forum.
Emblemat użytkownika
Lam
władca Leanderu
 
Wiadomości: 2886
Dołączył(a): Pn maja 28, 2001 2:00 am
Lokalizacja: 22°17' E - 52°11' N

Wiadomośćprzez Borat <BRZYTWA> » Cz gru 16, 2004 1:10 pm

Może teraz łatwiejsze będzie zrozumienie pojęcia czerwony X.
Kto nie jest w mafii, ten jest poza mafią!
Emblemat użytkownika
Borat <BRZYTWA>
 
Wiadomości: 9
Dołączył(a): Śr gru 15, 2004 5:37 pm

Wiadomośćprzez zydek » Cz gru 16, 2004 6:28 pm

<109pu(100%) 105m(100%) 212r 6144dś 1700zlota><-pu -k
( 2 szp ciemny elf ) (PP) Alamor...:::Kroczący pośród cieni:::...
( 6 zło półkrasnal ) (ZABÓJCA) Balanzzar.
( 9 zło hobbit ) Tethis złodziej
( 13 woj elf ) Adamari zakręcona
( 41 nek elf ) Imraandar waoupumia habrapuma
( 42 mni krasnolud ) Xnyl
( 45 nek półelf ) Riddik SPRAWIEDLIWY [WBP]
< 68 mni wampir > (PP) Terje Żywioł Ziemi [BŻ]
(102 mni BOHATER ) (PP) (OOK) Rith Pierworodny, Ojciec Jyhad
<=- NAJA -=> (OOK) Naja [LAA]
Widzisz grających 10 graczy.

<109pu(100%) 105m(100%) 212r 6144dś 1700zlota><-pu -mow polkrasnolud nie wampir
Mówisz 'polkrasnolud nie wampir '

<109pu(100%) 105m(100%) 212r 6144dś 1700zlota><-pu -
Xnyl mówi 'byly wampir'

<109pu(100%) 105m(100%) 212r 6144dś 1700zlota><-pu -
Imraandar nabiera kształtów i już możesz go widzieć.
Porażający dotyk Imraandara ćwiartuje cię.

[100%]<87pu(79%) 105m(100%) 212r 6144dś 1700zlota><-pu -
Porażający dotyk Imraandara dewastuje cię.
Twoje cięcie łaskocze Imraandara.

[99%]<63pu(57%) 105m(100%) 212r 6144dś 1700zlota><-pu -
Imraandar wypowiada słowa 'wfapumil shiawuunsoi'.
Płomień śmierci Imraandara miażdży cię.

[99%]<36pu(33%) 105m(100%) 212r 6144dś 1700zlota><-pu -
Porażający dotyk Imraandara ** ROZNOSI ** cię!
KRWAWISZ i to nieźle!
Twoje cięcie łaskocze Imraandara.

[99%]<13pu(11%) 105m(100%) 212r 6144dś 1700zlota><-pu -uci
Nie udało ci się! Tracisz 10 punktów doświadczenia.

[99%]<14pu(12%) 105m(100%) 212r 6134dś 1700zlota><-pu -/
Nie udało ci się! Tracisz 25 punktów doświadczenia.
Porażający dotyk Imraandara *** UNICESTWIA *** cię!
Jesteś śmiertelnie ranny i bez pomocy zaraz umrzesz.

<-9pu(-8%) 105m(100%) 212r 6109dś 1700zlota><-pu -
Jesteś MARTWY!!!
Taka łamaga jak ty nie może dalej nosić miana zabójcy!
Tracisz 220 punktów doświadczenia.
Tracisz 170 złotych monet.

Czyściec
[Wyjścia: północ południe]
Całe to miejsce jest wypełnione chmurkami białej mgły. Nic nie jest w stanie
podpowiedzieć ci, gdzie jesteś i co znajduje się wokół. Z daleka słyszysz
krzyki i zawodzenia innych cierpiących dusz. Lepiej poszukaj swojego ciała!

nie wiem czy to jest uczciwe ze po usunieciu postaci i zrobieniu nowei o tym samym imieniu nie znikla lista osob ktore moga mnie bezkarnie raz zabic, przecierz to juz nie jest ta sama postac co wczesniej wiec uwarzam ze powinno to zostac zmienione
Emblemat użytkownika
zydek
 
Wiadomości: 637
Dołączył(a): So sty 10, 2004 6:22 pm
Lokalizacja: co skąd?

Wiadomośćprzez Tzeentch » Cz gru 16, 2004 6:46 pm

Ciekawe jak.

Musiałaby być globalna lista zabójców i ich ofiar, a nie w pliku postaci.
Emblemat użytkownika
Tzeentch
książę wampirów
 
Wiadomości: 1280
Dołączył(a): Śr maja 08, 2002 2:00 am
Lokalizacja: Szczecin

Wiadomośćprzez zydek » Cz gru 16, 2004 6:50 pm

no dobra ale skoro usunolem wczesniejsza postac to ten plik takrze powinien zostac usuniety
Emblemat użytkownika
zydek
 
Wiadomości: 637
Dołączył(a): So sty 10, 2004 6:22 pm
Lokalizacja: co skąd?

Wiadomośćprzez Lam » Cz gru 16, 2004 7:06 pm

Wyszliśmy z założenia, że jeśli postać zostanie skasowana i założona ponownie, zakłada ją raczej ta sama osoba, prawdopodobnie, aby uciec od odpowiedzialności za swoje czyny (czego oczywiście robić nie wolno). Rozważaliśmy także zapamiętanie, czy postać jest zabójcą/mordercą, ale póki co wybaczamy mordercy, jeśli zrobi sporo poziomów (więc także, jeśli je straci i będzie musiał zrobić od nowa, chociaż to często będzie szybsze :)), a zabójca przestaje nim być po śmierci, którą też jest skasowanie. Oczywiście to tylko tłumaczenie służące usprawiedliwieniu faktu, że nie chce nam się tego pisać, gdyby nie to, marny byłby Wasz los ;)
Emblemat użytkownika
Lam
władca Leanderu
 
Wiadomości: 2886
Dołączył(a): Pn maja 28, 2001 2:00 am
Lokalizacja: 22°17' E - 52°11' N

Wiadomośćprzez zydek » Cz gru 16, 2004 7:09 pm

no dobrze ale gdyby np. jakis poczatkujacy gracz wybral imie ktore wczesniej mial zabojca i chialo by go zabic 50 osob i mialo do tego jeden raz prawo. To co wtedy to nie jego wina przecierz ze wybral takie imie :) wiec to troche bez sensu bo ja nie uciekap przed odpowiedzialnoscia tylko chce byc silniejszy :) A niby dlaczego kasowanie postaci i zakladanie jej od nowa jest nielegalne ?
Emblemat użytkownika
zydek
 
Wiadomości: 637
Dołączył(a): So sty 10, 2004 6:22 pm
Lokalizacja: co skąd?

Wiadomośćprzez Lam » Cz gru 16, 2004 7:11 pm

Jakoś jeszcze nie było takiego przypadku, natomiast kasowanie i zakładanie postaci przez tę samą osobę zdarza się kilka razy dziennie. Prawdopodobieństwo jest po mojej stronie :)
Emblemat użytkownika
Lam
władca Leanderu
 
Wiadomości: 2886
Dołączył(a): Pn maja 28, 2001 2:00 am
Lokalizacja: 22°17' E - 52°11' N

Wiadomośćprzez Khrell » Cz gru 16, 2004 8:14 pm

jakis poczatkujacy gracz wybral imie ktore wczesniej mial zabojca i chialo by go zabic 50 osob i mialo do tego jeden raz prawo.

To źle? Po prostu ludzie i stróże prawa zapamiętali osobę o imieniu np. Stasiek i gdy zobaczą Staśka, to mu wjebią.;P Czy to ten czy nie.
Khrell
 
Wiadomości: 474
Dołączył(a): Pt kwi 11, 2003 7:21 pm

Wiadomośćprzez Ghrhambra » Pt gru 17, 2004 5:18 am

Mole napisał(a):Borat ciesz się, że zaatakowała ciebie śmiertelna postać, jednego z moich zabójców zaatakował nieśmiertelny na 104 poziomie. I co ty na to? Gdyby nie jego niesmiertelnosć poszedł by na spacer do Żniwiarza, ale cóż można zrobić w takim przypadku, nic co najwyżej można sie wku...ć, ale to i tak w niczym nie pomoże.


O żesz kurwa!
Ja pierdolę!
Ktoś Cię zabił?


Ktoś ty?
- Mole :)
Emblemat użytkownika
Ghrhambra
łowca trolli
 
Wiadomości: 267
Dołączył(a): Śr maja 30, 2001 2:00 am
Lokalizacja: Jastrzębie


Powrót do Lac



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 5 gości

cron