"KARCZMA POD ZŁOTYM SMOKIEM"

Opowiadania o historiach dziejących się w świecie Laca.

Moderatorzy: Thail, łowcy trolli

Czy podoba mi się ten pomysł ???

Ankieta wygasła So sty 03, 2004 11:42 pm

Tak.
5
42%
Nie.
6
50%
I tak nic nie zmienię :)
1
8%
 
Liczba głosów : 12

Wiadomośćprzez Khrell » Wt kwi 27, 2004 5:19 pm

Dopóki nie wprowadzono karczmy i nie zaczęto usuwać komentarzy z tematów z opowiadaniami prawie wszystko było w porządku. Prawie bo debile schodzili z tematu (niekoniecznie debile). Ale były opowiadania i były komentarze, teraz nie ma opowiadań i nie ma komentarzy... Myślę że pomysł tej karczmy był nieprzemyślany. Ja napisałem pierwsze dwie części opowiadania i widziałem komentarze, troche burdelu, cieszyłem się że ktoś przeczytał i mi napisał swoją opinię. Gdy napisałem trzecią część zaczęto usuwać komentarze, pojawił się chyba jeden w karczmie (jak nie żadnego), nie usatysfakcjonowało mnie to, że Malis napisała mi na gg że fajne. Napisałem czwartą część i było zupełnie tak samo, brak komentarzy! Ze względu na brak komentarzy przestałem dalej pisać, bo po co? Ja mam taki tok myślenia i myślę że prawie wszyscy inni piszący opowiadania mają taki sam i dlatego nie ma dalszych części opowiadań.

Porównajcie te tematy, po wprowadzeniu karczmy (dwie pierwsze części przed, ale i tak nie ma już komentarzy):
http://forum.lac.pl/viewtopic.php?t=447
i przed:
http://forum.lac.pl/viewtopic.php?t=337&start=0
Slaanesh był szczęśliwszy ode mnie...

Proszę Lama i Thaila o przeczytanie tego postu, bo to chyba oni tym zarządzają. Proszę również o komentarz, ale nie typu: trzecią pisze się przez RZ. Z góry dziękuję.
Khrell
 
Wiadomości: 474
Dołączył(a): Pt kwi 11, 2003 7:21 pm

Wiadomośćprzez Lam » Wt kwi 27, 2004 10:00 pm

Khrellu, tak się składa, że oczyszczenie jednego z Twoich opowiadań zajęło mi najwięcej czasu (tzn. w sumie, to nie aż tak dużo, ale najwięcej komentarzy usunąłem właśnie Tobie). Na pewno widziałeś prawie wszystkie (odpisywałeś tam coś pod koniec). Przyznam szczerze, że najwięcej czasu zabrało mi właśnie wyłuskanie tych wiadomości, które stanowią właściwe opowiadanie. Nie podejrzewam, bym był jedynym, który ma z tym problemy, innymi słowy, Twoje opowiadanie nie dawało się czytać. Jeśli potrzebujesz komentarzy po to, żeby widzieć zainteresowanie opowiadaniem, karczma w zupełności wystarczy. To nie moja wina, że po usunięciu wiadomości tam skończyły się wątki zbaczające z tematu, bo nikt nie pamiętał, co w nich pisał, takie były ważne ;) A tu pojawiały się komentarze, a Ty daj coś skomentować, to może ktoś skomentuje. A Takishi pisze coś co ma mieć 30 stron A4 i jakoś się nie przejmuje, że nie będą mu tego komentować między każdymi dwoma akapitami, zresztą może być pewien, że po takiej lekturze znajdą się uwagi (bo będzie co oceniać!). Przepraszam za potok słów.
Emblemat użytkownika
Lam
władca Leanderu
 
Wiadomości: 2886
Dołączył(a): Pn maja 28, 2001 2:00 am
Lokalizacja: 22°17' E - 52°11' N

Wiadomośćprzez Khrell » Wt kwi 27, 2004 10:32 pm

Lamie, ja z łatwością odnajdywałem części opowiadania, bo są troszkę dłuższe od komentarzy i się wyróżniają. Ale mniejsza o to. Chodzi mi o to, że ludziom nie chce się wchodzić do karczmy i pisać komentarzy, było łącznie około pięciu części opowiadań wrzuconych, a komentarzy mało, prawie w ogóle. Wiem, że to nie Twoja wina że nie chce im się wchodzić do tego tematu, ale lepiej żeby pisali i był burdel, niż żeby w ogóle nie pisali... Przynajmniej moim zdaniem.
Khrell
 
Wiadomości: 474
Dołączył(a): Pt kwi 11, 2003 7:21 pm

Wiadomośćprzez Lam » Śr kwi 28, 2004 1:15 am

Już napisałem - widocznie nie mają niczego ciekawego do napisania. Na forum każdy temat ma ilość "zajrzeń" - sugeruj się tym, jeśli zależy Ci na ilości, a nie jakości. Wyobraź sobie, że każdy z nich mógłby napisać "spoko, że to napisałeś, pisz dalej" (czyli niczego nie skomentował - takich "komentarzy" było 90% w tym "burdelu", który ci się podobał).
Emblemat użytkownika
Lam
władca Leanderu
 
Wiadomości: 2886
Dołączył(a): Pn maja 28, 2001 2:00 am
Lokalizacja: 22°17' E - 52°11' N

Wiadomośćprzez Val » Śr kwi 28, 2004 7:42 am

Nawet taki komentarz jest milszy niż brak komentarza, czy napis, ile razy kto moje opowiadanie obejrzał. Bo ten napis, to może być równie dobrze:
Patrzę... E... Za długie... Nie chce mi się czytać... Idę na forum główne poodgrzebywać stare tematy!
Khrell, jestem z Tobą, cała ta karczma od początku wydała mi się pomysłem poronionym przez odbyt.
ulice upadły mi na bablon
Emblemat użytkownika
Val
 
Wiadomości: 2203
Dołączył(a): N lis 10, 2002 3:26 pm
Lokalizacja: Skąd mam wiedzieć?

Wiadomośćprzez Thail » So maja 22, 2004 7:33 pm

Ciekawe opowiadanko... ale w sumie nie wiem co o tym myśleć. Ma w sobie coś tajemniczego, morderczego...
"Nigdy nie kłóć się z debilem, najpierw sprowadzi cię do swojego poziomu, a później pokona doświadczeniem".
"Naród Polski jest wspaniały, tylko ludzie kurwy" -J. Piłsudski
Emblemat użytkownika
Thail
 
Wiadomości: 1857
Dołączył(a): Cz lut 20, 2003 1:57 am
Lokalizacja: Z Wyspy Lodoss (SKO)

Wiadomośćprzez Gerino » So maja 22, 2004 8:44 pm

No i widzisz, usuwasz (Ty, albo Lam) komentarze z opowiadań, a sam piszesz je bez żadnego odniesienia, o którym opowiadaniu mówisz. Nie ładnie....
“Though I walk through the valley of the shadow of death, I will fear no evil,” yeah, because I’m the wickedest sonofabitch you’re gonna find down here.
Emblemat użytkownika
Gerino
 
Wiadomości: 2179
Dołączył(a): Wt wrz 24, 2002 6:23 pm

Wiadomośćprzez Lam » So maja 22, 2004 9:10 pm

Gerino, napisałeś:
INFORMACJA DLA MODERATORÓW: JAKO AUTOR OPOWIADANIA, PROSZĘ O NIEUSUWANIE KOMENTARZY W TYM TEMACIE, O ILE TAKOWE BĘDĄ. PRZED NAPISANIEM TEJ CZĘŚCI CHCIAŁEM PRZECZYTAĆ KOMENTARZE, W POSZUKIWANIU WSKAZÓWEK BĄDŹ INFORMACJI O BŁEDACH I NIEŚCISŁOŚCIACH, A TU PUSTO. DZIĘKUJĘ.

Chyba się przejęzyczyłeś, powinno być:
INFORMACJA DLA CZYTELNIKÓW: JAKO AUTOR OPOWIADANIA PROSZĘ O PISANIE KOMENTARZY W KARCZMIE, O ILE TAKOWE BĘDĄ. PRZED NAPISANIEM TEJ CZĘŚCI CHCIAŁEM PRZECZYTAĆ KOMENTARZE W POSZUKIWANIU WSKAZÓWEK BĄDŹ INFORMACJI O BŁĘDACH I NIEŚCISŁOŚCIACH, A TAM PUSTO. DZIĘKUJĘ.

Możesz też dopisać, żeby napisali, które opowiadanie komentują, ponieważ jak widać, komentarze nie interesują cię po napisaniu czegoś, a przed napisaniem kolejnego czegoś. Co innego korekta tego, co tam już jest, a co innego oczekiwanie, że ktoś cię wyręczy w pracy twórczej. To źle świadczy o autorze, przynajmniej w moich oczach.
Emblemat użytkownika
Lam
władca Leanderu
 
Wiadomości: 2886
Dołączył(a): Pn maja 28, 2001 2:00 am
Lokalizacja: 22°17' E - 52°11' N

Wiadomośćprzez Gerino » So maja 22, 2004 9:33 pm

Komentarze interesują mnie zawsze. Miło jest przeczytać, iż to co piszę, komuś się spodoba. A jeżeli się nie podoba, wiem, że muszę coś zmienić. Wolę czytać komentarze pod daną częścią, daje to lepszy pogląd na sprawę. Jeżeli chodzi o zarzut nieprzejrzystości tekstu, łatwo jest znaleźć kolejne części, patrząc na emblematy kolejnych piszących, ew. po długości tekstu. Tak więc jestem przeciw karczmie. Niech czytający piszą gdzie chcą, albo tu, albo w opowiadaniach. Ich sprawa.
“Though I walk through the valley of the shadow of death, I will fear no evil,” yeah, because I’m the wickedest sonofabitch you’re gonna find down here.
Emblemat użytkownika
Gerino
 
Wiadomości: 2179
Dołączył(a): Wt wrz 24, 2002 6:23 pm

Wiadomośćprzez Lam » So maja 22, 2004 9:49 pm

To umówmy się tak - Ty napiszesz całe opowiadanie, które będzie zajmowało więcej niż dwie strony i nie będziesz mu dopisywał piętnastu tysięcy dwuzdaniowych części, a ja Tobie i innym pozwolę sobie pod nim dyskutować i do tego samego nakłonię Thaila (z całą pewnością będzie szczęśliwy widząc w swoim forum opowiadania, a nie jakieś skrawki). Do tego czasu pozwól, że uszczęśliwię Cię na siłę i nie pozwolę na cudze wtrącenia w środku opowiadania.
Emblemat użytkownika
Lam
władca Leanderu
 
Wiadomości: 2886
Dołączył(a): Pn maja 28, 2001 2:00 am
Lokalizacja: 22°17' E - 52°11' N

Wiadomośćprzez Thail » So maja 22, 2004 11:11 pm

"Mag w różowej szacie" - Autor: Gerino

Z początku myślałem, że to opowiadanie będzie przypominać komiks dla dzieci, czyli płytkie i mające rozśmieszyć tych najmniej wymagających. Czytając tę część stwierdzam z zadowoleniem, że chyba się jednak pomyliłem i może powstanie coś wartego przeczytania.
Zgadzam się w 100% z Lamem i dodam, że jeśli autor koniecznie chce uniknąć kasowania komentarzy, to niech da całe opowiadanie bez żadnych odcinków.
Thail.
"Nigdy nie kłóć się z debilem, najpierw sprowadzi cię do swojego poziomu, a później pokona doświadczeniem".
"Naród Polski jest wspaniały, tylko ludzie kurwy" -J. Piłsudski
Emblemat użytkownika
Thail
 
Wiadomości: 1857
Dołączył(a): Cz lut 20, 2003 1:57 am
Lokalizacja: Z Wyspy Lodoss (SKO)

Wiadomośćprzez Val » Pn maja 24, 2004 4:30 pm

Lam napisał(a):Do tego czasu pozwól, że uszczęśliwię Cię na siłę i nie pozwolę na cudze wtrącenia w środku opowiadania.
Jak Ci się to nie podoba, to namów Thaila, żeby pozcalał wiadomości w wątkach, albo daj mu taką funkcję, jeśli jej nie ma.
ulice upadły mi na bablon
Emblemat użytkownika
Val
 
Wiadomości: 2203
Dołączył(a): N lis 10, 2002 3:26 pm
Lokalizacja: Skąd mam wiedzieć?

Wiadomośćprzez Eowyna » Wt maja 25, 2004 8:19 am

Nieobecny, jestem pod wrażeniem twego opowiadania... :applause:
"We krwi jest światło,
a w świetle jest życie
Dla miłości życia,
dla miłości życie"
Emblemat użytkownika
Eowyna
 
Wiadomości: 77
Dołączył(a): Pt lut 27, 2004 4:28 pm

Wiadomośćprzez Lam » Wt maja 25, 2004 10:30 pm

Valdrab napisał(a):namów Thaila, żeby pozcalał wiadomości w wątkach, albo daj mu taką funkcję, jeśli jej nie ma.

Nie, to ty namów autorów, żeby sami to robili - mają taką funkcję, taki guzik "edycja" w prawym górnym rogu wiadomości. Czemu Thail ma to za nich robić?
Emblemat użytkownika
Lam
władca Leanderu
 
Wiadomości: 2886
Dołączył(a): Pn maja 28, 2001 2:00 am
Lokalizacja: 22°17' E - 52°11' N

Wiadomośćprzez Sawantra » Pn cze 07, 2004 11:49 am

Słuchajcie moi drodzy uważam że pomysł z Karczmą jest dobry :) nie to że Thail jest moim bratem dlatego go popieram, ale dlatego że zawsze w opowiadaniach robi się wspaniały bałagan i czasem zamiast opowiadania jest następna dyskusja (czasem nawet nie na temat opowiadania)
Więc co wam to przeszkadza że opowiadania są oddzielone od komentarzy.
Pozdrawiam :cool:
Niech Lam ma Thaila w swojej opiece :)
Emblemat użytkownika
Sawantra
 
Wiadomości: 92
Dołączył(a): N maja 11, 2003 5:10 pm
Lokalizacja: Skarżysko-Kam

Wiadomośćprzez Khrell » Pn cze 07, 2004 3:12 pm

Autorom to nie przeszkadza, wręcz przeciwnie.
Khrell
 
Wiadomości: 474
Dołączył(a): Pt kwi 11, 2003 7:21 pm

Wiadomośćprzez Sawantra » Pn cze 07, 2004 6:17 pm

Z tą karczmą nie miałam nic wspólnego brat jedynie się pytał czy takie coś może się przydać :P więc powiedziałam żeby robił jak chce bo to nie głupi pomysł ja nic w to nie włożyłam i nie jestem autorką KARCZMY. Jedynym autorem jest Thail. Khrelluś :cool: Tobie co w tym przeszkadza może się wypowiesz? :whistle:
Niech Lam ma Thaila w swojej opiece :)
Emblemat użytkownika
Sawantra
 
Wiadomości: 92
Dołączył(a): N maja 11, 2003 5:10 pm
Lokalizacja: Skarżysko-Kam

Wiadomośćprzez Khrell » Pn cze 07, 2004 7:47 pm

Już się wypowiadałem, ludziom nie chce się wchodzić do karczmy bo muszą nacisnąć myszkę trzy razy, a nie raz żeby coś napisać, w praktyce to zmniejszyło ilość komentarzy o 90%. Wolałem burdel w temacie z moim opowiadaniem, niż komentarz Thaila i z łaski jeszcze kogoś tam.
Khrell
 
Wiadomości: 474
Dołączył(a): Pt kwi 11, 2003 7:21 pm

Wiadomośćprzez Lam » Pn cze 07, 2004 9:27 pm

Już odpowiedziałem temu na G, po co powtarzacie w kółko to samo? Umowa jest raczej prosta i Khrell jako poważny wampir powinien ją rozumieć, naprawdę nie widzę problemu tam, gdzie inni go widzą, co jest dziwne, bo to ja zazwyczaj widzę więcej problemów niż inni. Dlaczego?
Emblemat użytkownika
Lam
władca Leanderu
 
Wiadomości: 2886
Dołączył(a): Pn maja 28, 2001 2:00 am
Lokalizacja: 22°17' E - 52°11' N

Wiadomośćprzez Val » Wt cze 08, 2004 11:45 am

Bo jesteś kimś, kto wszędzie się doszukuje problemów. Tu nie trzeba się doszukiwać. Tutaj, kurwa, widać!
ulice upadły mi na bablon
Emblemat użytkownika
Val
 
Wiadomości: 2203
Dołączył(a): N lis 10, 2002 3:26 pm
Lokalizacja: Skąd mam wiedzieć?

Wiadomośćprzez Lam » Wt cze 08, 2004 7:01 pm

Valdrabie, chyba nie do końca rozumiesz, o czym piszemy, skoro widzisz problemy tam, gdzie ich nie ma.
Emblemat użytkownika
Lam
władca Leanderu
 
Wiadomości: 2886
Dołączył(a): Pn maja 28, 2001 2:00 am
Lokalizacja: 22°17' E - 52°11' N

Wiadomośćprzez Val » Wt cze 08, 2004 8:00 pm

Zwróć uwagę na komentarze Khrella i tego na G. Oni widzą problem. Na razie jesteśmy garstką ekstremistów. Ale z czasem, będzie więcej tych, którym się nie podoba.
ulice upadły mi na bablon
Emblemat użytkownika
Val
 
Wiadomości: 2203
Dołączył(a): N lis 10, 2002 3:26 pm
Lokalizacja: Skąd mam wiedzieć?

Wiadomośćprzez Thail » Wt cze 08, 2004 8:03 pm

Tak Lamie, spójrz na tych ekstremistów ile by już napisali niepotrzebnych komentarzy w jakimś opowiadaniu? 10, a może 20 lub więcej...
Thail.
"Nigdy nie kłóć się z debilem, najpierw sprowadzi cię do swojego poziomu, a później pokona doświadczeniem".
"Naród Polski jest wspaniały, tylko ludzie kurwy" -J. Piłsudski
Emblemat użytkownika
Thail
 
Wiadomości: 1857
Dołączył(a): Cz lut 20, 2003 1:57 am
Lokalizacja: Z Wyspy Lodoss (SKO)

Wiadomośćprzez Lam » Wt cze 08, 2004 8:04 pm

A Ty co, demokrata? Nawet w większości nie mielibyście racji :)
Emblemat użytkownika
Lam
władca Leanderu
 
Wiadomości: 2886
Dołączył(a): Pn maja 28, 2001 2:00 am
Lokalizacja: 22°17' E - 52°11' N

Wiadomośćprzez xxŁoś(EOB) » Wt cze 08, 2004 8:44 pm

Daję Ci 10-dniowe antidotum albo inne delirium: jeśli nie zmienisz na tak jak oni chcą (nie wiem tak naprawdę co oni chcą, ale wiem, że mają rację), to ja wtedy obiecuję Ci przy świadkach, że napiszę swoje opowiadanie i je tu umieszczę. A wtedy będzie Ci smutno i pomyślisz, że wolałbyś już im ustąpić...
xxŁoś(EOB)
 
Wiadomości: 457
Dołączył(a): N sty 19, 2003 8:26 pm
Lokalizacja: 3km od miasta Kingston

Wiadomośćprzez Val » Wt cze 08, 2004 11:18 pm

O kurwa! Nie! Tylko nie to! Lamie, błagam Cię na kolanach, ustąp nam, błądzącym!!! A tak na poważnie, to nie ma jak na razie czego już komentować. Więc się nie wtrącaj, Thail.
ulice upadły mi na bablon
Emblemat użytkownika
Val
 
Wiadomości: 2203
Dołączył(a): N lis 10, 2002 3:26 pm
Lokalizacja: Skąd mam wiedzieć?

Wiadomośćprzez Lam » Wt cze 08, 2004 11:22 pm

xxślimaku, bardzo ucieszyłbym się widząc, jak całe Twoje bezsensowne pierdolenie wciskasz w jedną wiadomość zamiast rozlewać po całym forum. Dlatego niecierpliwie wyczekuję premiery Twojego opowiadania! Próbkę już mieliśmy i czytało się to lepiej od reszty Twoich wypocin, a także innych opowiadań - będzie ciekawie.
Emblemat użytkownika
Lam
władca Leanderu
 
Wiadomości: 2886
Dołączył(a): Pn maja 28, 2001 2:00 am
Lokalizacja: 22°17' E - 52°11' N

Wiadomośćprzez Tzeentch » Wt cze 08, 2004 11:26 pm

Też chcę zażyć próbki. To raz. Dwa: czemu u diabła zamknęliście temat z MOIMI opowiadaniami? Ja jeszcze NIE SKOŃCZYŁEM, miałem CHWILOWY zanik weny twórczej. Proszę więc o odblokowanie, chyba, że nie chcecie więcej moich opowiadań.
Emblemat użytkownika
Tzeentch
książę wampirów
 
Wiadomości: 1280
Dołączył(a): Śr maja 08, 2002 2:00 am
Lokalizacja: Szczecin

Wiadomośćprzez Lam » Wt cze 08, 2004 11:35 pm

Wydaje mi się, że możesz edytować własne wiadomości nawet w zamkniętych tematach, ale mogę się mylić - sprawdź. Jakby co, Thail i ja możemy pomóc, kiedy będziesz miał co publikować.
Emblemat użytkownika
Lam
władca Leanderu
 
Wiadomości: 2886
Dołączył(a): Pn maja 28, 2001 2:00 am
Lokalizacja: 22°17' E - 52°11' N

Wiadomośćprzez Thail » Wt cze 08, 2004 11:36 pm

LUUUDZIEEEE KURWAAA!!!! NIEEEE PAAAAANIKUJCIE!!
Przecież mówiłem, że, jeśli ktoś będzie chciał coś dopisać do swojego opowiadania coś innego niż: "wiecie, znowu dzisiaj w przedszkolu spuscili mi lanie itp.", to ja chętnie odblokuję.
Hmmm wywrotowcom i ekstremistom polecam przeczytanie wszystkich wiadomości w tym temacie. Niech zliczą, skopiują, co kolwiek zrobią i zobaczą ile wychodzi z tego stron opowiadania.
Thail.
"Nigdy nie kłóć się z debilem, najpierw sprowadzi cię do swojego poziomu, a później pokona doświadczeniem".
"Naród Polski jest wspaniały, tylko ludzie kurwy" -J. Piłsudski
Emblemat użytkownika
Thail
 
Wiadomości: 1857
Dołączył(a): Cz lut 20, 2003 1:57 am
Lokalizacja: Z Wyspy Lodoss (SKO)

Wiadomośćprzez Qwercik » Śr cze 09, 2004 11:06 am

Hm, ja mysle, ze rozwiazanie kompromisowym bedzie umieszczanie wlasnych opowiadan w 'karczmie' ;)
Jeśli nie masz po co żyć, żyj na złość innym.
Qwercik
 
Wiadomości: 443
Dołączył(a): Śr maja 30, 2001 2:00 am
Lokalizacja: Stąd

Wiadomośćprzez xxŁoś(EOB) » Śr cze 09, 2004 4:18 pm

Lam napisał(a):xxślimaku, bardzo ucieszyłbym się widząc, jak całe Twoje bezsensowne pierdolenie wciskasz w jedną wiadomość zamiast rozlewać po całym forum.

Dupa. Jak uważasz, że zamiast po całym forum rozsiewać bezsensownie literki umieszczę wszystko w jednym opowiadaniu to się mylisz. Pierdolenia będzie tyle samo. A opowiadanie będzie mi trudno napisać, bo już mnie zmuszono do napisania jednego. Ale jeszcze się zobaczy.
xxŁoś(EOB)
 
Wiadomości: 457
Dołączył(a): N sty 19, 2003 8:26 pm
Lokalizacja: 3km od miasta Kingston

"Rzeka Płomieni" Eowyny

Wiadomośćprzez Thail » Śr sie 25, 2004 10:54 am

Hmmm krótkie to opowiadanko, lecz widać, że chyba zaczęłaś poprawiać podstawowe błędy, a to jest bardzo dobre. Moim zdaniem, to nie było: "Ala Sapkowski", ale stanowiło odmienny styl. Jeśli jednak chcesz zdobyc prawdziwe uznanie, to musisz się bardziej wysilić i napisać coś znacznie dłuższego.
Co do wypowiedzi Gerina, to nie nadawałaby się bardziej do Karczmy? Czy był potrzebny komentarz typu: Nie czytałem dokładnie...?
Tylko tak dalej Eowyno! Staraj się bardziej, a jeśli Ci się uda, to nikt nie bedzie Ci szczędził pochwał :applause:
Thail (Za błędy przepraszam).
"Nigdy nie kłóć się z debilem, najpierw sprowadzi cię do swojego poziomu, a później pokona doświadczeniem".
"Naród Polski jest wspaniały, tylko ludzie kurwy" -J. Piłsudski
Emblemat użytkownika
Thail
 
Wiadomości: 1857
Dołączył(a): Cz lut 20, 2003 1:57 am
Lokalizacja: Z Wyspy Lodoss (SKO)

Wiadomośćprzez _Arendil_ » Pt sie 27, 2004 1:12 pm

Thail, bardzo dobre opowiadanie, z niecierpliwością czekam na ciąg dalszy :)
Kocham deszcz bo tylko on na mnie leci...
Emblemat użytkownika
_Arendil_
 
Wiadomości: 485
Dołączył(a): Cz lut 19, 2004 10:46 am
Lokalizacja: Bytom

Wiadomośćprzez Lam » Pt sie 27, 2004 3:50 pm

Chciałem napisać, że nie czytając opowiadania Thaila, pozwoliłem sobie wyciąć z niego wszystkie przeszłe komentarze, żeby było spójną całością (o ile jest). Thailu, czemu sam tego nie zrobileś? Nauczyć Cię, jak to się szybko robi? :)
Emblemat użytkownika
Lam
władca Leanderu
 
Wiadomości: 2886
Dołączył(a): Pn maja 28, 2001 2:00 am
Lokalizacja: 22°17' E - 52°11' N

Wiadomośćprzez Qwercik » N sie 29, 2004 9:08 am

Nie no, nie wytrzymalem i zapytam: serio ktos czyta te opowiadania? :)
Jeśli nie masz po co żyć, żyj na złość innym.
Qwercik
 
Wiadomości: 443
Dołączył(a): Śr maja 30, 2001 2:00 am
Lokalizacja: Stąd

Wiadomośćprzez Val » N sie 29, 2004 9:34 am

Ja.
ulice upadły mi na bablon
Emblemat użytkownika
Val
 
Wiadomości: 2203
Dołączył(a): N lis 10, 2002 3:26 pm
Lokalizacja: Skąd mam wiedzieć?

Wiadomośćprzez _Arendil_ » N sie 29, 2004 10:20 am

I ja.
Kocham deszcz bo tylko on na mnie leci...
Emblemat użytkownika
_Arendil_
 
Wiadomości: 485
Dołączył(a): Cz lut 19, 2004 10:46 am
Lokalizacja: Bytom

Wiadomośćprzez Qwercik » Pn sie 30, 2004 10:19 am

Faktycznie, duzo was ;)
Jeśli nie masz po co żyć, żyj na złość innym.
Qwercik
 
Wiadomości: 443
Dołączył(a): Śr maja 30, 2001 2:00 am
Lokalizacja: Stąd

Wiadomośćprzez _Arendil_ » Pn sie 30, 2004 12:09 pm

noo, załóżmy klan czytaczy ;)
Kocham deszcz bo tylko on na mnie leci...
Emblemat użytkownika
_Arendil_
 
Wiadomości: 485
Dołączył(a): Cz lut 19, 2004 10:46 am
Lokalizacja: Bytom

Wiadomośćprzez Lam » Śr wrz 01, 2004 12:15 am

Informacja dla polskojęzycznych: po polsku byłoby "czytelników".
Emblemat użytkownika
Lam
władca Leanderu
 
Wiadomości: 2886
Dołączył(a): Pn maja 28, 2001 2:00 am
Lokalizacja: 22°17' E - 52°11' N

Wiadomośćprzez Thail » Pt wrz 17, 2004 3:14 am

Nieźle Gerino tylko je dokończ i skomentuje je bo jak na razie, to nieźle się zapowiada, ale Ty lubisz nie kończyć historii co mnei bardzo wkurza. Masz talent, ale nie masz zacięcia <-Tako rzecze Thail.
"Nigdy nie kłóć się z debilem, najpierw sprowadzi cię do swojego poziomu, a później pokona doświadczeniem".
"Naród Polski jest wspaniały, tylko ludzie kurwy" -J. Piłsudski
Emblemat użytkownika
Thail
 
Wiadomości: 1857
Dołączył(a): Cz lut 20, 2003 1:57 am
Lokalizacja: Z Wyspy Lodoss (SKO)

Wiadomośćprzez _Arendil_ » Pt wrz 17, 2004 12:49 pm

dobre
Kocham deszcz bo tylko on na mnie leci...
Emblemat użytkownika
_Arendil_
 
Wiadomości: 485
Dołączył(a): Cz lut 19, 2004 10:46 am
Lokalizacja: Bytom

Wiadomośćprzez Gerino » Pt wrz 17, 2004 4:30 pm

To akurat mam zamiar dokończyć, miesiąc układałem krok po kroku fabułe - tym razem mi nie zabraknie inwencji po 5 stronach :/
“Though I walk through the valley of the shadow of death, I will fear no evil,” yeah, because I’m the wickedest sonofabitch you’re gonna find down here.
Emblemat użytkownika
Gerino
 
Wiadomości: 2179
Dołączył(a): Wt wrz 24, 2002 6:23 pm

Wiadomośćprzez Khrell » So wrz 18, 2004 1:05 pm

Całkiem przyjemnie się czyta;)
Khrell
 
Wiadomości: 474
Dołączył(a): Pt kwi 11, 2003 7:21 pm

Wiadomośćprzez _Arendil_ » N wrz 19, 2004 7:20 pm

Gerino - wciąga
Kocham deszcz bo tylko on na mnie leci...
Emblemat użytkownika
_Arendil_
 
Wiadomości: 485
Dołączył(a): Cz lut 19, 2004 10:46 am
Lokalizacja: Bytom

Wiadomośćprzez Qwercik » Pn wrz 20, 2004 8:23 am

Musze przyznac, ze calkiem przyjemnie sie tego nie czyta :)
Jeśli nie masz po co żyć, żyj na złość innym.
Qwercik
 
Wiadomości: 443
Dołączył(a): Śr maja 30, 2001 2:00 am
Lokalizacja: Stąd

Wiadomośćprzez Gerino » Pn wrz 20, 2004 10:42 am

Nie dziwie się - orzecież się tam nie ma, to po co czytać? :twisted:
“Though I walk through the valley of the shadow of death, I will fear no evil,” yeah, because I’m the wickedest sonofabitch you’re gonna find down here.
Emblemat użytkownika
Gerino
 
Wiadomości: 2179
Dołączył(a): Wt wrz 24, 2002 6:23 pm

Wiadomośćprzez Qwercik » Pn wrz 20, 2004 10:50 am

A serio, nuda. Kontynuuj lepiej przygody maga w rozowej szacie ;)
Jeśli nie masz po co żyć, żyj na złość innym.
Qwercik
 
Wiadomości: 443
Dołączył(a): Śr maja 30, 2001 2:00 am
Lokalizacja: Stąd

Wiadomośćprzez Gerino » Pn wrz 20, 2004 10:59 am

Ale to był wtórny debilizm :P
“Though I walk through the valley of the shadow of death, I will fear no evil,” yeah, because I’m the wickedest sonofabitch you’re gonna find down here.
Emblemat użytkownika
Gerino
 
Wiadomości: 2179
Dołączył(a): Wt wrz 24, 2002 6:23 pm

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Opowiadania



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 10 gości

cron