BOGOWIE i WAMPIRY:)

Sprawy graczy Laca i między graczami Laca.

Moderator: łowcy trolli

BOGOWIE i WAMPIRY:)

Wiadomośćprzez Zeriks » So sie 27, 2005 3:26 pm

Chciałbym się dowiedzieć jednej rzeczy dlaczego moja postac dostała bana,{ZERIKS}bo nie wiem chcę dowodów i nie obchodzi mnie gadanie tego typu,że ja to Thail,bo jesteśmy innymi osobami całkowicie i się całkowicie różnimy.
Jeżeli regulamin powstał dla wszystkich to dlaczego jest łamany przez samych Bogów,nie powiem których.Bo to jest kwestia którą mógłbym obgadać na GG z każdym z nich z osobna.Pomoc przeszkadzanie.
Bogowie chyba są dorośli i powinni odpowiadać za swoje czyny,a jeżeli sobie nie radzą,to niech nie przeszkadzają.
Po ente nie rozumiem pomysłu,aby powstały wampiry czystej krwi silniejsze i mocniejsze.Osobiście nic do nich nie mam.Nie powinniście im pomagać w grze bo większośc wampirów to bohaterowie,a pomoc bohaterom do czegoś służy.Nie po to by słabeusz Geruś dostawał jakieś fory dlatego bo zrobił jakieś opisy.
Sami napisaliście na samym początku,że to gra dla przyjemności,a jak sobie z Tym nie radzisz to nie graj.To niech nie gra,bo widocznie sobie z tym nie radzi.Bogowie mu widocznie pomagają więc chce wiedzieć dlaczego to robią,bo ja tego nie rozumiem.Ja podpisując umowe myślałem,że jest rzetelna chyba się pomyliłem,bo to umowa jednostronna,może wiecie co to,zobowiązuje mnie a nie laca.{Sformułowana jest inaczej i tym samym łamiecie to prawo,jakby to było noramlne życie to Byscie dostali po kieszeni za rozwiązanie umowy z Waszej winy.Jak cosik to poczytajcie sobie K.C.}
Następna kwestia to do czego służy klan NFL.Nie mam pojęcia.Dlaczego większość jego członków to Wampiry,a wiadomo kto jest przywódca tego klanu.Chyba Bogowie sami napisali,że sa obiektywni.!!!!!Chyba,że się mylę.
Więc nie będę się produkował,bo pewnie jakiś ............. to usunie.Ale chciałbym otrzymac odpowiedż na moje początkowe pytanie.ZA CO TEN BAN,BO NIC NIE ZROBIŁEM.
Chcę dowodów.Mile widziane loga.Macie to wszystko chyba.
P.S.Jeśli ktoś się poczuł urażony to trudno,ale wiedżcie,że nie podważam nikogo pozycji,ale chce by Lac się wywiazał z umowy którą podpisaliśmy we dwoje.Ja i on.Więc licze na otwartość umysłu jego twórców i odpowiedż na moje pytania.Bardzo Dziękuje.
I tak Was dopadnę, prędzej, czy później ! Dobrzy uważajcie !!!
(Dulce et decorum est pro patria mori!)
Emblemat użytkownika
Zeriks
 
Wiadomości: 91
Dołączył(a): Cz wrz 18, 2003 8:17 pm
Lokalizacja: Z nieba ... :D

Wiadomośćprzez Gerino » So sie 27, 2005 4:01 pm

Słodkie, hehe :} Tylko nie wiem, czemu ja jestem mieszany do całej tej sprawy. Nie no, serio, Kwazi to Thail, Xnyl to Xnyl, nikt inny mnie nie próbował zabić, więc o co ciebie idzie?

A, przy okazji - masz całkowitą rację. Regulamin dotyczy graczy, nie bogów. Serio.

A, i jeszcze jedno - moglibyście skończyć wymyślać, jakie to ja mam bajery? Raz słyszę, że mogę się przenosić do Azylu, potem że ustawiono mi umiejki skrytka, potem że nekromanty... Niedługo usłyszę, że mogę zawracać strzały myślą :wink:
“Though I walk through the valley of the shadow of death, I will fear no evil,” yeah, because I’m the wickedest sonofabitch you’re gonna find down here.
Emblemat użytkownika
Gerino
 
Wiadomości: 2179
Dołączył(a): Wt wrz 24, 2002 6:23 pm

Wiadomośćprzez Lam » So sie 27, 2005 4:12 pm

Możesz zawracać strzały myślą.

Zeriksie, bogowie nie czytają forum...
Emblemat użytkownika
Lam
władca Leanderu
 
Wiadomości: 2886
Dołączył(a): Pn maja 28, 2001 2:00 am
Lokalizacja: 22°17' E - 52°11' N

Wiadomośćprzez Zeriks » So sie 27, 2005 4:17 pm

To wysłałem na e-mail :grin:
I tak Was dopadnę, prędzej, czy później ! Dobrzy uważajcie !!!
(Dulce et decorum est pro patria mori!)
Emblemat użytkownika
Zeriks
 
Wiadomości: 91
Dołączył(a): Cz wrz 18, 2003 8:17 pm
Lokalizacja: Z nieba ... :D

Wiadomośćprzez Gerino » So sie 27, 2005 4:25 pm

Lam napisał(a):Możesz zawracać strzały myślą.

Cholera, znowu mnie demaskujesz ;)
“Though I walk through the valley of the shadow of death, I will fear no evil,” yeah, because I’m the wickedest sonofabitch you’re gonna find down here.
Emblemat użytkownika
Gerino
 
Wiadomości: 2179
Dołączył(a): Wt wrz 24, 2002 6:23 pm

Re: BOGOWIE i WAMPIRY:)

Wiadomośćprzez Khrell » So sie 27, 2005 4:59 pm

Rozumiem, że jesteś pod wpływem emocji po zarobieniu banana, nie wiem czemu go dostałeś i nie wiem nic w tej sprawie. Obiło mi się jedynie o uszy, że Thiruel dostał bana podobno jedynie za zabicie Essh.

Zeriks napisał(a):Po ente nie rozumiem pomysłu,aby powstały wampiry czystej krwi silniejsze i mocniejsze.

Po to, aby zachęcić wampiry do restartów i po to, aby istniały wampiry słabsze. Wcale nie ma tak dużej różnicy. Ja nie odczułem się jakiś silniejszy po tej zmianie (jestem wampirem czystej krwi), być może zostały pogorszone jedynie wampiry krwi nieczystej, ale to już nie ze mną na ten temat. Poza tym słyszałem jedynie, że są większe, a co za tym idzie silniejsze i trudniej je rozbroić, ale łatwiej trafić - tak jak wszystkie duże rasy, a te krwi nieczystej są po prostu mniejsze czyli wszystko na odwrót. Nie sądzę by była jakaś znaczna różnica.

Zeriks napisał(a):Następna kwestia to do czego służy klan NFL.Nie mam pojęcia.Dlaczego większość jego członków to Wampiry,a wiadomo kto jest przywódca tego klanu.

Klan NFL nie służy do niczego. Istnieje po to, by chwalić i kochać Naję.
Dlaczego większość (hehe nawet dwie trzecie!:D dwa wampiry i jeden niewampir) jego członków to wampiry? Przypadek. Gdy ja dochodziłem do tego klanu to był w nim Lavertan i Tharr, moi koledzy z Laca.
Ten klan nie ma przywódcy, chyba, że założyciela, ale nie wiem kto był przed Lavertanem i Tharrem, bo jeszcze się wtedy nie urodziłem. Stawiam na Lavertana. Wybaczcie jeśli zapomniałem o innych członkach NFL.:)
Khrell
 
Wiadomości: 474
Dołączył(a): Pt kwi 11, 2003 7:21 pm

Wiadomośćprzez Thail » So sie 27, 2005 5:19 pm

Eeeeeej, Naję, to ja mogę co najwyzej kochać platonicznie, no chyba, że przyjedzie do mnie i okaże się niezłą laską - Towarów wybrakowanych nie tykam:P
Poza tym przydałoby mi się zdjąć tego bana, bo niektórym będzie smutno, a później jeszcze bardziej smutno:P
Ale mam ekstra humor, sam nie wiem czemu:P
"Nigdy nie kłóć się z debilem, najpierw sprowadzi cię do swojego poziomu, a później pokona doświadczeniem".
"Naród Polski jest wspaniały, tylko ludzie kurwy" -J. Piłsudski
Emblemat użytkownika
Thail
 
Wiadomości: 1857
Dołączył(a): Cz lut 20, 2003 1:57 am
Lokalizacja: Z Wyspy Lodoss (SKO)

Wiadomośćprzez muzgus » N sie 28, 2005 12:44 am

Zapomniałeś o mnie. NFL to jest jak wiara. Moja postać wierzy w Naję i oddaje cześć Naji.

Nie po to by słabeusz Geruś dostawał jakieś fory dlatego bo zrobił jakieś opisy.


Czemu miałby nie dostać bonusów? Narobił się, napracował, to dostał. Ty też możesz. A generalnie, to przeczytaj FAQ na stronie Laca. Popatrz:

Jeśli tak, to umieścimy to na mudzie, a ty zyskasz uznanie gawiedzi, uśmiech kierownika, itp. A tak poważnie, to jakieś bonusy cię nie ominą :)
gg: 5224983 | jabber: m [at] jabber.cz| tlen: muzgus [at] tlen.pl | icq: 314995403
(___________(Już pusto...) ___________)
Emblemat użytkownika
muzgus
 
Wiadomości: 827
Dołączył(a): Śr gru 24, 2003 11:30 am
Lokalizacja: Hrabstwo Anin

Wiadomośćprzez Eth » N sie 28, 2005 11:23 am

mozna bylo zbanowac postacie Thaila - nie karajac banem zeriksa.
mozna bylo powiedziec thailowi zeby sobie zrobil przerwe w grze bo inaczej ucierpi tez jego brat i siostra.

widac tak bylo prosciej i pewniej bo po co sie wysilac
a ze ukarano przy okazji zeriksa i sawantre - coz jak widac nie wszyscy tym sie przejmuja. w koncu co to 2 graczy - co najwyzej z srednio 15 grajacych zrobilo sie 14.
to jednak nie ma nic wsponego moim zdaniem z wampirami - po prostu to polityka na rzecz zwiekszenia liczby graczy ;)
Emblemat użytkownika
Eth
 
Wiadomości: 350
Dołączył(a): Śr kwi 21, 2004 9:03 pm
Lokalizacja: Leszno

Wiadomośćprzez Zeriks » N sie 28, 2005 3:18 pm

Wiesz Nydzie.Chodzi mi o to,że ta cała gra zajmuje dużo czasu,a nie zawsze wszyscy go mają.Ja grałem kiedyś dużo, ostatnio jak wracałem po pracy.To miałem wtedy zmęczony robić jakieś opisy czy coś w tym stylu.Pierdu pierdu,nie po to pracowałem nad swoją postacia tyle godzin,abym przegrywał z kims kto jest o wiele słabszy, bo Bogowie go docenili za opisy.Niech go doceniają w jakiś inny sposób np.wyróznieniem,które nie wpływa na postać,ale na jego wizerunek.Na wojnie jak ktoś dostawał odznaczenia to nie dostawał dodatkowej broni,lecz jakiś medal i tak powinno być na lacu,bo inaczej ta gra się robi poprostu nudna i wystarczy szybko zrobić 101 poziom zrobić kilka opisów {jeśli ma ktoś do tego zdolności i czas i problem z głowy}.Bogowie dadzą mi coś w zamian co wzmocni moją postać.A ten który się napracował godzinami by dopracować swoją postać ma wyjśc na głupka i kretyna,bo po co to wszystko robił.Więc przemyśl coś za czym cosik napiszesz.
P.S.W twoim wykonaniu ściana ognia tez fajnie działa,pewnie bedziesz wiedział o co chodzi.
I tak Was dopadnę, prędzej, czy później ! Dobrzy uważajcie !!!
(Dulce et decorum est pro patria mori!)
Emblemat użytkownika
Zeriks
 
Wiadomości: 91
Dołączył(a): Cz wrz 18, 2003 8:17 pm
Lokalizacja: Z nieba ... :D

Wiadomośćprzez Thail » N sie 28, 2005 3:44 pm

...bo Bogowie go...

Pisze się bOGOWIE! Modlisz się do nich w Kościele? Ja nie! Wiec nie myl Zeriks prawdziwego życia z tą grą, bo mnie to lekko wnerwia:P
"Nigdy nie kłóć się z debilem, najpierw sprowadzi cię do swojego poziomu, a później pokona doświadczeniem".
"Naród Polski jest wspaniały, tylko ludzie kurwy" -J. Piłsudski
Emblemat użytkownika
Thail
 
Wiadomości: 1857
Dołączył(a): Cz lut 20, 2003 1:57 am
Lokalizacja: Z Wyspy Lodoss (SKO)

Wiadomośćprzez Gerino » N sie 28, 2005 4:36 pm

A jak pisząc o Jahwe napiszę bóg to mnie spalisz na stosie, czy tylko skopiesz?

A i tak wciąż nie wiem o co Zeriksowi chodzi :)
“Though I walk through the valley of the shadow of death, I will fear no evil,” yeah, because I’m the wickedest sonofabitch you’re gonna find down here.
Emblemat użytkownika
Gerino
 
Wiadomości: 2179
Dołączył(a): Wt wrz 24, 2002 6:23 pm

Wiadomośćprzez Lam » N sie 28, 2005 4:36 pm

Thailu, sam pisałeś świątynię Lama. O katolikach moje zdanie jest znane, ale nie roztrząsamy tu spraw życia urojonego, tylko życia w Lacu, gdzie wiara w bogów jest jedynym, co większość graczy trzyma przy życiu. Oczywiście pisze się normalnie "bogowie", bo to nie nazwa własna. Natomiast imiona bogów masz pisać wielką literą i modlić się do nich gorąco.

Zeriksie, Gerino jest o niebo słabszy od Ciebie (patrz forum TZM), a 102 poziom po tym, jak skończył grę chyba 5 razy to żadna nagroda. Był wampirem półkrwi, choć jego poprzednie postacie o imieniu Gerino były czystej krwi. Fakt, grał na szybkość gnomem, żebyś go nie zabijał zanim nie zrobi 100. Możesz go za to wyśmiewać od leni i tchórzy. Właściwie, to myślę tak samo. Ale pretensje o to możesz mieć wyłącznie do niego, bogowie na to wpływu nie mają.

Dalej, oczyszczenie mu krwi bez restartu wzmocniło jego ciosy zadawane ręką o jakąś 1/10-1/8. Jak powszechnie wiadomo, taka różnica w walce, gdzie decyduje rozproszenie, dezorientacja, oślepienie, wyzwolenie, ściany ognia itd., to jest po prostu nic. Co więcej, on nie walczy rękami, tylko bronią, więc w ogóle moc jego krwi nie bierze tu udziału. Na dodatek jako wampir czystej krwi, jest większy i nieco łatwiej go trafić krasnoludowi takiemu jak Ty. Można więc zaryzykować twierdzenie, że nie ma różnicy. Dla Gerino czysta krew to jedynie kwestia prestiżu.

A przez Ciebie przemawia wyłącznie zawiść. To nie jest zdrowa zazdrość ("chciałbym też coś dostać, tak, jak Gerino") tylko zwykła zawiść ("chciałbym, aby Gerino niczego nigdy nie dostał"). Zastanów się nad sobą. Uważasz, że jemu było łatwiej poświęcić kilka godzin dla rozwoju Laca, niż kilka dni na restart? Pewnie masz rację, ale czy to wina Gerino, że Ty jesteś na to zbyt leniwy?

Tylko że Tobie wcale nie chodzi o poziom 102 i oczyszczenie krwi. Tobie chodzi o to, że on nie powinien się bronić, kiedy go atakujesz, używając umiejętności, na których ćwiczenie poświęcił tak samo długie godziny, jak Ty (no chyba, że jest inteligentniejszy i poświęcił mniej czasu, ale znowu miej o to pretensje do niego, nie do bogów :)). A jeśli poświęcił dłuższe i zadał sobie trud sprawdzenia, co może ćwiczyć i wyćwiczenia tego, to to już nie jest nawet jego wina, tylko wyłącznie Twoja, że sam tego nie zrobiłeś.



DOPISEK: przypomniałem sobie, że zdaje się, że Zeriks jest skrytobójcą, a jeśli dobrze mi się przypomniało, to jest tak samo beznadziejny, jak Gerino. W tej sytuacji pozostaje jedynie technika i wyćwiczenie... albo restart :)
Emblemat użytkownika
Lam
władca Leanderu
 
Wiadomości: 2886
Dołączył(a): Pn maja 28, 2001 2:00 am
Lokalizacja: 22°17' E - 52°11' N

Wiadomośćprzez Thail » N sie 28, 2005 5:02 pm

[treść wycięta administracyjnie. O Thiruelu Thail nie wie ani krztyny, o sobie wie to, co mu wygodnie. O mnie pisał prawdę, ale nie chciało mi się ciąć --Lam]

[treść dodana przez Thaila. Nie muszę być na Lacu, żeby wiedzieć praktycznie wszystko co się na nim dzieje :wink: Ale nie mam zamiaru się wykłócać:P-- Thail]
"Nigdy nie kłóć się z debilem, najpierw sprowadzi cię do swojego poziomu, a później pokona doświadczeniem".
"Naród Polski jest wspaniały, tylko ludzie kurwy" -J. Piłsudski
Emblemat użytkownika
Thail
 
Wiadomości: 1857
Dołączył(a): Cz lut 20, 2003 1:57 am
Lokalizacja: Z Wyspy Lodoss (SKO)

Wiadomośćprzez Nifir » Pn sie 29, 2005 5:56 pm

Jeszcze dopowiem by nikt nie miał wątpliwości. Pisownia słowa "bóg" zależy od wiary :). Jeżeli mowa o wierze monoteistycznej, to piszemy z wielkiej litery. Jeżeli zaś mówimy o politeiźmie, to piszemy z małej, gdyż mówiąc bóg, nie określamy konkretenego boga :]. Co do reszty to jasna sprawa. Jak ktoś zamiast rozwijać swoją postać, zajmuje się rozwojem Laca, to powinien zostać nagrodzony. To tyle :)
Emblemat użytkownika
Nifir
 
Wiadomości: 513
Dołączył(a): Wt gru 23, 2003 8:36 pm

Wiadomośćprzez Kethrax » Wt sie 30, 2005 2:25 am

Zgoda, ale dlaczego owa nagroda w znaczący sposób wpływa na umiejętności bojowe postaci? Przecież form wyróżnienia gracza jest wiele. Np. 103 poziom. To chyba bardziej satysfakcjonujące a zarazem uczciwe wobec tych, którzy z mozołem ćwiczą umiejętności. Wiem, że jest późno, ale zaręczam, że jestem w pełni władz umysłowych. :twisted:
Kethrax
 
Wiadomości: 354
Dołączył(a): Pn lis 15, 2004 3:24 pm
Lokalizacja: Warszawa

Wiadomośćprzez Reif » Wt sie 30, 2005 5:25 am

103 poziom nagroda za pomoc w rozwijaniu Laca? :wall:
Emblemat użytkownika
Reif
łowca trolli
 
Wiadomości: 589
Dołączył(a): Śr sty 23, 2002 2:00 am
Lokalizacja: Warszawa

Wiadomośćprzez Nifir » Wt sie 30, 2005 9:59 am

O kur... skasowano wam HP, to teraz nie macie się gdzie nad sobą użalać? Jeszcze trochę i ktoś się na mnie rzuci, bo ja dostałem rasę na stałe jaką chciałem, a ktośtam takiej możliwości nie miał?!
Emblemat użytkownika
Nifir
 
Wiadomości: 513
Dołączył(a): Wt gru 23, 2003 8:36 pm

Wiadomośćprzez Varena » Wt sie 30, 2005 11:00 am

Co do pisania 'z wielkiej litery' - piszemy wielką lub małą literą. Jeśli nawet profesor Miodek parę lat temu mówił inaczej, to w podręcznikach tak stoi i tak uczą nas w szkołach.
To do czego jeszcze się przyczepimy? :cool:
Pralka czyści, Pralka radzi, Pralka nigdy cię nie zdradzi!!!
Emblemat użytkownika
Varena
 
Wiadomości: 241
Dołączył(a): Cz cze 24, 2004 1:55 pm
Lokalizacja: z Mydlina

Wiadomośćprzez Powsinoga » Wt sie 30, 2005 4:46 pm

Nie chce mi się z wami gadać :wink:
Ostatnio edytowano Śr sie 31, 2005 7:59 am przez Powsinoga, łącznie edytowano 1 raz
Nudes nis'a pudes!
Emblemat użytkownika
Powsinoga
 
Wiadomości: 640
Dołączył(a): Pn paź 18, 2004 8:58 pm
Lokalizacja: Z sinej dali...

Wiadomośćprzez Gerino » Wt sie 30, 2005 4:58 pm

Niektórzy zapominają, że gra może być przyjemna BEZ mordowania wszystkiego wokół...
“Though I walk through the valley of the shadow of death, I will fear no evil,” yeah, because I’m the wickedest sonofabitch you’re gonna find down here.
Emblemat użytkownika
Gerino
 
Wiadomości: 2179
Dołączył(a): Wt wrz 24, 2002 6:23 pm

Wiadomośćprzez Powsinoga » Wt sie 30, 2005 6:24 pm

Niektórzy zapominają, że gra może być przyjemna BEZ mordowania wszystkiego wokół...

A ty się Gerino co podpinasz pod moją wypowiedź? :wink:
Nudes nis'a pudes!
Emblemat użytkownika
Powsinoga
 
Wiadomości: 640
Dołączył(a): Pn paź 18, 2004 8:58 pm
Lokalizacja: Z sinej dali...

Wiadomośćprzez Gerino » Wt sie 30, 2005 7:15 pm

Bo jestem bardziej klimatyczny niż ty :wink:
“Though I walk through the valley of the shadow of death, I will fear no evil,” yeah, because I’m the wickedest sonofabitch you’re gonna find down here.
Emblemat użytkownika
Gerino
 
Wiadomości: 2179
Dołączył(a): Wt wrz 24, 2002 6:23 pm

Wiadomośćprzez Powsinoga » Wt sie 30, 2005 8:19 pm

A jasne.

Po co ja się w ogóle wypowiadam w tym spammersko-durnowatym temacie?

Sam nie wiem, dlatego daję sobie spokój.
Nudes nis'a pudes!
Emblemat użytkownika
Powsinoga
 
Wiadomości: 640
Dołączył(a): Pn paź 18, 2004 8:58 pm
Lokalizacja: Z sinej dali...

Wiadomośćprzez Zeriks » Wt sie 30, 2005 8:59 pm

Gerino jak pamietam to Ty zawsze mordowałeś nowych więc nie piernicz tu o jakis tam głupotach.A na pytanie nadal nie mam odpowiedzi,trudno widocznie bogowie mają inne sprawy na głowie.A tak wogóle to na tej grze niedługo sami słabeusze zostaną,bo odchodzą najlepsi{Bany itp}.
P.S.Dzięki dla tego który mi ip. zablokował,może mój brat zrobi się wkoncu normalny,tzn.nie będzie się poświęcał dla takiej pustej zabawy jaką jest ta gra.W życiu można poznac wielu naprawdę wartościowych ludzi tu kilku poznałem,ale jest ich naprawdę niewielu i wciąz odchodzą.Może niektórzy kiedyś przejrzą na oczy,ale w to wątpię.
Dobra pozdro dla Łowców Trolli.
Tak jak mówiłem koniec tematu z Wampami.Są były i będą.
I tak Was dopadnę, prędzej, czy później ! Dobrzy uważajcie !!!
(Dulce et decorum est pro patria mori!)
Emblemat użytkownika
Zeriks
 
Wiadomości: 91
Dołączył(a): Cz wrz 18, 2003 8:17 pm
Lokalizacja: Z nieba ... :D

Wiadomośćprzez Lam » Wt sie 30, 2005 9:06 pm

Kethrax napisał(a):Zgoda, ale dlaczego owa nagroda w znaczący sposób wpływa na umiejętności bojowe postaci?
Jedynym takim stwierdzonym przypadkiem było zwiększenie pu Slaanesha o ~200 (obiecałem mu 3000, ale ustawiłem tak, żeby miał 3000 w pełni ubrany :) Stare dobre dzieje :)). A nie, przepraszam, miało być o ZNACZĄCYM wpływie na umiejętności bojowe... no to nie znam.
Emblemat użytkownika
Lam
władca Leanderu
 
Wiadomości: 2886
Dołączył(a): Pn maja 28, 2001 2:00 am
Lokalizacja: 22°17' E - 52°11' N

Wiadomośćprzez Gerino » Wt sie 30, 2005 9:22 pm

Gerino w 3(4) setce na poziomach <50 bawił się w zabijanie, chociaż głównie to wymyślałem ku temu sposoby. Reynevan przez jakiś czas też latał, no i Raziel (zamrożony po kilku wypadach ;)). Wszystko to działo się ee... W zeszłym roku? Ponad rok temu? Nie pamiętam. Rany, litości, TSS/TZM zarzuca mi krwiożerczość :lol:

PS
ZNACZĄCYM wpływie na umiejętności bojowe

Ilość pu Qwerta ;)
“Though I walk through the valley of the shadow of death, I will fear no evil,” yeah, because I’m the wickedest sonofabitch you’re gonna find down here.
Emblemat użytkownika
Gerino
 
Wiadomości: 2179
Dołączył(a): Wt wrz 24, 2002 6:23 pm

Wiadomośćprzez Thail » Wt sie 30, 2005 10:08 pm

Niektórzy zapominają, że gra może być przyjemna BEZ mordowania wszystkiego wokół...

A w jaki sposób zdobywasz doświadczenie Gejino? A w jaki sposób ćwiczysz umiejki ofensywne swojej postaci?
Idziesz na pole i siejesz zboże?
Nie, lecisz do pierwszej krainy, gdzie moby nie zdychają po dwóch pierwszych ciosach i napierdzielasz ile się da. Pierniczenie lukrowych dzieciaczków, że na Lacu można zdobywać poziomy i ogólnie się bawić bez mordowania/zabijania jest śmieszne i niedorzeczne. Lac to gra w której najwięcej czasu spędzasz na katowaniu mobów i graczy, tyle, że u mnie gracz=mob.

Rany, litości, TSS/TZM zarzuca mi krwiożerczość głośny śmiech

Nie, Ty po prostu jesteś tchórzem i łajzą. Pierwsze co zrobiłeś, gdy dostałem bana na ip i nabrałeś pewności, to polazłeś i zabiłeś Kylsetha z 99 poziomu chociaż Ci NIC NIE ZROBIŁ.
W walce między postaciami graczy z 10X poziomu, a postaciami 99-10 nie ma tak wielkiej różnicy. Ta poniżej 10X poziomu ZAWSZE dostanie, jeśli prowadzi ją przeciętny gracz i nie ważne, czy będzie mieć 10, czy 99 poziom. Im wyższy poziom, tym większa szansa, że bohater zasadzi swojej ofiarze dezintegrację. U wampira z 28 poziomu raczej ciężko takie coś zrobić, bo dostaje 2-3 ciosy i go nie ma.
Tak więc Gejino, pała z Ciebie była, jest i zawsze będzie. Jedni stają się lepszymi mordercami/zabójcami, a Ty? Nic się nie zmieniasz, dalej męczysz tych, którzy nie mogą się bronić, a jak Tobie zaczynają grać mieczem po żebrach, to udajesz pokrzywdzonego przez świat samarytanina - Żałość.
"Nigdy nie kłóć się z debilem, najpierw sprowadzi cię do swojego poziomu, a później pokona doświadczeniem".
"Naród Polski jest wspaniały, tylko ludzie kurwy" -J. Piłsudski
Emblemat użytkownika
Thail
 
Wiadomości: 1857
Dołączył(a): Cz lut 20, 2003 1:57 am
Lokalizacja: Z Wyspy Lodoss (SKO)

Wiadomośćprzez Nifir » Wt sie 30, 2005 10:58 pm

Masz rację!! Te wampiry są tchórzami i ... i... ii-ooo!!! ;]
Wiesz ile razy zostałem zabity przez członków TZM + postacie Etha? Bo ja nie liczyłem :]. Fakt zezwalam wam się atakować, ale skoro WY nie jesteście tchórzami, to dlaczego atakujecie mnie najsilniejszymi postaciami?

A tak wogóle to na tej grze niedługo sami słabeusze zostaną,bo odchodzą najlepsi{Bany itp}.

Fakt, Malven się dziś skasował, bo się załamał ;], ale Achrol nadal gra, Morfotha też często ostatnio widzę, więc bana nie dostał. Dlatego też nie wiem o kim mówisz, kogo masz na myśli? Oświecisz nas?
Emblemat użytkownika
Nifir
 
Wiadomości: 513
Dołączył(a): Wt gru 23, 2003 8:36 pm

Wiadomośćprzez Thail » Śr sie 31, 2005 12:23 am

...to dlaczego atakujecie mnie najsilniejszymi postaciami?

Odpowiem Ci szczerze, bo szkoda mi czasu na takiego śmiecia jak Ty. Gdybyś nie był osłem pewnie zauważyłbyś, że ostatnio walczę jedynie jedną postacią, a ta ku Twojemu nieszczęściu ma 101 poziom. Nie podoba mi się też, że taki łach jak Ty odważył się wypowiedzieć mojej postaci pojedynek, traktuję, to jako obrazę, którą może zmyć jedynie Twoja krew, a skoro pojedynek Ty wypowiadasz zgadzasz się na to, żeby Cię zabijano.

...Dlatego też nie wiem o kim mówisz, kogo masz na myśli? Oświecisz nas?

A w ilu jesteś osobach ośle? W 3, a może 5? Normalnie zastanwiający jesteś, ale osioł, to osioł :evil:
Achrol wisi na PP, dawno nie widziałem, żeby kogoś zabił, a resztę osób, które wymieniłeś już dawno pokonałem, no może poza Malvenem, gdyż nie był mi dany drugi pojedynek. Myślę, że jednak teraz On jako kleryk z 27 poziomu i mój mag z 27 poziomu wtopiłby nielicho. Czasy się zmieniły, mag stał się silniejszy i teraz byle co mu nie podskoczy;P

Tak więc osiołku, masz marchewkę i wypchaj się!:P
"Nigdy nie kłóć się z debilem, najpierw sprowadzi cię do swojego poziomu, a później pokona doświadczeniem".
"Naród Polski jest wspaniały, tylko ludzie kurwy" -J. Piłsudski
Emblemat użytkownika
Thail
 
Wiadomości: 1857
Dołączył(a): Cz lut 20, 2003 1:57 am
Lokalizacja: Z Wyspy Lodoss (SKO)

Wiadomośćprzez Eth » Śr sie 31, 2005 12:35 am

Nifir napisał(a):Masz rację!! Te wampiry są tchórzami i ... i... ii-ooo!!! ;]
Wiesz ile razy zostałem zabity przez członków TZM + postacie Etha? Bo ja nie liczyłem :]. Fakt zezwalam wam się atakować, ale skoro WY nie jesteście tchórzami, to dlaczego atakujecie mnie najsilniejszymi postaciami?




postac etha zabila cie raz.
nie zabila cie osiolku po to by cie dreczyc bo zabic by cie mogla wile razy ale szkoda zamachu piescia na ciebie.
Ostatnio edytowano Śr sie 31, 2005 12:37 am przez Eth, łącznie edytowano 1 raz
Emblemat użytkownika
Eth
 
Wiadomości: 350
Dołączył(a): Śr kwi 21, 2004 9:03 pm
Lokalizacja: Leszno

Wiadomośćprzez Nifir » Śr sie 31, 2005 2:42 am

Nie podoba mi się też, że taki łach jak Ty odważył się wypowiedzieć mojej postaci pojedynek, traktuję, to jako obrazę, którą może zmyć jedynie Twoja krew, a skoro pojedynek Ty wypowiadasz zgadzasz się na to, żeby Cię zabijano.

Bo to jest obraza, ale nie wyzywaj innych od tchórzy skoro sam zabijasz postaciami znacznie silniejszymi. Parn nie czuje się obrażony? Jego też wyzwałem. Inne twoje postacie? Boisz się, że ucieknę? :) Może Gerino nie miał czasu na tworzenie nowych postaci na każdego śmiecia z TZM?
postac etha zabila cie raz.
nie zabila cie osiolku po to by cie dreczyc bo zabic by cie mogla wile razy ale szkoda zamachu piescia na ciebie.

Gdybym miał coś przeciwko, to skasował bym was z listy.
A w ilu jesteś osobach ośle? W 3, a może 5? Normalnie zastanwiający jesteś, ale osioł, to osioł
Achrol wisi na PP, dawno nie widziałem, żeby kogoś zabił, a resztę osób, które wymieniłeś już dawno pokonałem, no może poza Malvenem, gdyż nie był mi dany drugi pojedynek. Myślę, że jednak teraz On jako kleryk z 27 poziomu i mój mag z 27 poziomu wtopiłby nielicho.

Więc twój brat mówił o tobie? :lol:
Emblemat użytkownika
Nifir
 
Wiadomości: 513
Dołączył(a): Wt gru 23, 2003 8:36 pm

Wiadomośćprzez Reif » Śr sie 31, 2005 6:22 am

Ciagle to samo, od paru lat... zmiencie temat.
Emblemat użytkownika
Reif
łowca trolli
 
Wiadomości: 589
Dołączył(a): Śr sty 23, 2002 2:00 am
Lokalizacja: Warszawa

Wiadomośćprzez Thail » Śr sie 31, 2005 7:45 am

Bo to jest obraza, ale nie wyzywaj innych od tchórzy skoro sam zabijasz postaciami znacznie silniejszymi. Parn nie czuje się obrażony? Jego też wyzwałem. Inne twoje postacie?


To, że zabijam postacią z wyższym poziomem, to nie znaczy, że ta postać nie zabija innych silniejszych postaci. Proste jak budowa cepa, Kwazi zabił około 80 bohaterów z 10X poziomu, kilku morderców, no i w ramach wyjątku ciebie; powinieneś czuć się zaszczycony :wink:
Parn akurat był/jest na emeryturce, gdyż czekał na swoją kolej do ćwiczeń. To samo inne postacie, myślisz, że mam czas uganiać się za osłem?
(A przepraszam, ty nie myślisz;P)
Miałem więcej zajęć, np. polowanie na wampirzych bohaterów, jeśli tego nie zauważyłeś, a w pysk zarobiłeś za odzywki tego typu:
...śmiecia z TZM

Mam nadzieję, że twój ograniczony móżdżek wypchany sianem i strawioną marchwią będzie w stanie to pojąć.


Może Gerino nie miał czasu na tworzenie nowych postaci na każdego śmiecia z TZM?

W gwoli ścisłości, śmieć, to cię zrobił osiołku :wink:
Ja jakoś miałem czas na robienie postaci mimo, że siedziałem/e mniej niż Gerino na Lacu. Tak więc ośle: NIE <cenzura>:P
To, że ktoś jest leniwy i robi dziadowe tak jak ty postacie, to już nie moja broszka.

Gdybym miał coś przeciwko, to skasował bym was z listy.

WIĘC CZEMU CHRZANISZ, ŻE KTOŚ ZABIJA CIĘ SILNIEJSZĄ POSTACIĄ?
Jesteś śmiesznie żałosny, ale pewnie o tym wiesz :cool:

Więc twój brat mówił o tobie? głośny śmiech

A nawet, jeśli tak to co? Tak bardzo cię boli ośle, że jestem o niebo lepszy niż ty, a duża większość graczy po prostu nie może się ze mną równać?
"Nigdy nie kłóć się z debilem, najpierw sprowadzi cię do swojego poziomu, a później pokona doświadczeniem".
"Naród Polski jest wspaniały, tylko ludzie kurwy" -J. Piłsudski
Emblemat użytkownika
Thail
 
Wiadomości: 1857
Dołączył(a): Cz lut 20, 2003 1:57 am
Lokalizacja: Z Wyspy Lodoss (SKO)

Wiadomośćprzez Powsinoga » Śr sie 31, 2005 8:04 am

(korci go, żeby powiedzieć, że znowu to samo i ma uczucie deja vu, ale powiedział, że nie zamierza się odzywać w tym temacie i siedzi cicho)

PS. Można skasować moje wcześniejsze [wiadomości?], bo nieczego nie wnoszą do dyskusji.
Nudes nis'a pudes!
Emblemat użytkownika
Powsinoga
 
Wiadomości: 640
Dołączył(a): Pn paź 18, 2004 8:58 pm
Lokalizacja: Z sinej dali...

Re: BOGOWIE i WAMPIRY:)

Wiadomośćprzez Tharr » Śr sie 31, 2005 8:31 am

Khrell napisał(a):Klan NFL nie służy do niczego. Istnieje po to, by chwalić i kochać Naję.
Dlaczego większość (hehe nawet dwie trzecie!:D dwa wampiry i jeden niewampir) jego członków to wampiry? Przypadek. Gdy ja dochodziłem do tego klanu to był w nim Lavertan i Tharr, moi koledzy z Laca.
Ten klan nie ma przywódcy, chyba, że założyciela, ale nie wiem kto był przed Lavertanem i Tharrem, bo jeszcze się wtedy nie urodziłem. Stawiam na Lavertana. Wybaczcie jeśli zapomniałem o innych członkach NFL.:)

Źle stawiasz, Synu. NFL jest ostatnim klanem, jaki został założony przed Wielkimi Zmianami. Utworzyli go trzej zacni mężowie: Esteban, Lharr i Tharr (nie ma to jak szczypta autopromocji...). Lavertana przyjąłem ja i to ja sprawuję w NFL władzę (aktualnie). A nasze cele? Hehe, to już tajemnica. Chwała Naji!!!
"Wczoraj nie istnieje, dziś dobiega końca, jutro niszczy nadzieję"

Tharr, adar noss An Curon
Tharr
 
Wiadomości: 85
Dołączył(a): Śr kwi 10, 2002 2:00 am
Lokalizacja: Toruń

Wiadomośćprzez Zeriks » Śr sie 31, 2005 4:50 pm

Dobra Nifir kogo zabiłem przez ostanie 6 misięcy lub rok z Familie lub innego gracza.Prosze o logi bo ja nie pamiętam,wszystko to były pojedynki,mam powypowiadane z graczami przed walką.A ty Nifirze kusiłeś mnie abym Cię zabił,wypowiedziałeś pojedynek i jak zabiłem Cię?Kogo zabił Zeriks z wampirów,gdy ten miał mniej niż 10x lub bez wypowiedzianego pojedynku {bohatera}.
Tharr czyli NFL jest niepotrzebne,bo Naja ostatnio zmieniła upodobania i chyba nie można o niej mówić jako o bogini miłości,tylko bogini nauczki.{teraz zajmuje się tylko karaniem }.
Przez całą ta grę spotkałem tylko jednego honorowego gracza,nie był to napewno ten Cipa Morfoth,bo on potrafił atakować jak miałem z 20 poziomów różnicy i rase wampir,bo Niaziek wymyślił,że oprócz tego że zabije mnie [miałem wtedy 2x poziom tylko jeszcze zwampirzył,na prośbę Ritha wtedy władcy wampirów zmieniłem rasę,możecie go zapytać},Malvena nie spotkałem w walce, Slaa za to był przereklamowany,był to Rith tak RITH -WAMPIR.On jako jedyny umiał uznać swój bląd i przeprosić,jego z wampirów cenię,no może jeszcze kilka by się znalazło.
Co do bogów to kiedyś była to Naja,Lam,ale Naja jako zwierzchniczka{obrończynni}klanu NFL nie jest obiektywna{a są w nim prawie same wampirki i to z rodziny Familie,czyli 2 +2 =4}.,Lam też ma swoją postać w Familie,to jak tu można mówić o obiektywiżmie.
A ty Gerino jesteś taki jak Slaa też zabijasz słabszych,ale on w odróżnieniu od Ciebie umiał przyznać że ktoś go pokonał,a ty tyle razy się sam zabiłeś że nie da się zliczyć.
Co do Etha to sami go stworzyliście tak jak stworzyliście Thaila a teraz głupoty gadacie.BŻ komu szkodziło?,był to klan spokojny dopóki postacie z Familie go nie atakowały.Nikt od razu nie chce zabijać musi być tego powód.
A tak wogóle to szkoda mi niektórych........
I tak Was dopadnę, prędzej, czy później ! Dobrzy uważajcie !!!
(Dulce et decorum est pro patria mori!)
Emblemat użytkownika
Zeriks
 
Wiadomości: 91
Dołączył(a): Cz wrz 18, 2003 8:17 pm
Lokalizacja: Z nieba ... :D

Wiadomośćprzez joerg » Śr sie 31, 2005 5:05 pm

Czyli cenisz tylko tych ludzi, którzy przyznają Ci rację? No patrz, dziwnie się składa, że szanujesz akurat tego jednego Ritha, który jako być może jeden z nielicznych nie miał racji w konfrontacji z Twoimi poglądami. Reszta ma rację (lub uważa, że ją ma) i wcale nie ma zamiaru mówić, że jest inaczej - dlatego nie są szanowani przez Ciebie. Dobrze zrozumiałem?
joerg
 
Wiadomości: 361
Dołączył(a): Pn sie 08, 2005 2:13 pm

Wiadomośćprzez Gerino » Śr sie 31, 2005 5:09 pm

.Prosze o logi

My nie jesteśmy chorzy i nie logujemy wszystkiego.

Ritha wtedy władcy wampirów

E?

rodziny Familie

E? Hehe :)

A ty Gerino jesteś taki jak Slaa

Nie, w wielu kwestiach się rożnimy i niezgadzamy.

zabijasz słabszych

Czasem jakiegoś pariasa, od dawna nie (bo mi się nie chce) - ale to wymóg tradycji Rodziny. Oprócz tego Orenolda (do diaska, jako wampir walcze z paladynami, nie?) no i ostatnio Kylsetha (spotkałem go przypadkiem, a on na moje ':)' wyzwał mnie od ścierwa - chyba moja reakcja była oczywista i zrozumiała).

on w odróżnieniu od Ciebie umiał przyznać że ktoś go pokonał,a ty tyle razy się sam zabiłeś że nie da się zliczyć.

On był na tyle silny, że było to rzadkie, poza tym jego postać była nastawiona na walkę. Ja nigdy tej postaci do walki nie planowałem. Mógłbym się dać zabić równie dobrze co popełnić samobójstwo - mi to wszystko jedno, ale czemu mam wam iść na rękę? Nie dam wam satysfakcji :)

Co do Etha to sami go stworzyliście tak jak stworzyliście Thaila a teraz głupoty gadacie.BŻ komu szkodziło?,był to klan spokojny dopóki postacie z Familie go nie atakowały.Nikt od razu nie chce zabijać musi być tego powód.

Eth jest raczej sobą, a nie 'my-go-stworzyliśmy'. To, że go nie znoszę w tej formie to inna sprawa. Z twórcą BŻ, Takishim (dobrze mówię?) miałem dobre stosunki, zdarzało nam się pobić czy pokłócić, ale się nie mieszaliśmy. W zasadzie całe BŻ żyło w przyjaźni z Familiae, dopóki Eth się nie pojawił. A Orenold - nawet nie wiem kto to, nie patrzyłem na metki tylko na profesję :) Nie wiem kogo Familiae z BŻ jeszcze zabiło...

Poza tym twoja wypowiedź jest chaotyczna, a jej niechlujność, masa literówek, brak akapitów świadczy o tobie jak najgorzej. Szkoda ci niektórych? Zacznij od siebie.

Ad Noctum! :)
“Though I walk through the valley of the shadow of death, I will fear no evil,” yeah, because I’m the wickedest sonofabitch you’re gonna find down here.
Emblemat użytkownika
Gerino
 
Wiadomości: 2179
Dołączył(a): Wt wrz 24, 2002 6:23 pm

Wiadomośćprzez Orenold » Śr sie 31, 2005 5:49 pm

Nie wiem kogo Familiae z BŻ jeszcze zabiło...

A Tatlica na przykład... Chyba dwa razy nawet...
Orenold
 
Wiadomości: 44
Dołączył(a): N sie 21, 2005 12:29 pm
Lokalizacja: z giżycka

Wiadomośćprzez Zeriks » Śr sie 31, 2005 5:56 pm

Dobra zaczniemy od Joerga.Kim ty wogółe jesteś ?Zresztą to nie ważne.Przeczytaj co napisałem, a dopiero wtedy coś pisz.Napisałem,że umie się przyznać do błędu,a nie że miałem racje.
A ty Gerino,to nic dodać nic ująć,kretyn z Ciebie jakich mało.To ty mnie zachęciłeś do tej gry,jak zaatakowałeś Immemą,nie miałem wtedy doświadczenia a i tak skopałem Ci dupsko.Pewnie podobnie było w przypadku Etha.{to tylko domysł}
Nie logujecie bo nie macie czego pacanie.Nikt Cię nie nauczył,że nie wypowiada się bez dowodów.
jako wampir walcze z paladynami, nie?
.pomyliłeś się znów, Ty nie walczysz z paladynami tylko przed nimi uciekasz.A zabijasz słąbszych o kilkadziesiąt poziomów.
Odruchem każdego człowieka to walczyć o życie, a nie zabijać się.Ty chyba nie jesteś zdrowy?
A wiesz chłopcze,że Eth nie jest pierwsza postać którą ten gracz założył.Więc wiedz,że grał on już troszkę wcześniej niż powstał Eth i wtedy jakoś nie chodził i nie zabijał.
A teraz co do literówek.Wstaję codziennie o 3 rano idę do pracy i wracam o 15, jestem niewyspany i nie zawsze zwracam uwagę na błędy,gdyż liczy się treść i to czego dotyczy,a nie jak jest napisana,ale ty Wielki Polonista pewnie o tym wiesz.
Zeriks Pan Ognia-Mistrz Wojowników [TZM]
I tak Was dopadnę, prędzej, czy później ! Dobrzy uważajcie !!!
(Dulce et decorum est pro patria mori!)
Emblemat użytkownika
Zeriks
 
Wiadomości: 91
Dołączył(a): Cz wrz 18, 2003 8:17 pm
Lokalizacja: Z nieba ... :D

Wiadomośćprzez joerg » Śr sie 31, 2005 6:01 pm

Prędzej formalista niż polonista.
joerg
 
Wiadomości: 361
Dołączył(a): Pn sie 08, 2005 2:13 pm

Wiadomośćprzez Thail » Śr sie 31, 2005 6:30 pm

Joerg obawiam się, że nie odróżniasz szacunku do kogoś z sympatią. To, że ktoś potrafi przyznać się do błędu świadczy o nim tylko jak najlepiej. Tu, na tym forum jest przeważnie tak, że większość graczy nawet, jeśli nie ma racji, to i tak ją ma;P
Problem polega na znalezieniu człowieka, który potrafi zapomnieć na chwilę o swoim EGO i powiedzieć: Przepraszam, pomyliłem się.
Tak samo traktuję ludzi, którzy walczą ze mną w bitwach i pojedynkach, a nie uciekają, czy zabijają się.
A teraz kwestia wygląda tak, że Gejino jest słabiutki;P jak robaczek, którego miażdży praktycznie każdy kto ma podobny do niego poziom. Czasami zdarza mu się w przypływie natchnienia kogoś zabić, ale przeważnie za pomocą dezintegracji lub postaci poniżej 101 poziomu.
To co zrobił ostatnio pominę, bo nie warto było mu dać zabijać sie 17 razy, gdyż taki gad nie wie co to znaczy wdzięczność samo zło

...twórcą BŻ, Takishim (dobrze mówię?) miałem dobre stosunki, zdarzało nam się pobić czy pokłócić,...


Z całym szacunkiem dla Takishiego, ale nie dziwne, że się z nim dogadywałeś, bo podobnie jak ty, On także miał wszystko i wszystkich w dupie poza sobą samym. To właśnie Eth stworzył PRAWDZIWY klan, nie Takishi.
Takishi rzucił tylko pomysł i stwierdził kilka dni później, że ma wszystko gdzieś i już nie gra. Gdy spytałem się co z klanowiczami, to zgadnij co odpowiedział?

Czasem jakiegoś pariasa, od dawna nie (bo mi się nie chce) - ale to wymóg tradycji Rodziny. Oprócz tego Orenolda (do diaska, jako wampir walcze z paladynami, nie?) no i ostatnio Kylsetha (spotkałem go przypadkiem, a on na moje ':)' wyzwał mnie od ścierwa - chyba moja reakcja była oczywista i zrozumiała).


Trochę mi w to ciężko uwierzyć, że Kylseth tak rzekł. Poza tym zabiłeś niebohatera za co Thiruel stracił umiejki paladyna na czas nieokreślony, jak to ujęła pseudo-boginka naja, aż zmądrzeje i to właśnie dochodzimy do sedna sprawy:

.Prosze o logi

My nie jesteśmy chorzy i nie logujemy wszystkiego.

Na początku to właśnie WY wyskakiwaliście z logami u bogów, a gdy i ja zacząłem wraz z innymi klanowiczami robić takie loga odkryliście lepszy sposób na upierdalanie graczy.
Postanowiliście wykorzystać swoją zabawkę do własnych celów, a jak po przykładzie Zeriksa, Kwaziego, a obecnie Thiruela widać z bardzo dobrymi skutkami. Olewam to, że już wczesniej miałem bardzo ładne loga co wyprawiacie ze swoją zabawką i BARDZO teraz żałuję, że nie pokazałem ich Lamowi, a teraz bardzo to się mści na mnie.
Niestety na Lamie też się zemściło, bo jemu dostawało się zamiast Waszej uroczej zabawce. Obecnie Lam nie ma za wiele możliwości i mało Go obchodzi Lac, a szkoda, bo może przywróciłby swoisty porządek, który zresztą sam ustalił i mi się podobał.
Z drugiej mańki, to mógłbym tu wysrać loga z Waszego klanowego forum, gdzie popisujecie się swoimi wyczynami względem [TSS]. Gdy Wasza zabawka ukarała Kwaziego i Zeriksa po rozmowie ze mną stwierdziła, że wojny klanowe, to JEST! To właśnie one nakręcają Laca i sprowadzają więcej graczy. Nie mówiła nic, że bohaterzy, to cioty zwiedzające świat i testujące Laca, a wręcz przeciwnie, omawialiśmy publiczne walki i bitwy, tak, aby inni gracze, nowi widzieli, że COŚ na Lacu się cały czas dzieje. Nie po to mam 101 poziom, żeby przez resztę życia łazić po Lacu, który zmienia się raz na 4 lata. Poza tym bohaterowie mogą być negatywni i pozytywni - Ale na to wasza zabaweczka nie wpadła?
Ogólnie szykuję dla niej coś bardzo miłego, tak na pożegnanie z Lacem i mam nadzieję, że wyciągnie odpowiednie wnioski z lekcji, którą jej zafunduję;P. Może Thail niewiele zdziała przeciwko bogom Laca, ale Norbert, tak!
Thail Mistrz [TZM] Pogromca Niewiernych Mąż Gimzy ITD.

Sartil Setytów (28-08-2005 21:35)
Hmmm nie to żebym coś mówił ale chyba siła twoich postaci na gówno się przydała
Sartil Setytów (28-08-2005 21:36)
I Lacem rządzą bogowie a nie siła postaci
Norbert(Thail) (28-08-2005 21:36)
hahahaha
Sartil Setytów (28-08-2005 21:37)
?
Sartil Setytów (28-08-2005 21:37)
Nie jest tak?
Norbert(Thail) (28-08-2005 21:37)
Nie chce nic mówić, ale to właśnie przez tę siłę upierdolili te postacie
Norbert(Thail) (28-08-2005 21:37)
Bo inaczej nie mogli ich pokonać
Sartil Setytów (28-08-2005 21:37)
heh ale jakoś Cię pokonali bo z bogami nie masz szans
Norbert(Thail) (28-08-2005 21:37)
nie pokonał mnie gracz
Sartil Setytów (28-08-2005 21:37)
I na nic nie przydała się twoja siła
Norbert(Thail) (28-08-2005 21:38)
pokonała mnie głupota i ignorancja
"Nigdy nie kłóć się z debilem, najpierw sprowadzi cię do swojego poziomu, a później pokona doświadczeniem".
"Naród Polski jest wspaniały, tylko ludzie kurwy" -J. Piłsudski
Emblemat użytkownika
Thail
 
Wiadomości: 1857
Dołączył(a): Cz lut 20, 2003 1:57 am
Lokalizacja: Z Wyspy Lodoss (SKO)

Wiadomośćprzez Zeriks » Śr sie 31, 2005 6:38 pm

Joerg formalista to się posluguje dowodami,a Pan Gerino ich nie posiada,czyli bardziej Polonista:)
Thail wkońcu coś napisałeś z jajcem.Ja nie mam na tyle czasu,by mieć odpowiednie logi,ale widzę że ty masz.A logi to dowody,a nie puste słówka.
Mistrz Wojowników [TZM].
I tak Was dopadnę, prędzej, czy później ! Dobrzy uważajcie !!!
(Dulce et decorum est pro patria mori!)
Emblemat użytkownika
Zeriks
 
Wiadomości: 91
Dołączył(a): Cz wrz 18, 2003 8:17 pm
Lokalizacja: Z nieba ... :D

Wiadomośćprzez joerg » Śr sie 31, 2005 6:39 pm

Joerg obawiam się, że nie odróżniasz szacunku do kogoś z sympatią. To, że ktoś potrafi przyznać się do błędu świadczy o nim tylko jak najlepiej

Ale o co chodzi? Zeriks powiedział, że szanuje Ritha za to, że się przyznał do błędu. To znaczy, że zarówno Zeriks jak i Rith uznali, ze ten drugi popelnił błąd. Rith się do tego przyznał i za to właśnie Zeriks go ceni. Teraz zadaję pytanie: czy nie da się cenić ludzi, z którymi człowiek nigdy się nie zgadzał? Czy jedno wyklucza drugie? Czy Zeriks ceni tylko tych, którzy uważają tak, jak i on uważa?
joerg
 
Wiadomości: 361
Dołączył(a): Pn sie 08, 2005 2:13 pm

Wiadomośćprzez Gerino » Śr sie 31, 2005 6:56 pm

O cholera, ja się ciebie zaczynam bać, ty jesteś obłąkany!
Gejino jest słabiutki;P

Gerino. Moja siła nie leży w mięśniach czy w machaniu toporem. Jesteś barbarzyńcą, dresem i prostaczkiem.

To właśnie Eth stworzył PRAWDZIWY klan, nie Takishi.

Twoja definicja prawdziwego klanu jest wypaczona.

Trochę mi w to ciężko uwierzyć, że Kylseth tak rzekł.

Uwierz.

Poza tym zabiłeś niebohatera za co Thiruel stracił umiejki paladyna na czas nieokreślony, jak to ujęła pseudo-boginka naja, aż zmądrzeje i to właśnie dochodzimy do sedna sprawy:

Po pierwsze: nie pseudo, o czym mogłeś i wciąż możesz naocznie przekonać.
Po drugie: Naja. Jakoś Kylsetha napisałeś z dużej - może ci shift szwankuje?
Po trzecie: Thiruel zabił wampirzycę na 28 poziomie która sobie grała. Ja zabiłem 99 poziomową postać (celowaną właśnie na 99 poziom) która zajmowała się chyba zbieraniem kasy.

WY wyskakiwaliście z logami u bogów

Nie logujemy i nie logowaliśmy sesji. Ktoś coś zauważył, to jak mu się akurat zachciało mógł skopiować. Ty masz za to zapędy archiwisty.

lepszy sposób na upierdalanie graczy.

Dura lex, sed lex.

Postanowiliście wykorzystać swoją zabawkę(...) co wyprawiacie ze swoją zabawką (...) jemu dostawało się zamiast Waszej uroczej zabawce.

Proszę, powiedz mi o czym tutaj piszesz? Bo cię nie rozumiem.

Z drugiej mańki, to mógłbym tu wysrać loga z Waszego klanowego forum, gdzie popisujecie się swoimi wyczynami względem [TSS].

Nie wnikam kto ci je przekleił, i nie chce mi się sprawdzać o czym mówisz, ale pamiętam że np. Slaa oferował za głowę TZMowców 1 złotą monetę (to odpowiedź na twoją Thailu ofertę 500000 monet za moją głowę). Poza tym zawsze chętnie widzieliśmy, jak TSS/TZM - agresorzy - dostają w dupę od Familiae. Nie wiem gdzie tu problem...

W moim mniemaniu klany nie powinny zrzeszać bohaterów >100 poziomu ze względu na duże dysproporcje w sile. To, że Familiae to głównie bohaterowie wynika z kilku rzeczy. Po pierwsze, musimy się bronić przez paladynami-bohaterami i bohaterami - łowcami wampirów. Po drugie, nigdy nie planowaliśmy brać udziału w wojnie na dużą skalę, robić bitew itd. Jak wiesz, Familiae powstała w celu ochrony wampirów przed łowcami, i to zadanie spełniała do czasu aż NWO się nie znudziło. Nie wiem czy wiesz, ale wg starej idei wampiry z Familiae po osiągnięciu 102 (lub 101, jak komuś nie chciało się robić kolejnej setki) poziomu miały odchodzić w stan spoczynku i służyć jedynie radą młodszym wampirom. Jednakże od czasu gdy bohaterowie TZM zaczęli aktywnie nas zabijać, idea przestała być wykonalna.

Chcę zwrócić twoją uwagę na fakt, że wampira można zabijać na dowolnym poziomie, inne rasy są chronione 5 poziomowym limietem. To oznacza, że bohaterowie Familiae mogą zabijać graczy na poziomach 96-97, który jest bardzo rzadkim poziomem :) Jeżeli ktoś zostaje na takowym to doskonale wie na co się naraża, wie jakie ma opcje i z reguły jest bardzo silną postacią. Ale przecież o tym dobrze wiesz, gdyż Filonikus zatrzymał się na dłuugo na 93 poziomie, gdzie mógł męczyć wampiry (Kain!) samemu pozostając nietykalnym dla bohaterów - i 99 poziomowych postaci :) Z tego wynika prosty wniosek - jeżeli ktoś skupiał krwiożerczych bohaterów, to nie było to Familiae a TZM. Czaisz, czy mam ci schemat rozrysować?

Ogólnie szykuję dla niej coś bardzo miłego, tak na pożegnanie z Lacem i mam nadzieję, że wyciągnie odpowiednie wnioski z lekcji, którą jej zafunduję;P. Może Thail niewiele zdziała przeciwko bogom Laca, ale Norbert, tak!

To mnie niepokoi. Serio :(

Thail Mistrz [TZM] Pogromca Niewiernych Mąż Gimzy ITD.

Gimza się do ciebie przyznaje?
“Though I walk through the valley of the shadow of death, I will fear no evil,” yeah, because I’m the wickedest sonofabitch you’re gonna find down here.
Emblemat użytkownika
Gerino
 
Wiadomości: 2179
Dołączył(a): Wt wrz 24, 2002 6:23 pm

Wiadomośćprzez Arastroch. » Śr sie 31, 2005 8:48 pm

Przepraszam, że się wtrące. Ogólnie, to do żadnego nic nie mam, Gerino nawet zapewnił mi kiedyś świetną zabawę (kiedy zaproponowałeś napicie się ze studni w miescie duchów :D, gdyby nie te ghule, to bym przeżył :D ).

Najpier czytam:

To, że Familiae to głównie bohaterowie wynika z kilku rzeczy. Po pierwsze, musimy się bronić przez paladynami-bohaterami i bohaterami - łowcami wampirów(...)Familiae powstała w celu ochrony wampirów przed łowcami


Ale dalej piszesz:

Jednakże od czasu gdy bohaterowie TZM zaczęli aktywnie nas zabijać, idea przestała być wykonalna.


Więc nie rozumiem. Jeśli Familiae powstała w celu ochrony wampirów przed łowcami, to dlaczego właśnie z powodu takich ataków wcześniejsza idea, przestała być wykonalna. W takim razie dlaczego istnieje klan, Dlaczego władzom tego klanu nie podoba się, że przeciwnicy wykonują takie ruchy, przeciw którym klan był stworzony? Nasuwa się pytanie, czy klan jest potrzebny.

To tyle ;).

Arastroch, Hasharin z [TZM]


edit: Ahaa, rozumiem. Lam mi już wytłumaczył, dobra. Jeśli ktoś uzna, że trzeba będzie wytłumaczyć jeszcze raz, to raczej będzie to znęcanie albo niepotrzebne ataki :P.
Ostatnio edytowano Śr sie 31, 2005 8:57 pm przez Arastroch., łącznie edytowano 1 raz
Klnę się prawdą i nieprawdą,
Klnę się mieczem, słuszną bitwą,
Klnę się gwiazdą, tą poranną,
Klnę się weczorną modlitwą.
Arastroch.
 
Wiadomości: 219
Dołączył(a): So lip 17, 2004 9:33 pm

Wiadomośćprzez Lam » Śr sie 31, 2005 8:53 pm

Czytaj ze zrozumieniem. "Wykonywalna" przestała być idea przechodzenia w stan spoczynku wampirów-bohaterów. Klanowy cel obrony wampirów przed łowcami objął dodatkowo poziomy 100 wzwyż, czego nie było w czasach Gloina.
Emblemat użytkownika
Lam
władca Leanderu
 
Wiadomości: 2886
Dołączył(a): Pn maja 28, 2001 2:00 am
Lokalizacja: 22°17' E - 52°11' N

Wiadomośćprzez Thail » Śr sie 31, 2005 9:19 pm

Gejino, Twoja bajeczka mnie po prostu rozśmieszyła i po części wzrusza - W tym momencie zastanawiam się, czy to Twoja głupota tak na mnie działa, czy może Twoje kłamstwa.
Jesteś błazen i tyle.
Ps. Przypominam Ci Gejino jedno :cool: Nie ważne co mi zrobią bogowie, jeśli będziesz dalej wkurwiał ludzi z [TZM] wrócę i Ci zrobię z dupy drugi wietnam, a następnie WSZYSTKIE wampiry doświadczą tego co ich przywódca;P
"Nigdy nie kłóć się z debilem, najpierw sprowadzi cię do swojego poziomu, a później pokona doświadczeniem".
"Naród Polski jest wspaniały, tylko ludzie kurwy" -J. Piłsudski
Emblemat użytkownika
Thail
 
Wiadomości: 1857
Dołączył(a): Cz lut 20, 2003 1:57 am
Lokalizacja: Z Wyspy Lodoss (SKO)

Wiadomośćprzez Gerino » Śr sie 31, 2005 9:35 pm

A powiedz, co mnie obchodzi co ty zrobisz? Ja sobie np. posiedzę PP, a jak zaczniesz wyżywać się na słabszych wampirach to albo cię inni, silniesi niż ja powstrzymają, albo cię nie powstrzymają. W każdym bądź razie walka z tobą leży poza moimi możliwościami co jest chyba jasne i zrozumiałe, więc wiesz...

A, racja. Możesz jeszcze pobić jakąś kobietę, jak to masz w zwyczaju :}

A, i jeszcze jedno: cholera, ale ty jesteś ślepy i głupi ^^
“Though I walk through the valley of the shadow of death, I will fear no evil,” yeah, because I’m the wickedest sonofabitch you’re gonna find down here.
Emblemat użytkownika
Gerino
 
Wiadomości: 2179
Dołączył(a): Wt wrz 24, 2002 6:23 pm

Następna strona

Powrót do Gracze



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości

cron