proszę o pomoc

Ogólne forum o Lacu, otwarte dla wszystkich.

Moderator: łowcy trolli

Wiadomośćprzez zydek » Cz mar 10, 2005 7:56 pm

:applause: :applause: :applause: :applause: :applause: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: muahahahahaha czlowieku wiesz w ogule co to jest mud :)?
Emblemat użytkownika
zydek
 
Wiadomości: 637
Dołączył(a): So sty 10, 2004 6:22 pm
Lokalizacja: co skąd?

Wiadomośćprzez Gerino » Cz mar 10, 2005 7:57 pm

Coś się psuje, brakuje tam fragmentu wiadomości:

(...)nawet nie mogłam w nią zagrać (o, tutaj brakuje:) bo jestem na to za głupia.(...)

Teraz to ma mniej-więcej sens :lol:
“Though I walk through the valley of the shadow of death, I will fear no evil,” yeah, because I’m the wickedest sonofabitch you’re gonna find down here.
Emblemat użytkownika
Gerino
 
Wiadomości: 2179
Dołączył(a): Wt wrz 24, 2002 6:23 pm

Wiadomośćprzez Tzeentch » Cz mar 10, 2005 9:03 pm

To proste, moja droga. Masz za słabą kartę graficzną. Kup akcelerator, a będziesz miała grafikę jak w Doomie. :)
Emblemat użytkownika
Tzeentch
książę wampirów
 
Wiadomości: 1280
Dołączył(a): Śr maja 08, 2002 2:00 am
Lokalizacja: Szczecin

Huh?

Wiadomośćprzez Ladzix » Cz mar 10, 2005 9:03 pm

Chcecie epickie zadania? Zlecajcie je sobie. Lac oferuje olbrzymie możliwości konwersacji między graczami, a wy narzekacie, że mob wam nie odpowiada O_o Może przestańcie gadać o levelowaniu, a wyślijcie kogoś np. aby zabił, dajmy na to, Nyda ;) - jakiś mobek też może być, zresztą - możecie dawać zadania jakie chcecie, w końcu mówicie, rozumiecie itp....
Kiedy o tym myślałem, wpadłem na inny, szaleńczy pomysł - więcej w temacie "I ty możesz zostać mobem", ale nie wiem, czy to może być zrealizowane... i kto by się chciał wcielać np. w nauczyciela w szkole? ;)
"Złość piękności szkodzi. Słowem, widać zmiany."
Emblemat użytkownika
Ladzix
 
Wiadomości: 170
Dołączył(a): Cz paź 28, 2004 4:56 pm
Lokalizacja: z domu :)

Wiadomośćprzez Gerino » Cz mar 10, 2005 9:04 pm

Source Engine to jednak klasa. Jeszcze po ostatnich przeróbkach wycisnęliśmy z niego wszystko co się dało :>
“Though I walk through the valley of the shadow of death, I will fear no evil,” yeah, because I’m the wickedest sonofabitch you’re gonna find down here.
Emblemat użytkownika
Gerino
 
Wiadomości: 2179
Dołączył(a): Wt wrz 24, 2002 6:23 pm

Wiadomośćprzez Kethrax » Pt mar 11, 2005 1:55 pm

NAJGŁUBSZA GRA JAKĄ W RZYCIU SPOTKŁAM

nie da się ukryć...
Kethrax
 
Wiadomości: 354
Dołączył(a): Pn lis 15, 2004 3:24 pm
Lokalizacja: Warszawa

Wiadomośćprzez Kethrax » Pt mar 11, 2005 1:56 pm

zydek napisał(a):w ogule co to jest mud :)?


hmm, tak?
Kethrax
 
Wiadomości: 354
Dołączył(a): Pn lis 15, 2004 3:24 pm
Lokalizacja: Warszawa

Wiadomośćprzez Val » Pt mar 11, 2005 1:59 pm

Hmm... Pewnie to nie pomoże tak zbolałemu umysłowi, ale spójrz tu, a może Twoja zbyt rozwinięta jak na możliwości Laca główka zrozumie, że to nie jest gra, w której masz obrazki.
ulice upadły mi na bablon
Emblemat użytkownika
Val
 
Wiadomości: 2203
Dołączył(a): N lis 10, 2002 3:26 pm
Lokalizacja: Skąd mam wiedzieć?

Re: proszę o pomoc

Wiadomośćprzez Pedros » Pn sty 27, 2014 10:24 pm

Witam - czy ktoś może mi powiedzieć dlaczego skoro dałem już druidowi rzeczy o które prosił to on nie dał mi nic w zamian - żadnego eliksiru ani nic - co więcej znów każe mi iść zbierać na nowo zioła...
Pedros
 
Wiadomości: 10
Dołączył(a): Pt gru 10, 2010 3:40 pm

Re: proszę o pomoc

Wiadomośćprzez Kethrax » Wt sty 28, 2014 3:41 am

Z tym zadaniem raczej nie powinno być problemu, może między czasie Lac się zrestartował i "zapomniał" o Twoim zadaniu? W każdym razie, spróbuj przynieść to, o co druid Cię poprosił. Powinno być ok. :-)
Kethrax
 
Wiadomości: 354
Dołączył(a): Pn lis 15, 2004 3:24 pm
Lokalizacja: Warszawa

Poprzednia strona

Powrót do Lac



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 5 gości

cron