Jak trafiłeś do naszego świata? Do Laca?

Sprawy graczy Laca i między graczami Laca.

Moderator: łowcy trolli

Wiadomośćprzez Mordred » Pn sty 02, 2006 8:52 pm

Ja trafiłem do tej gierki dzięki Gawainowi :P i chwała mu za to :) :applause:
Mordred
 
Wiadomości: 13
Dołączył(a): N paź 16, 2005 5:22 pm
Lokalizacja: MiElEc

dalej

Wiadomośćprzez marc » Wt lut 07, 2006 4:03 pm

W googlowej przeglądarce wpisałem : "MuD"
I wyskoczyło mi http://www.lac.pl - Najlepszy polski mud!
nie namyślając się długo kliknąłem, a było to niecałe pół roku temu :-)
I już na samym początku spotkałem boga, a właściwie boginię; i ona mi że moje imię nie pasuje :eek: więc zmieniłem (cóż mogłem zrobić :wink: )
i tak to jakoś było ...
marc
 
Wiadomości: 2
Dołączył(a): Pt gru 23, 2005 8:06 pm

Re: dalej

Wiadomośćprzez Nifir » Cz lut 09, 2006 8:32 pm

marc napisał(a):W googlowej przeglądarce wpisałem : "MuD"
I wyskoczyło mi http://www.lac.pl - Najlepszy polski mud!
nie namyślając się długo kliknąłem, a było to niecałe pół roku temu :-)
I już na samym początku spotkałem boga, a właściwie boginię; i ona mi że moje imię nie pasuje :eek: więc zmieniłem (cóż mogłem zrobić :wink: )
i tak to jakoś było ...

:grin: :grin: :grin: :grin:
Trzeba było się nie dać! ;] Mi chciała odciąć to i owo, ale udało się uciec i po dziś dzień cieszę się moim przyrodzeniem! ;]
Emblemat użytkownika
Nifir
 
Wiadomości: 513
Dołączył(a): Wt gru 23, 2003 8:36 pm

Wiadomośćprzez marc » Pt lut 10, 2006 11:08 am

Łatwo powiedzieć nie dać się, jak tu się żółtodziób ma skryć prezed wszystkowidzącym okiem bogów?
Uciec też nie za bardzo mi się uśmiechało.
I tak to było.
marc
 
Wiadomości: 2
Dołączył(a): Pt gru 23, 2005 8:06 pm

Wiadomośćprzez Delin » Cz mar 23, 2006 8:54 pm

A mi dał cynk ziom z celi 71 w ZK Nowogard że to jest git mud i jak niedawno dostałem warunczaka to zaraz spróbowałem i mnie wkręciło. Przedtem grałem w Studnię Dusz ale z przyczyn prawnych musiałem na pewien czas zaprzestać grania (W ZKN dostęp do neta mają tylko klawisze a i tak gołe dupy tylko oglądają).

P.S. Pozdro dla całego bloku C w ZKNowogard .

(a tak na serio - przypadkiem w Google znalazłem stronę laca i się uzależniłem - to z dym ZK to tylko żart - na pierdel za młody jestem - mam tylko 16lat)
Delin
 
Wiadomości: 41
Dołączył(a): N mar 12, 2006 1:43 pm

Wiadomośćprzez Gerino » Cz mar 23, 2006 9:58 pm

Jak cię Ziobro dorwie, to wcale nie za młody:}
“Though I walk through the valley of the shadow of death, I will fear no evil,” yeah, because I’m the wickedest sonofabitch you’re gonna find down here.
Emblemat użytkownika
Gerino
 
Wiadomości: 2179
Dołączył(a): Wt wrz 24, 2002 6:23 pm

Wiadomośćprzez Apocali » Pn mar 27, 2006 2:49 pm

pierwszy raz na Laca trafilam rok temu. chcialam cos znalezc o fantazach i wpisujac pewne haslo w googlach.. mnie tu przenioslo ;]
niestety byly inne sprawy i rowniez wypad z kraju wiec mialam dluuuga, okolo 12-miesieczna przerwe.
a teraz powracam ;]
acha i dodaje - duzo zapomnialam i zdarzaja mi sie wpadki... =='
a jak zwykle pewna siebie nawet nie zauwazam tego z poczatku. jak wrocilam to zapomnialam nawet podstawowych komand ;p
Emblemat użytkownika
Apocali
 
Wiadomości: 1
Dołączył(a): N cze 19, 2005 7:23 pm

Wiadomośćprzez Cahir » Wt mar 28, 2006 3:30 pm

Ja trafilem tu przez przypadek ;). Szukalem generatora imion na googlach i pierwsza byla stronka laca. Wszedlem wiec, zrobilem co mialem zrobic i juz mialem zamknac okno przegladarki... lecz moja wrodzona ciekawosc kazala mi zobaczyc co to za stronka. Muda zadnego przedtem nie widzialem, ani nie wiedzialem, ze istnieja takie gry ;)
A bylo to okolo miesiac temu.
p.
Cahir
 
Wiadomości: 3
Dołączył(a): Cz mar 09, 2006 7:02 pm
Lokalizacja: Nilfgaard

Wiadomośćprzez Tara » N kwi 09, 2006 7:39 pm

Widzę, że częstym przypadkiem jest zmiana imienia :smile: Mi też Lam kazał je zmienić, więc z ucieczką dopiero byłby problem... skończyłoby się na Tortilli i tyle :roll: A o Lacu dowiedziałam się od Sirith tak gdzieś w 2003, lecz potem długo mnie nie było. Ale jednak Lac naprawdę uzależnia i znowu jestem :smile:
Emblemat użytkownika
Tara
 
Wiadomości: 56
Dołączył(a): Śr sie 27, 2003 12:18 pm
Lokalizacja: Radom

Wiadomośćprzez Tarabas » Pn maja 08, 2006 8:25 pm

Trafilem tu jakoś 5 latek temu.
Wszystko przez kumpli, którzy grali na studni.
Na początku kląłem jak szewc nie wiedząc o co chodzi w tych literkach, co zrobić by coś zjeść lub napić by nie być spragnionym, a gracze, którzy mieli powyżej 20 poziomu wydawali mi sie normalnie nie z tej ziemi nie mówiąc już o tych z wyższymi. Teraz gram raz częściej raz rzadziej, ale ciężko się od tego oderwać na stale. Posdrófki-heheheheheh:)
Tarabas
 
Wiadomości: 13
Dołączył(a): Śr kwi 09, 2003 7:24 pm
Lokalizacja: lublin

Wiadomośćprzez Mortvert » Wt maja 09, 2006 8:09 am

hmm a ja ... pierw koledzy (1 miesac czasu i juz zapomnialem :P teraz pamietam)
Pozniej Google itd.
Ahaa i jeszcze lac spadl na 2 miejscie w googlach ;)
Pzdr
Mortvert
 
Wiadomości: 5
Dołączył(a): Wt maja 02, 2006 9:23 pm

Wiadomośćprzez Myisab » Pt maja 12, 2006 3:23 pm

Ja do Laca trafilem we wrzesniu 2005 roku(Ale mlody jestem...),przez moje Siostrunie (Eldiandara i Ireth).Ireth powiedziala Eldzie,ze znalazla fajnego mudzika.Eld zagrala.Powiedziala ze fajny.dwa tygodnie potem,gdy siostr nie bylo usiadlem do kompa i zaczalem grac w Laca.Poczatki byly trudne(gdyby nie 5 z przyrody z kierunkow na mapie tobym sie nie skapnal).
Emblemat użytkownika
Myisab
 
Wiadomości: 77
Dołączył(a): Śr maja 03, 2006 4:37 pm
Lokalizacja: B-B

Wiadomośćprzez Aerion » Pt sie 25, 2006 1:38 pm

Tak gdzieś na początku lutego wpisałem w wyszukiwarce "mudy", zobaczyłem Laca, i już zostałem. :) Wcześniej grałem w Arkadię, ale nie za bardzo mi się spodobało; mimo to, ponieważ mi się nudziło, postanowiłem znaleźć jakiegoś ciekawego muda. Nie pytajcie, czy się udało. :)
Ostatnio edytowano Pn sty 14, 2008 5:31 pm przez Aerion, łącznie edytowano 1 raz
Emblemat użytkownika
Aerion
 
Wiadomości: 91
Dołączył(a): So maja 06, 2006 7:46 pm

Hey

Wiadomośćprzez Azog » Śr wrz 27, 2006 7:18 pm

Chciałem sie dowiedziec co to PVP bo wyczytalem to na liscie swiatow w http://www.tibia.com wpisalem to w googlach i mi wyskoczylo " najbardziej blotnisty mud pvp" czy cos takiego kliknalem, a wiedzialem co to mudy bo czytalem o mudzie na amige. juz ho ho temu chcialem to znalezc zanim mialem neta, ale jak juz mialem neta to jeszcze o tym nie pomyslalem. jak kliknalem, to pomyslalem ze ten blotn isty pvp to nie jest zapewne najlepszy mud wiec wpisalem mudy w googlach i mi lac wyskoczyl. przeczytalem jak grc zalozylem postac i jestem... ( Troche zawila chistoria ale mam nadzieje ze ciekawa )
Azog
 
Wiadomości: 96
Dołączył(a): Wt wrz 19, 2006 5:58 am

ps

Wiadomośćprzez Azog » Śr wrz 27, 2006 7:28 pm

pszpszaszam za pisownie i pouskie itery ale mi system jebie
Azog
 
Wiadomości: 96
Dołączył(a): Wt wrz 19, 2006 5:58 am

Wiadomośćprzez Val » Śr wrz 27, 2006 7:39 pm

Nie przepraszaj, i tak ta banda pseudointelektualistów Cię zjedzie za byle co.
ulice upadły mi na bablon
Emblemat użytkownika
Val
 
Wiadomości: 2203
Dołączył(a): N lis 10, 2002 3:26 pm
Lokalizacja: Skąd mam wiedzieć?

:)

Wiadomośćprzez Azog » Śr wrz 27, 2006 8:36 pm

:lol: :lol: :lol: :lol: dzieki
Azog
 
Wiadomości: 96
Dołączył(a): Wt wrz 19, 2006 5:58 am

Wiadomośćprzez kerth » Cz paź 12, 2006 6:05 pm

Mnie przekonywali przez kilkanascie dni Sektor, Pixie, Amok, Fiatuch i jeszcze kilku ludzi. Wtedy siedzialem wlasciwie codziennie na politechnice na darmowym internecie glownie przy terminalach tekstowych (bylem wtedy w liceum). Wszedlem raz (jako Kane), zobaczylem angielskie komendy, mnostwo jakis osob mowiacych slowa bez sensu, chodzic w miare sie dalo, ale spam w postaci czarow nie pozwalal czytac tego co bylo napisane w szkole muda. Poddalem sie po godzinie, ale po jakims czasie (to byl chyba rok 1999, bo zaczynalem wtedy studia) zaczalem sie nudzic juz siecia i stwierdzilem, ze moze zajrzalbym do znajomych z politechniki, ale nie mam zadnego kontaktu do nich. Wszedlem wiec w przeszukiwarke (bynajmniej nie google, ale altavista) i zaczalem szukac, pamietalem tylko nazwe, ale i tak znalazlem bez problemu:). Niestety znajomych nie bylo tam, ale dosc szybko poznalem nowych znajomych i swiat mi sie spodobal, gra jeszcze bardziej i jakos tak zostalem. W miedzyczasie trafilem na #lac, ktory teraz jest cichym kanalem, ale nadal istnieje i mozna mnie tam spotkac. Czasami znikam na dluzej, czasami na krocej i uwazam, ze Lac jest najlepszym mudem, a swego czasu probowalem 'kilka' innych. Drugim dobrym byl mud 'odkrywcy' napisany przez Maeglina (czlowiek z Laca!), ale padl z roznych przyczyn. W chwili obecnej Lac nie ma sobie rownych i musze przyznac, ze jest coraz lepiej zrobiony. Co prawda zmienil sie bardzo, ale i tak jesli tylko mam czas to chetnie wchodze, pokonwersuje, pozwiedzam, pozdobywam poziomy...
PS. Albiego ostatnio widzialem na Lacu chyba cos kolo roku temu, sam go zaciagnalem:).
,Ty ze swej drogi nie wracaj, choćby dogonił Cię krzyk.
Słowa nic przecież nie znaczą, to tylko umarł nikt...'

oak.rpg.pl Stawiamy na WIELKICH ludzi
Emblemat użytkownika
kerth
 
Wiadomości: 34
Dołączył(a): Pt sie 24, 2001 2:00 am
Lokalizacja: Lodz

Wiadomośćprzez Azazel » N paź 15, 2006 6:41 pm

Standardowo (google | mud | szukaj | "mud Lac - jedyny naprawdę polski mud!" | "O ten moze być fajny" | Programy | Instalator Laca | Zapisz | pulpit | Instaluj | Graj w Laca | "nowa"). Wczesniej grałem w SW-Mud, ale nie spodobał mi się ;]
...quid stupes tamquam hircus in eruilia...
Emblemat użytkownika
Azazel
 
Wiadomości: 20
Dołączył(a): Śr sie 23, 2006 11:37 pm
Lokalizacja: Częstochowa

Wiadomośćprzez zayl » Pn paź 16, 2006 5:51 pm

SW - też grałem :) ale to chyba wina gry, że ten MUD się nie może podobać. :)
No i jeszcze killer.

Rutyna. Grałem w killera, znudził się, wszedłem na google - wpisałem mud, tak znalazłem laca - i w przeciwieństwie do Azazela nie ściągałem programu, telnet, oszczędził mi roboty :D.

@down

Owszem też teraz na tym "jade". Ale dawniej Telenetem łączyłem się z lacem :).
Ostatnio edytowano Śr paź 18, 2006 4:31 pm przez zayl, łącznie edytowano 1 raz
Emblemat użytkownika
zayl
 
Wiadomości: 47
Dołączył(a): N sie 21, 2005 10:27 pm

Wiadomośćprzez Azazel » Wt paź 17, 2006 4:32 pm

Telnet to badziewie, ja uzywam PUTTY i jestem z tego dumny :wink:
...quid stupes tamquam hircus in eruilia...
Emblemat użytkownika
Azazel
 
Wiadomości: 20
Dołączył(a): Śr sie 23, 2006 11:37 pm
Lokalizacja: Częstochowa

Wiadomośćprzez Merfiuso » Śr paź 18, 2006 8:23 am

Hmm... chętnie się wypowiem.

O mudach usłyszałem, jakoś na początku, jak mi stały internet założyli, to było jakieś 3 lata temu. Zacząłem grąc w jakieś takie coś, ale mi sie nie spodobało. I długo to tego nie wracałem. Ostatnio przypomniałem sobie o sudach (takie mudy na pojedynczego gracza, ale pewnie wiecie o tym) i zacząłem grać w Otchłań. Stwierdziłem jednak, że lepiej grać z kimś i postanowiłem znowu spróbować na grać na jakimś mudzie. Wpisałem hasło: mud do magicznego google.pl i wyskoczyły mi mudy. Postanowiłem wejść na pierwszą stronke - "mud Lac - jedyny naprawdę polski mud!", spodobała mi sie stronka, gra też (dosłownie wszystko) i tak postanowiłem tu zostać.

Myśle, że zostane tu długo :D Pzdr.
Emblemat użytkownika
Merfiuso
 
Wiadomości: 17
Dołączył(a): N paź 15, 2006 9:18 pm
Lokalizacja: Midgard

Wiadomośćprzez Gothique Amour » Pn paź 23, 2006 7:36 am

Jak się raz na Lac'a trafi, to już nigdyo nim nie zapomni...
Po długiej przerwie ja również powróciłam.
Pozdro dla wszystkich fanow Lac'a :)
Emblemat użytkownika
Gothique Amour
 
Wiadomości: 11
Dołączył(a): Pn paź 23, 2006 6:39 am
Lokalizacja: Glasgow

Wiadomośćprzez Cornus » Pn paź 23, 2006 11:04 am

Ja zacząłem przygody z mudem od studni dusz w 98, jednak coś mi siętam nie podobało, mimo, że dość podobne te mudy były. Po namowie kolegi wszedłem na laca...i na terminalach na uniwerku pykaliśmy Sobie dzień w dzień w tego muda....w 2000 skończyłem swoją przygode z Lacem,a od tego roku powróciłem...dużo się zminiło jeśli chodzi o światy ale bardzo mi się to podoba
Emblemat użytkownika
Cornus
 
Wiadomości: 13
Dołączył(a): Wt lip 11, 2006 8:57 pm
Lokalizacja: Bolesławiec

Wiadomośćprzez Gobhe » Pt lis 03, 2006 4:27 pm

jak trafiłem na LAC'a?
O grach typu MUD słyszałem już wcześniej (znaczy nie znałem nazwy ale byłem świadom że to nie legenda, że istnieją gry RPG w których widać sam tekst a nie wypasione postacie wojowników i potworów i kolorowe światy ^^)
Tylko jakoś nigdy nie było okazji się zapoznać z czymś takim.
I ostatnio z roboty wysłali nas na jakieś śmieszne szkolenie do takiego jednego działu gdzie sami półmroczni siedzieli (półmroczny - koleś który >80% czasu spędza przed kompem, nazwa wywodzi się stą że zawsze w pomieszczeniu gdzie siedzi są zasłonięte zasłony bądź żaluzje aby komfort pracy przy ekranie był maksymalny:) ). No i patrzymy z kumplami a tu siedzi koleżka (długie włosy, broda, wyciągnięty sweterek jakby z epoki wczesnego Gomółki) i napiernicza w klawiature tak że aż się echo niesie. Zerkam mu przez ramię, patrze putty odpalone, tekst napiernicza tak że ekran wygląda jak tetris na 45 levelu. Przewijają mi się jakieś "krasnolud...", "znalazłeś miecz..." "udaj się na północ..." itp. Łysy, kumpel co był ze mną na tym szkoleniu oczywiście zbladł jak to zobaczył, klepną przyjaźnie w ramię tego magika (tamten tak się zachwiał że mało nie spadł z fotela obrotowego) i pyta "ty, co to?". No i tak się dowiedziałem o MUDach :). Potem sobie w domu wpisałem odpowiednie zwroty w google i trafiłem na jekieś forum, gdzie najpierw zdaje się polazłem pod adres czegos w rodzaju "killer mud", ale dosyć baniasto to wyglądało, potem właśnie ktoś coś tam o LAC'u napisał i zacząłem grać. Jak na razie początkuję i dużo jeszcze zrobić tu nie umiem, ale wygląda zacnie. Szkoda że mało ludzi gra (najwięcej było chyba z 10 sztuk jak raz sprawdzałem)

Pozdro.
Gobh
Sometimes evil is drive a minivan.
Emblemat użytkownika
Gobhe
 
Wiadomości: 5
Dołączył(a): So paź 28, 2006 3:07 pm

Wiadomośćprzez Nequael » So lis 04, 2006 2:31 am

Będzie więcej ludzi :lol:

Ja trafilem tu wczoraj i chyba zostane na dłużej. Jak to się stało? Chciałem zobaczyć jak działo GNOME-mud i w googlach znalazłem Laca :)
Nequael
 
Wiadomości: 1
Dołączył(a): So lis 04, 2006 2:19 am

Wiadomośćprzez joerg » So lis 04, 2006 10:40 am

Szkoda że mało ludzi gra (najwięcej było chyba z 10 sztuk jak raz sprawdzałem)
To zależy od świąt, dnia tygodnia, pory dnia i mnóstwa innych czynników, których nie znam, nie pamiętam albo nie chce mi się wymieniać. W każdym razie, kiedy to piszę, w Lacu są dwie widoczne postacie, ale najczęściej widuję około 15. A rekord to jakieś 65 (postaci, nie graczy, Lac nie podaje ilości graczy w danym momencie zwykłym śmiertelnikom). Sam byłem przy którymś z ostatnich (chyba nawet ostatnim) biciu rekordów, nie powiem jak to się skończyło :)
joerg
 
Wiadomości: 361
Dołączył(a): Pn sie 08, 2005 2:13 pm

Wiadomośćprzez Lam » So lis 04, 2006 10:44 am

joerg napisał(a):nie powiem jak to się skończyło :)
To się nie powtórzy. A ja widziałem, jak Gobh był w grze, kiedy było 20 postaci, więc ściemniał z tymi 10 :)
Emblemat użytkownika
Lam
władca Leanderu
 
Wiadomości: 2886
Dołączył(a): Pn maja 28, 2001 2:00 am
Lokalizacja: 22°17' E - 52°11' N

Wiadomośćprzez Nifir » N lis 05, 2006 1:14 am

joerg napisał(a):
Szkoda że mało ludzi gra (najwięcej było chyba z 10 sztuk jak raz sprawdzałem)
To zależy od świąt, dnia tygodnia, pory dnia i mnóstwa innych czynników, których nie znam, nie pamiętam albo nie chce mi się wymieniać. W każdym razie, kiedy to piszę, w Lacu są dwie widoczne postacie, ale najczęściej widuję około 15. A rekord to jakieś 65 (postaci, nie graczy, Lac nie podaje ilości graczy w danym momencie zwykłym śmiertelnikom). Sam byłem przy którymś z ostatnich (chyba nawet ostatnim) biciu rekordów, nie powiem jak to się skończyło :)

Było około 55 postaci nim "wywaliło" Laca. Lamie, mówisz, że więcej na Lacu nie pojawi się tylu graczy, czy już ich nadmiar nie zrestartuje go? :)
Emblemat użytkownika
Nifir
 
Wiadomości: 513
Dołączył(a): Wt gru 23, 2003 8:36 pm

Wiadomośćprzez Lam » N lis 05, 2006 8:59 am

Ja mam zapisane 63 w grze (nie licząc BN).

Błąd, który wówczas się ujawnił (a nie był to de facto błąd niedostosowania samego Laca do jakiejś liczby grających), został w ciągu kilku minut naprawiony i się nie powtórzy.

Ilość graczy oczywiście też nie. Oby do marca ktokolwiek został :)
Emblemat użytkownika
Lam
władca Leanderu
 
Wiadomości: 2886
Dołączył(a): Pn maja 28, 2001 2:00 am
Lokalizacja: 22°17' E - 52°11' N

Wiadomośćprzez Gobhe » N lis 05, 2006 8:00 pm

Lam napisał(a):
joerg napisał(a):nie powiem jak to się skończyło :)
To się nie powtórzy. A ja widziałem, jak Gobh był w grze, kiedy było 20 postaci, więc ściemniał z tymi 10 :)


nie sciemniał, tylko widocznie akurat w tym momencie gdy było 20, to nie sprawdzał ;)

ale masz racje, ostatnio widuję czasem po kilkanaście (no oczywiście nie wtedy gdy JA najczęściej gram tzn około 4-5 nad ranem;) )
Sometimes evil is drive a minivan.
Emblemat użytkownika
Gobhe
 
Wiadomości: 5
Dołączył(a): So paź 28, 2006 3:07 pm

Wiadomośćprzez Amman » Pt mar 09, 2007 3:59 pm

Wklepałem w http://www.google.pl skrót ktory mi przyszedł do głowy: mud. Patrze, a tu LAC!
Amman
 
Wiadomości: 12
Dołączył(a): Pt mar 09, 2007 12:04 am

Re: Jak trafiłeś do naszego świata? Do Laca?

Wiadomośćprzez Orphang » N sty 13, 2008 1:47 pm

"Jak trafiłeś do naszego świata? Do Laca?"

moja mama w to gra
życie jest przereklamowane
Orphang
 
Wiadomości: 9
Dołączył(a): So sty 12, 2008 12:44 pm
Lokalizacja: miasto jak ciasto

Re: Jak trafiłeś do naszego świata? Do Laca?

Wiadomośćprzez Szyderca » Cz kwi 02, 2009 8:46 am

u mnie bylo Ciekawie ;p

Gralem sobie w gierke p.t. "adom" ( jak ktos nie kojarzy - goraco polecam) razem z takuma. Giera przednia tylko brakowalo nam 1 rzeczy - multi.

i tak Takuma wyladowal na Lacu a ja dalej rzezbilem Adoma i patrzylem mu przez ramie :) Niebawem dolaczylem i ja!



Tekst z adoma
dżyn ask me
- łot are ju łisz for?
- multiplayer ! ( odpisuje )
- hahaha! foolish wish!!!

tekst rozjebal Nas wtedy przednio......
Szyderca
 
Wiadomości: 5
Dołączył(a): Śr kwi 01, 2009 6:32 am

Re: Jak trafiłeś do naszego świata? Do Laca?

Wiadomośćprzez Reif » So kwi 11, 2009 12:02 pm

Mam sklerozę, nie pamiętam jak ani kiedy... ;)
Emblemat użytkownika
Reif
łowca trolli
 
Wiadomości: 589
Dołączył(a): Śr sty 23, 2002 2:00 am
Lokalizacja: Warszawa

Re: Jak trafiłeś do naszego świata? Do Laca?

Wiadomośćprzez Kerthan » So kwi 18, 2009 2:29 pm

Dawno temu kiedy internet był na korbkę (był to chyba rok 99, gdy miałem 10 lat) przeczytałem w jakimś SS albo innym starszym pisemku o studni i ogólnie o mudach. A był to piękny czas, gdy poraz pierwszy podpiąłem do mojej Ami modem.. Ogólnie jakoś na początku grania "w studni" znalazłem laca i tak sobie grałem okolo miesiąca. Po 10 latach (SIC!) przerwy jakoś tak znów tu wpadłem szukając jakiejś odmienności :) Poza tym mój wiekowy juz lapek, który więcej ma wspólnego z VT100 niż z PC AT (z dużym przymróżeniem oka) doskonale się do tego celu nadaje.
Kerthan
 
Wiadomości: 2
Dołączył(a): So kwi 18, 2009 11:59 am

Re: Jak trafiłeś do naszego świata? Do Laca?

Wiadomośćprzez kerth » Śr cze 03, 2009 11:26 am

Za pierwszym razem - ludzie z posejdona (pracownia informatyczna na politechnice w Łodzi) namówili mnie do wejścia. Szybko poddałem się, bo ciągle ktoś pisał coś totalnie niezrozumiałego, ktoś się kłócił, jakieś dziwne komunikaty. Zostałem przytłoczony.
Przypomniałem sobie o tej grze rok-dwa później i wtedy po raz pierwszy użyłem nicka kerth. :)
Wpadłem po uszy i do dziś Laca uważam za jedną z najlepszych gier jakie powstały (i nadal uważam, że pewien inny mud, w tamtych czasach dużo bardziej popularny, jest o wiele gorszy niż Lac). I jak mam torchę więcej czasu to zaglądam na kilka poziomów :)
,Ty ze swej drogi nie wracaj, choćby dogonił Cię krzyk.
Słowa nic przecież nie znaczą, to tylko umarł nikt...'

oak.rpg.pl Stawiamy na WIELKICH ludzi
Emblemat użytkownika
kerth
 
Wiadomości: 34
Dołączył(a): Pt sie 24, 2001 2:00 am
Lokalizacja: Lodz

Re: Jak trafiłeś do naszego świata? Do Laca?

Wiadomośćprzez Val » Śr cze 03, 2009 4:00 pm

Arkadia?
ulice upadły mi na bablon
Emblemat użytkownika
Val
 
Wiadomości: 2203
Dołączył(a): N lis 10, 2002 3:26 pm
Lokalizacja: Skąd mam wiedzieć?

Re: Jak trafiłeś do naszego świata? Do Laca?

Wiadomośćprzez kerth » Śr cze 03, 2009 9:05 pm

tak, nie chciałem dawać reklamy innego muda.
,Ty ze swej drogi nie wracaj, choćby dogonił Cię krzyk.
Słowa nic przecież nie znaczą, to tylko umarł nikt...'

oak.rpg.pl Stawiamy na WIELKICH ludzi
Emblemat użytkownika
kerth
 
Wiadomości: 34
Dołączył(a): Pt sie 24, 2001 2:00 am
Lokalizacja: Lodz

Re: Jak trafiłeś do naszego świata? Do Laca?

Wiadomośćprzez Val » Śr cze 03, 2009 10:21 pm

Ale przecież mówiąc o tym, że ARKADIA jest gorsza od Laca, wcale jej nie reklamujesz:).
ulice upadły mi na bablon
Emblemat użytkownika
Val
 
Wiadomości: 2203
Dołączył(a): N lis 10, 2002 3:26 pm
Lokalizacja: Skąd mam wiedzieć?

Re: Jak trafiłeś do naszego świata? Do Laca?

Wiadomośćprzez Phitherek » So lip 04, 2009 3:39 pm

Ja dostałem się tu dzięki Azogowi-Altariemu-Alkilionowi (czy jak go tam jeszcze zwą).
Emblemat użytkownika
Phitherek
 
Wiadomości: 14
Dołączył(a): Śr wrz 20, 2006 6:10 pm
Lokalizacja: Kraków

Re: Jak trafiłeś do naszego świata? Do Laca?

Wiadomośćprzez Azog » N lip 05, 2009 3:48 pm

Phitherek napisał(a):Ja dostałem się tu dzięki Azogowi-Altariemu-Alkilionowi (czy jak go tam jeszcze zwą).


Zwą mnie:
Altari, Alkilion, Kalmog, Artherion, Goshmog, Gothmog, Azog, Omofren, Masloszynkaforewer, Mhroczny Ziemniak, Mhroczny, Shatakam, Kaktus, Brzeszczot, Morklun, Morgoth_, Morgoth, Alternative, Alternejiw, "...", Alternatyw...

Jeszcze jeden tajny :P i pewnie i tak jakiś moich imion zapomniałem. ;) Tamto to częściowo pseudonimy "internetowe", a częściowo "rzeczywistościowe". :P

Aaa... no i Filip (prawdziwe imię w rzeczywistości) ;) :P

Wilkołak, Wilqtas i Alucard <- dopisuję ;)

Altari Kerdang Isfatar, Isfatar <- dopisuję ;)
Ostatnio edytowano Pn lip 06, 2009 7:04 pm przez Azog, łącznie edytowano 3 razy
Azog
 
Wiadomości: 96
Dołączył(a): Wt wrz 19, 2006 5:58 am

Re: Jak trafiles do naszego swiata? Do Laca?

Wiadomośćprzez achel » N lip 05, 2009 5:06 pm

Hmmm... Kiedy jeszcze nie zrobilem xorg.conf to nie mialem w co grac.Brat mi pokazal mudy(miedzy innymi laca) i mi sie spodobaly.
Azog: mnie tez nazywaja kaktus
achel
 
Wiadomości: 3
Dołączył(a): Pn cze 15, 2009 11:52 am

Re: Jak trafiłeś do naszego świata? Do Laca?

Wiadomośćprzez kerth » Cz lip 09, 2009 2:24 pm

Azog:
Alucard z Zeusa?
,Ty ze swej drogi nie wracaj, choćby dogonił Cię krzyk.
Słowa nic przecież nie znaczą, to tylko umarł nikt...'

oak.rpg.pl Stawiamy na WIELKICH ludzi
Emblemat użytkownika
kerth
 
Wiadomości: 34
Dołączył(a): Pt sie 24, 2001 2:00 am
Lokalizacja: Lodz

Re: Jak trafiłeś do naszego świata? Do Laca?

Wiadomośćprzez Azog » Cz lip 09, 2009 9:46 pm

Jakiego Zeusa?
Azog
 
Wiadomości: 96
Dołączył(a): Wt wrz 19, 2006 5:58 am

Poprzednia strona

Powrót do Gracze



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości

cron