co jest grane ?

Bezkarność wypowiedzi gwarantowana!

Wiadomośćprzez OrM » Pn sie 27, 2001 1:52 pm

Ja was kurde ludzie nie rozumiem caly czas ... tu pelno jakichkolwiek odpowiedzi tematow wszyscy sie udzielaja ? a ilu grywa teraz w muda ? chyba mniej niz zero .. wy w koncu tu bywacie bo gracie w muda czy raczej juz w muda nie gracie tylko forum piszecie ? to moze wogole zdjac muda a tu jakeis gierki dac takie rasowe jak np na http://www.wp.pl i jakiegos czata... eh .. ;P
OrM
 
Wiadomości: 15
Dołączył(a): Pn maja 28, 2001 2:00 am
Lokalizacja: piernikolandia kresowa

Wiadomośćprzez Grimfur » Pn sie 27, 2001 4:06 pm

Mama Cie nie kocha? Oj biedactwo.
Grimfur
 
Wiadomości: 6
Dołączył(a): Cz cze 21, 2001 2:00 am
Lokalizacja: Leszno

Wiadomośćprzez Lam » Pn sie 27, 2001 4:37 pm

Trwają rozmowy z cronix.pl w sprawie zastąpienia LACa grą w szachy, Scrabble, oraz oczywiście tysiąca. Dzięki uprzejmości serwisu polchat.pl będziemy mogli także umieścić na stronie nową formę wirtualnych pogaduszek w czasie rzeczywistym. To wszystko czeka na was, wraz z masą nagród do wygrania w licznych konkursach! Odwiedzajcie nasz serwis!
Emblemat użytkownika
Lam
władca Leanderu
 
Wiadomości: 2886
Dołączył(a): Pn maja 28, 2001 2:00 am
Lokalizacja: 22°17' E - 52°11' N

Wiadomośćprzez OrM » Pn sie 27, 2001 6:33 pm

On 2001-08-27 16:06, Grimfur napisał:
Mama Cie nie kocha? Oj biedactwo.

hm coz widzisz w samym zalozeniu mama mnie kocha dlatego rzadko bywam tu i nei pisze takich durnych offtopicowych odpowiedzi o
jesli wiesz co to jest offtopic .. eot
a poza tym niestety dobijajace jest jak to sie widzi ile tu osob sie udziela .. a ile tak na prawde grywa w tego muda.. wola ludzie o dupie maryni pisac .. patrz ty albo albercik niz zajac sie czyms do czego ta stronka miala byc tylko dodatkiem
OrM
 
Wiadomości: 15
Dołączył(a): Pn maja 28, 2001 2:00 am
Lokalizacja: piernikolandia kresowa

Wiadomośćprzez Lam » Pn sie 27, 2001 7:43 pm

Akurat Grimfur jest jednym z aktywniejszych graczy ostatnio. Oczywiście nie usprawiedliwia to nikogo. Po co pisać głupoty, skoro można napisać coś mądrego? Na LACu jest tyle błędów, niedopatrzeń, gracze mogą mieć tyle pomysłów, mogą wymyślać jakieś historie, mogą opisywać swoje.... Mogą zwracać się o poradę, mogą sami proponować pomoc... Mogą... Eeee, co będę wymieniał, i tak nikomu niczego nie zasugeruję, oni o tym wiedzą, tylko im się nie chce. Wolą pisać o dupie Maryny. I nie ma się czemu dziwić, Maryna jest seksowna w końcu.
Emblemat użytkownika
Lam
władca Leanderu
 
Wiadomości: 2886
Dołączył(a): Pn maja 28, 2001 2:00 am
Lokalizacja: 22°17' E - 52°11' N

Wiadomośćprzez OrM » Pn sie 27, 2001 9:07 pm

e-e nie wiedzialem o tym coz ignorant moze i jestem faktem jest maryna moze i jest sexowna .. i coz skoro wam tylko dupy w glowie nic nie poradze
lepiej sie nie bede udzielac wiec jak mawial stary prorok /ignore *!*@* all jest lekiem na wszystko
w sumie ta komenda tu idealnie pasuje chwilami Lamie zrób tu chata .. pozdziwiamy sie ile osob zyje... a mi az sie chce spasc do pewnego poziomu i napisac na lacu notke typu godzina ktorastam jestem sam ;P
OrM
 
Wiadomości: 15
Dołączył(a): Pn maja 28, 2001 2:00 am
Lokalizacja: piernikolandia kresowa

Wiadomośćprzez Lam » Pn sie 27, 2001 10:14 pm

Ciężka sprawa OrMie, godzina 22:20, a na LACu 14 osób, nie wiem co się dzieje, jakaś świeża krew atakuje :) Nie, żeby mnie to martwiło... Mam nadzieję, że szybko nie odkryją, że jest forum na którym można pisać głupoty zamiast grać ;)
Emblemat użytkownika
Lam
władca Leanderu
 
Wiadomości: 2886
Dołączył(a): Pn maja 28, 2001 2:00 am
Lokalizacja: 22°17' E - 52°11' N

Wiadomośćprzez Puebla » Wt sie 28, 2001 12:53 am

Ej, co wy chcecie od dupy Maryny???? Dupa Maryny jest bardzo ciekawa!!!
Puebla
 
Wiadomości: 214
Dołączył(a): Pn maja 28, 2001 2:00 am
Lokalizacja: Gliwice

Wiadomośćprzez Ulryk-away » Wt sie 28, 2001 10:29 am

Ja wam powiadam. Poczekajcie aż szron pokryje pola. Wtedy w pewną mroźną październikową noc nadciągną hordy chaosu dzierżące sztandar MIMu i znów staną stawić czoła nikczemnikom z -*-.

Usłyszycie tylko zgrzyt zębów i krzyk matek, kiedy staniemy ramię w ramię na ulicach Midgaardu.

Tak też się stanie, jakem <font color="red">Ulryk</font>

<font size=-1>[ Ta wiadomość została zmieniona przez: Ulryk dnia 2001-08-28 10:34 ]</font>
Ulryk-away
władca Drimith
 
Wiadomości: 352
Dołączył(a): Wt maja 29, 2001 2:00 am

Wiadomośćprzez mandos » Wt sie 28, 2001 7:21 pm

On 2001-08-28 10:29, Ulryk napisał:
Wtedy w pewną mroźną październikową noc nadciągną hordy chaosu dzierżące sztandar MIMu i znów staną stawić czoła nikczemnikom z -*-.

Usłyszycie tylko zgrzyt zębów i krzyk matek, kiedy staniemy ramię w ramię na ulicach Midgaardu.


po czym nastanie czas zbierania szczatkow i pozostalosci po MIMie
"Przy takiej ilosci zalet nie trzeba byc skromnym"
mandos
 
Wiadomości: 231
Dołączył(a): Pn cze 25, 2001 2:00 am
Lokalizacja: a kogo to obchodzi.

Wiadomośćprzez Grzechu » Wt sie 28, 2001 11:01 pm

On 2001-08-28 10:29, Ulryk napisał:
Usłyszycie tylko zgrzyt zębów i krzyk matek, kiedy staniemy ramię w ramię na ulicach Midgaardu.

Heh, ja mam nadzieję, że nie tylko Midgaardu, ale też Solace i Tolarii...
:]
Grzechu [LAC]
Emblemat użytkownika
Grzechu
władca Valisandrii
 
Wiadomości: 353
Dołączył(a): Pn maja 28, 2001 2:00 am
Lokalizacja: W-wa

Wiadomośćprzez Angel » Śr sie 29, 2001 11:37 am

Ehhh... widzicie, wasze życie w MIMie jest takie... beznadziejne. Mieć za jedyny cel zabijanie niewinnej, nikomu nie wadzącej Angel, która nawet nie przeszkadza wam w rozmowach na kanałach, które ma powyłączane... Takie to... nudne. Weście wymyślcie coś innego, zamiast jedyne, co robić, to sprawiać, że mi sie chce rzygać. ja się tak w waszą wojnę nie włączam. Jak to Xaviar poweidział: "I do not want to be part of your fucking politics any more. And I'm not. Caine sad ti tell you you're a bunch of losers. Swing dancing, guys, it's the wave of the future". Jak ktoś nie zrozumiał to mogę przetłumaczyć.


Lamie: co do błędów na LACu, to ja zgłaszam, a nikt jakoś w tym celu nic nie robi. Więc?
don't it make you smile when the sun don't shine?

http://muzyka.gildia.pl/
http://adgherheia.webpark.pl/
Emblemat użytkownika
Angel
 
Wiadomości: 167
Dołączył(a): Śr maja 30, 2001 2:00 am
Lokalizacja: ...other side of the mirror...

Wiadomośćprzez Gloin » Śr sie 29, 2001 11:56 am

A za moich czasow bylo zupelnie inaczej....
Ashes To Ashes, Dust to Dust...

"Khazad! Khazad! Baruk khazad! Khazad ai-menu!
Emblemat użytkownika
Gloin
 
Wiadomości: 287
Dołączył(a): Pn maja 28, 2001 2:00 am
Lokalizacja: Warszawa

Wiadomośćprzez Angel » Śr sie 29, 2001 3:35 pm

On 2001-08-29 11:56, Gloin napisał:
A za moich czasow bylo zupelnie inaczej....




To znaczy jak?
don't it make you smile when the sun don't shine?

http://muzyka.gildia.pl/
http://adgherheia.webpark.pl/
Emblemat użytkownika
Angel
 
Wiadomości: 167
Dołączył(a): Śr maja 30, 2001 2:00 am
Lokalizacja: ...other side of the mirror...

Wiadomośćprzez Puebla » Śr sie 29, 2001 5:28 pm

Wy po polsku nie umiecie pisac, czy jak???
Puebla
 
Wiadomości: 214
Dołączył(a): Pn maja 28, 2001 2:00 am
Lokalizacja: Gliwice

Wiadomośćprzez Angel » Cz sie 30, 2001 8:19 am

On 2001-08-29 17:28, Puebla napisał:
Wy po polsku nie umiecie pisac, czy jak???



Umiemy, ale poezji sie nie tlumaczy.
don't it make you smile when the sun don't shine?

http://muzyka.gildia.pl/
http://adgherheia.webpark.pl/
Emblemat użytkownika
Angel
 
Wiadomości: 167
Dołączył(a): Śr maja 30, 2001 2:00 am
Lokalizacja: ...other side of the mirror...

Wiadomośćprzez Lam » Cz sie 30, 2001 10:17 am

To dziwne, a dlaczego czytałem Szekspira, a nie Shakespeare'a? Pewnie napiszesz, że to gówno, nie poezja, i że tłumaczyli to jacyś idioci co się na rzeczy nie znają. Nie musisz odpowiadać na tę wiadomość. Wszyscy woleliby, byś nie odpowiadała. Z góry dzięki.

Dopisek: w celu napisania trzech wyrazów wypluwasz z siebie pół strony cytatów, sygnaturek, oraz enterów. Dziękujemy! Kochamy ciebie! Zostań z nami!

<font size=-1>[ Ta wiadomość została zmieniona przez: Lam dnia 2001-08-30 10:19 ]</font>
Emblemat użytkownika
Lam
władca Leanderu
 
Wiadomości: 2886
Dołączył(a): Pn maja 28, 2001 2:00 am
Lokalizacja: 22°17' E - 52°11' N

Wiadomośćprzez Idril » Cz sie 30, 2001 11:09 pm

Lam: CMOK :smile:

A wracając do tematu, to się nie zgadzam. Ja ostatnio jak wchodzę na Laca, to gra przeciętnie około 10 osób. To wcale nie jest tak mało. A przecież nadal są wakacje.
Idril Kelebrindal
Emblemat użytkownika
Idril
 
Wiadomości: 300
Dołączył(a): Pn maja 28, 2001 2:00 am
Lokalizacja: godzinę drogi od Grzecha i dwie od Lama

Wiadomośćprzez OrM » Pt sie 31, 2001 6:31 pm

milo ze ktos wrocil do tematu .. widac ja trafialem na jakies ciezkie dni bo byem ja kerro .. hm i moze z 1 osoba jeszcze czasami and that was strange.. aha jeszcze jedno pytanie czemu wy ludzie uwielbiacie szybko zmieniac temat ? z reguly powinno byc tak ze jak nie ma sie nic do powiedzenai na jeden to sie nei wypowiada a nie wkracza sie w inne zupelnie nie zwiazne.. hm znajac was uznacie ze to durne pytanie ale co mnie tam flejmujcie na mnie .. i tak mie tu prawie nie ma ;P
OrM
 
Wiadomości: 15
Dołączył(a): Pn maja 28, 2001 2:00 am
Lokalizacja: piernikolandia kresowa

Wiadomośćprzez Idril » Pt sie 31, 2001 9:55 pm

Ludzie z reguły lubią gadać i nawet jak nie mają nic do powiedzenia na temat, wtrącają swoje przysłowiowe 3 grosze. Taka już nasza natura.
Zresztą, jak byśmy mięli tylko na temat pisać, to mało by tu wiadomości było...
A, i jeszcze jedno: jak ktoś zaczyna dyskusję, to normalne jest, że się przechodzi podczas rozmowy na inne tematy, dywagując i zadając nurtujące nas pytania.
Idril Kelebrindal
Emblemat użytkownika
Idril
 
Wiadomości: 300
Dołączył(a): Pn maja 28, 2001 2:00 am
Lokalizacja: godzinę drogi od Grzecha i dwie od Lama

Wiadomośćprzez Galix » So wrz 01, 2001 12:12 am

cos nie na temat :
Angel jak widac masz problemy. Uwazasz ze to co napisane po angielsku jest lepsze ? Bo wydaje mi sie ze rownie ciekawy (sic!) cytat mogla bys spokojnie znalesc w polskiej literaturze. Pozatym znow bierzesz wszystko do siebie. Wojne miedzy MIM a -*- traktujesz jako wojne miedzy MIM a Toba. O ile pamietam czlonkowie klanu MIM zabili Twoja postac o wiele razy mniej niz np. biednego Kerro czy Harma.
Pewnie napiszesz, albo sobie pomyslisz ... ze Galix znow zlosliwy, ale ja poprostu pisze to co czuje i to co mysle

co do tematu tego forum :
Ilosc graczy na mudzie w wakacje zawsze malała. Mysle ze z dniem 3.09. pojawi sie coraz wiecej graczy. Nie zapominajmy ze Staszic zacznie dzialac :P I z czasem znow bedzie tlok na LAC'u.
Ta optymistyczna mysla , zegnam sie i ide spac :)

Galix
Galix
 
Wiadomości: 91
Dołączył(a): Pn maja 28, 2001 2:00 am
Lokalizacja: wszedzie dotre w skonczonym czasie :P

Wiadomośćprzez mandos » So wrz 01, 2001 1:04 am

cholera. a mnie nie zabili ani razu. czuje sie ignorowany :P
"Przy takiej ilosci zalet nie trzeba byc skromnym"
mandos
 
Wiadomości: 231
Dołączył(a): Pn cze 25, 2001 2:00 am
Lokalizacja: a kogo to obchodzi.

Wiadomośćprzez Silos » So wrz 01, 2001 1:11 pm

Mnie też ani razu nie zabili:P Widzisz Mandos, pewnie doszli do wniosku, że nie jesteśmy warci tego by nasza posoka ochlapała ich szaty/zbroje/piżamy (niepotrzebne skreślić) :grin:
Emblemat użytkownika
Silos
 
Wiadomości: 115
Dołączył(a): Pn maja 28, 2001 2:00 am
Lokalizacja: Skądinąd

Wiadomośćprzez Galix » So wrz 01, 2001 1:58 pm

Mandos : Kiedys przyjdzie na Ciebie czas :))

Silos : nie spelniasz glownego warunku . tj. nie jestes z klanu -*- :))
Galix
 
Wiadomości: 91
Dołączył(a): Pn maja 28, 2001 2:00 am
Lokalizacja: wszedzie dotre w skonczonym czasie :P

Wiadomośćprzez Angel » So wrz 01, 2001 4:01 pm

On 2001-09-01 00:12, Galix napisał:
cos nie na temat :
Angel jak widac masz problemy. Uwazasz ze to co napisane po angielsku jest lepsze ? Bo wydaje mi sie ze rownie ciekawy (sic!) cytat mogla bys spokojnie znalesc w polskiej literaturze. Pozatym znow bierzesz wszystko do siebie. Wojne miedzy MIM a -*- traktujesz jako wojne miedzy MIM a Toba. O ile pamietam czlonkowie klanu MIM zabili Twoja postac o wiele razy mniej niz np. biednego Kerro czy Harma.


Nie, nie mam zadnych problemow. Moje zycie jest ostatnio pasmem radosci, szczescia, przyjemnosci i niepochamowanego smiechu bez powodu. Chodzilo mi nie o jakis cytat, tylko o ten konkretny cytat, ktory istnieje w wersji angielskiej, a w wersji polskiej nie widzialam. Wybacz. Moze to dlatego, ze za duzo czytam i za malo z tego pamietam.

Co do wojny miedzy -*- i MIM to chcialam zauwazyc, ze zaczela sie ona jakos tak dziwnie tuz po pewnych przykrych wydarzeniach miedzy mna i Toba... i mozesz mowic co chcesz, ja to widze jak to widze i potrzebujesz naprawde wiarygodnego argumentu, zebym uwierzyla, ze jest inaczej...

Pozdrawiam serdecznie wszystkich, ktorzy przeczytali te glupoty.
don't it make you smile when the sun don't shine?

http://muzyka.gildia.pl/
http://adgherheia.webpark.pl/
Emblemat użytkownika
Angel
 
Wiadomości: 167
Dołączył(a): Śr maja 30, 2001 2:00 am
Lokalizacja: ...other side of the mirror...

Wiadomośćprzez Galix » So wrz 01, 2001 4:05 pm

Angel przykre wydarzenia miedzy mna a Toba nie musza interesowac innych. Koniec. Rzeklem.
Galix
 
Wiadomości: 91
Dołączył(a): Pn maja 28, 2001 2:00 am
Lokalizacja: wszedzie dotre w skonczonym czasie :P

Wiadomośćprzez Silos » So wrz 01, 2001 8:39 pm

Galix: można by to zmienić, tylko trzeba by wskrzesić któregoś z mistrzów HIVa :smile: Póki co jestem w wwa.
Emblemat użytkownika
Silos
 
Wiadomości: 115
Dołączył(a): Pn maja 28, 2001 2:00 am
Lokalizacja: Skądinąd

Wiadomośćprzez Galix » So wrz 01, 2001 8:49 pm

Silos :
Pamietam ale jakos teraz nie mam czasu.. sesja poprawkowa... obiecuje ze po sesji sie poprawie i zadzwonie do Ciebie :)))) Pozatym jednak nie chcialbym Cie zabijac w wojnie miedzy MIM a -*-
Galix
 
Wiadomości: 91
Dołączył(a): Pn maja 28, 2001 2:00 am
Lokalizacja: wszedzie dotre w skonczonym czasie :P

Wiadomośćprzez Lam » N wrz 02, 2001 12:18 pm

A już jutro rok szkolny, zapowiadany tłok... Pora wziąć się do pracy, aby świeża krew miała czym się bawić :)
Emblemat użytkownika
Lam
władca Leanderu
 
Wiadomości: 2886
Dołączył(a): Pn maja 28, 2001 2:00 am
Lokalizacja: 22°17' E - 52°11' N

Wiadomośćprzez Silos » N wrz 02, 2001 6:14 pm

Galix: Liczę na to, że pamiętasz :smile: A co do zmiany klanów to ja raczej myślałem o MIMie:P

Taaaaak, rok szkolny się zaczyna... za miesiąc :grin: Żal mi ściska serce jak sobie pomyślę o biednych, mały ludzikach, które od poniedziałku będą się pocić w tych swoich tycich ławeczkach :grin: Jak mi podacie adresy to wam kartki powysyłam :grin: EKEK!
_________________
lol! LoL! LOL! LOLITA!!!


<font size=-1>[ Ta wiadomość została zmieniona przez: Silos dnia 2001-09-03 16:34 ]</font>
Emblemat użytkownika
Silos
 
Wiadomości: 115
Dołączył(a): Pn maja 28, 2001 2:00 am
Lokalizacja: Skądinąd

Wiadomośćprzez Idril » N wrz 02, 2001 7:14 pm

O, Silos ledwo szkołę skończył i już jest dużym człowiekiem z wielką ławką...
Idril Kelebrindal
Emblemat użytkownika
Idril
 
Wiadomości: 300
Dołączył(a): Pn maja 28, 2001 2:00 am
Lokalizacja: godzinę drogi od Grzecha i dwie od Lama

Wiadomośćprzez Lam » N wrz 02, 2001 11:03 pm

Idrilku, jakbyś miała 196 wzrostu, też byś mówiła, że te ławki są tycie.
A chwalenie się wyjazdami do Hiszpanii nie jest tu na miejscu, ani im, ani mi się z tego powodu fajnie nie robi, powstaje więcy pytanie: po co to piszesz? Aby się wywyższyć? Aby kogoś pogrążyć? Z pychy, próżności, egoizmu? To forum LACa, o LACu. Napisz coś na temat, bo dojdę do wniosku, że przychodzisz tu tylko na złość nam.
Emblemat użytkownika
Lam
władca Leanderu
 
Wiadomości: 2886
Dołączył(a): Pn maja 28, 2001 2:00 am
Lokalizacja: 22°17' E - 52°11' N

Wiadomośćprzez Galix » Pn wrz 03, 2001 12:13 am

Silos by wstapic do MIM musisz byc na wydziale MIMUW ... czyzbys szykowal nam niespodzianke i sie dostal na wspaniale studnia na naszym wydziale ? :)
Galix
 
Wiadomości: 91
Dołączył(a): Pn maja 28, 2001 2:00 am
Lokalizacja: wszedzie dotre w skonczonym czasie :P

Wiadomośćprzez Silos » Pn wrz 03, 2001 4:34 pm

Galix: Nie, niespodzianki nie będzie. Jestem na UW, ale na naukach politycznych (nawet się nie zorientujesz kiedy na mnie zagłosujesz :grin:), więc jak widzę przyjęcie mnie do MIMu odpada.

Lam:
1) 194, ale to szczegół :grin:
2) Pewnie "poprawniej politycznie" jest tak jak to wygląda teraz (a tak btw. to czemu Cię to nie raziło kiedy przychodziły [wiadomości?] od ludzi będących na wakacjach). Nie miałem na celu nikogo dołować, wywyższać się czy co tam jeszcze sobie wymyśliłeś. Dziwi mnie to, że akurat Ty doszedłeś do takiego wniosku, bo chociaż odrobinę mnie znasz. W ten, jak widzę chybiony, sposób chciałem wyrazić swoją radość z tego, że po raz pierwszy od 12 lat mam wolny wrzesień i dłuższe wakacje.
3) Kwestią przypadku jest to, że temat rozpoczynania się roku szkolnego pojawił się akurat tu, a nie np. w hyde parku.

_________________
lol! LoL! LOL! LOLITA!!!

<font size=-1>[ Ta wiadomość została zmieniona przez: Silos dnia 2001-09-03 16:37 ]</font>
Emblemat użytkownika
Silos
 
Wiadomości: 115
Dołączył(a): Pn maja 28, 2001 2:00 am
Lokalizacja: Skądinąd

Wiadomośćprzez Gloin » Pn wrz 03, 2001 5:24 pm

Silosku kochany a ja moge isc z wami na piwo ?
Bom ja z Galixem sie juz wczesniej umawialem :smile:
Pozdrawiam.
Ashes To Ashes, Dust to Dust...

"Khazad! Khazad! Baruk khazad! Khazad ai-menu!
Emblemat użytkownika
Gloin
 
Wiadomości: 287
Dołączył(a): Pn maja 28, 2001 2:00 am
Lokalizacja: Warszawa

Wiadomośćprzez Silos » Pn wrz 03, 2001 9:25 pm

Nie mam nic przeciwko. Tylko, że teraz maluję swój pokój etc. więc niezbyt mam czas.

_________________
lol! LoL! LOL! LOLITA!!!

<font size=-1>[ Ta wiadomość została zmieniona przez: Silos dnia 2001-09-03 21:26 ]</font>
Emblemat użytkownika
Silos
 
Wiadomości: 115
Dołączył(a): Pn maja 28, 2001 2:00 am
Lokalizacja: Skądinąd

Wiadomośćprzez OrM » Wt wrz 04, 2001 1:36 am

huh i co tam z wami gadac.. i tak wyjdzie na wasze ;] w zwiazku z tym jeszcze jedno glupie jak an wasze ale intrygujace mnie pytanie .. skoro wszedzie jest ten sam chlew i zmiaan tematow dywagacje na temat piwa wzrostow wojen klanowych wynikajacych z osobistych zyciowych pobudek i innych takich przypadkow lazacych po ludziach to po jasna cholere podzial forum na takie dzialy ?
i tak zadac chce pytanie pomocnicze.. ile czasu przy sieci spedzacie na tym forum piszac cos a ile robiac cos na LACu ? bo mam wrazenie ze proporcje sa niewlasciwe ;P
dla mnie EoT i nie oczekuje odpowiedzi bo i tak nie padna te ktore bylyby szczere albo na temat.
OrM
 
Wiadomości: 15
Dołączył(a): Pn maja 28, 2001 2:00 am
Lokalizacja: piernikolandia kresowa

Wiadomośćprzez Lam » Wt wrz 04, 2001 1:51 am

W moim przypadku proporcje są niewłaściwe. Zresztą ja powinienem robić coś dla LACa nie na LACu, ale wolno mi to idzie... Ale efekty wkrótce, o! Przepraszam, zakłóciłem ciszę w eterze. A jeśli chcesz EOTa, powiedz, mogę zakluczyć temat.
Emblemat użytkownika
Lam
władca Leanderu
 
Wiadomości: 2886
Dołączył(a): Pn maja 28, 2001 2:00 am
Lokalizacja: 22°17' E - 52°11' N

Wiadomośćprzez OrM » Wt wrz 04, 2001 3:17 pm

wiec drogi Lamie zakoncz jakbys mogl bo ktos tu jeszcze powie ze zlamal mu sie paznokiec i bedzie kontynuacja wadkow zycia normalnego czlowieka na tle egzystencji calej populacji .. co na pewno jest ostro powiazane z wlasciwym tematem
OrM
 
Wiadomości: 15
Dołączył(a): Pn maja 28, 2001 2:00 am
Lokalizacja: piernikolandia kresowa


Powrót do Hyde Park



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 7 gości

cron