Klimat

Bezkarność wypowiedzi gwarantowana!

Jak uważacie?

Jak najbardziej
9
45%
W części
7
35%
Nie
4
20%
 
Liczba głosów : 20

Klimat

Wiadomośćprzez Instredd » Śr cze 05, 2002 11:09 pm

Witajcie!

Mam taką dygresje do bogów. A mianowicie sami psujecie klimat, który próbujecie budować. Chodzi o sytuacje, w których ktoś złamał regulamin i zostaje wyrzucony z gry. Najpierw dostaje kilka ostrzeżeń poczym zostaje wywalony i jeszcze pojawia się o tym komunikat na gawędzie. Nie lepiej postępować bardziej epokowo czyli naprzykład spalać ekwipunek, zabijać czy nawet cofać doświadczenie? Nikogo by to nie uraziło stratą klimatu gry, a delikwent bardziej uważałby na regulaminowe postępowanie. Zauważyłem, że narazie gracze mają to w dupie, wchodzą jeszcze raz i dalej łamią reguły. Są już pierwsze kroki poczynione w tym kierunku takie jak uciszenie i lodówka. Oby wiecej takich sposobów karania za łamanie regół!
Instredd
 
Wiadomości: 14
Dołączył(a): Śr cze 05, 2002 10:12 pm

Wiadomośćprzez Ja » Cz cze 06, 2002 1:31 pm

To bardzo dobry pomysł z punktu widzenia tych którym takich kar się nie da. Jednak regulamin jest i trzeba go przestrzegać więc uważam, że pomysł jest godny uwagi.
Ja
Emblemat użytkownika
Ja
 
Wiadomości: 1
Dołączył(a): Cz cze 06, 2002 1:25 pm
Lokalizacja: z Polska

Wiadomośćprzez Barakiel » So cze 08, 2002 5:11 pm

To nie jest wina bogów tylko samych graczy. Wiadomo, że mud ma wiele niedopatrzeń, jeżeli chodzi o grę i klimat, ale od czego mamy wyobraźnię?? Nie nad wszystkim się da zapanować i nie wszystko można przewidzieć, to tylko program komputerowy... A jak ktoś robi bydło to nie należy na niego zwracać uwagi tylko grać dalej... Osobiście uważam, że klimat jest i to zajebisty, a o takie pierdoły bogowie nie powinni sobie zawracać głowy.
Szacunek dla Ulryka, który pomógł mi zrozumieć system Laca
Do for the Cru...
Emblemat użytkownika
Barakiel
 
Wiadomości: 6
Dołączył(a): Pt maja 31, 2002 4:21 pm
Lokalizacja: 100% krakowskiego podziemia

Wiadomośćprzez Gość » Wt cze 11, 2002 10:25 pm

Tyle ze bogowie zwracaja jednak uwage na lamanie regulaminu i to czesto wiec dlaczego by nie wprowadzic jakis urozmaicen do kar? Poza tym jednak psuje sie klimat jak sie pojawia na gawedzie np XXX zostal wyrzucony z gry w celu ponownego przejrzenia zasad.
Gość
 

Kurde

Wiadomośćprzez Tzeentch » Wt lut 25, 2003 12:22 am

Stary, zmień sobie rysunek, bo jeszcze ktoś pomyśli, że JA wypisuję takie niezrozumiałe bełkoty!
Emblemat użytkownika
Tzeentch
książę wampirów
 
Wiadomości: 1280
Dołączył(a): Śr maja 08, 2002 2:00 am
Lokalizacja: Szczecin


Powrót do Hyde Park



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 11 gości

cron