Zabojcy

Sprawy graczy Laca i między graczami Laca.

Moderator: łowcy trolli

Zabojcy

Wiadomośćprzez Reif » Wt cze 28, 2005 11:36 pm

Co o nich sadzicie? Potrzebni? Nie potrzebni? Jakby bylo bez nich? Czy lubicie ten dreszczyk emocji jak na "kto" pojawia sie jakis zabojca z podobnym do waszego poziomem? Co byscie zmienili w walce miedzy graczemi? Itd...

Prosze o kulturalna rozmowe.

Temat ten nie dotyczy zabijania wampirow!

Wiadomosci nie na temat i wiadmosci obrazajace innych graczy bede kasowane... (w miare moich mozliwosci, tak jak w innych tematach).
Emblemat użytkownika
Reif
łowca trolli
 
Wiadomości: 589
Dołączył(a): Śr sty 23, 2002 2:00 am
Lokalizacja: Warszawa

Wiadomośćprzez Nifir » Śr cze 29, 2005 12:06 am

Oczywiście ;]. Zawsze lubiłem być ścigany przez zabójce i jak mnie gonili za zabójcę ;]. Najwytrwalszym ścigającym był Uzog :P, gdy miałem 30 poziomo wampirem, a on 64 ;]. Taki berek zabijanego (nie stylistycznie, ale fajnie mi to brzmi ;]).
Emblemat użytkownika
Nifir
 
Wiadomości: 513
Dołączył(a): Wt gru 23, 2003 8:36 pm

Wiadomośćprzez Val » Śr cze 29, 2005 3:39 am

Pamiętam kiedy Jawful dawno temu na mnie polował i nie mógł złapać. Wreszcie wymyślił. Wszedł Qanitrą i poprosił mnie o pomoc, bo cośtam. Ja wspaniałomyślnie przybieżyłem do kata, gdzie czekał już na mnie Silos. Wtedy to dowiedziałem się, że jak jestem wampirem, to mnie każdy może zabić.
ulice upadły mi na bablon
Emblemat użytkownika
Val
 
Wiadomości: 2203
Dołączył(a): N lis 10, 2002 3:26 pm
Lokalizacja: Skąd mam wiedzieć?

Wiadomośćprzez Thail » Śr cze 29, 2005 7:38 am

Jedno pytanie: Po co Ci takie coś?
Uważam osobiście, że walki między graczami powinny zależeć od nich, a jakie kolwiek dostosowywanie muda pod takie rozgrywki, to po prostu głupota w najwyższej postaci. Już samo wprowadzenie flagi zabójca wyprowadził wielu starych zabójców z równowagi, co innego, że ta flaga jest nawet dobra jako straszak i trochę ułatwia życie innym.
Zmian nie potrzeba, flaga zabójcy, to tak naprawdę bardzo dobra rzecz i nie trzeba tego zmieniać.
"Nigdy nie kłóć się z debilem, najpierw sprowadzi cię do swojego poziomu, a później pokona doświadczeniem".
"Naród Polski jest wspaniały, tylko ludzie kurwy" -J. Piłsudski
Emblemat użytkownika
Thail
 
Wiadomości: 1857
Dołączył(a): Cz lut 20, 2003 1:57 am
Lokalizacja: Z Wyspy Lodoss (SKO)

Wiadomośćprzez Februs » Śr cze 29, 2005 11:34 am

Według mnie, coś takiego powinno być karane, lub tego w ogóle powinno nie być. Pojedynek między graczami powinien byłby uczciwy, gdy dwie strony wyrażają zgodę na walkę.
Emblemat użytkownika
Februs
 
Wiadomości: 411
Dołączył(a): Wt lip 20, 2004 6:11 pm

Wiadomośćprzez Reif » Śr cze 29, 2005 12:16 pm

Thail czy ktokolwiek mowi tutaj o zmienianiu flagi zabojcy? Mi ta flaga w niczym nie przeszkadza.

Rozmowa mila dotyczyc tego czy podoba sie wam zabawa z zabojcami czy nie. :roll:
Emblemat użytkownika
Reif
łowca trolli
 
Wiadomości: 589
Dołączył(a): Śr sty 23, 2002 2:00 am
Lokalizacja: Warszawa

Wiadomośćprzez Khrell » Śr cze 29, 2005 12:24 pm

Februs - jaki tam uczciwy pojedynek?
Wyobraź sobie ten świat, wyobraź sobie ciemną uliczkę, gdy ktoś na kogoś napada. No nie zdarza się tak? Na szczęście bogowie nie myślą tak jak Ty.;P
Khrell
 
Wiadomości: 474
Dołączył(a): Pt kwi 11, 2003 7:21 pm

Wiadomośćprzez Powsinoga » Śr cze 29, 2005 12:47 pm

Zabawa hmmm - w porządku. Ostatnio znalazłem sobie parę takich kryjówek, że mucha nie siada., kiedy jakiś gagatek mnie ściga. Trzeba tylko odpowiednio manipulować zdejmowaniem światła, niewidzialnością i modlitwami o przeniesienie, aby być niezauważonym i mylić ślady, gdyby ktoś miał "polowanie".

Inna sprawa, kiedy nie mam ochoty na coś takiego, stoję przy statule, by napisać jej lepszy opis do "opisomatu", a tu taki mądrala mnie gania z nożem, i jak tu się skupić? :sad: Więc zabójcy powinni mieć troszkę wyczucia, choć wtedy nie miał tamten możliwości dowiedzenia się, co teżtakiego robię.

Pamiętam fajny numer kiedy Deht mnie zaatakował (chyba w miejscu, gdzie, o dziwo, niemal zawsze mnie atakują, przy kacie - stąd pomysł, by kat poimagał atakowanemu, nie wiem, czemu wszyscy mylą to z atakowaniem zabójców - http://forum.lac.pl/viewtopic.php?p=26434#26434) a skórę uratował mi fakt, iż... hehehe, czytał moje opowiadania i "żal byłoby takiego zaraz zaciukać" hehehe :P. Z wdzięczności postawiłem mu browarka w karczmie :P


Gadanie o delegalizacji zabijanie innych graczy jest bzdurne. Zawsze są te emocje, kiedy widzimy zabójcę na podobnym do nas poziomie (O nieeeee, dlaczego ten Isaa nie może awansować? :P ), zawsze są też środki walki/obrony przed takimi. W sumie szkoda, że jest sporo morderców i zabójców, a złodziei prawie nigdy nie ma. Jak ktoś ma profesję złodzieja, to prędzej ma flagę "zabójca" niż "złodziej".
Nudes nis'a pudes!
Emblemat użytkownika
Powsinoga
 
Wiadomości: 640
Dołączył(a): Pn paź 18, 2004 8:58 pm
Lokalizacja: Z sinej dali...

Wiadomośćprzez Reif » Śr cze 29, 2005 12:51 pm

Ludzi z flaga zlodzieja nie ma z prostej przyczyny, flage ta dostaje sie tak jak flage mordercy...
Emblemat użytkownika
Reif
łowca trolli
 
Wiadomości: 589
Dołączył(a): Śr sty 23, 2002 2:00 am
Lokalizacja: Warszawa

Wiadomośćprzez Powsinoga » Śr cze 29, 2005 12:58 pm

A szkoda. Nie ma to jak pakować trwożliwie wszystko do zakneblowanych sakiewek i liczyć, żeby tylko ten wredny niziołek nie buchnął ci nic więcej, jak bułki.

Pamiętam, że kiedyś, w obawie przed złodziejami nosiłem sakiewkę z najcenniejszymi przedmiotami na szyi. Dałem sobie spokój, bo nikt i tak nie kradł, (poza tymi łapami mobów w portfelu, ale to co innego), wszyscy się pytali "a do jakich atrybutów dodaje ta sakiewka?", a na dobitkę smok sfajczył na mnie tą bezcenną sakiewkę. :wink:
Nudes nis'a pudes!
Emblemat użytkownika
Powsinoga
 
Wiadomości: 640
Dołączył(a): Pn paź 18, 2004 8:58 pm
Lokalizacja: Z sinej dali...

Wiadomośćprzez Thail » Śr cze 29, 2005 12:59 pm

Saradir chyba się pomylił z flagami. Otóż chodzi o to, że flagę złodziej otrzymujesz, gdy gracz niskopoziomowy przyłapuje złodzieja, gdy ten grzebie w Jego przedmiotach (złodziej musi mieć więcej niż 5 poziomów). Wtedy na zasadzie flagi mordercy dostaje flagę złodziej i nie może się jej pozbyć do czasu, aż bogowie ją zdejmą lub nie zrestartuje się.
Obecnie za próbę kradzieży otrzymujesz flagę zabójcy i stąd możliwe jest, że tylu mamy zabójców :grin:
"Nigdy nie kłóć się z debilem, najpierw sprowadzi cię do swojego poziomu, a później pokona doświadczeniem".
"Naród Polski jest wspaniały, tylko ludzie kurwy" -J. Piłsudski
Emblemat użytkownika
Thail
 
Wiadomości: 1857
Dołączył(a): Cz lut 20, 2003 1:57 am
Lokalizacja: Z Wyspy Lodoss (SKO)


Powrót do Gracze



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości

cron