Kłótnie

Bezkarność wypowiedzi gwarantowana!

Kłótnie

Wiadomośćprzez Gerino » N wrz 07, 2003 1:00 pm

Jako, iż to ja jestem posądzany o sprowadzanie tematów na złe ścieżki, mam pewną propozycję. Otóż wszelkie waśnie, złośliwości i marudzenia, które nie mają jakiegokolwiek związku z innymi tematami niech znajdują się tu. O co mi idzie? O temat, gdzie można by się kłócić i nikt nie narzekałby, że schodzimy z tematu. Więc następnym razem jak ktoś chce kogoś obrazić, sprowokować, obśmiać etc. niech zrobi to tutaj.
No to, niech wygra najlepszy :twisted:
“Though I walk through the valley of the shadow of death, I will fear no evil,” yeah, because I’m the wickedest sonofabitch you’re gonna find down here.
Emblemat użytkownika
Gerino
 
Wiadomości: 2179
Dołączył(a): Wt wrz 24, 2002 6:23 pm

Wiadomośćprzez Morfoth » N wrz 07, 2003 2:13 pm

spierdalaj:)
2B || !2B
Emblemat użytkownika
Morfoth
 
Wiadomości: 239
Dołączył(a): Cz mar 28, 2002 2:00 am
Lokalizacja: Trzeci karton na lewo.

Wiadomośćprzez Ulryk-away » N wrz 07, 2003 5:33 pm

No proszę. Pierwszy sensowny post Gerino od niepamiętnych czasów. Już mnie krew zalewa jak czytam jego debilne komentarze które w porywach osiągają rozmiary zdania.
Ulryk-away
władca Drimith
 
Wiadomości: 352
Dołączył(a): Wt maja 29, 2001 2:00 am

Wiadomośćprzez Cosmathy » Pn wrz 08, 2003 2:58 pm

Ulryk napisał(a):komentarze które w porywach osiągają rozmiary zdania.

W bardzo rzadkich porywach.

Kosma
kosmam@op.pl
502087116
Cosmathy
 
Wiadomości: 189
Dołączył(a): Śr cze 11, 2003 1:16 pm

Wiadomośćprzez Gerino » Pn wrz 08, 2003 4:35 pm

Morfoth, nie prowokuj mnie, mam zły dzień :twisted:
A gniew mój będzie straszny, i zatrzęsie się ziemia i niebo.
A tak po za tym, to sądziłem iż ta wiadomość rozpęta kolejną kłótnie nie na temat :klatwa:
“Though I walk through the valley of the shadow of death, I will fear no evil,” yeah, because I’m the wickedest sonofabitch you’re gonna find down here.
Emblemat użytkownika
Gerino
 
Wiadomości: 2179
Dołączył(a): Wt wrz 24, 2002 6:23 pm

Wiadomośćprzez Alandar » Pn wrz 08, 2003 5:18 pm

Nie udzielales sie za bardzo wiec jeszcze nie ma :P
I nawet zly dzien nie stawia Cie w pozycji do grozenia :P
Ale pomysl b. dobry z ta nota. Obys sie do niego zastosowal :)
Rzeczy powinny być tak proste jak to możliwe, ale nie prostsze. - A. Einstein.
Emblemat użytkownika
Alandar
 
Wiadomości: 125
Dołączył(a): Cz lis 22, 2001 2:00 am
Lokalizacja: Warszawa

Wiadomośćprzez Thail » Pn wrz 08, 2003 7:03 pm

Hmmm skoro można tu się kłócić to mam kilka spraw do wykłócenia :
KURWA, czy sądzicie, że Lac będzie taki sam przez cały czas? Czy chcecie, żeby się zatrzymał w miejscu i po 5 latach waszej nieobecności były te same krainy i te same mobki ?
Zastanówcie się trochę ...
Rozumiem, że pewne udoskonalenia takie jak PP mogły być zbędne, ale już weszły i chuj. Trzeba z tym jakoś żyć. Zamiast narzekać powinniśmy sugerować bogom co nam przeszkadza ( Poza PP ) i co według Nas przydałoby się na Lacu (Np. Jakieś nowe profesje, potworki, sprzęt, zadania, a o krainkach nawet nie wspoimnam bo każdy o tym wie ).
Rozumiem, że starsi gracze nie lubią zmian, ale zmiany są częścią Naszego życia i nic na to nie poradzimy. Więc zamknąć ryje i zacznijcie myśleć o poprawie Laca, co zrównoważy Wam utratę Kanałów na WP. Pomyślcie o jakiś zadaniach. Popytajcie się Bogów, czy nie potrzebują pomocy itp.
:grin:
Ostatnio edytowano Pn wrz 08, 2003 8:05 pm przez Thail, łącznie edytowano 1 raz
"Nigdy nie kłóć się z debilem, najpierw sprowadzi cię do swojego poziomu, a później pokona doświadczeniem".
"Naród Polski jest wspaniały, tylko ludzie kurwy" -J. Piłsudski
Emblemat użytkownika
Thail
 
Wiadomości: 1857
Dołączył(a): Cz lut 20, 2003 1:57 am
Lokalizacja: Z Wyspy Lodoss (SKO)

Wiadomośćprzez Gerino » Pn wrz 08, 2003 7:50 pm

W zasadzie myślałem, że będą tu teksty w stylu: A Gerino to pała, a Lam to debil, a tamten mi zabrał lizaka, ale pogadać mogę.

W zasadzie mam taką idee: Mobki powinny powoli się odnawiac, nawet przy pustej krainie, to dosc mało zajmujące: Zabic, /, isc, zabic, /, itd...
A gdyby mobki odnwiały by się 40-90 minut?
Po za tym przydałoby się więcej mieszczan w miastach, o wszelkich poziomach. Nie musieli by byc różnorodni, po prostu by ulice nie były takie puste. Bo to jest miasto pijaków, włóczęgów i tych wysokich elfów co mnie lubią bić.
Co jeszcze? Hmm na razie brak mi ideii, bo o tym, że zamiast Zenek wojownik albo Hieronim nekromanta przy patrz powinno byc (jak na arkadii i za to dostane opieprz od lama, oj, Lama, bo znowu sie krzyki zaczną) powinno byc wysoki, chudy, niski grubas stoi tu.
Coś jeszcze? Nie? To czekam na opieprz.
“Though I walk through the valley of the shadow of death, I will fear no evil,” yeah, because I’m the wickedest sonofabitch you’re gonna find down here.
Emblemat użytkownika
Gerino
 
Wiadomości: 2179
Dołączył(a): Wt wrz 24, 2002 6:23 pm

Wiadomośćprzez Gość » Pn wrz 08, 2003 8:03 pm

Thail napisał(a):Hmmm skoro można tu się kłócić to mam kilka spraw do wykłócenia :
KURWA, czy sądzicie, że Lac będzie taki sam przez cały czas? Czy chcecie, żeby się zatrzymał w miejscu i po 5 latach waszej nieobecności były te same krainy i te same mobki ?
Zastanówcie się trochę ...
Rozumiem, że pewne udoskonalenia takie jak PP mogły być zbędne, ale już weszły i chuj. Trzeba z tym jakoś żyć. Zamiast narzekać powinniśmy sugerować bogom co nam przeszkadza ( Poza PP ) i co według Nas przydałoby się na Lacu (Np. Jakieś nowe profesje, potworki, sprzęt, zadania, a o krainkach nawet nie wspoimnam bo każdy o tym wie ).
Rozumiem, że starsi gracze nie lubią zmian, ale zmiany są częścią Naszego życia i nic na to nie poradzimy. Więc zamknąć ryje i zacznijcie myśleć o poprawie Laca, co zrównoważy Wam utratę Kanałów na WP. Pomyślcie o jakiś zadaniach. Popytajcie się Bogów, czy nie potrzebują pomocy itp.
:grin:
Gość
 

Wiadomośćprzez Jemkit » Pn wrz 08, 2003 9:20 pm

Gerino napisał(a):... powinno byc wysoki, chudy, niski grubas stoi tu.
Coś jeszcze? Nie? To czekam na opieprz.

Kurwa, wysoki czy niski? Zdecyduj sie. Zawsze byles pojebany, ale zaczynasz przeginac, zupelnie jak Nieobecny.
Ja Zenka znam wiec czemu mam nie wiedziec ze to on?

A krainy to sie chyba faktycznie za czesto odnawiaja.
Ostatnio edytowano Pn wrz 08, 2003 9:31 pm przez Jemkit, łącznie edytowano 2 razy
Emblemat użytkownika
Jemkit
 
Wiadomości: 272
Dołączył(a): Pt kwi 05, 2002 2:00 am
Lokalizacja: ze wsi

Wiadomośćprzez Alandar » Pn wrz 08, 2003 9:24 pm

Wlasnie kurwa... i gruby czy chudy do stu tysiecy beczek zepsutego sledzia! :P
Rzeczy powinny być tak proste jak to możliwe, ale nie prostsze. - A. Einstein.
Emblemat użytkownika
Alandar
 
Wiadomości: 125
Dołączył(a): Cz lis 22, 2001 2:00 am
Lokalizacja: Warszawa

Wiadomośćprzez Malis » Wt wrz 09, 2003 8:44 am

Oj tam ;) Czepiacie się :>
Noc jest zła, jest zła, jest zła.....
Malis
 
Wiadomości: 198
Dołączył(a): Wt cze 10, 2003 2:42 pm
Lokalizacja: Wrocław

Wiadomośćprzez Cosmathy » Wt wrz 09, 2003 9:25 am

A właśnie, Alandar, wstaw sobie w podpisie łącze do HTF, niech się ludzie nacieszą :). Może nie wszyscy wiedzą, czemu Candy Kills :).
| uwolniony |
Cosmathy
 
Wiadomości: 189
Dołączył(a): Śr cze 11, 2003 1:16 pm

Wiadomośćprzez Gerino » Wt wrz 09, 2003 1:57 pm

To był żart z tym wysokim niskim itp, z tym, że to wy sie czepiacie. Brawo!
“Though I walk through the valley of the shadow of death, I will fear no evil,” yeah, because I’m the wickedest sonofabitch you’re gonna find down here.
Emblemat użytkownika
Gerino
 
Wiadomości: 2179
Dołączył(a): Wt wrz 24, 2002 6:23 pm

Wiadomośćprzez Nieobecny » Wt wrz 09, 2003 2:27 pm

Jemkit napisał(a):
Gerino napisał(a):... powinno byc wysoki, chudy, niski grubas stoi tu.
Coś jeszcze? Nie? To czekam na opieprz.

Kurwa, wysoki czy niski? Zdecyduj sie. Zawsze byles pojebany, ale zaczynasz przeginac, zupelnie jak Nieobecny.

Jemkit, kurwa, waruj dalej przy Gerino, ale nie kłapaj pyszkiem do mojej kosteczki :naughty: (to chyba metafora) :wink:
Emblemat użytkownika
Nieobecny
 
Wiadomości: 143
Dołączył(a): Wt lut 04, 2003 5:35 pm
Lokalizacja: z Mordu

Ochujałeś, Gerino?

Wiadomośćprzez Val » Śr wrz 10, 2003 9:54 am

Widzę, że już zaczęliście... Uważam to za beznadziejny i ogólnie chujowy pomysł, a to dlatego, że mam modem i każdorazowe połączenie się z długim tematem, pokroju na ten przykład "Śmiech", kosztuje mnie około minuty mojego cennego czasu. Domyślam się, że ten temat byłby niepomiernie dłuższy i zajmowałby miast trzech stron, około dwunastu, co w konsekwencji zmuszałoby mnie do męczenia się z szukaniem odpowiedniej wiadomości, żeby ją na ten przykład zacytować, albo chociażby po prostu przeczytać trwałoby... Długo.
ulice upadły mi na bablon
Emblemat użytkownika
Val
 
Wiadomości: 2203
Dołączył(a): N lis 10, 2002 3:26 pm
Lokalizacja: Skąd mam wiedzieć?

Wiadomośćprzez Gerino » Śr wrz 10, 2003 2:04 pm

Po kolei(:P):
Nieobecny, napisałem Ci już długi poemat, i nie zamierzam się powtarzać. Ale proszę Cię, jak boga kocham, nie używaj metafor, łaciny, wyrażeń zapożyczonych, neologizmów, powiedzeń oraz cytatów, bo to co dla Ciebi jest dość łatwe dla innych jest stekiem bzdur. Wiesz, że coś takiego było, i bez żadnego przygotowania metorycznego się wymądrzasz. Lepiej mów w prost, my są proste chłopaki (i dziewczyny, nie jestem, wbrew pogłoskom, chamskim szowinistą) i nie musisz nam pisać jak na pracy magisterskiej. Tam też nie polecam się wymądrzać, jeszcze ktoś nie zrozumie i masz po kłopocie:P
Tak więc proszę Cie, mów jak człowiek, i nie cytuj wiadomości do xx poziomu wstecz, jak powiesz coś prosto, to każdy się domyśli do czego się odwołujesz.
“Though I walk through the valley of the shadow of death, I will fear no evil,” yeah, because I’m the wickedest sonofabitch you’re gonna find down here.
Emblemat użytkownika
Gerino
 
Wiadomości: 2179
Dołączył(a): Wt wrz 24, 2002 6:23 pm

Wiadomośćprzez Gerino » Śr wrz 10, 2003 2:06 pm

Po kolei(:P):
Nieobecny, napisałem Ci już długi poemat, i nie zamierzam się powtarzać. Ale proszę Cię, jak boga kocham, nie używaj metafor, łaciny, wyrażeń zapożyczonych, neologizmów, powiedzeń oraz cytatów, bo to co dla Ciebi jest dość łatwe dla innych jest stekiem bzdur. Wiesz, że coś takiego było, i bez żadnego przygotowania metorycznego się wymądrzasz. Lepiej mów w prost, my są proste chłopaki (i dziewczyny, nie jestem, wbrew pogłoskom, chamskim szowinistą) i nie musisz nam pisać jak na pracy magisterskiej. Tam też nie polecam się wymądrzać, jeszcze ktoś nie zrozumie i masz po kłopocie:P
Tak więc proszę Cie, mów jak człowiek, i nie cytuj wiadomości do xx poziomu wstecz, jak powiesz coś prosto, to każdy się domyśli do czego się odwołujesz.
Oj prawie bym zapomniał, miałem Valdrabowi odszczeknąć.
Nie musisz czytać wszystkiego. Temat, wg mnie jest dosć sensowny, o ile coś z założenia bez sensu może być sensowne. Tak czy inaczej, nie "pierdol, bo łeb pęka".
Z bogiem dziecko.
“Though I walk through the valley of the shadow of death, I will fear no evil,” yeah, because I’m the wickedest sonofabitch you’re gonna find down here.
Emblemat użytkownika
Gerino
 
Wiadomości: 2179
Dołączył(a): Wt wrz 24, 2002 6:23 pm

Wiadomośćprzez Alandar » Śr wrz 10, 2003 4:02 pm

Gerino!?!? O zesz ty w morde! Nie masz moze goraczki? Nic Cie nie boli?
Przekroczyles swoja srednia dlugosc wiadomosci conajmniej szesciokrotnie!
I to dwa razy! (Lac: Zerwane Wiezi) Jest jeszcze dla Ciebie ratunek :)
Brawo :) :applause:
I nawet musze przyznac ze mialy one troche sensu :)
Choc osobiscie reprezentuje poglad, ze nalezy Nieobecnego olac cieplym moczem i w ogole nie odpisywac na jego wiadomosci... Jak nie dacie mu powodow do odpisywania to na pewno zmiejszy sie ilosc jego wiadomosci :)
Wszelkie dyskusje z nim nie maja najmniejszego sensu :wall:

PS. Gerino... Tylko powstrzymaj sie od odpowiedzi na powyzsza wiadomosc... jest ona raczej niepotrzebna ( odpowiedz a nie wiadomosc :).
Rzeczy powinny być tak proste jak to możliwe, ale nie prostsze. - A. Einstein.
Emblemat użytkownika
Alandar
 
Wiadomości: 125
Dołączył(a): Cz lis 22, 2001 2:00 am
Lokalizacja: Warszawa

Wiadomośćprzez Gerino » Śr wrz 10, 2003 4:20 pm

A jednak odpowiem, nie widzę powodów, by nie odpowiedzieć.
Widzisz, na co dzien nie mam powodu, by jakkolwiek wysilać się na jakąś poważną odpowiedz, jednak gdy widzę takiego idiotę (idiotyzm to najwyzszy stopien niedorozwoju umysłowego) to po prostu tekst w stylu "wy********j ty taki i owaki" byłby bez sensu. "Olanie" idioty nic nie da, widzieliśmy, że gdy ucichły kłótnie z Nieobecnym on wyskoczył z kolejnymi tekstami o głaskaniu ud Naji. Więc trzeba idiocie uświadomić, że to co robi, jest po prostu głupie, bo on tego nie widzi...
“Though I walk through the valley of the shadow of death, I will fear no evil,” yeah, because I’m the wickedest sonofabitch you’re gonna find down here.
Emblemat użytkownika
Gerino
 
Wiadomości: 2179
Dołączył(a): Wt wrz 24, 2002 6:23 pm

Wiadomośćprzez Alandar » Śr wrz 10, 2003 4:59 pm

Dwie sprawy:

Gerino napisał(a):Widzisz, na co dzien nie mam powodu, by jakkolwiek wysilać się na jakąś poważną odpowiedz

Wiec jednak widzisz ze twoje odpowiedzi sa niepowazne... nie jest z Toba tak zle jak myslalem... Proponuje wiec nastepny krok... jak masz pisac niepowazna odpowiedz to sobie daruj :)

Gerino napisał(a):Więc trzeba idiocie uświadomić, że to co robi, jest po prostu głupie

Bylo juz mu to uswiadamiane niejednokrotnie i nie daje to zadnych rezultatow jak widzisz... gdyby nie bylo odpowiedzi w temacie Zerwane wiezi to nie mialby powodow do napisania kolejnych 7 wiadomosci...
A w ten sposob dajecie mu satysfakcje ze nadal pozostaje jak nie w centrum uwagi to niedaleko niego... Mysle ze nawet do idioty dotrze ze jak wszyscy go olewaja to chyba powinien sobie darowac... a tak... dalej moze uzewnetrzniac swoja frustracje, swoje kompleksy czy cokolwiek to jest na forum. Zastawialem sie czy pisac powyzsze bo obstawiam ze nie daruje sobie komentarza do tego, ale coz... zaryzykuje.
Rzeczy powinny być tak proste jak to możliwe, ale nie prostsze. - A. Einstein.
Emblemat użytkownika
Alandar
 
Wiadomości: 125
Dołączył(a): Cz lis 22, 2001 2:00 am
Lokalizacja: Warszawa

Wiadomośćprzez Gerino » Śr wrz 10, 2003 5:58 pm

Tak, jednak olewanie działa głównie na osoby które całkiem celowo i umyślnie robią zamieszanie. Jednak wydaje mi się, iż Nieobecny wcale nie chce być w centrum uwagi, on nie chce być widziany. On jest po prostu idiotą, jest osobą chorą. To da sie wyleczyć, a zaprzeczanie bądź ignorowanie choroby, to najgorsze co można zrobić.
“Though I walk through the valley of the shadow of death, I will fear no evil,” yeah, because I’m the wickedest sonofabitch you’re gonna find down here.
Emblemat użytkownika
Gerino
 
Wiadomości: 2179
Dołączył(a): Wt wrz 24, 2002 6:23 pm

Wiadomośćprzez Alandar » Śr wrz 10, 2003 6:01 pm

Raka i aids tez leczysz? :P
Rzeczy powinny być tak proste jak to możliwe, ale nie prostsze. - A. Einstein.
Emblemat użytkownika
Alandar
 
Wiadomości: 125
Dołączył(a): Cz lis 22, 2001 2:00 am
Lokalizacja: Warszawa

Wiadomośćprzez Gerino » Śr wrz 10, 2003 6:10 pm

Tą samą metodą, jaką sugerowałem wczesniej Nieobecnemu. Chcesz?
“Though I walk through the valley of the shadow of death, I will fear no evil,” yeah, because I’m the wickedest sonofabitch you’re gonna find down here.
Emblemat użytkownika
Gerino
 
Wiadomości: 2179
Dołączył(a): Wt wrz 24, 2002 6:23 pm

Wiadomośćprzez Gloin » Śr wrz 10, 2003 11:15 pm

A chuj z wami, do jasnej Anielki..
Ashes To Ashes, Dust to Dust...

"Khazad! Khazad! Baruk khazad! Khazad ai-menu!
Emblemat użytkownika
Gloin
 
Wiadomości: 287
Dołączył(a): Pn maja 28, 2001 2:00 am
Lokalizacja: Warszawa

Wiadomośćprzez Alandar » Cz wrz 11, 2003 2:05 am

Gloin, kurwa!
Widziales tytul tematu?
Od tego jest zeby sie klocic :P
I nie chuj tylko penis meski.
"-To sa jeszcze zenskie?!
-Nie...
-No to co pan naprawde??"
Rzeczy powinny być tak proste jak to możliwe, ale nie prostsze. - A. Einstein.
Emblemat użytkownika
Alandar
 
Wiadomości: 125
Dołączył(a): Cz lis 22, 2001 2:00 am
Lokalizacja: Warszawa

Wiadomośćprzez Morfoth » Cz wrz 11, 2003 10:11 am

Co Wy się kurwa guana nawpierdalaliście, czy co? Dyrdymały dyndają wam z ust jak panu Kwaśniewskiemu za przeproszeniem.

Pylać!
2B || !2B
Emblemat użytkownika
Morfoth
 
Wiadomości: 239
Dołączył(a): Cz mar 28, 2002 2:00 am
Lokalizacja: Trzeci karton na lewo.

Wiadomośćprzez Alandar » Cz wrz 11, 2003 2:43 pm

Morfoth napisał(a):Dyrdymały dyndają wam z ust jak panu Kwaśniewskiemu za przeproszeniem.

To "za przeproszeniem" to apropos Kwasniewskiego, dyrdymalow czy dyndania?
I nie wiem o co Ci z tym guanem biegalo...
Rzeczy powinny być tak proste jak to możliwe, ale nie prostsze. - A. Einstein.
Emblemat użytkownika
Alandar
 
Wiadomości: 125
Dołączył(a): Cz lis 22, 2001 2:00 am
Lokalizacja: Warszawa

Wiadomośćprzez Val » Cz wrz 11, 2003 3:16 pm

Zdecydowanie jestem tu przeciwko Panu Kwaśniewskiemu. Rozumiem, że to hyde park, ale to jest już kurwa przesada!!! To tak jakbyś wyjechał komuś na przykład z... Nie wiem, nie mogę sobie wyobrazić czegoś gorszego.
ulice upadły mi na bablon
Emblemat użytkownika
Val
 
Wiadomości: 2203
Dołączył(a): N lis 10, 2002 3:26 pm
Lokalizacja: Skąd mam wiedzieć?

Wiadomośćprzez Sirith » Cz wrz 11, 2003 9:04 pm

Najlepiej wyskozyć z Millerem albo Lepperem... :cool:
"Welcome to dying!"
"Ashes to ashes, dust to dust..."
Emblemat użytkownika
Sirith
 
Wiadomości: 158
Dołączył(a): So kwi 26, 2003 9:47 am
Lokalizacja: Gildia Złodziei w Leanderze

Wiadomośćprzez Hulk » Cz wrz 11, 2003 11:07 pm

Nie bij manekina, bo ci się musk powygina!
Hulk
 

Wiadomośćprzez Tzeentch » Pt wrz 12, 2003 1:13 am

Hulk, zielony chłopcze, śpieszę Cię poinstruować - MÓZG! Trzy błędy w jednym słowie... No, no, gratuluję.
Emblemat użytkownika
Tzeentch
książę wampirów
 
Wiadomości: 1280
Dołączył(a): Śr maja 08, 2002 2:00 am
Lokalizacja: Szczecin

Wiadomośćprzez Alandar » Pt wrz 12, 2003 3:07 am

Tzeentch... zwaz ze 3 bledy w 4 literowym slowie! To jest duze osiagnicie!
Alandar gatuluje Hulkowi nie lada wyczynu!
Powinienes dac co najmniej takie gratulacje :)
PS Osobiscie jednak, bedac niepoprawnym optymista wierzacym, ze glupota moze osiagac jedynie pewne ograniczone i skonczone rozmiary, uwazam iz bylo to dzialanie zamierzone... tylko nie udalo mi sie jeszcze dojsc w jakim celu...
Rzeczy powinny być tak proste jak to możliwe, ale nie prostsze. - A. Einstein.
Emblemat użytkownika
Alandar
 
Wiadomości: 125
Dołączył(a): Cz lis 22, 2001 2:00 am
Lokalizacja: Warszawa

Wiadomośćprzez Val » Pt wrz 12, 2003 9:17 am

W podstawówce miałem kolegę, który zrobił trzy błędy w trzyliterowym słowie i napisał: "iósz" zamiast "już".
ulice upadły mi na bablon
Emblemat użytkownika
Val
 
Wiadomości: 2203
Dołączył(a): N lis 10, 2002 3:26 pm
Lokalizacja: Skąd mam wiedzieć?

Wiadomośćprzez Ktosiek » Pt wrz 12, 2003 12:24 pm

ja umim lepij :> óżont
Ktosiek
 

Wiadomośćprzez Alandar » Pt wrz 12, 2003 12:26 pm

Oj cos sciemniasz... jakos w to nie wierze :P
To by byla antyinteligencja... w zetknieciu z jakakolwiek inteligentna istota, na podobienstwo zetkniecia antymaterii z materia, zrobilaby wielkie BUM :)
Rzeczy powinny być tak proste jak to możliwe, ale nie prostsze. - A. Einstein.
Emblemat użytkownika
Alandar
 
Wiadomości: 125
Dołączył(a): Cz lis 22, 2001 2:00 am
Lokalizacja: Warszawa

Wiadomośćprzez Hulk » Pt wrz 12, 2003 4:03 pm

Tzeentch napisał(a):Hulk, zielony chłopcze (...)

Czyżbyś miał na myśli postac z amerykańskiego komiksu/filmu/Bóg wie, czego jeszcze? Ty, wielki, superinteligentny, ponadumysłowy, znający wiele inteligentnych sztuczek, znanych tylko nielicznym wtajemniczonym (typu brzytwa Oghama), nie wiedzial, co znaczy słowo hulk w języku polskim?

Ja rozumiem, ze mogło Cię zwieść to jak napisałem 'mózg' oraz niedawna premiera filmu pt. 'Hulk', ale nie wyciągaj pochopnych wniosków, pomyśl, moze jednak słowo 'hulk' nie musi oznaczać tylko jednego...
Hulk
 

Wiadomośćprzez Gerino » So wrz 13, 2003 2:39 pm

nie wiedzial, co znaczy słowo hulk w języku polskim

Ja nie wiedziałem, to postanowiłem sprawdzić. Jednakże słownik onetu pokazał: "Nie znaleziono słowa hulk. Nasz mechanizm wyszukał najbliższe hasła według(...)"
To olśnij mnie różowa dziewczynko (skoro zielony chłopiec Ci nie pasuje...)
“Though I walk through the valley of the shadow of death, I will fear no evil,” yeah, because I’m the wickedest sonofabitch you’re gonna find down here.
Emblemat użytkownika
Gerino
 
Wiadomości: 2179
Dołączył(a): Wt wrz 24, 2002 6:23 pm

Wiadomośćprzez Alandar » So wrz 13, 2003 3:13 pm

Coz Gerino...Kiepsko o Tobie swiadczy ze zapalu starczylo Ci tylko do zajrzenia do slownika onetu... Aby nie pozostawiac Cie w dluzszym napieciu spiesze wyjasnic... A wystarczylo ruszyc tylek i zajrzec do jakiegokolwiek wiekszego, bardziej wiarygodnego zrodla typu "Slownik jezyka polskiego PWN Warszawa 1982":
hulk m III, D. -u, N. ~kiem; lm M. -i żegl. <<okręt nie nadający się do żeglugi, przycumowany na stałe w porcie, złużący jako mieszkanie, magazyn, warsztat itp.>> <gr.>
i tyle...
Ja musze przyznac ze rozniez nie znalem tego slowa, jak na pewno wielu innych, i rowniez zalozylem ze chodzi wlasnie o tytulowego bohatera filmu Hulk :)
A swoja droga Gerino... ton Twojej wiadomosci jest, moim skromnym zdaniem, calkiem nie na miejscu.
Rzeczy powinny być tak proste jak to możliwe, ale nie prostsze. - A. Einstein.
Emblemat użytkownika
Alandar
 
Wiadomości: 125
Dołączył(a): Cz lis 22, 2001 2:00 am
Lokalizacja: Warszawa

Wiadomośćprzez Jemkit » So wrz 13, 2003 4:55 pm

Poniewaz Gerino moze nie posiadac slownika w domu, a komputer i internet ma, wiec postanowilem podac mu adres pod ktorym moze przeczytac to co przytoczyl Alandar :cool:
http://sjp.pwn.pl/haslo.php?id=19226
A gdybys czytal inne wiadomosci na tym forum to bys wiedzial, ze slowniki onetu sa do dupy :P
Emblemat użytkownika
Jemkit
 
Wiadomości: 272
Dołączył(a): Pt kwi 05, 2002 2:00 am
Lokalizacja: ze wsi

Wiadomośćprzez xxŁoś(EOB) » So wrz 13, 2003 5:31 pm

Hulk gratuluje Alandarowi czekolada wyczynu!
xxŁoś(EOB)
 
Wiadomości: 457
Dołączył(a): N sty 19, 2003 8:26 pm
Lokalizacja: 3km od miasta Kingston

Wiadomośćprzez Alandar » So wrz 13, 2003 5:40 pm

Hmm... A za co to bylo? Chyba nie za zajrzenie do slownika? Bo jesli tak to bylo to ironiczne a no to sobie chyba nie zasluzylem...
PS. Kurwa pisalbys jako jeden a nie Hulk, EOB i xxslimak... bo moj maly musk nie wyrabia...
PS2. I kurwa zdecydowalbys sie... przed chwila powyzsze wygladalo:
xxslimak(EOB) napisał(a):Hulk gratuluje Alandarowi wielkiego wyczynu!
Rzeczy powinny być tak proste jak to możliwe, ale nie prostsze. - A. Einstein.
Emblemat użytkownika
Alandar
 
Wiadomości: 125
Dołączył(a): Cz lis 22, 2001 2:00 am
Lokalizacja: Warszawa

Wiadomośćprzez xxŁoś(EOB) » So wrz 13, 2003 5:54 pm

1) Tak i to nie ironia. Zajrzenie do słownika niektórym nie pomaga w zrozumieniu swoich błędów. Taki Tzeentch, na ten przykład, wmawia mi, że "11 Wrzesień" to forma poprawna, a nazwy miesięcy w języku polskim musimy pisać "z wielkiej litery".
2) Na tym forum byłem jako xxslimak na samym początku. Później cos mi odjebało i pokasowałem swoje pos... wiadomości i zmieniłem w profilu ksywkę na EOB, co miało znaczyć "end of bullshit". Ale ponieważ miałem ochotę na to, żeby powiedzieć Nieobecnemu parę słów, miałem zamiar zmienić tutejsze imię z powrotem na xxslimak, ale w niektórych wiadomościach jest coś o jakimś EOB, i niektórzy nie w temacie mogliby nie zrozumieć. Więc teraz jestem xxslimak(eob). A Hulk to była prowokacja, nie chciałem, żeby Tzeentch wiedział, że to Hulk to ja. Jak to przeczyta to się dowie ;). Ale na taką małą prowokacyjkę chyba mogłem sobie pozwolić, zwłaszcza w Hyde Parku i zwłaszcza w tym temacie.
3) Tylko krowa nie zmienia zdania.
Ostatnio edytowano N sty 04, 2004 8:32 pm przez xxŁoś(EOB), łącznie edytowano 4 razy
xxŁoś(EOB)
 
Wiadomości: 457
Dołączył(a): N sty 19, 2003 8:26 pm
Lokalizacja: 3km od miasta Kingston

Wiadomośćprzez Gerino » So wrz 13, 2003 8:40 pm

Mea culpa.
Mógłbym się pofatygować, by sprawdzić to dokładniej, ale sprawa nie była na tyle poważna bym ruszył swe szanowne cztery litery.
A Hulk był jednostką transportową w Total Anihilation chyba:P
“Though I walk through the valley of the shadow of death, I will fear no evil,” yeah, because I’m the wickedest sonofabitch you’re gonna find down here.
Emblemat użytkownika
Gerino
 
Wiadomości: 2179
Dołączył(a): Wt wrz 24, 2002 6:23 pm

Wiadomośćprzez Morfoth » So wrz 13, 2003 10:41 pm

ŁAAAAAA! Jesteście homopipipupukaka tipikaka vaya cornholio!

Wstyd mi za was!
2B || !2B
Emblemat użytkownika
Morfoth
 
Wiadomości: 239
Dołączył(a): Cz mar 28, 2002 2:00 am
Lokalizacja: Trzeci karton na lewo.

Wiadomośćprzez Zeriks » Cz wrz 18, 2003 8:26 pm

Cześć jestem tu nowy i uważam, że jesteście tu wszyscy popieprzeni jak się patrzy :green: Łącznie z tym debilem co napisał notkę wyżej :twisted: . Ja najchętniej to bym zrobił z nim tak : :blowingup: , a potem tak : :pomidor:
Miłego dnia, czy tam nocki życzę : .... JA !!! Muhahahaha.
I tak Was dopadnę, prędzej, czy później ! Dobrzy uważajcie !!!
(Dulce et decorum est pro patria mori!)
Emblemat użytkownika
Zeriks
 
Wiadomości: 91
Dołączył(a): Cz wrz 18, 2003 8:17 pm
Lokalizacja: Z nieba ... :D

Wiadomośćprzez Kalia » Cz wrz 18, 2003 10:26 pm

AAAAAAGGHRRRR!!!!!!!!! :evil: OSA jak śmiesz mówić coś takiego na mojego Ojca, cwelu????Jestes formalnie martwy kastrat, niedysponowany skunks.Wiecej sensu niz te twoje teksciki ma chociazby porykiwanie kwoki na odwyku, tudziez tlumaczony na kilkadziesiat jezykow niemy film pornograficzny w wersji dla nieslyszacych i niewidomych kastratow.

Mam nadzieje, że sie spotkamy niedługo.Twoje dupsko stanie sie moim trofeum mysliwskim :grin:
"Ani mnie zgnębią zórz krwawe zawiście,
Ni złote groźby słonecznej potęgi!
Grzbiet mój na złość słońcu czerni się plamiście
w przeciwsłoneczne, przeciwzłote pręgi!"
Emblemat użytkownika
Kalia
 
Wiadomości: 181
Dołączył(a): So mar 29, 2003 9:25 pm
Lokalizacja: Toruń

Wiadomośćprzez Zeriks » Pt wrz 19, 2003 12:17 am

Hehehehe nie ma to jak dobre wychowanie :grin:
Kalia napisała :
OSA jak śmiesz mówić coś takiego na mojego Ojca, cwelu????

Hmmm nie wiedziałem, że Twój ojciec gra w laca, ale niech Ci będzie. Przepraszam, że obraziłem człowieka, który Cię wykarmił i pozwala grać w tę grę jednocześnie płacąc rachunki za neta i prąd.
Kalia napisała :
Jestes formalnie martwy kastrat, niedysponowany skunks

Hmmm jak fajnie jest być ocenionym po pierwszej wiadomości :applause: . Więc zaczniemy tak :
1. Nie znasz mnie !
2. Skąd wiesz, że jestem kastratem jak (czyt.1) nie znasz mnie ?
3. tylko mi nie pisz czegoś w stylu : " Bo tylko kastrat mógł napisać takie rzeczy itd."
:smile: Kalia napisała :
Więcej sensu niż te twoje teksciki ma chociazby porykiwanie kwoki na odwyku, tudziez tlumaczony na kilkadziesiat jezykow niemy film pornograficzny w wersji dla nieslyszacych i niewidomych kastratow.

A skąd wiesz jak ryczą kwoki? Oczywiście pomijając Ciebie ?
Kilkadziesiąt filmów pornograficznych ... No, no ... widzę, że oglądasz ciekawe filmy i się wieczorami nie nudzisz. Ile ty masz lat dziewczynko bo jak powiesz, że jesteś pełnoletnia to mnie to zaboli ? :pray:
... i niewidomych kastratow ...

I co Ty się tak tych kastratów uczepiłaś ? Czyżby Twój chłopak miał jakieś problemy z, powiedzmy to ... khem ... z zaspokajaniem Ciebie i przeniosłaś swoje odczucia do tej noty :drool:
Kalia wyskrobała swoimi pazurkami:
Mam nadzieje, że sie spotkamy niedługo.Twoje dupsko stanie sie moim trofeum mysliwskim

Z tego co o Tobie wiem, a trochę wiem, to raczej Twoja głowa, czy jakaś inna część ciała zawsze robiła za trofeum u jakiegoś mordercy :grin:
Więc pozwolę sobie zacytować powiedzonko, które nie udawajmy jest w sam raz dla Ciebie :
Nie strasz, nie strasz, bo się zesrasz
:lol:
Hmmm po prostu mnie zamurowało jak zobaczyłem to ostatnie zdanie ... hahahahaha ... Kalia zabójczynią ... Muhahahahaha.
Kochaniutka, chyba smagnęłaś się batem ( Tym co jest na profilu ) w główkę o jeden raz za dużo i chyba Ci się klepki ustawiły nie w tą stronę co trzeba, ale próbuj dalej mnie przegadać :roll:
A, czy dodałem, że może wogóle się nie spotakmy na Lacu. Hahahaha no to dodaje.
PS. Malutka wyluzuj. Ten temat stworzono do kłótni,a Ty mnie tylko utwierdziłaś w tym co napisałem w liście przebojów. Najpierw próbujesz bronić swoich racji, że wcale tak nie jest, a za chwile wyjeżdżasz z taką wiązanką mądrości (... skunksie, kastrat ...) i udowadniasz, że jednak to JA mam rację. Więc jeśli jeszcze raz będziesz chciała wyskoczyć z takimi wiadomościami zastanów się dwa razy co piszesz.
Niech szmoc będzie z Wami i z Tobą Kalio ( Tu diaboliczny śmiech i obowiązkowe skrzypienie zardzewiałymi drzwiami). :twisted:
I tak Was dopadnę, prędzej, czy później ! Dobrzy uważajcie !!!
(Dulce et decorum est pro patria mori!)
Emblemat użytkownika
Zeriks
 
Wiadomości: 91
Dołączył(a): Cz wrz 18, 2003 8:17 pm
Lokalizacja: Z nieba ... :D

Wiadomośćprzez Cosmathy » Pt wrz 19, 2003 7:42 am

No dobra, ja nie umiem jak ładnie 'objeżdżać' ludzi jak Kalia, ale...

Jak ci się tu nie podoba, to papa, zresztą nie życzę ci długiego żywota, jeśli będziesz bluzgał ludzi (i to nieodpowiednich ludzi). Zawsze możesz się przenieść "NA MUDA XXX BO JEST LEPSZY" :P
| uwolniony |
Cosmathy
 
Wiadomości: 189
Dołączył(a): Śr cze 11, 2003 1:16 pm

KŁOTNIE

Wiadomośćprzez Zeriks » Pt wrz 19, 2003 8:23 am

Cosmathy spokojnie i tak nie zamierzam grać na lacu widzę co on robi z mojego brata to dla niego drugi dom,a tak wogóle to wyluzujcie i popatrzcie na temacik ,więc kurde bele nie denerwujcie się tak bardzo.Narka :grin: i do przodu
PS.Gdzie ja kurcze przeklinałem we wcześniej wiadomości :grin: Oczywiście w odpowiedzi do Kaili.
PS.1. Cosmathy, czy jak Ci tam, to co napisałem było typową akcją desantowo zaczepną., która miała na celu pobudzenie tego tematu do dalszego życia :wink: Więc ...
I tak Was dopadnę, prędzej, czy później ! Dobrzy uważajcie !!!
(Dulce et decorum est pro patria mori!)
Emblemat użytkownika
Zeriks
 
Wiadomości: 91
Dołączył(a): Cz wrz 18, 2003 8:17 pm
Lokalizacja: Z nieba ... :D

Następna strona

Powrót do Hyde Park



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 17 gości

cron