Historia Gerino

Opowiadania o historiach dziejących się w świecie Laca.

Moderatorzy: Thail, łowcy trolli

Historia Gerino

Wiadomośćprzez Lam » So lip 05, 2003 12:50 pm

Obrazek
Emblemat użytkownika
Lam
władca Leanderu
 
Wiadomości: 2886
Dołączył(a): Pn maja 28, 2001 2:00 am
Lokalizacja: 22°17' E - 52°11' N

Wiadomośćprzez Khrell » So lip 05, 2003 7:03 pm

Buhehehehehe, taka krótka, a wyje**na ta historyjka :D czekam na następne części!
Khrell
 
Wiadomości: 474
Dołączył(a): Pt kwi 11, 2003 7:21 pm

Wiadomośćprzez Sirith » So lip 05, 2003 7:37 pm

Wyjechane w kosmos!!!
"Welcome to dying!"
"Ashes to ashes, dust to dust..."
Emblemat użytkownika
Sirith
 
Wiadomości: 158
Dołączył(a): So kwi 26, 2003 9:47 am
Lokalizacja: Gildia Złodziei w Leanderze

Wiadomośćprzez Gerino » N lip 06, 2003 2:15 pm

Buahaha.
Popłkałem sie ze śmiechu. Serio.
Objawił sie nam wielki talent.
Czekam na kolejene >:]
“Though I walk through the valley of the shadow of death, I will fear no evil,” yeah, because I’m the wickedest sonofabitch you’re gonna find down here.
Emblemat użytkownika
Gerino
 
Wiadomości: 2179
Dołączył(a): Wt wrz 24, 2002 6:23 pm

Wiadomośćprzez Val » Wt lip 15, 2003 10:23 am

Lamie, czy to naprawdę Ty rysowałeś? Bo, aż głupio mi to mówić, ale historia owa przypomina mi trochę ryciny Gruma. Jak kiedyś dorobię się skanera, to może kilka zamieszczę:].
ulice upadły mi na bablon
Emblemat użytkownika
Val
 
Wiadomości: 2203
Dołączył(a): N lis 10, 2002 3:26 pm
Lokalizacja: Skąd mam wiedzieć?

Wiadomośćprzez Thail » Wt lip 15, 2003 11:08 am

Cóż można rzec :grin: ?
Chyba jednak wydamy komiksy :cool:
Ale pomysł na 5+. :cool:
"Nigdy nie kłóć się z debilem, najpierw sprowadzi cię do swojego poziomu, a później pokona doświadczeniem".
"Naród Polski jest wspaniały, tylko ludzie kurwy" -J. Piłsudski
Emblemat użytkownika
Thail
 
Wiadomości: 1857
Dołączył(a): Cz lut 20, 2003 1:57 am
Lokalizacja: Z Wyspy Lodoss (SKO)

Wiadomośćprzez xxŁoś(EOB) » Wt lip 15, 2003 9:01 pm

Ale co to? Kalosz dogonił Stefana i rzucił mu się na szyję. Stefan prewencyjnie zlał się w gacie i ostrzegawczo wstrzymał wszelkie funkcje życiowe, ale to nie pomogło - kalosz zaczął zjadać mu lewe oko! Tego było już za wiele, dał mu z bańki tak zajebiście mocno, że jego binokle zespoiły tkankę kostną czaszki z podeszwą kalosza i, jak się okazało, był to pierwszy stopień mutacji symbiotycznej. Jako pół-kaloszo-binoklo-Stefan poczuł się mocniejszy, wsparty syntetyczno-gumową energią chciał zmierzyć się z drugim przeciwnikiem, lecz zaabsorbowany syntetyczną ewolucją nie zauważył, że kalosz nie marnując czasu zjadł mu już prawe jądro.
-"Ooooo" Powiedział Stefan używając pięty kalosza jako tuby wzmacniającej zakres 125Hz jego głosu.

Jednak w miarę zjadania ciała Stefana kalosz przestawał być zwykłym syntetycznym kaloszem a stawał się czymś więcej - przerażającą syntentyczno-biocybernetyczną samostanowiacą świadomością z absurdalnie niewiarygodnymi właściwościami psionicznymi oraz telekinetycznymi.

Po uświadomieniu sobie tych faktów, kalosz zaczął powoli deformować czasoprzestrzeń wokół siebie wywołując wokół totalny kolaps
grawitacyjny implantując wszystkim na pohybel czarną dziurę która zajęła cały wszechświat... jeśli jeszcze to czytasz czytelniku - znaczy to, że coś z Tobą jest nie tak - wszechświat nie istnieje wszystko jest w czarnej dziurze...
Ostatnio edytowano Wt wrz 16, 2003 5:08 pm przez xxŁoś(EOB), łącznie edytowano 1 raz
xxŁoś(EOB)
 
Wiadomości: 457
Dołączył(a): N sty 19, 2003 8:26 pm
Lokalizacja: 3km od miasta Kingston

Wiadomośćprzez Samedi » Śr lip 16, 2003 7:45 am

EOB to jest :) szczypta humoru ;) Zajebiste bym powiedział, nie każdy tak potrafi :)
"Z twarzą zwróconą na wschód skończyłem.... zaczynaj"
Samedi
 
Wiadomości: 22
Dołączył(a): N cze 08, 2003 6:27 am
Lokalizacja: Wawa

Wizja Końca

Wiadomośćprzez Val » N sie 31, 2003 8:18 pm

A co mi tam? EOB prezentuje swoją poezję, ja zaprezentuję swoją!

Doświadczyłem wizji, w której ujrzałem masy potężnych kamieni, wzniesione zgodnie z prawami jakiejś nieznanej, odwróconej geometrii. Przechadzały się po nich zakapturzone, mroczne, nieokreślone postacie. I wywrzaskiwałem słowa, których znaczenia nie rozumiałem.
W Oku, które dostrzegłem pośród nieskończenie jasnego światła, widziałem przeszłość i przyszłość świata. Patrzyłem jeno na przyszłość, a widziałem śmierć i ciała ludzkie, piekielnym ogniem trawione.
A gdy ciemność zapadła i oko zaszło, nadszedł wilk ciemniejszy niż najciemniejsze otchłanie piekieł. Spytałem Go, czy to, co widziałem stanie się. A On spojrzał i widziałem w Jego twarzy zniszczenie, cierpienie, oraz czerwień ognia, w którym świat straci swe oblicze na zawsze.
Ale i On odszedł i pojawił się trzeci, po Oku świecącym i wilku najciemniejszym zwiastun końca, a było to Słońce, które rozbłysło błękitem nad światem. A błękit Słońca zabił wszystkie zwierzęta w lasach i ryby w oceanach. A i rośliny pomarły od odoru, jaki zjawił się wraz ze Słońcem. Jednak błękit i jego odór znikł tak szybko, jak się pojawił.
A miejsce jego zajęła czwarta z niszczycielskich sił, a był to Głód, odziany w spiżową zbroję, miecz zardzewiałi i buty, krwią impregnowane. I wszędzie, gdzie Głód spojrzał, a oczy Jego rozsiane były po całym świecie, wszelkie sytości oznaki znikały, a na ich miejsce głód wstępował przeogromny i jedyne, czym pożywić ludzie się mogli, były ich ciała. I pożywiali się ludzie sobą wzajem.
A gdy skończył się Głód, nie przyszła radość, ale Smutek przyszedł, a wraz ze Smutkiem Wojna. I gdy Smutek ogarnął połowę ludzi, którzy poczęli się smucić, a Wojna drugą połowę, która zaczęła wojny prowadzić, spytałem, czy lepiej się może stać na świecie. A Smutek i Wojna spojrzeli na mnie i to wystarczyło za odpowiedź.
I usłyszałem wrzask potężny. To świat krzyczał nad swym losem. A wraz ze światem, ludzie krzyczeli z bólu. A krzykom, wrzaskom i lamętom nie było końca.
I odezwał się Anioł z nieba. I rzekł: Nie lękajcie się! Ja Was ochronię przed śmiercią, głodem i ciał spaleniem. Ale nikt go nie słuchał, bo wszyscy pomarli od głodu i ognia piekielnego. A skoro nikt nie słuchał Anioła, on sam stracił rację bytu i zginął, rozszarpany przez demony, jako i świat został rozszarpany...
ulice upadły mi na bablon
Emblemat użytkownika
Val
 
Wiadomości: 2203
Dołączył(a): N lis 10, 2002 3:26 pm
Lokalizacja: Skąd mam wiedzieć?

Wiadomośćprzez xxŁoś(EOB) » Pt wrz 12, 2003 4:09 pm

Zawiodłeś mnie. Po tym, co słyszałem od Gruma na temat Waszych eskapad po chałwy, spodziewałem się czegoś... śmiesznego.
Ostatnio edytowano Pt wrz 19, 2003 9:50 pm przez xxŁoś(EOB), łącznie edytowano 2 razy
xxŁoś(EOB)
 
Wiadomości: 457
Dołączył(a): N sty 19, 2003 8:26 pm
Lokalizacja: 3km od miasta Kingston

Wiadomośćprzez Val » Pn wrz 15, 2003 4:25 pm

Grum słyszał moje opowiadanie o krwiożerczych pomidorach i powiedział, że najprawdopodobniej Ci się spodoba. Ja teraz nie mam go przy sobie i nie mogę wklepać, ale postaram się to nadrobić w najbliższym czasie. Pozdrowienia.
ulice upadły mi na bablon
Emblemat użytkownika
Val
 
Wiadomości: 2203
Dołączył(a): N lis 10, 2002 3:26 pm
Lokalizacja: Skąd mam wiedzieć?

Wiadomośćprzez Lam » Cz wrz 18, 2003 11:28 am

Valdrab napisał(a):moje opowiadanie o krwiożerczych pomidorach

To plagiat, oglądałem trzy filmy o krwiożerczych pomidorach. Klasyka. A ty jesteś nędznym ściągaczem.
Emblemat użytkownika
Lam
władca Leanderu
 
Wiadomości: 2886
Dołączył(a): Pn maja 28, 2001 2:00 am
Lokalizacja: 22°17' E - 52°11' N

Wiadomośćprzez Val » Pt wrz 19, 2003 8:58 am

Nie można nazwać tego plagiatem, bowiem ja nie widziałem żadnego z tych filmów! Piszę na przerwie w szkole i za bardzo nie mam teraz czasu na przepisanie tego, ale wkrótce...
ulice upadły mi na bablon
Emblemat użytkownika
Val
 
Wiadomości: 2203
Dołączył(a): N lis 10, 2002 3:26 pm
Lokalizacja: Skąd mam wiedzieć?

Wiadomośćprzez Lam » Pt wrz 19, 2003 2:45 pm

Ten sam problem mają aktualnie autorzy "Ciała" - napisali na podstawie książki, czy sami sobie wymyślili? Osobiście uważam, że należy zasadzić metrowego członka w okrężnice idiotów, którzy sami nie zrobili filmu i z zawiści chcą odebrać go tym, którym prawdopodobnie on wyszedł, o ile jest bazowany na pomyśle, a nie na jego wykonaniu (ale z tego co czytałem, scenariusze są zupełnie inne). Wolność pomysłów! Jestem przeciwko patentom jako takim (nie tylko w oprogramowaniu), a w zamian za poszanowaniem standardów. Mam nawet ochotę zamknąć stronę Laca pozostawiając wielki napis "Strona została zamknięta w obawie, że ktoś oskarży nas o naruszanie jego patentu". Ale w sumie nie jestem aktywistą, tylko bogiem muda, prawda? W każdym razie, jeśli masz ochotę napisać opowieść o krwiożerczych pomidorach, zrobisz nią więcej dobrego niż złego, raczej zainteresujesz tematem ludzi, którzy może w efekcie zechcą sięgnąć po klasyczne filmy, niż ich od nich odwiedziesz. Poprzednia moja wiadomość była jedynie żartem, a Ty zupełnie niepotrzebnie wziąłeś ją do siebie. Natychmiast więc zmień podejście. A filmy o krwiożerczych pomidorach naprawdę były zabawne, oczywiście przy odpowiednim podejściu.
Emblemat użytkownika
Lam
władca Leanderu
 
Wiadomości: 2886
Dołączył(a): Pn maja 28, 2001 2:00 am
Lokalizacja: 22°17' E - 52°11' N

Wiadomośćprzez xxŁoś(EOB) » Pt wrz 19, 2003 3:42 pm

Valdrab napisał(a):Grum słyszał moje opowiadanie o krwiożerczych pomidorach i powiedział, że najprawdopodobniej Ci się spodoba.


A ja pamiętam, że sam Grum kiedyś napisał na klasówce opowiadanie, jak to go widelec przed pomidorami obronił. :razz:
Ostatnio edytowano N sty 04, 2004 8:38 pm przez xxŁoś(EOB), łącznie edytowano 1 raz
xxŁoś(EOB)
 
Wiadomości: 457
Dołączył(a): N sty 19, 2003 8:26 pm
Lokalizacja: 3km od miasta Kingston

Wiadomośćprzez Val » Pt wrz 19, 2003 10:42 pm

Drogi Lamie. Będąc człowiekiem, który trochę się już nauczył, zawsze przyjmuję dobre rady, jak i tą, za którą serdecznie dziękuję. Dziękując, zamieszczam w innym już temacie pierwszą część "Warzywa".
ulice upadły mi na bablon
Emblemat użytkownika
Val
 
Wiadomości: 2203
Dołączył(a): N lis 10, 2002 3:26 pm
Lokalizacja: Skąd mam wiedzieć?


Powrót do Opowiadania



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 17 gości

cron