Kłótnie

Bezkarność wypowiedzi gwarantowana!

Wiadomośćprzez Tzeentch » Pt wrz 19, 2003 11:17 am

Ja w sprawie zabójstw... Oso - jeśli chcesz zemrzeć to chętnie Ci w tym pomogę.
Emblemat użytkownika
Tzeentch
książę wampirów
 
Wiadomości: 1280
Dołączył(a): Śr maja 08, 2002 2:00 am
Lokalizacja: Szczecin

Wiadomośćprzez Cosmathy » Pt wrz 19, 2003 11:24 am

AARGH!
| uwolniony |
Cosmathy
 
Wiadomości: 189
Dołączył(a): Śr cze 11, 2003 1:16 pm

Wiadomośćprzez Gerino » Pt wrz 19, 2003 11:57 am

Buahhaha, to mnie dobiło.
1. Kalia, Morfoth to świr i czub, nie zaprzeczysz.
2. Osa, masz racje, tu nikt nie jest przy zdrowych zmysłach. Oprócz mnie oczywiście.
3. Kalia, objeżdżanie ludzi za takie coś, to poprostu... maesteria :P Słodkie, jak się wkurzają.
4. Slaa, ty się nie nakręcej, bo się zmęczysz.
5. Kosma, chcesz do tego frytki?
“Though I walk through the valley of the shadow of death, I will fear no evil,” yeah, because I’m the wickedest sonofabitch you’re gonna find down here.
Emblemat użytkownika
Gerino
 
Wiadomości: 2179
Dołączył(a): Wt wrz 24, 2002 6:23 pm

Wiadomośćprzez Zeriks » Pt wrz 19, 2003 12:37 pm

Gerino to jest gość, dziś pije :alkoholik: za Twoje zdrowie !!! :dance:
I tak Was dopadnę, prędzej, czy później ! Dobrzy uważajcie !!!
(Dulce et decorum est pro patria mori!)
Emblemat użytkownika
Zeriks
 
Wiadomości: 91
Dołączył(a): Cz wrz 18, 2003 8:17 pm
Lokalizacja: Z nieba ... :D

Wiadomośćprzez Gerino » Pt wrz 19, 2003 12:50 pm

Nie podlizuj się, i tak was wszystkich nie lubie:P

A tak na marginesie, patrzcie jak szybko się poznał :D
“Though I walk through the valley of the shadow of death, I will fear no evil,” yeah, because I’m the wickedest sonofabitch you’re gonna find down here.
Emblemat użytkownika
Gerino
 
Wiadomości: 2179
Dołączył(a): Wt wrz 24, 2002 6:23 pm

Wiadomośćprzez Cosmathy » Pt wrz 19, 2003 1:38 pm

Gerino napisał(a):Kalia, objeżdżanie ludzi za takie coś, to poprostu... maesteria :P Słodkie, jak się wkurzają.

Popieram. Prawdziwy talent :).
| uwolniony |
Cosmathy
 
Wiadomości: 189
Dołączył(a): Śr cze 11, 2003 1:16 pm

Re: KŁOTNIE

Wiadomośćprzez Lam » Pt wrz 19, 2003 2:31 pm

Osa napisał(a):nie zamierzam grać na lacu widzę co on robi z mojego brata

Czy Osa to Sawantra?
Emblemat użytkownika
Lam
władca Leanderu
 
Wiadomości: 2886
Dołączył(a): Pn maja 28, 2001 2:00 am
Lokalizacja: 22°17' E - 52°11' N

Wiadomośćprzez Gość » Pt wrz 19, 2003 3:11 pm

Obawiam się Lamie, że ktoś straszniejszy. Mój starszy brat, ale i tak gra bo go dzisiaj namówiłem i już ma nawet własną postać . Hehehehe :wink:
Gość
 

Wiadomośćprzez Tzeentch » Pt wrz 19, 2003 5:46 pm

Osa, z tego co zrozumiałem, to samiec. Ja stawiam, że to brat Khrella.
Emblemat użytkownika
Tzeentch
książę wampirów
 
Wiadomości: 1280
Dołączył(a): Śr maja 08, 2002 2:00 am
Lokalizacja: Szczecin

Wiadomośćprzez Khrell » Pt wrz 19, 2003 7:52 pm

A ja stawiam (100%) że to brat Thaila i Sawantry.
Khrell
 
Wiadomości: 474
Dołączył(a): Pt kwi 11, 2003 7:21 pm

Wiadomośćprzez Gość » Pt wrz 19, 2003 8:36 pm

Osa ty glupi wsiochu takie teksciki mozesz puszczac swoim kolesiom jak bedziecie baraszkowac w stogu siana.Nic o mnie nie wiesz ty produktcie biegunki hipopotama.Wez lepiej wyjdz przed dom i pobiegaj po trawnikach rozdeptujac zauwazone psie gowna bo narazie to ty mnie mozesz na buty narobic frajerze i to jak podrosniesz, bos za niski dla mnie.Przewyzszam cie pod kazdym względem ty oblozona zielonymi smarkami pokrywa do czajnika.Intelektualnie,umysłowo,myślowo i co tam jeszcze..AA na pewno wiekowo również oceniajac kreatywnosc twoich niedojebanych mysli.

Tzeentch to nie jest na pewno brat Khrella.Nie wierze, ze ktos zwiazany pokrewieństwem krwi z Khrellusiem jest tak plaski jak nieudane ciasto i w dodatku z zakalcem :doh:
Gość
 

Wiadomośćprzez Kalia » Pt wrz 19, 2003 8:40 pm

Kurde, zapomniałam sie zalogować :smile: Wybaczcie..Ale mam nadzieje, że rozpoznajecie czyj to pościk (ten wyzej):lol:
"Ani mnie zgnębią zórz krwawe zawiście,
Ni złote groźby słonecznej potęgi!
Grzbiet mój na złość słońcu czerni się plamiście
w przeciwsłoneczne, przeciwzłote pręgi!"
Emblemat użytkownika
Kalia
 
Wiadomości: 181
Dołączył(a): So mar 29, 2003 9:25 pm
Lokalizacja: Toruń

Wiadomośćprzez Gerino » Pt wrz 19, 2003 8:45 pm

Wozisz się. A to nie dobrze. Pierwsze bluzgi były z ekhm... serca, te były by zaimponować. Oj ktoś Ci kiedyś nosa utrze.....
“Though I walk through the valley of the shadow of death, I will fear no evil,” yeah, because I’m the wickedest sonofabitch you’re gonna find down here.
Emblemat użytkownika
Gerino
 
Wiadomości: 2179
Dołączył(a): Wt wrz 24, 2002 6:23 pm

Wiadomośćprzez Sirith » Pt wrz 19, 2003 8:49 pm

Osa napisał(a):Kalia napisała :
OSA jak śmiesz mówić coś takiego na mojego Ojca, cwelu????

Hmmm nie wiedziałem, że Twój ojciec gra w laca, ale niech Ci będzie. Przepraszam, że obraziłem człowieka, który Cię wykarmił i pozwala grać w tę grę jednocześnie płacąc rachunki za neta i prąd.

Chłopie, tutaj mnie rozbawiłeś... A ostatnio się przeziębiłam i ciężko mnie rozbawić. Gratulacje.
"Welcome to dying!"
"Ashes to ashes, dust to dust..."
Emblemat użytkownika
Sirith
 
Wiadomości: 158
Dołączył(a): So kwi 26, 2003 9:47 am
Lokalizacja: Gildia Złodziei w Leanderze

Wiadomośćprzez Kalia » Pt wrz 19, 2003 8:50 pm

Osa napisał(a):Z tego co o Tobie wiem, a trochę wiem, to raczej Twoja głowa, czy jakaś inna część ciała zawsze robiła za trofeum u jakiegoś mordercy


Z tego wychodzi,że nic o mnie nie wiesz padalcu.Jedynym graczem, który mi sie naprawde uprzykrzał jest kochany Morfuś :grin: Pykaj hantla, głupstwa nie z tej ziemi wygadujesz pierdzidupo, ty weneryku w jednej osobie.

Gerino, nie wożę się, ja zawsze mówie to co myśle.A taki wytatuowany sracz pozbawiony spluczki nie bedzie mi pluł w twarz.
"Ani mnie zgnębią zórz krwawe zawiście,
Ni złote groźby słonecznej potęgi!
Grzbiet mój na złość słońcu czerni się plamiście
w przeciwsłoneczne, przeciwzłote pręgi!"
Emblemat użytkownika
Kalia
 
Wiadomości: 181
Dołączył(a): So mar 29, 2003 9:25 pm
Lokalizacja: Toruń

Wiadomośćprzez Sirith » Pt wrz 19, 2003 9:06 pm

[nuci] Nie będzie łowca pluł nam w twarz, ni Dzieci nam kołkował...
"Welcome to dying!"
"Ashes to ashes, dust to dust..."
Emblemat użytkownika
Sirith
 
Wiadomości: 158
Dołączył(a): So kwi 26, 2003 9:47 am
Lokalizacja: Gildia Złodziei w Leanderze

Wiadomośćprzez xxŁoś(EOB) » Pt wrz 19, 2003 9:06 pm

Ale mu radochę sprawiliście. Wszyscy się teraz zastanawiają (a niektórzy tylko udają, bo dobrze wiedzą co i jak) kim jest tajemniczy Osa. Och jej, ale będzie jutro fajnie, kiedy na lekcji środowiska pokaże wydruk forum kolegom.
Ostatnio edytowano N sty 04, 2004 8:38 pm przez xxŁoś(EOB), łącznie edytowano 1 raz
xxŁoś(EOB)
 
Wiadomości: 457
Dołączył(a): N sty 19, 2003 8:26 pm
Lokalizacja: 3km od miasta Kingston

Wiadomośćprzez Gerino » Pt wrz 19, 2003 9:06 pm

O kurwa. Ty nawet nie wiesz, że się wozisz. Już, oczami duszy, widzę Cię. Dobrze znam taki typ ludzi. Za dobrze.
“Though I walk through the valley of the shadow of death, I will fear no evil,” yeah, because I’m the wickedest sonofabitch you’re gonna find down here.
Emblemat użytkownika
Gerino
 
Wiadomości: 2179
Dołączył(a): Wt wrz 24, 2002 6:23 pm

Wiadomośćprzez Kalia » Pt wrz 19, 2003 10:40 pm

Gerino,nie wysilaj się. Ja Twoje wypowiedzi po prostu ignoruje.
"Ani mnie zgnębią zórz krwawe zawiście,
Ni złote groźby słonecznej potęgi!
Grzbiet mój na złość słońcu czerni się plamiście
w przeciwsłoneczne, przeciwzłote pręgi!"
Emblemat użytkownika
Kalia
 
Wiadomości: 181
Dołączył(a): So mar 29, 2003 9:25 pm
Lokalizacja: Toruń

Wiadomośćprzez Val » Pt wrz 19, 2003 10:51 pm

Gerino napisał(a):1. Kalia, Morfoth to świr i czub, nie zaprzeczysz.
Gerino... Morfoth jest dużo mniej pojebany niż ktokolwiek. Wybacz, Morfik, jeśli psuję Twój imydż, ale wywnioskowałem to z rozmowy na gg i chyba nie wywnioskowałem źle?
Kalia--> No comment... Po prostu to, co napisałaś, przerasta... wszystko.
Osa--> Jestem z Tobą! Nie daj się i "fuck the system":]!!!
ulice upadły mi na bablon
Emblemat użytkownika
Val
 
Wiadomości: 2203
Dołączył(a): N lis 10, 2002 3:26 pm
Lokalizacja: Skąd mam wiedzieć?

Wiadomośćprzez Kalia » Pt wrz 19, 2003 10:56 pm

Valdrab napisał(a): Kalia--> No comment... Po prostu to, co napisałaś, przerasta... wszystko.


Kurde, Valdrab, nie wiem jak to rozumieć..Mam sie cieszyć czy niee??
"Ani mnie zgnębią zórz krwawe zawiście,
Ni złote groźby słonecznej potęgi!
Grzbiet mój na złość słońcu czerni się plamiście
w przeciwsłoneczne, przeciwzłote pręgi!"
Emblemat użytkownika
Kalia
 
Wiadomości: 181
Dołączył(a): So mar 29, 2003 9:25 pm
Lokalizacja: Toruń

Wiadomośćprzez xxŁoś(EOB) » Pt wrz 19, 2003 10:59 pm

Kalio, czy obrazek wybierałaś próbując dopasować go do swojej inteligencji? (Pytam, bo ja tak zrobiłem).
Ostatnio edytowano So wrz 20, 2003 11:59 am przez xxŁoś(EOB), łącznie edytowano 1 raz
xxŁoś(EOB)
 
Wiadomości: 457
Dołączył(a): N sty 19, 2003 8:26 pm
Lokalizacja: 3km od miasta Kingston

Wiadomośćprzez Val » Pt wrz 19, 2003 11:01 pm

Valdrab napisał(a):Kalia--> No comment... Po prostu to, co napisałaś, przerasta... wszystko.
Kalia napisał(a):Kurde, Valdrab, nie wiem jak to rozumieć..Mam sie cieszyć czy niee??
Raczej zdecydowanie nie. Chociaż w końcu to temat do kłótni... Rób swoje, więcej się nie czepiam.
ulice upadły mi na bablon
Emblemat użytkownika
Val
 
Wiadomości: 2203
Dołączył(a): N lis 10, 2002 3:26 pm
Lokalizacja: Skąd mam wiedzieć?

Wiadomośćprzez Zeriks » Pt wrz 19, 2003 11:03 pm

Raczej NIE !!!
Nie skomentuje Twoich wcześniejszych wiadomosci bo po co ?
Przewyzszam cie pod kazdym względem ty oblozona zielonymi smarkami pokrywa do czajnika.Intelektualnie,umysłowo,myślowo i co tam jeszcze..

Hehehe nie pod względem dobrego wychowania i ogłady. Osoba intelektualna nie używa takich prostackich słów tak jak TY.
A umysłowo, to mozesz byc jedynie niedorozwinięta.
Hehehe i znów moje na wierzchu !!! :dance:
I tak Was dopadnę, prędzej, czy później ! Dobrzy uważajcie !!!
(Dulce et decorum est pro patria mori!)
Emblemat użytkownika
Zeriks
 
Wiadomości: 91
Dołączył(a): Cz wrz 18, 2003 8:17 pm
Lokalizacja: Z nieba ... :D

Wiadomośćprzez Val » Pt wrz 19, 2003 11:07 pm

xxslimak(EOB) napisał(a):Ale mu radochę sprawiliście. Wszyscy się teraz zastanawiają (a niektórzy tylko udają, bo dobrze wiedzą co i jak) kim jest tajemniczy Osa. Och jej, ale bedzie jutro fajnie, kiedy na lekcji środowiska pokaże wydruk forum kolegom.
Jeszcze jedno, stary... POGRZAŁO CIĘ?!?! W PIERWSZEJ LICEUM ŚRODOWISKO MACIE???
ulice upadły mi na bablon
Emblemat użytkownika
Val
 
Wiadomości: 2203
Dołączył(a): N lis 10, 2002 3:26 pm
Lokalizacja: Skąd mam wiedzieć?

Wiadomośćprzez xxŁoś(EOB) » Pt wrz 19, 2003 11:09 pm

W jakiej pierwszej liceum, o czym Ty gadasz?... Poza tym, chodziło mi o to, że Osa wydrukuje kawałek tego tematu i pokaże kolegom na środowisku...
xxŁoś(EOB)
 
Wiadomości: 457
Dołączył(a): N sty 19, 2003 8:26 pm
Lokalizacja: 3km od miasta Kingston

Wiadomośćprzez Kalia » Pt wrz 19, 2003 11:10 pm

Hmm..Szkoda, że teraz są wszyscy przeciwko mnie.Nikt mi nie dopinguje to ja juz nie będę się kłócić chyba.Zresztą swoje juz powiedziałam.
Ślimak: Nie,kierowałam sie innymi kryteriami a Twojego obrazka nie widze niestety.
"Ani mnie zgnębią zórz krwawe zawiście,
Ni złote groźby słonecznej potęgi!
Grzbiet mój na złość słońcu czerni się plamiście
w przeciwsłoneczne, przeciwzłote pręgi!"
Emblemat użytkownika
Kalia
 
Wiadomości: 181
Dołączył(a): So mar 29, 2003 9:25 pm
Lokalizacja: Toruń

Uwaga na musk!

Wiadomośćprzez xxŁoś(EOB) » Pt wrz 19, 2003 11:15 pm

Nie widzisz obrazka, bo go nie ma. Dopasowałem do mojej inteligęcji :-)
xxŁoś(EOB)
 
Wiadomości: 457
Dołączył(a): N sty 19, 2003 8:26 pm
Lokalizacja: 3km od miasta Kingston

Wiadomośćprzez Kalia » Pt wrz 19, 2003 11:18 pm

OSA : Milcz cieniaku, takie plagiaciki jak twoje to tu kilkadziesiąt razy na dzień lecą, siedz cicho i patrz jak szlachta rozmawia, bo ci inaczej kaganiec każe zwęzic, a potem cie ukrzyzuje(nie mogłam się powstrzymać).
"Ani mnie zgnębią zórz krwawe zawiście,
Ni złote groźby słonecznej potęgi!
Grzbiet mój na złość słońcu czerni się plamiście
w przeciwsłoneczne, przeciwzłote pręgi!"
Emblemat użytkownika
Kalia
 
Wiadomości: 181
Dołączył(a): So mar 29, 2003 9:25 pm
Lokalizacja: Toruń

Niezwykle inteligentna i rozwinięta odpowiedź

Wiadomośćprzez xxŁoś(EOB) » Pt wrz 19, 2003 11:21 pm

?! :doh:
xxŁoś(EOB)
 
Wiadomości: 457
Dołączył(a): N sty 19, 2003 8:26 pm
Lokalizacja: 3km od miasta Kingston

Wiadomośćprzez Val » Pt wrz 19, 2003 11:23 pm

EOB, mój drogi... Więc która klasa? Wciąż trzecia gimnazjum? Nie zdałeś? Wiedziałem, że Pa... Grum jest kretynem, ale wszyscy jego kumple też? A z tym pokazywaniem... Znasz go? To jeden z Waszej paczki?
ulice upadły mi na bablon
Emblemat użytkownika
Val
 
Wiadomości: 2203
Dołączył(a): N lis 10, 2002 3:26 pm
Lokalizacja: Skąd mam wiedzieć?

ale fajny temat

Wiadomośćprzez Khrell » Pt wrz 19, 2003 11:24 pm

No, nareszcie temat zszedł na dobrą drogę, a teraz dorzucę coś od siebie:

XXślimak - jesteś największym bezmózgiem (no może jak się dłużej zastanowić, widziałem kilku ludzi ze szkoły specjalnej, ale Oni chorują, a ty nie) jakiego na oczy widziałem!

Gerino - pierdol sie :D:D:D

OSA - popierdoleńcu, szanuję Cię tylko ze względu na to, iż jesteś bratem Thaila i Sawantry, masz się zamknąć, Kalii nie może obrażać nikt! (oprócz mnie!;]) uważam iż nie jest nieinteligentna, każdy inaczej wykorzystuje swoją inteligencję, jedni, by pisać pseudomądre teksty tak jak Ty, a drudzy by pięknie, z gracją i talentem nawrzucać na innych, są jeszcze inni, normalni, którzy piszą mądre teksty, myślę że Kalia zalicza się do dwóch ostatnich grup

Khrell - co Ty sobie kurwa wyobrażać żeby tak na wszystkich wrzucać?! może zaczniesz wrzucać na siebie, co?! i tak nie umiesz wrzucać, pojebie, nieudaczniku, wypierdku pawiana, chory umysłowo bobrze!

Kalia - akurat z Tobą mi się nie chce kłócić :)
Khrell
 
Wiadomości: 474
Dołączył(a): Pt kwi 11, 2003 7:21 pm

Wiadomośćprzez Val » Pt wrz 19, 2003 11:26 pm

Dobra. Następne odpowiedzi rano. Idę w kimono. A, Kaliu. Bardzo dużo straciłaś w moich oczach. Jestem przedstawicielem nękanego przez szlachtę proletariatu i masz moje słowo, że przy najbliższym przewrocie, albo innej rewolucji, osobiście utnę Ci główkę. Chyba, że będzie tak śliczna, jak ta na obrazku...
ulice upadły mi na bablon
Emblemat użytkownika
Val
 
Wiadomości: 2203
Dołączył(a): N lis 10, 2002 3:26 pm
Lokalizacja: Skąd mam wiedzieć?

Wiadomośćprzez xxŁoś(EOB) » Pt wrz 19, 2003 11:27 pm

Valdrabie, zdałem... Lecz nie do liceum.
Khrellu, a spraw mi tę przyjemność i udowodnij. Chociaż zacytuj.
xxŁoś(EOB)
 
Wiadomości: 457
Dołączył(a): N sty 19, 2003 8:26 pm
Lokalizacja: 3km od miasta Kingston

Wiadomośćprzez Khrell » Pt wrz 19, 2003 11:33 pm

Kurczę no, od tego ten temat żeby wrzucać bez powodu, a więc do dzieła, nie broń się tylko odpowiedz ogniem! ;)

Piszesz teksty które nie mają pokrycia nawet w inteligencji muchy
Khrell
 
Wiadomości: 474
Dołączył(a): Pt kwi 11, 2003 7:21 pm

Wiadomośćprzez xxŁoś(EOB) » Pt wrz 19, 2003 11:42 pm

Khrell napisał(a):Kurczę no, od tego ten temat żeby wrzucać bez powodu

Być tego pewien? Może nie rozumieć co znaczyć słowo "kłócić", a może Ty nie zrozumieć intencje autora tematu?

Khrell napisał(a):Piszesz teksty które nie mają pokrycia nawet w inteligencji muchy

Nie mają pokrycia, powiadasz?... No cóż, mieć nie muszą, wystarczy mi, że nawet [jeden taki, co się z nim nawzajem nie lubimy, ale to tutaj popularne] powiedział mi, że moje teksty to bzdury, ale przynajmniej można mnie zrozumieć (jakoś tak to było).

P.S.
Valdrab miał bardzo dobry pomysł, trzeba się wyspać, mimo, że to łykend. Tym bardziej, że ja jutro wcześnie do roboty :roll:
Ostatnio edytowano N sty 04, 2004 8:44 pm przez xxŁoś(EOB), łącznie edytowano 1 raz
xxŁoś(EOB)
 
Wiadomości: 457
Dołączył(a): N sty 19, 2003 8:26 pm
Lokalizacja: 3km od miasta Kingston

Wiadomośćprzez Khrell » Pt wrz 19, 2003 11:46 pm

Ja tam interpretuję ten temat jako taki, w którym można wrzucać na ludzi bez sensu

A właśnie, pierdolcie się wy wszyscy tamci i nie tamci! kurwa, czy jest tu ktoś normalny?!
Khrell
 
Wiadomości: 474
Dołączył(a): Pt kwi 11, 2003 7:21 pm

Wiadomośćprzez Val » So wrz 20, 2003 5:04 am

No i wstałem. Ja jestem normalny, ale tylko ja tak sądzę. Moja mama powiedziała, że powiniennem się leczyć. A była, którą strasznie kocham i chcę odzyskać, powiedziała w związku z tym, że jestem najbardziej pojebanym człowiekiem, z jakim miała przyjemność obcować. Tylko dlatego, że próbowałem się dla niej zabić. Cóż... Jestem takim życiowym nieudacznikiem, że nawet to mi nie wyszło... Aczkolwiek dalej uważam, że jestem normalny. Khrell, z takim nastawieniem, że ten temat jest tylko do najeżdżania, to współczucia.
ulice upadły mi na bablon
Emblemat użytkownika
Val
 
Wiadomości: 2203
Dołączył(a): N lis 10, 2002 3:26 pm
Lokalizacja: Skąd mam wiedzieć?

Wiadomośćprzez Tzeentch » So wrz 20, 2003 11:03 am

Kalio, NIE jesteś sama :) Ja Cię popieram :)))))
Emblemat użytkownika
Tzeentch
książę wampirów
 
Wiadomości: 1280
Dołączył(a): Śr maja 08, 2002 2:00 am
Lokalizacja: Szczecin

Wiadomośćprzez Gerino » So wrz 20, 2003 1:26 pm

Wyjaśnię: Ten temat powstał, by nie schodzić z tematów innych tema... wiadomości(?). Można i powrzucać komuś bez powodu, ale to by było prostackie.

Valdrab, idz na wysoką wieżę, stań na szczycie, w rękę złap sztandar rewolucji, w drugą zbiór dzieł Marksa i Engelsa, i krzycz o proletariuszach i łączeniu się.

A ja wprowadze tyranię. Albo absolutyzm.
“Though I walk through the valley of the shadow of death, I will fear no evil,” yeah, because I’m the wickedest sonofabitch you’re gonna find down here.
Emblemat użytkownika
Gerino
 
Wiadomości: 2179
Dołączył(a): Wt wrz 24, 2002 6:23 pm

Wiadomośćprzez Zeriks » So wrz 20, 2003 5:38 pm

Khrell napisał :
OSA - popierdoleńcu, szanuję Cię tylko ze względu na to, iż jesteś bratem Thaila i Sawantry, masz się zamknąć, Kalii nie może obrażać nikt! (oprócz mnie!;]) uważam iż nie jest nieinteligentna,

Hmm Khrell po czym doszedłeś do wniosku, że nie jest nieinteligentna ?
Po tym, że co drugie słowo u Niej to przekleństwo, czy po tym obrazku w jej profilu ? Kto Ci dał prawo do obrażania kogoś ?
Dalej pisał :D :
... jedni, by pisać pseudomądre teksty tak jak Ty, a drudzy by pięknie, z gracją i talentem nawrzucać na innych, są jeszcze inni, normalni, którzy piszą mądre teksty, myślę że Kalia zalicza się do dwóch ostatnich grup


... by pisać pseudomądre teksty tak jak Ty ...
To mnie najbardziej rozbawiło :grin: Czy Ty Khrellu uważasz, że zwracanie się z szacunkiem bez przeklinania do obcych osób jest pseudointligencją ?????? :eek: Jeśli tak, to jestem winny.
Czy lepiej by wyglądąły te [wiadomości?] jakbym napisał coś w stylu :
Kalia to niewyrzyta kurwa pasożytująca na pieprzonych śmierdzących żebrakach, którym wcześniej dawała swoją rozjechaną dupę przez wszystkich brudasów tego świata ...

Khrell napisał :

... są jeszcze inni, normalni, którzy piszą mądre teksty, myślę że Kalia zalicza się do dwóch ostatnich grup ...

Myślę, że teraz możesz i mnie do niej zaliczyć choć nie zależy mi na tym bardzo. :???:

Kalia napisała :


OSA : Milcz cieniaku, takie plagiaciki jak twoje to tu kilkadziesiąt razy na dzień lecą, siedz cicho i patrz jak szlachta rozmawia, bo ci inaczej kaganiec każe zwęzic, a potem cie ukrzyzuje(nie mogłam się powstrzymać).

Hmmm powiem jedno, czytaj uważnie i spróbuj coś z tego zrozumieć o ile masz czym :
TWOJE TEKSTY NIE MAJĄ ŻADNEGO UZASADNIENIA CO DO MOJEJ OSOBY WIĘC PRZESTAŃ PIEPRZYĆ I NAPISZ COŚ Z SENSEM CO BY MNIE ZABOLAŁO DO ŻYWEGO !!!
Tylko nie używając przekleństw ( Tak, tak, wiem, że wydaje Ci sie to niemożliwe, że można napisać coś bez rzucania mięchem na lewo i prawo)

Jeśli nie napiszesz tego o co Cię prosiłem to znaczy, że jesteś tym co napisałem wyżej i zamilknę bo po co mam się produkować dalej :grin: ... Jeśli jednak zrobisz to, choć w to szczerze wątpię, to napiszę przeprosiny :smile:
PS. W Twojej wiadomości musi być jakieś uzasadnienie mojego postępowania do którego nie będę miał zastrzeżenia. Spróbuj, a zobaczymy co z tego wyniknie :wink:

PS.1. Hmm Kalia, Ty naprawdę jesteś wampirzycą na Lacu ?
Bo bardzieje pasowała by Ci rasa w stylu : Satyr, a nie : Gohul lub zombie, albo inny przydupas wampira. Jeśli jednak się wpieniłaś to zaznaczam, że :
Wampiry to osoby subtelne, ciche, tajemnicze, zabójcze itp.
Subtelne ...

ty glupi wsiochu takie teksciki mozesz puszczac swoim kolesiom jak bedziecie baraszkowac w stogu siana.Nic o mnie nie wiesz ty produktcie biegunki hipopotama.Wez lepiej wyjdz przed dom i pobiegaj po trawnikach rozdeptujac zauwazone psie gowna bo narazie to ty mnie mozesz na buty narobic frajerze i to jak podrosniesz, bos za niski dla mnie.Przewyzszam cie pod kazdym względem ty oblozona zielonymi smarkami pokrywa do czajnika.Intelektualnie,umysłowo,myślowo i co tam jeszcze..AA na pewno wiekowo również oceniajac kreatywnosc twoich niedojebanych mysli

Hmm o tak, subtelna i tajemnicza jak nocny powiew ... huraganu :grin:
Ty naprawdę naprawdę musiałbyś reprezentować jakąś odmianę wampira Lacowego
Oki nie chce mi się dalej tego ciągnąć bo i tak pewnie rzucisz coś w stylu :
Osa, Ty cieniaku, Twoje teksty są jak ... ( w stylu ... ) ... ble ble ble ble.
End.
I tak Was dopadnę, prędzej, czy później ! Dobrzy uważajcie !!!
(Dulce et decorum est pro patria mori!)
Emblemat użytkownika
Zeriks
 
Wiadomości: 91
Dołączył(a): Cz wrz 18, 2003 8:17 pm
Lokalizacja: Z nieba ... :D

Wiadomośćprzez Val » So wrz 20, 2003 9:24 pm

Kiedyś na jakimś forum widziałem opcję ignorowania wiadomości pewnych użytkowników, to znaczy tych, których nie chce się słuchać. Zaraz zaapeluję o to wyżej, bo aż mam ochotę użyć tego na jakiejś Kalii.
ulice upadły mi na bablon
Emblemat użytkownika
Val
 
Wiadomości: 2203
Dołączył(a): N lis 10, 2002 3:26 pm
Lokalizacja: Skąd mam wiedzieć?

Wiadomośćprzez Khrell » So wrz 20, 2003 10:51 pm

Oso, znam Kalię lepiej od Ciebie.
Khrell
 
Wiadomości: 474
Dołączył(a): Pt kwi 11, 2003 7:21 pm

Wiadomośćprzez Gloin » N wrz 21, 2003 12:17 pm

A chuj wam w dupe, przyjemne prawda?
Ashes To Ashes, Dust to Dust...

"Khazad! Khazad! Baruk khazad! Khazad ai-menu!
Emblemat użytkownika
Gloin
 
Wiadomości: 287
Dołączył(a): Pn maja 28, 2001 2:00 am
Lokalizacja: Warszawa

Wiadomośćprzez Khrell » N wrz 21, 2003 10:35 pm

Osa, moim zdaniem czepiasz się, obrazek Kalii dobierałem ja, prosiłbym bardzo o zakończenie tej rozmowy i zejście na inny temat. np. powyzywajcie kogoś innego :D
Khrell
 
Wiadomości: 474
Dołączył(a): Pt kwi 11, 2003 7:21 pm

Wiadomośćprzez Val » N wrz 21, 2003 10:50 pm

Gloin napisał(a):A chuj wam w dupe, przyjemne prawda?
Jasne, zajebiście! Nic tak nie cieszy michy, jak porządny pal w odbycie :grin: !
ulice upadły mi na bablon
Emblemat użytkownika
Val
 
Wiadomości: 2203
Dołączył(a): N lis 10, 2002 3:26 pm
Lokalizacja: Skąd mam wiedzieć?

Wiadomośćprzez Zeriks » N wrz 21, 2003 10:54 pm

No kurwa Khrell, przecież się nic nie odzywałem !!! :evil:
Kalia nie odpowiedziała na moją propozycję więc wyszedłem na swoim i po co mi Jej się dalej czepiać ???
I tak Was dopadnę, prędzej, czy później ! Dobrzy uważajcie !!!
(Dulce et decorum est pro patria mori!)
Emblemat użytkownika
Zeriks
 
Wiadomości: 91
Dołączył(a): Cz wrz 18, 2003 8:17 pm
Lokalizacja: Z nieba ... :D

Wiadomośćprzez Kalia » Pn wrz 22, 2003 2:30 am

Wiesz Osa,zastanawiam się dlaczego mydlisz innym oczy i imponujesz swoją pseudointeligencją.Pewnie chcesz wzbudzić podziw innych i być tym dobrym.Dobrze..ale wiedz,że prawda tak czy siak wyjdzie na jaw i okarze się jaki to z Ciebie mądry filozof jest.

Osa napisał(a):Hmm Khrell po czym doszedłeś do wniosku, że nie jest nieinteligentna ?
Po tym, że co drugie słowo u Niej to przekleństwo, czy po tym obrazku w jej profilu ?


Myslę,że nie ma odpowiedniego przekleństwa czy określenia które oddało by twoją glupotę.
Hmm,jeżeli oceniasz kogoś według wyżej wymienionych kryteriów to Ci na prawdę współczuję..Sądząc po twojej wypowiedzi, ty kierowałeś się ilorazem swojej inteligencji zamieszczając swój obrazek? Hmm..ciekawe..

Co do przekleństw to masz tu cytacik:

"Okazuje się, że przeklinanie może służyć jako rozładowanie „ładunku emocjonalnego" , frustracji (...) szczerość, brak sztuczności."
"Krótko mówiąc, myślę, że przeklinanie ma głównie za zadanie odpędzanie złych mocy. Jest to swego rodzaju archetyp, stosowany od zawsze. Używamy go, by wyrazić zazwyczaj swoje niezadowolenie w stosunku do czegoś lub kogoś. Przekleństwem pokazujemy swoją siłę i determinację..."

Poza tym,wiedz że :
„Zdecydowana większość Polaków (75%) rzeczywiście przyznaje się do używania wulgarnego słownictwa"
Czy sądzisz,że 75% Polaków to ludzie nieinteligentni??

Osa napisał(a):Czy Ty Khrellu uważasz, że zwracanie się z szacunkiem bez przeklinania do obcych osób jest pseudointligencją ?????? :eek: Jeśli tak, to jestem winny.


Nie, z pewnością Khrell miał co innego na myśli. "Zwracanie się z szacunkiem bez przeklinania do obcych osób" nie świadczy o pseudointeligencji ale również nie świadczy o inteligencji.Tak jak przeklinanie nie świadczy o pseudointeligencji.
Khrell miał raczej na myśli teksty typu: "Nie skomentuje Twoich wcześniejszych wiadomosci bo po co ? " (hehe bo po co, całkiem elokwentne rozumowanie :grin: )


Osa napisał(a):Kalia to niewyrzyta kurwa pasożytująca na pieprzonych śmierdzących żebrakach, którym wcześniej dawała swoją rozjechaną dupę przez wszystkich brudasów tego świata ...


W tym momencie przegiąłeś. Czy ja pisze o tobie teksty w stylu: wyjdz na podworko od tylca koze walic, bo znowu mleka nie da i bedziesz musial spijac sperme ojca?? Nie.Bo to juz jest prymitywne.Są granice, których widac z tego ty nie znasz.Hmm.."niewyrzyta kurwa z rozjechana dupą"...A skąd pan filozof takie słowa zna??

Osa napisał(a):Hmmm powiem jedno, czytaj uważnie i spróbuj coś z tego zrozumieć o ile masz czym


Jakbym pytała o rade to bym sie zgłosiła do Khrella a nie do Ciebie.Zbędne są twoje uwagi na ten temat.

Osa napisał(a):Tylko nie używając przekleństw ( Tak, tak, wiem, że wydaje Ci sie to niemożliwe, że można napisać coś bez rzucania mięchem na lewo i prawo)


A widzisz,jednak sie udało.A tak poza tym to nie pisze tego posta po to by "Cię zabolało do żywego".Nie taki mój cel.

Osa napisał(a):Jeśli nie napiszesz tego o co Cię prosiłem to znaczy, że jesteś tym co napisałem wyżej i zamilknę bo po co mam się produkować dalej :grin: ... Jeśli jednak zrobisz to, choć w to szczerze wątpię, to napiszę przeprosiny :smile:


Naprawdę nie obchodzi mnie kto i co o mnie myśli.Nawet jeśli usatysfakcjonowała Cie moja wypowiedz to przeprosiny sa zbedne i mi do szczęścia nie potrzebne.

Osa napisał(a):PS.1. Hmm Kalia, Ty naprawdę jesteś wampirzycą na Lacu ?
Bo bardzieje pasowała by Ci rasa w stylu : Satyr, a nie : Gohul lub zombie, albo inny przydupas wampira. Jeśli jednak się wpieniłaś to zaznaczam, że :
Wampiry to osoby subtelne, ciche, tajemnicze, zabójcze itp.
Subtelne ...


Tak,naprawde jestem wampirzycą.Nie zdenerwujesz mnie takimi prostymi tekścikami.Musisz sie troche bardziej wysilić mój drogi.
A tak na marginesie: Kto Ci powiedział,że każdy wampir jest subtelny,cichy,tajemniczy i zabójczy?? Poczytaj sobie Sapkowskiego. Miłej lektury :grin:

Przepraszam,że trzymałam was tak długo w niepewności ale mam ostatnio duzo pracy.

P.S. Całuski dla Khrellusia i Slaanesha hyhy :grin:
"Ani mnie zgnębią zórz krwawe zawiście,
Ni złote groźby słonecznej potęgi!
Grzbiet mój na złość słońcu czerni się plamiście
w przeciwsłoneczne, przeciwzłote pręgi!"
Emblemat użytkownika
Kalia
 
Wiadomości: 181
Dołączył(a): So mar 29, 2003 9:25 pm
Lokalizacja: Toruń

Wiadomośćprzez Zeriks » Pn wrz 22, 2003 6:19 am

Hmmmmmm Kalio mam tak zjebany wczorajszy dzień i dzisejszy poranek, że idę z Tobą na ugodę. Widzę, ze prowadzenie dalej tej kłótni nie ma ni cholery sensu. Ja Ci będę gadał, że to, a Ty mi, że tamto itp.
A ja naprawdę nie mam już na nic ochoty przez jakiś czas.
Jeśli chodzi o wamiry z A. Sapkowskiego to ( Tu śmiech ) to pamietaj jak Pan Regins skończył, hdy zaatakował nie tąosobę co trzeba :wink:
Pozdrowionka Osa ( Zarzucam na jakiś czas pisanie na forum ... )
Kalia napisała :

..Sądząc po twojej wypowiedzi, ty kierowałeś się ilorazem swojej inteligencji zamieszczając swój obrazek? Hmm..ciekawe..


CHOLERA !!! Ten obrazek Thail mi wybierał :twisted:
I tak Was dopadnę, prędzej, czy później ! Dobrzy uważajcie !!!
(Dulce et decorum est pro patria mori!)
Emblemat użytkownika
Zeriks
 
Wiadomości: 91
Dołączył(a): Cz wrz 18, 2003 8:17 pm
Lokalizacja: Z nieba ... :D

Wiadomośćprzez Val » Pn wrz 22, 2003 8:24 am

Osa napisał(a):Pan Regins
Regis...
ulice upadły mi na bablon
Emblemat użytkownika
Val
 
Wiadomości: 2203
Dołączył(a): N lis 10, 2002 3:26 pm
Lokalizacja: Skąd mam wiedzieć?

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Hyde Park



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 13 gości

cron