Ciekawe postacie

Sprawy graczy Laca i między graczami Laca.

Moderator: łowcy trolli

Ciekawe postacie

Wiadomośćprzez Powsinoga » So cze 11, 2005 1:57 pm

W tym temacie chciałem poprowadzić pogawędkę o naszych postaciach. (do działu "Gracze" to w sumie pasuje, bo swoje postacie mamy my, gracze) Skoro w końcu chcamy się pochwalić... nie wiem, stylem, osiągnięciami, czy po prostu hmmm... prezencją i zachowaniem naszej postaci, powspominać czy co tam jeszcze... tak, poprowadźmy to tutaj!
Nudes nis'a pudes!
Emblemat użytkownika
Powsinoga
 
Wiadomości: 640
Dołączył(a): Pn paź 18, 2004 8:58 pm
Lokalizacja: Z sinej dali...

Wiadomośćprzez Arthanis » So cze 11, 2005 8:04 pm

"Arthanis"
Początkujący mag, który na skutek wielu ran odniesionych w młodości (np. utraty oka) załamał się psychicznie i stąd przez dłuższy czas nie rozwijał swojego talentu... dopiero po wielu latach jego Dar nazbierał taką ilość energii, aby utworzyć "magiczne oko" (błękitna kulka, unosząca się w oczodole).
Wyposażony w to udogodnienie, Arthanis rozpoczął solidną pracę nad sobą i wkrótce stał się śrenio-początkującym magiem... :wink:
"Jeśli coś wydaje się właściwe, to należy się trzy razy zastanowić, czy jest właściwe"
Emblemat użytkownika
Arthanis
 
Wiadomości: 89
Dołączył(a): Pt mar 19, 2004 2:07 pm

Wiadomośćprzez Gerino » So cze 11, 2005 10:49 pm

Gerino. Czy trzeba coś dodawać? =)
“Though I walk through the valley of the shadow of death, I will fear no evil,” yeah, because I’m the wickedest sonofabitch you’re gonna find down here.
Emblemat użytkownika
Gerino
 
Wiadomości: 2179
Dołączył(a): Wt wrz 24, 2002 6:23 pm

Wiadomośćprzez Bifar » N cze 12, 2005 12:40 am

„Bifar”
Młodzieniec, który dąży do doskonalenia swojego Ja. Chce być znakomity w we wszystkim, dlatego nie interesuje łatwa droga do osiągnięcia celu. Każdą nowo nabytą umiejętność musi opanować do perfekcji. Jego ulubionym zajęcie jest zarabianie pieniędzy, jednak nie wielbi złota ponad wszystko. Jedyna obsesją Bifara są kły Wampira z Twierdz, które chce przerobić na kolczyki :evil:
"Tylko dwie rzeczy są nieskończone: wszechświat i ludzka głupota,
chociaż co do pierwszego nie mam pewności" - Albert Einstein
Emblemat użytkownika
Bifar
 
Wiadomości: 66
Dołączył(a): Pn mar 22, 2004 7:57 pm
Lokalizacja: Wyszków

Wiadomośćprzez Gerino » N cze 12, 2005 2:06 am

Wampira z Twierdzy

Khem, jestem wampirem i mieszkam w Twierdzy =)
“Though I walk through the valley of the shadow of death, I will fear no evil,” yeah, because I’m the wickedest sonofabitch you’re gonna find down here.
Emblemat użytkownika
Gerino
 
Wiadomości: 2179
Dołączył(a): Wt wrz 24, 2002 6:23 pm

Wiadomośćprzez Arastroch. » N cze 12, 2005 2:27 pm

Arastroch

Koleś z prowincji który bardzo lubi sztyleciki i dżo ubrań na sobie, gdyby na niego spojżec, pomyślałbyś sobie, że to jaki Arab :D, wielka, cięzka szata, która kryje pod sobą śmiercionośne narzędzia. POza tym, ma kompleks mniejszośći, z powodu ciemnej karnacji skóry :D.
Klnę się prawdą i nieprawdą,
Klnę się mieczem, słuszną bitwą,
Klnę się gwiazdą, tą poranną,
Klnę się weczorną modlitwą.
Arastroch.
 
Wiadomości: 219
Dołączył(a): So lip 17, 2004 9:33 pm

Wiadomośćprzez Nifir » N cze 12, 2005 9:21 pm

Nifir
Co tu dużo gadać... osioł jakich mało ;]
Emblemat użytkownika
Nifir
 
Wiadomości: 513
Dołączył(a): Wt gru 23, 2003 8:36 pm

Wiadomośćprzez Varena » N cze 12, 2005 11:07 pm

Varena
Najpiękniejszy illithid na lacu. Trudno nie być, będąc jedynym mackogłowym.
Pralka czyści, Pralka radzi, Pralka nigdy cię nie zdradzi!!!
Emblemat użytkownika
Varena
 
Wiadomości: 241
Dołączył(a): Cz cze 24, 2004 1:55 pm
Lokalizacja: z Mydlina

Wiadomośćprzez Reif » N cze 12, 2005 11:39 pm

ja nie mam ciekawych postaci :oops:
Emblemat użytkownika
Reif
łowca trolli
 
Wiadomości: 589
Dołączył(a): Śr sty 23, 2002 2:00 am
Lokalizacja: Warszawa

Wiadomośćprzez Thail » Pt cze 17, 2005 6:12 pm

Kwazi
8 syn Kwazimy i Kwazima z rody Kwazimusów (czyli rodu szlacheckiego). Niestety Kwazi nie był zbyt udanym dzieckiem, może dlatego, że był najmłodszym ze wszystkich. Zaraz po urodzeniu okazało się, że Kwazi ma wielkie problemy z wymową i ogólnie jest debilem... który ma IQ -13 :grin:
Jako, że większość osób w jego rodzinie była piękna i niesamowicie potężna, Kwazi wyruszył (został zmuszony) do podróży, która miała go wzmocnić i ogólnie zahartować (- Aaaaaaach! Już po Nim - Słowa ojca Kwaziego w dniu odejścia syna).
Jednakże mały garbaty chłopiec spotkał na swojej drodze grupę wojowników, którzy uratowali Go od śmierci i przygarnęli pod swoje umięśnione skrzydła...
(-Weźcie mnie ze sobą! - Kwazi - Nie! Odejdź stąd pokrako! Mało, że Cię uratowaliśmy z rąk tych cweli?! - Aron -Proszęęęęęęęęę - Kwazi -Cholera... - Thail)
Od tego czasu Kwazi stał się członkiem potężnego stworzyszenia strażników i zyskał wielu wiernych przyjaciół, którzy Go lubili i szanowali... (- Kwazi! Aport! - Ashram.)
Wiele walk, które stoczył wraz z nowymi przyjaciółmi sprawiły, że szybko zmężniał i stał się jedną z najpotężniejszych istot jakie żyły na Lacu. W czasie kolejnej bitwy, która okazała się wprost tragiczna dla jego drużyny, Kwazi wpadł w dziwny stan, coś pomiędzy szałem, a opętaniem przez demona. Potęga jaka zdobył w tamtej chwili była ogromna i pozwoliła w krótkim czasie zniszczyć przeciwników (-Kwazi! Zostaw tę nogę w spokoju, tego się nie je! - Orson). Jak się później okazało w ciele Kwaziego była uwięziona dusza potężnego wampira, który w starożytności szerzył strach i zniszczenie na całym Lacu.
Oj, długo by się tu rozpisywać nad jego historiami... Kwazi w późniejszych latach był piratem, sprzedawcą alkoholu, a wreszcie stał się najbardziej znanym i znienawidzonym przez pomiot nocy Łowcą Wampirów.

:grin:
"Nigdy nie kłóć się z debilem, najpierw sprowadzi cię do swojego poziomu, a później pokona doświadczeniem".
"Naród Polski jest wspaniały, tylko ludzie kurwy" -J. Piłsudski
Emblemat użytkownika
Thail
 
Wiadomości: 1857
Dołączył(a): Cz lut 20, 2003 1:57 am
Lokalizacja: Z Wyspy Lodoss (SKO)

Wiadomośćprzez Eth » Pt cze 17, 2005 6:25 pm

http://bz.lac.pl/czlonkowie.html



Eth

Kilkadziesiąt lat temu opuścił Szare góry. Jego nową stolica stała się Valisandria. Pytany o wiek(którego na oko nie da się ocenic), uśmiecha się tylko... Mimo pomarszczonej skóry i olbrzymiej ilości blizn, jego ruchy są tak zwinne, iż poruszając się przypomina kota. Spotkacie go nie raz na szlakach wokół miast, gdy przemierza je w poszukiwaniu przygód...
Eth łączy w sobie wiele zadziwiających zdolności... trudno ocenić jaka profesja tak naprawdę się zajmuje. Widać iż musiał być kiedyś świetnym wojownikiem, zgłębiał tez tajniki profesji mnicha... a kim jest teraz? Patrząc na niego odnosi się wrażenie, iż lepiej nie sprawdzać... Gdziekolwiek Eth by się nie znajdował i tak ciągle wspomina o Vergardzie, widać że tam jest jego prawdziwy dom. Znalazł tam mnóstwo przygód, szczęście, a także przyjaciół. Właśnie tam spotkał jednego z członków Bractwa Żywiołów, który długo nie musiał go namawiać do wstąpienia w szeregi bractwa. Tak zaczęła się jego największa przygoda, która ciągle trwa i dopisuje nowe karty w jego historii.

Urg
Jego prawdziwe imię brzmi fonetycznie YU. Imię Urg przybrał po przybyciu do świata Laca. Jak każdy sektoid na planecie JQ, swoje życie zawdzięcza naukowcom hodującym embriony. Wielcy Mędrcy planety zaplanowali iż swoje dojrzale życie spędzi w świecie Laca.
Jego misja polega na zbieraniu informacji o tym mało znanym na JQ świecie.
Skora sektoida wygląda specyficznie odnosi się wrażenie iż zamiast szarości jest to srebro. Reszta cech fizycznych niczym nie odbiega od ogólnie znanego obrazu "obcego". Olbrzymie czarne oczy, wielka głową, dłonie z trzema palcami oraz wątle ciało.
Urg jak i reszta sektoidów pojawiających się w krainach ma swoja siedzibę w Tolarii. Właśnie tam rozpoczynał swoja przygodę z tak dobrze znanym nam światem. Specyficzną cechą Urga jest to iż w przeciwieństwie do większości sektoidow, nie żywi on antypatii do ludzi. Wędrując po krainach spotkał na swojej drodze Xirene. Właśnie ona stała się jego nauczycielka magicznej profesji. Zdobywał w niej biegłość przez długie lata i wiódł spokojny żywot studiując magie.
Wszystko to aż do czasu podroży z Tolarii do Midgardu. Właśnie wtedy rozpoczął przygodę z Bractwem Żywiołów. Podczas przedłużającej się podroży, nudząc się okropnie, nawiązał pogawędkę z dziwnym tajemniczym krasnoludem. Jak okazało się później był to członek bractwa który sprawił iż Urg "zaraził" się ideami BŻ.
Urg pytany o siebie odpowiada: Jestem zly, a zabijam jeszcze gorszych.
Posiada on specyficzny charakter, lubuje się w dezintegracji. Dostarcza ona rozrywki nie tylko jemu, ale takze tym których zdecyduje się uszczęśliwić owym czarem. Urg jest perfidny,często działa na własną rękę siejąć zament i zniszczenie - oczywiście w imie słusznych celów :) Każdy kto go zna wie, iż nie znosi on plugawych wampirów. Sympatyzuje za to z każdym który zwalcza przesiąknięte złem stworzenia.
Emblemat użytkownika
Eth
 
Wiadomości: 350
Dołączył(a): Śr kwi 21, 2004 9:03 pm
Lokalizacja: Leszno

Wiadomośćprzez Nifir » So cze 18, 2005 10:57 am

Kwazi- łowca wampirów o duszy wampira?? Ty może już nie odgapiaj! :P
Emblemat użytkownika
Nifir
 
Wiadomości: 513
Dołączył(a): Wt gru 23, 2003 8:36 pm

Wiadomośćprzez Kathal » Pn cze 27, 2005 8:09 pm

Generalnie rzecz biorąc niewiele jest już chyba ciekawych postaci w Lacu. Króluje totalna wieś i brak klimatu. Ostatnio użalaliśmy się nad tym z Orenoldem, obserwując rozmowy, tytuły i zachowania grających... A może jestem malkontentem?
Emblemat użytkownika
Kathal
 
Wiadomości: 108
Dołączył(a): N sty 30, 2005 12:52 pm
Lokalizacja: Wielkopolska

Wiadomośćprzez Thail » Pn cze 27, 2005 8:14 pm

Kathal, a Ty jakie masz ciekawe postacie?
"Nigdy nie kłóć się z debilem, najpierw sprowadzi cię do swojego poziomu, a później pokona doświadczeniem".
"Naród Polski jest wspaniały, tylko ludzie kurwy" -J. Piłsudski
Emblemat użytkownika
Thail
 
Wiadomości: 1857
Dołączył(a): Cz lut 20, 2003 1:57 am
Lokalizacja: Z Wyspy Lodoss (SKO)

Wiadomośćprzez Kathal » Pn cze 27, 2005 8:32 pm

Może niezbyt jasno się wyraziłem. Chodzi mi o odgrywanie swoich ról w danym świecie. Sporo ludzi, których widuję na Lacu kompletnie nie przejmuje się realiami gry i klimatem, Lac jest dla nich zwykłą sieczkarnią, gdzie wyrażają się identycznie jak w realnym świecie i podobnie zachowują. Moim zdaniem gra na tym cierpi.
Emblemat użytkownika
Kathal
 
Wiadomości: 108
Dołączył(a): N sty 30, 2005 12:52 pm
Lokalizacja: Wielkopolska

Wiadomośćprzez Khrell » Pn cze 27, 2005 11:46 pm

Thail miał na myśli: jak TY przyczyniasz się do powstawania klimatu?
Khrell
 
Wiadomości: 474
Dołączył(a): Pt kwi 11, 2003 7:21 pm

Wiadomośćprzez Kathal » Wt cze 28, 2005 12:20 am

Domyśliłem się :-) Cóż, mam niewielkie pole do popisu. Nie znam wielu ludzi z Laca, praktycznie poruszam się sam. Staram się nie psuć gry innym oraz komunikować, nazwijmy to, "klimatycznie", oczywiście bez przesady - nie stylizuję języka np. na staropolski. Chociaż kiedy grałem na studiach w rpgi, miałem znajomych, którzy tak właśnie czynili. Niektórych graczy wprowadzało to w niezłą konsternację - aż takie wcielenie się w rolę. Aczkolwiek z perspektywy czasu myślę, że było to bardzo fajna sprawa. I szanuję ludzi, którzy potrafią tak grać.

Reasumując: chodziło mi o to wyłącznie, że większość graczy nie "czuje" chyba klimatu (jesli jeszcze raz powtórzę to słowo - palnę sobie w łeb :-)) i mogłoby równie dobrze grać w cokolwiek (chodzi mi o czas i specyfikę świata danego muda) i zachowywało by się tak samo - czyli tak jak zachowują się w życiu. Ach, to temat na konkretną dyskusję o kondycji obecnych sieciowych rpg i mudów...
Emblemat użytkownika
Kathal
 
Wiadomości: 108
Dołączył(a): N sty 30, 2005 12:52 pm
Lokalizacja: Wielkopolska

Wiadomośćprzez (Ja)Szczurzyca » Wt cze 28, 2005 12:32 am

Ilaya

Sektoid. Początkująca psioniczka. Uwielbia oglądać pojedynki i kibicować. Ma dziwną skłonność do gubienia bądź sprzedawania przedmiotów potrzebnych do wykonania zadań. Nie chce od nikogo pomocy.

Dość często odwiedza Arenę w Tolarii i tam najczęściej możecie ją spotkać (zwykle rozgniata butem ślimaki albo goni za biednymi króliczkami mrucząc "jeszcze jeden [poziom?], jeszcze jeden [poziom?]... ").

Postanowiła rozpocząc zwiedzanie dopiero po uzyskaniu znośnego poziomu (to jeszcze dłuuugo potrwa...).
Ej, dlaczego nie mogę być liszem? Ja chcę być liszem! Lisz, lisz, lisz!
Nieumarły mag - to jest to!

A Sektoidzi są super!
Emblemat użytkownika
(Ja)Szczurzyca
 
Wiadomości: 83
Dołączył(a): Wt cze 21, 2005 4:51 pm
Lokalizacja: Kraków, NH

Wiadomośćprzez (Ja)Szczurzyca » Wt cze 28, 2005 12:32 am

Zaraz mnie pewnie zlinczujecie za głupi opis...
Ej, dlaczego nie mogę być liszem? Ja chcę być liszem! Lisz, lisz, lisz!
Nieumarły mag - to jest to!

A Sektoidzi są super!
Emblemat użytkownika
(Ja)Szczurzyca
 
Wiadomości: 83
Dołączył(a): Wt cze 21, 2005 4:51 pm
Lokalizacja: Kraków, NH

Wiadomośćprzez Thail » Wt cze 28, 2005 6:46 am

Thail miał na myśli: jak TY przyczyniasz się do powstawania klimatu?

DOKŁADNIE! Zresztą PO CO jakiś klimat? Powiem tak dość brzydko, większość graczy zachowywała i zachowuje się jak bydło, więc tak kończy, jako bydło pod ostrzem mojego miecza.

Reasumując: chodziło mi o to wyłącznie, że większość graczy nie "czuje" chyba klimatu (jesli jeszcze raz powtórzę to słowo - palnę sobie w łeb :-))

Ooo tak był gracz, który czuł ten "klimat". Grał krasnoludem, a wszystkie wrogie rasy, którymi grali gracze wyzywał od skur..., chu...,dziw... i według niego To było właśnie "klimatyczne".
Ale, jeśli Kathalu czujesz takową potrzebę, to możesz sam dać przykład JAK BYĆ "klimatycznym".
Chociaż szczerze mówiąc, to bardziej byłem klimatyczny grając niedawno Baldurs Gat`e 2 niż w Laca. Sam się zastanawiam czemu?
"Nigdy nie kłóć się z debilem, najpierw sprowadzi cię do swojego poziomu, a później pokona doświadczeniem".
"Naród Polski jest wspaniały, tylko ludzie kurwy" -J. Piłsudski
Emblemat użytkownika
Thail
 
Wiadomości: 1857
Dołączył(a): Cz lut 20, 2003 1:57 am
Lokalizacja: Z Wyspy Lodoss (SKO)

Wiadomośćprzez Gerino » Wt cze 28, 2005 10:40 am

Pax, nie tutaj.
Rzecz w tym, że to się po prostu nudzi, albo zabiera niepotrzebnie czas. Zwykle nie gram w grupach, bo nie chce mi się marnować czasu na ustawianie się, grupowanie, sprawdzanie czy towarzysz żyje itd. Gdy biję sam, to po prostu idę do mobów, urządzam sieczkę, powrót do miasta, odespać i znów do mobów. Nie ma okazji na jakieś "klimatyczne" jazdy. Jeżeli jednak już ktoś chodzi w grupie to mogą się bawić w odgrywanie ról, ale wymaga to obopólnej zgody. Sugeruję umawianie się, że bawicie się w grę, a nie tylko w zdobywanie dś - ręcze wam, że taka zabawa sprawia sporo radochy :)
“Though I walk through the valley of the shadow of death, I will fear no evil,” yeah, because I’m the wickedest sonofabitch you’re gonna find down here.
Emblemat użytkownika
Gerino
 
Wiadomości: 2179
Dołączył(a): Wt wrz 24, 2002 6:23 pm

Wiadomośćprzez Kathal » Wt cze 28, 2005 11:57 am

Coś w tym jest...
Emblemat użytkownika
Kathal
 
Wiadomości: 108
Dołączył(a): N sty 30, 2005 12:52 pm
Lokalizacja: Wielkopolska

Wiadomośćprzez (Ja)Szczurzyca » Wt cze 28, 2005 12:42 pm

Klimat? A co to jest klimat? Może rzeczywiście zacznę się odnosić z pogardą do ludzi (jak jest w opisie mojej rasy). Ale wtedy to nie będę ja!
Ej, dlaczego nie mogę być liszem? Ja chcę być liszem! Lisz, lisz, lisz!
Nieumarły mag - to jest to!

A Sektoidzi są super!
Emblemat użytkownika
(Ja)Szczurzyca
 
Wiadomości: 83
Dołączył(a): Wt cze 21, 2005 4:51 pm
Lokalizacja: Kraków, NH

Wiadomośćprzez Nifir » Wt cze 28, 2005 1:09 pm

< 9 psi osioł > (PP) Nifir nadosioł, topiciel-kapitanobójca [MZS]
Kto powie, że nie odgrywam postaci ;].
Emblemat użytkownika
Nifir
 
Wiadomości: 513
Dołączył(a): Wt gru 23, 2003 8:36 pm

Wiadomośćprzez Powsinoga » Wt cze 28, 2005 9:01 pm

A propo klimatu, to Kathal pamięta, jaki kiedyś był niezły numer, jak alchemik w Kanionie Żywiołów (zamknijcie się już z tym, że blablabla niedorzeczność, blablablabla herezja, blablabla nie było i nie będzie) zmienił mnie w insektoida i wpisywałem sobie emocje "Saradir chodzi po suficie", "Saradir kłapie żuwaczkami". Hehehe, to było dobre, nie ma to jak wczuć się w klimat :P

A z klimatem, to najlepszy był Isaa, który na ołtarzu mi powiedział "Ty chyba lubisz klimaciki", potem idę sobie przez las na wschód od Midgaardu nocą, a tuon telepatią do mnie "Nie uznasz, że byłoby klimatycznie, jakbym cię napadł po nocy w lesie". Dawno już tak się nie kryłem po ciemaku i nie kluczyłem. :lol:
Nudes nis'a pudes!
Emblemat użytkownika
Powsinoga
 
Wiadomości: 640
Dołączył(a): Pn paź 18, 2004 8:58 pm
Lokalizacja: Z sinej dali...

Wiadomośćprzez (Ja)Szczurzyca » Wt cze 28, 2005 9:29 pm

:razz: Super :razz:
Ej, dlaczego nie mogę być liszem? Ja chcę być liszem! Lisz, lisz, lisz!
Nieumarły mag - to jest to!

A Sektoidzi są super!
Emblemat użytkownika
(Ja)Szczurzyca
 
Wiadomości: 83
Dołączył(a): Wt cze 21, 2005 4:51 pm
Lokalizacja: Kraków, NH

Wiadomośćprzez Kathal » Wt cze 28, 2005 10:14 pm

Tak, ten motyw z owadem był świetny.
Emblemat użytkownika
Kathal
 
Wiadomości: 108
Dołączył(a): N sty 30, 2005 12:52 pm
Lokalizacja: Wielkopolska

Wiadomośćprzez Nifir » Śr cze 29, 2005 12:33 am

A ja tam się chwalić nie będę! ;]
Emblemat użytkownika
Nifir
 
Wiadomości: 513
Dołączył(a): Wt gru 23, 2003 8:36 pm

Wiadomośćprzez (Ja)Szczurzyca » Śr cze 29, 2005 12:48 am

Pochwal się. Chcę to zobaczyć.

Baldzo plosem.

Baldzo.:puppy:
Ej, dlaczego nie mogę być liszem? Ja chcę być liszem! Lisz, lisz, lisz!
Nieumarły mag - to jest to!

A Sektoidzi są super!
Emblemat użytkownika
(Ja)Szczurzyca
 
Wiadomości: 83
Dołączył(a): Wt cze 21, 2005 4:51 pm
Lokalizacja: Kraków, NH

Wiadomośćprzez Powsinoga » Śr cze 29, 2005 1:01 pm

No właśnie Nifir, ty jednak masz coś głowę do robienia oryginalnych postaci. Myślałem, że paladyn-wampir, to będzie szczyt ekscentryczności. Teraz, jeśli chcesz mieć towarzysza jak Shrek, poproś o dołączenie do twojej grupy Nifira-nadosła :wink:
Nudes nis'a pudes!
Emblemat użytkownika
Powsinoga
 
Wiadomości: 640
Dołączył(a): Pn paź 18, 2004 8:58 pm
Lokalizacja: Z sinej dali...

Wiadomośćprzez Gloin » N lip 03, 2005 10:27 pm

Gloin
Ja, to ja. Zresztą sami wiecie. :-)
Ashes To Ashes, Dust to Dust...

"Khazad! Khazad! Baruk khazad! Khazad ai-menu!
Emblemat użytkownika
Gloin
 
Wiadomości: 287
Dołączył(a): Pn maja 28, 2001 2:00 am
Lokalizacja: Warszawa

Wiadomośćprzez szafran1988 » Śr wrz 21, 2005 9:01 am

Degord czyli nadpobudliwy zlodziejaszek ;)

Wychowywal sie bez matki i ojca musial sam na siebie zarazbiac tak wiec juz od najmlodszych lat zarazbial kradnac na swoje utrzymanie. Teraz gdy dorosl jest znanym i poszukiwanym zlodziejem :smile:
Zycie jest piekne dajcie mi sznur
Emblemat użytkownika
szafran1988
 
Wiadomości: 2
Dołączył(a): Śr wrz 21, 2005 8:47 am
Lokalizacja: Z Mirgardu ;)

Wiadomośćprzez Nifir » Śr paź 05, 2005 12:49 pm

Ale z was wszystkich biedaki... Prawie nikt z was nie ma rodziców.. Jakie to smutne... chlip... A ja mam!! :P
Emblemat użytkownika
Nifir
 
Wiadomości: 513
Dołączył(a): Wt gru 23, 2003 8:36 pm

Wiadomośćprzez Val » Śr paź 05, 2005 1:07 pm

Ja też, Jawful to mój ojciec.
ulice upadły mi na bablon
Emblemat użytkownika
Val
 
Wiadomości: 2203
Dołączył(a): N lis 10, 2002 3:26 pm
Lokalizacja: Skąd mam wiedzieć?

Wiadomośćprzez Gerino » Śr paź 05, 2005 3:27 pm

Żona mojego ojca jest moją córką, a moim dziadkiem jest mój syn. Serio.

Wystarczająco telenowelowe? :P
“Though I walk through the valley of the shadow of death, I will fear no evil,” yeah, because I’m the wickedest sonofabitch you’re gonna find down here.
Emblemat użytkownika
Gerino
 
Wiadomości: 2179
Dołączył(a): Wt wrz 24, 2002 6:23 pm

Wiadomośćprzez Powsinoga » Śr paź 05, 2005 4:11 pm

Ale z was wszystkich biedaki... Prawie nikt z was nie ma rodziców.. Jakie to smutne... chlip... A ja mam!! :P

Ciesz się Nifirze, bo któregoś dnia może przyjść rzeźnik-pogromca, i zrobi z Twojej rodziny salami... uważaj, lepiej miej na nich oko i patrz, czy nie rośnie popyt na salami... :roll:
Nudes nis'a pudes!
Emblemat użytkownika
Powsinoga
 
Wiadomości: 640
Dołączył(a): Pn paź 18, 2004 8:58 pm
Lokalizacja: Z sinej dali...

a nic

Wiadomośćprzez Tarabas » Śr gru 14, 2005 2:05 am

A ja wam niec nie powiem hehehheh:)))))))))))
Pozdrowienia dla wszystkich:)))))
hejka
Tarabas
 
Wiadomości: 13
Dołączył(a): Śr kwi 09, 2003 7:24 pm
Lokalizacja: lublin

Wiadomośćprzez Gejda » Pt gru 30, 2005 1:03 pm

,,Arien"

I cóż ja mogę o sobie napisać... Skrytobójca na czwartym poziomie, najczęściej mnie można spotkać na Arenie w Tolarii, latającą za jaszczurkami i goniącą zające... wystarczy ?
Emblemat użytkownika
Gejda
 
Wiadomości: 3
Dołączył(a): Cz gru 29, 2005 5:37 pm

Wiadomośćprzez Arthanis » Cz sty 05, 2006 2:04 pm

noooo mogłabyś wymyśleć jakąś fajną historyjkę dotyczącą dziejów Twojej postaci :wink: ale jeśli chcesz, to myślę, że zadowolimy się takim opisem, w końcu lepszy rydz, niż nic...
"Jeśli coś wydaje się właściwe, to należy się trzy razy zastanowić, czy jest właściwe"
Emblemat użytkownika
Arthanis
 
Wiadomości: 89
Dołączył(a): Pt mar 19, 2004 2:07 pm

Wiadomośćprzez Astien » Cz sty 05, 2006 10:56 pm

Astien de Landerand.
Nawiedzony rycerz, bywa tylko w miejscach świętych albo przeklętych, cecha charakterystyczna - skrajności. :pray: :evil:
Emblemat użytkownika
Astien
 
Wiadomości: 7
Dołączył(a): Cz sty 05, 2006 5:41 pm
Lokalizacja: opactwo Merrad

Wiadomośćprzez Morfoth » Pt sty 06, 2006 1:26 am

Czy to ma w ogóle jakiś sens?
2B || !2B
Emblemat użytkownika
Morfoth
 
Wiadomości: 239
Dołączył(a): Cz mar 28, 2002 2:00 am
Lokalizacja: Trzeci karton na lewo.

Wiadomośćprzez Astien » Pt sty 06, 2006 3:34 am

Morfoth napisał(a):Czy to ma w ogóle jakiś sens?


A konkretniej? :anxious: [/code]
Emblemat użytkownika
Astien
 
Wiadomości: 7
Dołączył(a): Cz sty 05, 2006 5:41 pm
Lokalizacja: opactwo Merrad

Wiadomośćprzez Myisab » Pt sie 04, 2006 6:03 pm

Myisab. Kazdy go zna. On zawsze zle pomysly ma.
Nasz Myisab, madry inaczej, bardzo chcial miec 100 poziom.
Ale cos mu nie wyszlo...........
Zostal na 31 poziomie, i jak kazdy po setce sie zresetowal...
Teraz jest hobbitem i znowu chce zrobic 100 poziom....
I znowu mu to nie wychodzi...
Nie wiem czy on jest ciekawy, czy ciekawski.

P.S:(Ja)Szczyrzyca chce byc liszem? To ja chce byc mrocznym rycerzem!
"Lecz pamiętaj naprawdę nie dzieje się nic, i nie stanie się nic aż do końca..."
Emblemat użytkownika
Myisab
 
Wiadomości: 77
Dołączył(a): Śr maja 03, 2006 4:37 pm
Lokalizacja: B-B

Wiadomośćprzez Aerion » Pt sie 25, 2006 3:16 pm

Aerion


Urodził się w dość bogatej kupieckiej rodzinie. Nie odpowiadało mu jednak spokojne życie, i łamiąc rodzinną tradycję, postanowił ruszyć w świat. Spotkał wiele osób i wiele przeżył, aż w końcu postanowił zrobić coś dla coraz bardziej zdeprawowanego i zepsutego moralnie świata - został paladynem. Po latach służby w zakonie i doprowadzeniu swych umiejętności do perfekcji, Aerion zaczął szkolić się w nowym fachu; szukał kontaktów z duchami i ze świętego rycerza przeistoczył się we wdającego się w mniej wojen i konfliktów, choć nie mniej oddanego sprawom, w które się angażował, mnicha.
Emblemat użytkownika
Aerion
 
Wiadomości: 91
Dołączył(a): So maja 06, 2006 7:46 pm

Wiadomośćprzez Azazel » N paź 15, 2006 7:52 pm

Azazel (99pzm)

Długo zastanawiałem się co tutaj zamieścic, aż doszedłem do wniosku, ze zamieszczę tutaj swój opis :grin:

Wysoki, szczupły, przystojny elf władający magią.

Krótko mówiąc: mag jakich mało ;]
...quid stupes tamquam hircus in eruilia...
Emblemat użytkownika
Azazel
 
Wiadomości: 20
Dołączył(a): Śr sie 23, 2006 11:37 pm
Lokalizacja: Częstochowa

Wiadomośćprzez Aerion » N lis 19, 2006 1:23 am

...i całe szczęście. :)
Emblemat użytkownika
Aerion
 
Wiadomości: 91
Dołączył(a): So maja 06, 2006 7:46 pm

Wiadomośćprzez Cold Dead EDDIE » Pn lut 12, 2007 6:38 pm

"Tebryraun"


W młodości, szykanowany przez swych rówieśników z powodu niskiego wzrostu (nawet jak na krasnoluda) obrał sobie za cel udowodnienie, że jest równie odważny i dziarski, jak przeciętne krasnoludy. Nienawidzi niczego, co jest urocze i kochane, widywano go w parku, uganiającego się z mieczem za gołębiami, nigdy nie widziano bez spodni. Bliski kolega śmierci (nie żeby mu wielu ludzi wysyłał, przeciwnie- często wpada go odwiedzać). Około jedna czwarta jego zgonów nastąpiła przez wykrwawienia. Ot, nieszczęście w nieszczęściu. Nie ma żyłki podróżniczej, nie lubi zapuszczać się w niezbadane miejsca. Sknera, niezbyt religijny, ale paroma miedziakami za poświęcenie ciała nie pogardzi. Łatwo wpada we wściekłość, nie lubi rozmawiać o elfach, kotach i magii.
If someone don't give a shit, call CHUCK NORRIS!
He will kick the shit out of him!
Emblemat użytkownika
Cold Dead EDDIE
 
Wiadomości: 1
Dołączył(a): Pn lut 12, 2007 5:44 pm
Lokalizacja: Ta-aam, gsieś...

Wiadomośćprzez Narquelie » Śr lut 14, 2007 9:05 am

Kiedyś zawędrowałam z jednym Paladynem lub Wojownikiem (szczerze mówiąc nie pamiętam) do jaskini trolli. Po radosnym wybiciu prawie wszystkiego co tam było trafiliśmy na małe trolle. Zaczął mówić, że to tylko dzieci i takie tam. Cóż, musiał wyjść do sąsiedniego pomieszczenia kiedy rozrywałam je kulami ognia.
Babcia Weatherwax nigdy się nie gubiła. Zawsze doskonale wiedziała, gdzie się znajduje, czasem tylko nie była pewna, gdzie jest wszystko inne. - Terry Pratchett
Emblemat użytkownika
Narquelie
 
Wiadomości: 12
Dołączył(a): Śr mar 08, 2006 6:16 pm


Powrót do Gracze



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

cron