Płatny morderca.

Bezkarność wypowiedzi gwarantowana!

Ile zapłacisz za zabicie Februsa?

1 zł.
1
5%
5 zł.
1
5%
100 zł.
1
5%
1000 zł
2
10%
sam go zajebie
15
75%
 
Liczba głosów : 20

Wiadomośćprzez Aron. » Pn lis 15, 2004 1:29 am

Naprawdę durna odpowiedź osoby, która nie gra w Laca...
Aron.
 

Wiadomośćprzez muzgus » Pn lis 15, 2004 1:38 am

Lac to nie tylko bicie poziomów. Nie kazdy musi mieć 100 poziom, chodzi tylko o dobrą zabawę. Co to za wykładnik tego, czy gracz jest dobry czy nie? Poziomy można trzaskać bardzo szybko, a w ogóle nie znać świata. Można też bardzo wczuwać w rolę i robić zupełnie inne rzeczy.

Dla mnie jedynym celem gry w Laca jest dobra zabawa i tyle.
gg: 5224983 | jabber: m [at] jabber.cz| tlen: muzgus [at] tlen.pl | icq: 314995403
(___________(Już pusto...) ___________)
Emblemat użytkownika
muzgus
 
Wiadomości: 827
Dołączył(a): Śr gru 24, 2003 11:30 am
Lokalizacja: Hrabstwo Anin

Wiadomośćprzez Aron:) » Pn lis 15, 2004 1:42 am

Dla mnie jedynym celem gry w Laca jest dobra zabawa i tyle.
ewentualnie gnojenie i mieszanie z błotem słabszych...O tak, zauważyłem, że wielu graczom to sprawia ogromną przyjemność... ciekawe czemu mi to nie sprawia przyjemności?
Aron:)
 

Wiadomośćprzez muzgus » Pn lis 15, 2004 1:55 am

Muzgus by czegoś takiego nigdy nie robił, ale niestety, Muzgusa nie ma na Lacu już.
gg: 5224983 | jabber: m [at] jabber.cz| tlen: muzgus [at] tlen.pl | icq: 314995403
(___________(Już pusto...) ___________)
Emblemat użytkownika
muzgus
 
Wiadomości: 827
Dołączył(a): Śr gru 24, 2003 11:30 am
Lokalizacja: Hrabstwo Anin

Wiadomośćprzez Aron:) » Pn lis 15, 2004 1:58 am

Nie chodzi mi tylko o Muzgusa, a temu panu co jest teraz mogę baaaaaardzo wiele wybaczyć:P
Pamiętaj jednak, że bierne patrzenie na zło, też jest złem.
W sumie tak sobie myślę: Kuuurwaaa, gdyby chociaż 1% osób, które na gg wypisują te "zbożne" statusy (które z trudem zerżnęli ze stronek) postępowało według nich, to może żylibyśmy w lepszym kraju, ale bycie dobrym na pokaz mnie nie jara:P
Aron:)
 

Wiadomośćprzez muzgus » Pn lis 15, 2004 7:25 am

Bynajmniej nie patrzę biernie na zło.
gg: 5224983 | jabber: m [at] jabber.cz| tlen: muzgus [at] tlen.pl | icq: 314995403
(___________(Już pusto...) ___________)
Emblemat użytkownika
muzgus
 
Wiadomości: 827
Dołączył(a): Śr gru 24, 2003 11:30 am
Lokalizacja: Hrabstwo Anin

Wiadomośćprzez Val » Pn lis 15, 2004 9:05 am

Thail, nie wypowiadaj się na temat gnojenia innych, bo to akurat Ty umiesz zajebiście.
ulice upadły mi na bablon
Emblemat użytkownika
Val
 
Wiadomości: 2203
Dołączył(a): N lis 10, 2002 3:26 pm
Lokalizacja: Skąd mam wiedzieć?

Wiadomośćprzez Aron:) » Pn lis 15, 2004 12:11 pm

Thail, nie wypowiadaj się na temat gnojenia innych, bo to akurat Ty umiesz zajebiście.


Jeśli pokazywanie komuś błędów nazywasz gnojeniem, to jestem winny. A jeśli kogoś gnoje w inny sposób niż poprzez umoralnianie, to napewno na to zasłużył, a przynajmniej mi podpadł i to ostro (W końcu też jest człowiekiem i mam prawo do swoich emocji:P).
Ps. Valdrabie podaj imię postaci, którą zgnoiłem tak, że odeszła z Laca?
Aron:)
 

Wiadomośćprzez Lam » Pn lis 15, 2004 12:36 pm

Poszukuję kontaktu z osobami, które wybrały opcję "5 zł", "100 zł", a zwłaszcza "1000 zł". Dogadajmy szczegóły i finalizujmy transakcję.
Emblemat użytkownika
Lam
władca Leanderu
 
Wiadomości: 2886
Dołączył(a): Pn maja 28, 2001 2:00 am
Lokalizacja: 22°17' E - 52°11' N

Wiadomośćprzez Lam » Pn lis 15, 2004 12:39 pm

Aron:) napisał(a):podaj imię postaci, którą zgnoiłem tak, że odeszła z Laca?

Nie jestem Valdrabem, ale odpowiem: Muzgus. Cała masa innych osób uważa, że jesteś mendą Laca, bez której byłoby lepiej, ale jakoś to znoszą, choć też warto się zastanowić, jak długo...
Emblemat użytkownika
Lam
władca Leanderu
 
Wiadomości: 2886
Dołączył(a): Pn maja 28, 2001 2:00 am
Lokalizacja: 22°17' E - 52°11' N

Wiadomośćprzez Aron:) » Pn lis 15, 2004 12:55 pm

Nie jestem Valdrabem, ale odpowiem: Muzgus. Cała masa innych osób uważa, że jesteś mendą Laca, bez której byłoby lepiej, ale jakoś to znoszą, choć też warto się zastanowić, jak długo...


Hmmmm spoko :grin: prosze jeszcze o trochę cierpliwości, a to co o mnie sądzą inni to mam głęboko w dupie! Z jakiegoś powodu szanuje tylko Twoje zdanie :???: (I sam naprawdę się sobie dziwię czemu?) więc daj mi jeszcze trochę czasu...
Po Morfothcie, Slaaneshu i mnie przyjdzie następna osoba, którą będziecie mogli nazwać
...jesteś mendą Laca, bez której byłoby lepiej...
i pokazać jej jacy to jesteście wilcy i wspaniali, a jaka ta osoba jest glupia i niedorozwinięta w porównianiu do Was :applause:
Aron:)
 

Wiadomośćprzez Malis » Pn lis 15, 2004 12:57 pm

Hmm za to ze mam inne zdanie niz thail i w ogole inna jestem to on za to bluzga. Wytykanie bledow zbyt szczere ze az do bolu to gnojenie. A Lama popieram, bo od jakiegos czas DLA MNIE, jestes dziwny na lacu, ale to moje zdanie wiec nei gnoj mnie za to.
Noc jest zła, jest zła, jest zła.....
Malis
 
Wiadomości: 198
Dołączył(a): Wt cze 10, 2003 2:42 pm
Lokalizacja: Wrocław

Wiadomośćprzez Powsinoga » Pn lis 15, 2004 1:13 pm

Dla niektórych przydał by się mud o nazwie "Pakownia" w którym byłyby 2 rodzaje ekwipunku - rękawice i bokserki. Przeciwnicy różniliby się tylko ilością PU. A cała gra skupiałaby się na robieniu poziomów. Ale ubaw nie? :wink:
Nudes nis'a pudes!
Emblemat użytkownika
Powsinoga
 
Wiadomości: 640
Dołączył(a): Pn paź 18, 2004 8:58 pm
Lokalizacja: Z sinej dali...

Wiadomośćprzez Aron:) » Pn lis 15, 2004 1:29 pm

Hmmmmm każda osoba z którą mam styczność nawet obca zaczyna znajomość ze mną z pewną ilością szacunku, którym ją darzę. Jeśli ta osoba w dalszym ciągu zasługuje na ten szacunek, to On do niej rośnie, lecz jeśli jest odwrotnie, to go traci i już nigdy go nie odzyska (Moze go stracić poprzez swoje zachowanie w stosunku do innych graczy, siebie ita.). Mimo, iż Slaanesh mnie nie cierpiał i okazywał to na wszelkie sposoby ja go szanuję :grin: Morfotha tak samo, mimo, iż nie raz narobił mi kłopotów i przyprawił o białą gorączkę.
Oni jednak byli w czymś dobrzy, a mianowicie w czymś bliskim mi, czyli walce. Morfoth mnie nauczył podstaw, a dzięki Slaaneshowi i jego chorym planom miałem okazję doskonalić swoje umiejętności w bojach.
Dlatego Oni zasługują na mój szacunek, choć różnimy się jak dzień i noc...
To, że inni mają swoje zdanie wcale mi nie przeszkadza, jeśli nie krzywdzi innych (Nie tylko zabijając gracza <-Bo mi się nie podobał, ale poprzez okazywanie mu bezpodstawnej niechęci <-Bo mi się nie podobał).

Co do Muzgusa, to chciałbym usłyszeć czemu go zmusiłem do odejścia z Lacem i jak to ma się do Jego nowej tożsamości na Lacu?
:grin:
Aron:)
 

Wiadomośćprzez zydek » Pn lis 15, 2004 3:16 pm

o ile dobrze pamietam to z 43 na 58 poziom morderca przeszedlem :) dla mnie to dozo biorac pod uwage fakt ze dopiero zaczynalem wtedy gre i byla to jedna z moich pierwszych postaci na dodatek bylem wampirem wiec jesli chcesz zapytaj sie slaa ile razy dziennie mnie zabijale
gerino raz na jakis czas ale tez :) i jakos nie plakalem jak ten Februs
Ostatnio edytowano Pn lis 15, 2004 3:23 pm przez zydek, łącznie edytowano 1 raz
Emblemat użytkownika
zydek
 
Wiadomości: 637
Dołączył(a): So sty 10, 2004 6:22 pm
Lokalizacja: co skąd?

Wiadomośćprzez Aron. » Pn lis 15, 2004 3:22 pm

Februsa już nie ma. Możesz Go nie przezywać, gdyż nieobecny nie moze się bronić (zresztą On nawet jak był, to nie umiał:P<-ale to swoja drogą:))?
Aron.
 

Wiadomośćprzez zydek » Pn lis 15, 2004 3:25 pm

dziekujmy za to boga :bow: :bow: :bow: :bow: :bow: :bow: ale niestety jak kazdy on takze kiedys powroci. mieimy nadzieje ze jak najpuzniej :P
Emblemat użytkownika
zydek
 
Wiadomości: 637
Dołączył(a): So sty 10, 2004 6:22 pm
Lokalizacja: co skąd?

Wiadomośćprzez Gość » Pn lis 15, 2004 3:33 pm

KURWA! JA TEGO NIE ŁAPĘ!
SKĄD KURWA WY WSZYSCY WIECIE, ŻE KIEDYŚ WRÓCI?!
Bardzo prosto wam udowodnię, że nie zawsze ktos wraca na Laca bo po chuj mu się odrywać od rzeczywistości jak w Lacu jest jeszcze gorsze bagno tylko w wersji: mini?
Gość
 

Wiadomośćprzez zydek » Pn lis 15, 2004 3:37 pm

nawet jesli nie wruci na laca to wruci na forum wezmy na ten przyklad slaa lu gerino :)
Emblemat użytkownika
zydek
 
Wiadomości: 637
Dołączył(a): So sty 10, 2004 6:22 pm
Lokalizacja: co skąd?

Wiadomośćprzez Aron:) » Pn lis 15, 2004 3:41 pm

Slaanesha nie widziałem na forum juz od jakiegos dłuższego czasu, a Gerino wreszcie też się zmęczy zakładaniem nowych kont:)
Dobra, koniec tematu. Pogadamy jak chociaż połowa z Was dorośnie :wink:
Aron:)
 

Wiadomośćprzez Val » Pn lis 15, 2004 3:46 pm

Lam napisał(a):Nie jestem Valdrabem, ale odpowiem: Muzgus.
Dziękuję.
ulice upadły mi na bablon
Emblemat użytkownika
Val
 
Wiadomości: 2203
Dołączył(a): N lis 10, 2002 3:26 pm
Lokalizacja: Skąd mam wiedzieć?

Wiadomośćprzez Arastroch. » Pn lis 15, 2004 3:46 pm

Hmm, ja tam nie czuję się gnojony przez nikogo na lacu, może dlatego że nieczęsto wchodzę :), ale np. nic nie mam do Thailów i tych innych, mam nawet kupmli :D, chcesz być moim kumplem? nie? a ty? też nie?, możety? nie? to co ja tu robię? W sumie, to nie miałem nic nawet do Februsa, przeciez niktnie musiał czytać tego wszystkiego na forum, nikogo nie ubyło jak to przeczytał, on sam raczej nikogo nie obrażał tok ot, ale tylko wtedy, kiedy ktoś na niego najechał. Z tego wszystkiego, co pisał na Forum februs powstało kilka ciekawych tematów, np. temat, żeby Februs dostał bana itd. Pisze to dobiero teraz, jak sobie poszedł, żeby nie uważał, że wszystko z nim jest dobrze...

Ja lubię chaotycznie pisac, zrozumiał ktoś to wyzej?
Arastroch.
 
Wiadomości: 219
Dołączył(a): So lip 17, 2004 9:33 pm

Wiadomośćprzez (G)ość » Pn lis 15, 2004 4:00 pm

Zydku: Gerino, nie gerino.
Thail: A kont z reguły nie zakładam, i tak dyskusje toczą się tu. No, chyba, że czytam takie rzeczy jak ostatnie w temacie o Opisomacie.
Thail: Tak, jesteś wkurwiającym, niezrównowazonym osobnikiem. Uważasz się za bóg wie kogo, a nie jesteś nikim innym jak człowiekiem, takim jak<tu wstaw dowolne imię>. Róznisz się od innych, oczywiście, poziomem. Wiele z osób, które czytają forum, by zrównać się poziomem z twoim, musza się chyba kłaść na ziemi.
Thail: Masz te 22 lata, i uważasz, że jesteś TAKI dorosły, że inni muszą dużo poczekać, zanim będą godni z tobą dyskutować. A prawda jest taka, że jesteś na poziomie Februsa, z tym, że masz bogatszy słownik.
Thail: Tak, przez ciebie ludziom odechciewa się grać. Robisz takie szambo na Lacu, że większość woli się w nim nie zanużać. Zachowujesz się jak Februs, tfu, ostatni sprawiedliwy. Zacznij od siebie.
(G)ość
 

Halo, zią!

Wiadomośćprzez Ladzix » Pn lis 15, 2004 4:09 pm

Hej, nie zauważyliście, że to JA jestem najgłupszy? Psujecie mi ymydż!
"Złość piękności szkodzi. Słowem, widać zmiany."
Emblemat użytkownika
Ladzix
 
Wiadomości: 170
Dołączył(a): Cz paź 28, 2004 4:56 pm
Lokalizacja: z domu :)

Wiadomośćprzez Arastroch. » Pn lis 15, 2004 4:12 pm

Ladzix- przykro mi, wszyscy o tobie zapomnieli.
Arastroch.
 
Wiadomości: 219
Dołączył(a): So lip 17, 2004 9:33 pm

Wiadomośćprzez Val » Pn lis 15, 2004 4:15 pm

Thail, błagam, nie odpowiadaj mu!
ulice upadły mi na bablon
Emblemat użytkownika
Val
 
Wiadomości: 2203
Dołączył(a): N lis 10, 2002 3:26 pm
Lokalizacja: Skąd mam wiedzieć?

Wiadomośćprzez Aron:) » Pn lis 15, 2004 4:34 pm

Macie rację! Ale, czy to coś zmieni, owszem nie:P
"Ponieważ to Hayd Park" to powiem jedno w stylu Morfotha:" Chuj Wam wszystkim w dupę" <-Tak Lamie, to było tez do Ciebie, w końcu to Hayd Park!:)
EOT
A to, czy ja mam rację ocenią inni może w przyszłości, a teraz robię tak jak Gloin:P
Ps. Łatwo jest w kimś znajdować błędy, gdy jest za mną kilkanaście osób, gorzej, gdy jestem sam... :applause:
Żegnam;P
Aron:)
 

Wiadomośćprzez Sawantra » Pn lis 15, 2004 4:45 pm

TERAZ POWIEM TAK!(ŻEBY NIE BYŁO WĄTPLIWOŚCI)

Może i mój brat nie jest jakimś bustwem z Laca i nie jest najlepszy bo zdażają mu się wpadki, ale to też jest człowiek ponoszą go emocje. CZEMU DO "KURWY" przyjebaliście się tak do niego. Chyba niektórzy mają bardzo krótką pamięć i nie pamiętają co ON właśnie zrobił dla nich!
I jeżeli zaprzeczycie to tylko świadczy o was. (ja wiem komu pomógł)
Na Lacu wiele się zmieniło zrobie sobie 102 poziom i odchodze. I ujme to tak przyszłam tu dla ludzi, których zarąbiście lubiłam i lubie nadal, ale i przez nich odchodze bo już się nie da grać nie ma tego klimatu co był kiedyś. I chce dodać mój brat ma wyjebiste postacie ma powód żeby się nimi chełpić bo mało z was potrafi je pokonać a jak ktos chce się przekonać trudno powiedzieć mu żeby się z wami zmierzył phi boicie się.

Możecie bronić się tymi swoimi głupimi gadkami i tak wiem swoje :P więc nie piszcie tych tandet i napiszcie wreszcie coś co mnie zadziwi!

Pozdrawiam!!!
Niech Lam ma Thaila w swojej opiece :)
Emblemat użytkownika
Sawantra
 
Wiadomości: 92
Dołączył(a): N maja 11, 2003 5:10 pm
Lokalizacja: Skarżysko-Kam

Wiadomośćprzez Malis » Pn lis 15, 2004 4:48 pm

Ja powiem tylko tyle, że wiem ile Thail zrobił. Tylko to było bardzo dawno czasu i jak sama mówisz klimat sie zmienił jak i zachowania ludzi. Pamiętam, zę Thail był b. fajny i zawse mówie, teraz cośmi nie odpowiada i nagle nie minie i nic nei poradze, mówiłam ci to rano.
Noc jest zła, jest zła, jest zła.....
Malis
 
Wiadomości: 198
Dołączył(a): Wt cze 10, 2003 2:42 pm
Lokalizacja: Wrocław

Wiadomośćprzez Khrell » Pn lis 15, 2004 5:13 pm

Saw - jak można nie rozumieć?:P Hmmm, znam ludzi na których nigdy nikt nie najeżdżał, a znam takich, na których wszyscy najeżdżają. To wszystko zależy od osoby jaka jest i jeżeli na kogoś najeżdżają to jest to jego wina.:P Jak by nie patrzeć. To nie znaczy, że ja na kogoś ta wiadomością najechałem.;)
Khrell
 
Wiadomości: 474
Dołączył(a): Pt kwi 11, 2003 7:21 pm

Wiadomośćprzez Val » Pn lis 15, 2004 6:15 pm

Sawantra napisał(a):zrobie sobie 102 poziom
O, kurwa! Powiedziałaś to tak nonszalancko i luzacko, a ja od dwóch lat nie skończyłem jeszcze drugiej setki.
ulice upadły mi na bablon
Emblemat użytkownika
Val
 
Wiadomości: 2203
Dołączył(a): N lis 10, 2002 3:26 pm
Lokalizacja: Skąd mam wiedzieć?

Wiadomośćprzez (G)ość » Pn lis 15, 2004 6:41 pm

Sawantro, idź w cholerę, z tym swoim bratem, czy kim tam do diabła.
Zrobisz 102 poziom, i co z tego? Każdy może, to sprawa chęci i czasu. Nie zauważyłaś jeszcze, że to wcale nie o to chodzi? Brawo.
(G)ość
 

Wiadomośćprzez Malis » Pn lis 15, 2004 6:53 pm

Gerino racja, ale niektórzy sobie pstrykaja tylko poziomy inni sie tylko obijaja /np. ja/ ale sa tez tacy ktorzy sie dobrze bawią. A np. mnie nie sprawia takiej radochy siekanie jakims toporkiem. Ja wole ludzi, ale nie zadnych cz@t r@ndka tylko tych stąd. I to dzięki nim jestem na lacu, bo samej by mi siępo 3 dniach znudziło
Noc jest zła, jest zła, jest zła.....
Malis
 
Wiadomości: 198
Dołączył(a): Wt cze 10, 2003 2:42 pm
Lokalizacja: Wrocław

Wiadomośćprzez Gość » Pn lis 15, 2004 7:15 pm

Taa, pograj w Otchłań - to dopiero zaj.....mujące :>
Gość
 

Wiadomośćprzez muzgus » Pn lis 15, 2004 8:36 pm

Po zjeździe dosyć mocno zmieniłem podejście do Laca. Tak prawdę mówiąc do gra mogła by być o dupie maryni albo o pokemonach (ukłon w stronę xxŁosia :P), bo liczą się ludzie. Są różni, nie będę się nad tym rozwodził. Część jest akceptowana, a część nie. Tak jak w każdej społeczności, bo można powiedzieć, że Lac opiera się na społeczności graczy.

Wypowiedzi Valdraba i Lama nie skomentuję. Nie wiem skąd wzięli taką opinię, nie rozmawiałem z nimi o tym nigdy w kontekście Thaila.
Ostatnio edytowano Pn lis 15, 2004 9:10 pm przez muzgus, łącznie edytowano 1 raz
gg: 5224983 | jabber: m [at] jabber.cz| tlen: muzgus [at] tlen.pl | icq: 314995403
(___________(Już pusto...) ___________)
Emblemat użytkownika
muzgus
 
Wiadomości: 827
Dołączył(a): Śr gru 24, 2003 11:30 am
Lokalizacja: Hrabstwo Anin

Wiadomośćprzez G » Pn lis 15, 2004 9:04 pm

Praktycznie tę samą myśl zawarto wyżej, i to w sumie wiadomo od dawna.
G
 

Wiadomośćprzez Val » Pn lis 15, 2004 9:15 pm

Kurwa, Muzgus, właśnie mnie zniszczyłeś. A ja zawsze dzielnie grałem takiego aspołecznego anarchistę, a tu znowuż okazuje się, że jestem tylko pseudo:].
ulice upadły mi na bablon
Emblemat użytkownika
Val
 
Wiadomości: 2203
Dołączył(a): N lis 10, 2002 3:26 pm
Lokalizacja: Skąd mam wiedzieć?

Wiadomośćprzez muzgus » Pn lis 15, 2004 9:20 pm

i do tego masz kryzys wieku młodego.
gg: 5224983 | jabber: m [at] jabber.cz| tlen: muzgus [at] tlen.pl | icq: 314995403
(___________(Już pusto...) ___________)
Emblemat użytkownika
muzgus
 
Wiadomości: 827
Dołączył(a): Śr gru 24, 2003 11:30 am
Lokalizacja: Hrabstwo Anin

Wiadomośćprzez Powsinoga » Śr lis 17, 2004 4:12 pm

Lubię czsem przetwrzyć swoje/czyjeś przygody na Lacu w jakąś ciekawą, złożoną opowieść :) I wpadłem na pewien pomysł - Februs możesz sobie odzysać przyjemność z gry (i stworzyłoby to niezły klimat) rzucając iście Illidanowskie teksty coś w stylu "Morderca?! To przecież na nas chciano dokonać mordu... zostałem opuszczony przez bogów którym z całego serca starałem się służyć (przecież to Kathrigan nie februs, nie? :wink: ) ...ale nie porzucę drogi światłości... i takie tam. I jak? :grin:
Nudes nis'a pudes!
Emblemat użytkownika
Powsinoga
 
Wiadomości: 640
Dołączył(a): Pn paź 18, 2004 8:58 pm
Lokalizacja: Z sinej dali...

Wiadomośćprzez Arastroch. » Śr lis 17, 2004 6:20 pm

Ostatni Sprawiedliwy :).
Arastroch.
 
Wiadomości: 219
Dołączył(a): So lip 17, 2004 9:33 pm

Wiadomośćprzez Februs » Śr lis 17, 2004 7:54 pm

muzgus napisał(a): Część jest akceptowana, a część nie. Tak jak w każdej społeczności, bo można powiedzieć, że Lac opiera się na społeczności graczy


Apropo, widzę, że ja jestem aspołeczny... a może większość jest aspołeczna? Jednak raczej to pierwsze...

Powisinogo, w sumie masz dużo pomysłów, ale akurat ten do mnie nie pasuje. Nie chciałbym aby myślano o mnie inaczej niż tak, że jestem dobry i uczciwy (...) paladyn. Takie coś by zniszczyło mą reputację jeśli w ogóle ją mam... poza tym wkurwiało by mnie to jakby ktoś napisał (albo ja :P), że biegam po ulicach i krzyczę "AVE SZATAN!!!". Takie zachowanie Bogowie mogli by uznać za mszczenie się na nich opowiadaniem czy coś i by mnie zniszczyli...
Emblemat użytkownika
Februs
 
Wiadomości: 411
Dołączył(a): Wt lip 20, 2004 6:11 pm

Wiadomośćprzez Powsinoga » Śr lis 17, 2004 8:30 pm

Aha. Mam inny projekt "Och Lamie, panie mój, na ciężką wystawiłeś mnie próbę, ale ja się nie ugnę...":grin: czy coś. Trochę optymizmu, przecież bogowie są na tyle sprawiedliwi by nie mieszać bubli z forum do świata Laca w którym jednak bardziej (moim zdaniem) liczy się klimat i przyjemność z gry a nie głupie farsy. Chyba... :wink:

PS. I nie mam na myśli opowiań (po co pisać je tylko dla propagandy), tylko teksty mówione w trakcie gry etc.
Nudes nis'a pudes!
Emblemat użytkownika
Powsinoga
 
Wiadomości: 640
Dołączył(a): Pn paź 18, 2004 8:58 pm
Lokalizacja: Z sinej dali...

Wiadomośćprzez Gość » N kwi 24, 2005 8:35 am

Valdrab I agree with you.
Gość
 

Wiadomośćprzez Val » N kwi 24, 2005 9:01 am

WTF?
ulice upadły mi na bablon
Emblemat użytkownika
Val
 
Wiadomości: 2203
Dołączył(a): N lis 10, 2002 3:26 pm
Lokalizacja: Skąd mam wiedzieć?

Wiadomośćprzez Februs » Wt kwi 26, 2005 4:25 pm

Ohh yes, Valdrab you stupid? Stupid or idiot?
Emblemat użytkownika
Februs
 
Wiadomości: 411
Dołączył(a): Wt lip 20, 2004 6:11 pm

Wiadomośćprzez Val » Wt kwi 26, 2005 6:25 pm

Szaddafakap, bijacz!
ulice upadły mi na bablon
Emblemat użytkownika
Val
 
Wiadomości: 2203
Dołączył(a): N lis 10, 2002 3:26 pm
Lokalizacja: Skąd mam wiedzieć?

Poprzednia strona

Powrót do Hyde Park



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 29 gości

cron