Bezpłatny internet przez całe wakacje = bezpłatny Lac!

Bezkarność wypowiedzi gwarantowana!

Bezpłatny internet przez całe wakacje = bezpłatny Lac!

Wiadomośćprzez Cosmathy » Wt cze 17, 2003 1:07 pm

Wyskoczyła mi dziś reklama, jak wchodziłem na stronę Omadahy, i aż podskoczyłem z wrażenia :). Okazało się, że NOM (tak, ten od 1044) organizuje przez całe wakacje od 19.00 do 20.00 BEZPŁATNY INTERNET!

To nie jest żart, zainteresowanych odsyłam na adres http://www.dialup.nom1044.pl/. Zaraz będę czytał dalej, jak dokładnie to działa. Warunkiem jest oczywiście podpisanie umowy z NOMem na świadczenie usług telekomunikacyjnych. Nie wiem jak wy, ale ja przekonam rodziców, choćby nie wiem co!

Bo w końcu to darmowa godzina Laca dziennie! Nie jest to bardzo dużo, ale zawsze coś dla takiego uzależnieniowca jak ja :).

Cosmathy
kosmam@op.pl
GG# 1545808

PS. Jeśli z tym postem coś jest nie tak, to proszę bogów o danie znać.
Cosmathy
 
Wiadomości: 189
Dołączył(a): Śr cze 11, 2003 1:16 pm

Wiadomośćprzez Gość » Wt cze 17, 2003 1:18 pm

A gdzie haczyk ?
Gość
 

Wiadomośćprzez Lam » Wt cze 17, 2003 2:35 pm

Wygląda na to, że nie ma, ale jest warunek - do końca czerwca trzeba z nimi spisać umowę (a darmowa godzina każdego dnia w lipcu i sierpniu). Teraz wykręcenie 1044 to komunikat, że proszę skontaktować się itd. i ludziom się nie chce, a jak dostaną trochę darmowych międzymiastowych i Internetu, to się zachce. Umowa z nimi nie zobowiązuje klienta do niczego poza udostępnieniem ich danych osobowych, żeby mogli przysyłać ulotki. Nie ma obowiązku preselekcji (chociaż i tak warto w porównaniu z 1033), a co dopiero wybierania ich numeru. Myślę że na grających w Laca i tak zarobią - jak się połączysz na godzinę, małe są szanse, że się przed jej upływem rozłączysz i nie przedłużysz sobie chociaż o jeszcze jedną, w końcu i tak już jesteś do przodu, nie? ;)
Emblemat użytkownika
Lam
władca Leanderu
 
Wiadomości: 2886
Dołączył(a): Pn maja 28, 2001 2:00 am
Lokalizacja: 22°17' E - 52°11' N

Ja myślę, że nie ma haczyka :)

Wiadomośćprzez Cosmathy » Wt cze 17, 2003 6:11 pm

Lam ma rację, ja też się nie rozłączę. Mają tańszy internet :).

A co do tego do końca czerwca - nie zgodzę się:

są abonentami Telekomunikacji Polskiej S.A. i podpiszą umowę o świadczenie usług telekomunikacyjnych z NOM w okresie od dnia 10 czerwca 2003 r. do dnia 30 sierpnia 2003 r. (włącznie), przyjmując jako podstawę rozliczeń taryfę TELE 1044 zgodnie z "Cennikiem usług świadczonych przez NOM Sp. z o.o." ("Nowi Klienci TELE 1044"), lub
Cosmathy
 
Wiadomości: 189
Dołączył(a): Śr cze 11, 2003 1:16 pm


Powrót do Hyde Park



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 15 gości

cron