UWAGA !!!

Opowiadania o historiach dziejących się w świecie Laca.

Moderatorzy: Thail, łowcy trolli

UWAGA !!!

Wiadomośćprzez Thail » Wt cze 17, 2003 12:04 pm

Hmm na nasym forum zajdą małe zmiany, gdyż jest już oddzielne i trzeba o nie dbać i doprowadzić do stanu używalności.
Tak więc :
1. Morfoth, gdy dokończysz swoje opowiadanko to wrzuć je na Wojna o Drmith i tak je przeniosę do noweg tematu, ale podaj jego tytuł.
2. Tzeenzen, przepraszam za to, że nadałem tytuł twojemu opowiadaniu, ale jakoś głupio było mi go umieszczać w temacie : ....
3. Jeśli piszecie nowe, to podpisujcie tytuły ich w temacie, bo jużmamy forum do opowiadań i nie trzeba tego zaznaczać :)
4. Cześć komentarzy takich jak o prezydencie RP będę musiał usunąć bo raczej nie mają nc wspólnego z historią Laca jaką tworzą wszyscy gracze i Bogowie.
5. Zmuszony zostałem do wycinania niektórych opowiadań i zostawienia samych komentarzy, ale myślę, że to raczej nie zmieni faktu iż to forum powstało, aby pomęczyć wzrok, a nie palce. :D
6. Za współprace dziękuję.
"Nigdy nie kłóć się z debilem, najpierw sprowadzi cię do swojego poziomu, a później pokona doświadczeniem".
"Naród Polski jest wspaniały, tylko ludzie kurwy" -J. Piłsudski
Emblemat użytkownika
Thail
 
Wiadomości: 1857
Dołączył(a): Cz lut 20, 2003 1:57 am
Lokalizacja: Z Wyspy Lodoss (SKO)

Wiadomośćprzez Tzeentch » Śr cze 18, 2003 1:18 am

A rób sobie z nim co chcesz... Umieszczając je na forum zrzekłem się do niego praw autorskich (ale nie do końca, uważaj;) )...
Emblemat użytkownika
Tzeentch
książę wampirów
 
Wiadomości: 1280
Dołączył(a): Śr maja 08, 2002 2:00 am
Lokalizacja: Szczecin

Wiadomośćprzez Gerino » Śr cze 18, 2003 8:41 am

Umieszczenie na forum jest raczej przyzwoleniem odwiedzającym forum na czytanie, a nie zrzekaniem się praw autorskich. Możesz je w każdej chwili usunąć; nikt nie ma prawa skopiować go i podpisać własnym nazwiskiem. Tyle kwestii formalnej.
“Though I walk through the valley of the shadow of death, I will fear no evil,” yeah, because I’m the wickedest sonofabitch you’re gonna find down here.
Emblemat użytkownika
Gerino
 
Wiadomości: 2179
Dołączył(a): Wt wrz 24, 2002 6:23 pm

Wiadomośćprzez Thail » Śr cze 18, 2003 8:57 am

Hmm nie chodziło mi o podpisywanie się pod waszymi opowiadaniami tylko o je przmieszczanie :D
"Nigdy nie kłóć się z debilem, najpierw sprowadzi cię do swojego poziomu, a później pokona doświadczeniem".
"Naród Polski jest wspaniały, tylko ludzie kurwy" -J. Piłsudski
Emblemat użytkownika
Thail
 
Wiadomości: 1857
Dołączył(a): Cz lut 20, 2003 1:57 am
Lokalizacja: Z Wyspy Lodoss (SKO)

Wiadomośćprzez Gerino » Pn cze 23, 2003 3:34 pm

Te, a gdzie 2gie opowiadanie Morfotha? Bo było coś takiego chyba ;P
“Though I walk through the valley of the shadow of death, I will fear no evil,” yeah, because I’m the wickedest sonofabitch you’re gonna find down here.
Emblemat użytkownika
Gerino
 
Wiadomości: 2179
Dołączył(a): Wt wrz 24, 2002 6:23 pm

Wiadomośćprzez Thail » Pn cze 23, 2003 5:07 pm

Jeśli nie zostało przeniesione, to znaczy, że jest tu albo go nie było.
"Nigdy nie kłóć się z debilem, najpierw sprowadzi cię do swojego poziomu, a później pokona doświadczeniem".
"Naród Polski jest wspaniały, tylko ludzie kurwy" -J. Piłsudski
Emblemat użytkownika
Thail
 
Wiadomości: 1857
Dołączył(a): Cz lut 20, 2003 1:57 am
Lokalizacja: Z Wyspy Lodoss (SKO)

Wiadomośćprzez Morfoth » Pn cze 23, 2003 7:27 pm

Thail skasowałeś je... ;)
Jak coś dopiszę to wrzucę na forum.
2B || !2B
Emblemat użytkownika
Morfoth
 
Wiadomości: 239
Dołączył(a): Cz mar 28, 2002 2:00 am
Lokalizacja: Trzeci karton na lewo.

Wiadomośćprzez Tzeentch » Wt cze 24, 2003 3:48 pm

Thailu, jak to jest, ze zawsze przekręcasz moje imiona, tak z forum jak i Laca? Tzeentzen, Slaanesah... :eek:
Emblemat użytkownika
Tzeentch
książę wampirów
 
Wiadomości: 1280
Dołączył(a): Śr maja 08, 2002 2:00 am
Lokalizacja: Szczecin

Wiadomośćprzez Gerino » Wt cze 24, 2003 3:55 pm

Jest to opowiadanie, znalazłem. W opowiadaniu Thaila, pomiędzy chyba 3 i 4 czescia, czy jakoś tak.
“Though I walk through the valley of the shadow of death, I will fear no evil,” yeah, because I’m the wickedest sonofabitch you’re gonna find down here.
Emblemat użytkownika
Gerino
 
Wiadomości: 2179
Dołączył(a): Wt wrz 24, 2002 6:23 pm

Wiadomośćprzez Thail » Wt cze 24, 2003 4:14 pm

Heh zdarza mi się, przepraszam. :sad:
"Nigdy nie kłóć się z debilem, najpierw sprowadzi cię do swojego poziomu, a później pokona doświadczeniem".
"Naród Polski jest wspaniały, tylko ludzie kurwy" -J. Piłsudski
Emblemat użytkownika
Thail
 
Wiadomości: 1857
Dołączył(a): Cz lut 20, 2003 1:57 am
Lokalizacja: Z Wyspy Lodoss (SKO)

Wiadomośćprzez Thail » Cz cze 26, 2003 8:05 pm

Chciałbym podkreślić, ze nie daję komentarzy do opowiadania Gerino bo psuje to później ciągłość czytania, a opowiadanie "Krucjata" jest naprawdę dobre. :applause:
"Nigdy nie kłóć się z debilem, najpierw sprowadzi cię do swojego poziomu, a później pokona doświadczeniem".
"Naród Polski jest wspaniały, tylko ludzie kurwy" -J. Piłsudski
Emblemat użytkownika
Thail
 
Wiadomości: 1857
Dołączył(a): Cz lut 20, 2003 1:57 am
Lokalizacja: Z Wyspy Lodoss (SKO)


Powrót do Opowiadania



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 19 gości

cron