Strony klanowe

Sprawy ponadklanowe, międzyklanowe i ogólnoklanowe.

Moderator: łowcy trolli

Wiadomośćprzez Ladzix » Cz mar 24, 2005 9:04 pm

Nic by nie byłoby usprawniane. Po prostu o 50% mniej stron istniałoby w necie.
To twoje zdanie. Jak by było, nie wiadomo.
Właśnie, że ośle nie podał mi.
Podał.
Robisz z siebie idiotę czy na prawdę taki jesteś? Sam kilka wiadomości wyżej podawałeś odnośniki do stron....
Do stron, które są syfem przez zgodność ze standardami. Zabrakło ci argumentów (a w ogóle jakieś miałeś)?
Ciekawe, komu pierwszemu zabraknie argumentów tak, jak panom którzy się ze mna kłócili. :)
Jakich argumentów? Gdzie chcesz znaleźć argumenty do kłótni o ZDANIE? Ale ja nie wymagam, żebyś wiedział, o co się kłócisz. :)
Nie mam zamiaru się z Tobą wykłócać teraz o to kto miał racje (i tak wiadomo, że ja ;>), bo mi się po prostu nie chce, a więc przestań mnie do tego zmuszać. :)
Znowu to samo... "Nie um... nie chce mi się, i tak JA mam rację!"
Rozpisywał pierdoły, a gdy zapytałem się o konkrety "dziwnym zbiegiem okoliczności" znikł.
Spójrz na swoje [wiadomości?], kiedy ja dopytywałem się ciebie o konkrety.
Wniosek? Skończyły mu się argumenty. Przestań pisać, że miał racje. Nie miał jej.
Dlaczego?
No. Przepraszam za dłuższą nieobecność... zwijać tę imprezę :)
"Złość piękności szkodzi. Słowem, widać zmiany."
Emblemat użytkownika
Ladzix
 
Wiadomości: 170
Dołączył(a): Cz paź 28, 2004 4:56 pm
Lokalizacja: z domu :)

Wiadomośćprzez Kerod » Pt mar 25, 2005 12:26 am

Przede wszystkim sprowadziłeś wątek dyskusji na temat stadradów do kategori albo sa chujowe albo nie. Otóż nie są. Ogólnie wszyscy szanowani webmasterzy opowiadają się za używaniem standardów tam gdzie wykorzystanie ich da analogiczny efekt do osiągniętego przy użyciu niestandardowych znaczników.
Kerod napisał:

"Nie przestrzeganie standardów w przypadku Html w wielu przypadkach wcale nie wynikaja z amatorstwa tylko z tego, że rozwiązania oferowane na rynku i ich rozwój wyprzedziły te standardy."
Tyle Ci powiem, gadasz pierdoły. Czy na przykład mając stronę napisaną w PHP, ASP lub czymś innym nie da się przestrzegać standardów? Powiedz mi dokładnie jakie "rozwiązania" uczyniły standardy bezużytecznymi i uniemożliwiają ich przestrzeganie, a może Ci uwierzę. :P

Ja pisze o tym że standardy czasami nie nadażają za rozwiązaniami oferowanymi na rynki a ty gadasz zupełnie o czymś innym. Oczywiście te rozwiązania przypuszczalnie zostaną w tej czy innej postaci włączone do przyszłych standardów jak to się działo już wielkorotnie w histori przykład:

"Standardowy interfejs DOM zawiera własności i metody pozwalające pisać programy "wędrujące" po drzewie doku-mentu wejściowego: odczytywać atrybuty bieżącego elementu,
uzyskiwać dostęp do jego rodzica, bezpośredniego rodzeństwa, dzieci, ewentualnie do elementu o określonej wartości ID. Jednakże w niektórych przypadkach bardzo wygodna byłaby możliwość wybierania podzbiorów węzłów drzewa przy użyciu wyrażeń XPath, podobnie jak to się ro-bi pisząc arkusze stylów XSLT. Wtedy jedno stosunkowo proste wyrażenie XPath mogłoby w wielu wypadkach zastąpić rozbudowany fragment programu. I właśnie taką możliwość stwarzają rozszerzenia Microsoftu w postaci metod selectNodes i selectSingleNode, których argumentami
mogą być dowolne wyrażenia XPath. Z kolei metoda transformNode umożliwia połączenie możliwości DOM i XSLT. Można na przykład, korzystając z faktu, że arkusz stylów XSLT jest też dokumentem XML, modyfikować go przy użyciu metod interfejsu DOM i natychmiast używać do kolejnej, nieco innej, transformacji tego samego dokumentu.
Podobnie jak funkcja node-set, także i te rozszerzenia są przykładem wpływu praktyki takich potentatów jak Microsoft
na kształtowanie się standardów, czego dowodem jest szkic roboczy specyfikacji DOM [poziom?] 3 XPath z 2001 roku, stanowiący próbę objęcia standardem tego typu funkcji."

Tak naprawde to podjąlem tę dyskusje bo postawiłeś teze, że 80% stron w interencie jest syfna bo piszą je takie matoły jak ja, które nie korzystają ze standardów. Dobrze Cie zrozumiałem?

"Mimo, że czołowi twórcy przeglądarek byli zaangażowani w tworzenie standardów sieciowych odkąd tylko powstało W3C, podporządkowanie tymże standardom przychodziło im z trudem. Wypuszczając kolejne przeglądarki, które nie wspierały jednolicie standardów, producenci niepotrzebnie sfragmentowali sieć, krzywdząc w ten sposób projektantów, developerów, użytkowników i firmy." Cytat ze strony W3C
Rozumiem, że osłami nazywasz również tych webmaserów co tworzyli te standardy.
A na koniec coś na osłode początkującym webmasterą.
"Rozszerzanie języka HTML, prezentowanie innych niż tekst typów informacji, zwiększa możliwości World-Wide Web jako środka przekazu, a to jest najważniejsze. Pewne odstępstwa od standardu, zawężające krąg "stuprocentowych" odbiorców, obecne są w każdym medium, czasem dzieje się to względów technicznych, a czasem – jest celowe."
Jarosław Zieliński konkurujace standardy

Wątek standardów uważam za zamknięty. Przyznaje, że używanie ich jest wskazane gdy to jest MOZLIWE. Nie zgadzam się z tezą że kazdy kto ich nie uzywa jest oslem. Dziękuje CI za poruszenie tego tematu. Przeczytałem dzięki temu kilka ciekawych artykułów. Szkoda tylko, że prowadziłeś tę dyskusje na takim szczeniackim poziomie.

SkiF o to mi chodziło :)) myślałem tylko, że ich nie wycentrujesz(imion), a tekst będzie je opływał. Ale wygląda fajnie.
Ostatnio edytowano Pt mar 25, 2005 12:35 am przez Kerod, łącznie edytowano 1 raz
Kerod
 
Wiadomości: 74
Dołączył(a): Śr maja 14, 2003 10:56 am

Wiadomośćprzez Eth » Pt mar 25, 2005 12:31 am

Kerod - jeszcze nad tym popracujemy...
wycentrowac musialem gdyz imiona teraz sa wieksze od tekstu i gryzlo sie z tekstem gdy bylo w jednej lini, tak wyglada ladniej...

Zobaczymy co wyjdzie jak powrzucam jeszcze naglowki dzialow, powinno tez wyjsc ladniej...
zobaczymy :>

Jak zmienimy to sie pochwale.... :)
Emblemat użytkownika
Eth
 
Wiadomości: 350
Dołączył(a): Śr kwi 21, 2004 9:03 pm
Lokalizacja: Leszno

Wiadomośćprzez Malis » Pt mar 25, 2005 11:31 am

/poza tematem/
Kerod wpadnij ty kiedyś na Laca, hm?
Noc jest zła, jest zła, jest zła.....
Malis
 
Wiadomości: 198
Dołączył(a): Wt cze 10, 2003 2:42 pm
Lokalizacja: Wrocław

Wiadomośćprzez Kerod » Pt mar 25, 2005 12:09 pm

Wpadam tylko nie gram kerodem. Poznasz mnie po zezowatym spojzeniu i faji wystajacej z kieszeni. :grin:
Kerod
 
Wiadomości: 74
Dołączył(a): Śr maja 14, 2003 10:56 am

Hehehe :>

Wiadomośćprzez Ladzix » Pt mar 25, 2005 3:09 pm

Co ciekawe, po wysłuchaniu naszych opinii Alucard, nie wiedząc zapewne co powiedzieć, postanowił nas ignorować ;>
I akcent na zakończenie:
Obrazek
"Złość piękności szkodzi. Słowem, widać zmiany."
Emblemat użytkownika
Ladzix
 
Wiadomości: 170
Dołączył(a): Cz paź 28, 2004 4:56 pm
Lokalizacja: z domu :)

Wiadomośćprzez Gerino » So mar 26, 2005 4:07 pm

Gerino zaktualizował stronę. http://familiae.webpark.pl/
Czekam na uwagi.

+ Strona działa w rozdzielczości 1024x768 i wyższych. W niższych rozdzielczościach wygląda brzydko.
+ Pod IE (WinXP + SP2) w trakcie ładowania wyskakuje ostrzeżenie o zawartości aktywnej. Nie pasuje mu rollover. Używajcie Mozilli ;)
+ Dla Alucarda: Te twoje standardy są chore. Jak masz pomysł jak to poprawić to odezwij się na gg. Ja więcej nie wykombinuję.
+ Czekam także na uwagi co do treści. Pamiętajcie jednak, że wszystko tam opisane, jest opisane z NASZEGO punktu widzenia.
“Though I walk through the valley of the shadow of death, I will fear no evil,” yeah, because I’m the wickedest sonofabitch you’re gonna find down here.
Emblemat użytkownika
Gerino
 
Wiadomości: 2179
Dołączył(a): Wt wrz 24, 2002 6:23 pm

Wiadomośćprzez Eth » So mar 26, 2005 6:25 pm

Ciesze sie ze w koncu na temat :)
To teraz ja od siebie w podobnym stylu co Gerino.
Wiec:

Dzis zakonczylismy zmieny zwiazane z wizerunkiem.
Orenold zrobil graficzne tytulu poszczegolnych pod rozdzialow.
Mysle ze wyglada to ladniej....

Co do standartow... to index2 :) nie zawiera bledow...
jednak mimo wszystko i tak bledy wystepuja w css.
przychalam sie do zdania Keroda i zmieniac w sumie nic nie zamierzam...
Strona dziela w kazdej rozdzielczosci... Wyswietla sie odpowiednio zarowno w IE, Mozilli, Operze, Konq
Szczegoly zmian na stronie mozna sledzic tutaj ->
http://www.bractwo.zywiolow.info/newsy.html

Mysle ze w najblizszych dniach zabiore sie i zmodyfikuje pod styl strony, ksiege gosci.

Moze jeszcze informacje z innej beczki:

Całkowita liczba odwiedzin: 2671

Najczęściej używana przeglądarka: MSIE 6.0: 1839 - 68.85 %

ta ostatni cyfra jest chyba bardzo wymowna - szczegolnie dla autorow stron.
Emblemat użytkownika
Eth
 
Wiadomości: 350
Dołączył(a): Śr kwi 21, 2004 9:03 pm
Lokalizacja: Leszno

Wiadomośćprzez Alucard-away » N mar 27, 2005 10:36 am

Skif napisał(a):przychalam sie do zdania Keroda i zmieniac w sumie nic nie zamierzam...

Przyznaj się, że masz w dupie standardy, bo jesteś zbyt leniwy i nie chce Ci się strony poprawiać, a nie zasłaniasz się błędnym poglądem Keroda. :P
Emblemat użytkownika
Alucard-away
 
Wiadomości: 180
Dołączył(a): Wt sty 06, 2004 4:22 pm

Wiadomośćprzez Gerino » N mar 27, 2005 12:04 pm

Dobra, a masz jakąś rozpiskę jakich znaczników można używać i jakimi zastępować te niepoprawne? Bo gdy część można po prostu usunąć (chociaż te, których użyłem ja są dołaczonymi znacznikami rozpoznawanymi przez IE i Netscape) to niektóre po prostu muszą być. Chociażby border we frameset, albo height w tabeli. Ja wysiadam :/
“Though I walk through the valley of the shadow of death, I will fear no evil,” yeah, because I’m the wickedest sonofabitch you’re gonna find down here.
Emblemat użytkownika
Gerino
 
Wiadomości: 2179
Dołączył(a): Wt wrz 24, 2002 6:23 pm

Wiadomośćprzez muzgus » N mar 27, 2005 1:13 pm

http://www.w3.org/MarkUp/#recommendations

specyfikacje htmla, xhtmla i tak dalej

http://www.w3.org/Style/CSS/#specs

specyfikacje CSS

poza tym, na stronie która Ci wywala, że jest źle, masz napisane co jest źle :)
gg: 5224983 | jabber: m [at] jabber.cz| tlen: muzgus [at] tlen.pl | icq: 314995403
(___________(Już pusto...) ___________)
Emblemat użytkownika
muzgus
 
Wiadomości: 827
Dołączył(a): Śr gru 24, 2003 11:30 am
Lokalizacja: Hrabstwo Anin

Wiadomośćprzez Gerino » N mar 27, 2005 1:30 pm

Chyba czas by się nauczyć używać css :P
“Though I walk through the valley of the shadow of death, I will fear no evil,” yeah, because I’m the wickedest sonofabitch you’re gonna find down here.
Emblemat użytkownika
Gerino
 
Wiadomości: 2179
Dołączył(a): Wt wrz 24, 2002 6:23 pm

Wiadomośćprzez Thail » Pn mar 28, 2005 10:55 am

ZM dzisiaj prowadzi jawne działania wojenne przeciwko Familiae, a na agresję zawsze reagujemy tym samym. Już przestało być istotne, czy chcemy się w to mieszać, czy nie. Nas w to wmieszano, i musimy sobie z tym poradzić. TZM jest dość silnym przeciwnikiem, jednak to, co robią, sprawia, że sa absolutnie niegodni szacunku - nawet jako zaciekli przeciwnicy.

Nas w to wmieszano? :eek: To mnie normalnie zabolało. Kurcze, muszę stronę TZM lekko poprawić, bo najwidoczniej u Was "chaos i zamęt" powstal isę trochę nazwy pozmieniały. Ogólnie nieźle :grin: nawet widać, gdzie pisałeś Ty Gerino, a gdzie Slaanesh :wink:
Hmmm szczerze, to za dużo tam było słowo: "Thail", wiesz jak się, to czyta, to trochę słabo: Thail to, Thail tamto itp.

PS. Strona BŻ coraz lepsza, tylko tak dalej :cool: !!!!
"Nigdy nie kłóć się z debilem, najpierw sprowadzi cię do swojego poziomu, a później pokona doświadczeniem".
"Naród Polski jest wspaniały, tylko ludzie kurwy" -J. Piłsudski
Emblemat użytkownika
Thail
 
Wiadomości: 1857
Dołączył(a): Cz lut 20, 2003 1:57 am
Lokalizacja: Z Wyspy Lodoss (SKO)

Wiadomośćprzez Gerino » Pn mar 28, 2005 1:19 pm

Mógłbyś mi zacytować fragmenty Slaanesha?
“Though I walk through the valley of the shadow of death, I will fear no evil,” yeah, because I’m the wickedest sonofabitch you’re gonna find down here.
Emblemat użytkownika
Gerino
 
Wiadomości: 2179
Dołączył(a): Wt wrz 24, 2002 6:23 pm

Wiadomośćprzez Thail » Pn mar 28, 2005 2:07 pm

Po co?
"Nigdy nie kłóć się z debilem, najpierw sprowadzi cię do swojego poziomu, a później pokona doświadczeniem".
"Naród Polski jest wspaniały, tylko ludzie kurwy" -J. Piłsudski
Emblemat użytkownika
Thail
 
Wiadomości: 1857
Dołączył(a): Cz lut 20, 2003 1:57 am
Lokalizacja: Z Wyspy Lodoss (SKO)

Ech...

Wiadomośćprzez Ladzix » Pn mar 28, 2005 3:30 pm

Żeby udowodnić, że Slaanesh napisał tam cokolwiek. A może tylko odwróciłeś kota ogonem?
"Złość piękności szkodzi. Słowem, widać zmiany."
Emblemat użytkownika
Ladzix
 
Wiadomości: 170
Dołączył(a): Cz paź 28, 2004 4:56 pm
Lokalizacja: z domu :)

Wiadomośćprzez Gerino » Pn mar 28, 2005 4:03 pm

No dalej, wklej mi to, co uważasz, że napisał Slaa. Jestem ciekaw, czy trafisz.
“Though I walk through the valley of the shadow of death, I will fear no evil,” yeah, because I’m the wickedest sonofabitch you’re gonna find down here.
Emblemat użytkownika
Gerino
 
Wiadomości: 2179
Dołączył(a): Wt wrz 24, 2002 6:23 pm

Wiadomośćprzez Thail » Pn mar 28, 2005 4:07 pm

Nie muszę niczego Wam udowadniać :cool: Ja wiem swoje i Wy wiecie swoje, a dalej mi to leży :wink:
"Nigdy nie kłóć się z debilem, najpierw sprowadzi cię do swojego poziomu, a później pokona doświadczeniem".
"Naród Polski jest wspaniały, tylko ludzie kurwy" -J. Piłsudski
Emblemat użytkownika
Thail
 
Wiadomości: 1857
Dołączył(a): Cz lut 20, 2003 1:57 am
Lokalizacja: Z Wyspy Lodoss (SKO)

Wiadomośćprzez Gerino » Pn mar 28, 2005 4:16 pm

Właśnie udowodniłeś, jakim jesteś imbecylem.
“Though I walk through the valley of the shadow of death, I will fear no evil,” yeah, because I’m the wickedest sonofabitch you’re gonna find down here.
Emblemat użytkownika
Gerino
 
Wiadomości: 2179
Dołączył(a): Wt wrz 24, 2002 6:23 pm

Wiadomośćprzez Lam » Pn mar 28, 2005 4:37 pm

BASTA
Emblemat użytkownika
Lam
władca Leanderu
 
Wiadomości: 2886
Dołączył(a): Pn maja 28, 2001 2:00 am
Lokalizacja: 22°17' E - 52°11' N

Gerino

Wiadomośćprzez Eth » Śr mar 30, 2005 5:16 pm

Mysle ze gdybys wycentrowal(badz przesunol w prawo) s4u.gif - bylo by ladniej :>
Mozna tez zrobic tak by gdy klika sie na "Lacu" w podstronie "kontakt" przerzucalo bez otwierania nowego okna do dzialu "Lac" bo to chyba ta sama podstrona tyle ze raz jest chyba z blank a raz nie.
Emblemat użytkownika
Eth
 
Wiadomości: 350
Dołączył(a): Śr kwi 21, 2004 9:03 pm
Lokalizacja: Leszno

Wiadomośćprzez Gerino » Cz mar 31, 2005 8:07 pm

http://familiae.xt.pl/
Nowa odsłona. Ze względów technicznych poprzedni adres przestaje funkcjonować (zostanie tylko strona z info o przeniesieniu). Niestety, strona może chodzić nieco wolno, ale nie dysponuję szybszym serwerem.

Za odwalenie brudnej roboty wielkie brawa należą się Alucardowi :applause:
“Though I walk through the valley of the shadow of death, I will fear no evil,” yeah, because I’m the wickedest sonofabitch you’re gonna find down here.
Emblemat użytkownika
Gerino
 
Wiadomości: 2179
Dołączył(a): Wt wrz 24, 2002 6:23 pm

Wiadomośćprzez Alucard-away » Cz mar 31, 2005 9:13 pm

Oraz jak tylko głupi admin mojej sieci odda mi przekierowania obiecuję zrobić ją zgodną ze standardami. :)
Emblemat użytkownika
Alucard-away
 
Wiadomości: 180
Dołączył(a): Wt sty 06, 2004 4:22 pm

Wiadomośćprzez Thail » Wt kwi 19, 2005 11:16 pm

Gerino nie działa Wam odnośnik na stronie w Celach klanowych, a dokładnie:
Szeroko zakrojone działania TZM wymagają, bym napisał na ten temat dłuższą notatkę. Jeżeli wolisz jednak ominąć historię TZM, kliknij tutaj
<- W tym miejscu :smile:
"Nigdy nie kłóć się z debilem, najpierw sprowadzi cię do swojego poziomu, a później pokona doświadczeniem".
"Naród Polski jest wspaniały, tylko ludzie kurwy" -J. Piłsudski
Emblemat użytkownika
Thail
 
Wiadomości: 1857
Dołączył(a): Cz lut 20, 2003 1:57 am
Lokalizacja: Z Wyspy Lodoss (SKO)

Wiadomośćprzez Alucard-away » Śr kwi 20, 2005 3:12 pm

Link nieistotny. Nie masz się czego czepić to się tego czepiasz? :P
Emblemat użytkownika
Alucard-away
 
Wiadomości: 180
Dołączył(a): Wt sty 06, 2004 4:22 pm

Wiadomośćprzez Gerino » Śr kwi 20, 2005 3:14 pm

Był link do kotwicy za tekstem, po przeróbkach widać przestał działać. Zdanie do usunięcia i tyle.
“Though I walk through the valley of the shadow of death, I will fear no evil,” yeah, because I’m the wickedest sonofabitch you’re gonna find down here.
Emblemat użytkownika
Gerino
 
Wiadomości: 2179
Dołączył(a): Wt wrz 24, 2002 6:23 pm

Wiadomośćprzez Eth » Wt maja 10, 2005 2:38 pm

Od dziś dzieki uprzejmosci Lama - na strone BŻ, dostac sie mozna uzywajac adresu:

http://bz.lac.pl/

Zapraszam wszystkich do odwiedzenia strony ;)
Emblemat użytkownika
Eth
 
Wiadomości: 350
Dołączył(a): Śr kwi 21, 2004 9:03 pm
Lokalizacja: Leszno

Wiadomośćprzez Thail » N lis 19, 2006 1:26 am

Strona [TZM] zyskała jakiś czas temu nowe oblicze dzięki wspólnemu wysiłkowi klanowiczów (w tym szczególnie Xnyla, który zajął się stworzeniem strony, czyli kodem).
Zastanawialiśmy się, czy mamy na naszej stronie bawić się w propagandę i ubarwianie historii (pewien osobnik bardzo tego chciał co zresztą da się odczuć), lecz doszliśmy do wniosku, że: po co?
To co napisaliśmy jest jak najbardziej zgodne z tym co miało miejsce i nie trzeba tego koloryzować, aby osiągnąć jakieś fałszywe efekty.
Strona istnieje już od ponad pół roku i czekała na tę właśnie chwilę. Z pewnością roi się tam od błędów, lecz teraz, gdy prawie żadnemu militaryście nie chce się już grać w Laca... po prostu nikomu nie chce się tego dopieszczać :doh:
http://www.tzm.armed.us/
Pozdrawiam.
"Nigdy nie kłóć się z debilem, najpierw sprowadzi cię do swojego poziomu, a później pokona doświadczeniem".
"Naród Polski jest wspaniały, tylko ludzie kurwy" -J. Piłsudski
Emblemat użytkownika
Thail
 
Wiadomości: 1857
Dołączył(a): Cz lut 20, 2003 1:57 am
Lokalizacja: Z Wyspy Lodoss (SKO)

Wiadomośćprzez Gerino » N lis 19, 2006 1:43 am

Badziewne tło.

PS Jak już uprawiasz czarny PR, to przynajmniej byś temu nie zaprzeczał w żywe oczy, bo mnie śmiech bierze :) A, i jest cholerna różnica w np. "Mówiono, że X jest niespełna rozumu", a "X jest idiotą".
“Though I walk through the valley of the shadow of death, I will fear no evil,” yeah, because I’m the wickedest sonofabitch you’re gonna find down here.
Emblemat użytkownika
Gerino
 
Wiadomości: 2179
Dołączył(a): Wt wrz 24, 2002 6:23 pm

Wiadomośćprzez Thail » N lis 19, 2006 1:54 am

Badziewne tło.

Nie znam się, mi tam się podoba, ale są gusta i guściki.

Jak już uprawiasz czarny PR

Czarny, to ja co najwyżej znam humor, no i chyba o to chodzi w czarnym humorze, żeby kogoś rozśmieszyć :grin: więc się śmiej Gerino, póki możesz :wink:
A, i jest cholerna różnica w np. "Mówiono, że X jest niespełna rozumu", a "X jest idiotą".

Wyjęte z odbytu Lama, tyle można o tym powiedzieć, ale pisz dalej :roll:
"Nigdy nie kłóć się z debilem, najpierw sprowadzi cię do swojego poziomu, a później pokona doświadczeniem".
"Naród Polski jest wspaniały, tylko ludzie kurwy" -J. Piłsudski
Emblemat użytkownika
Thail
 
Wiadomości: 1857
Dołączył(a): Cz lut 20, 2003 1:57 am
Lokalizacja: Z Wyspy Lodoss (SKO)

Wiadomośćprzez Gerino » N lis 19, 2006 12:09 pm

Nie znam się, mi tam się podoba, ale są gusta i guściki.

No widzisz, a ja się trochę znam; i widzę fuszerkę...
“Though I walk through the valley of the shadow of death, I will fear no evil,” yeah, because I’m the wickedest sonofabitch you’re gonna find down here.
Emblemat użytkownika
Gerino
 
Wiadomości: 2179
Dołączył(a): Wt wrz 24, 2002 6:23 pm

Wiadomośćprzez Reif » N lis 19, 2006 12:11 pm

Przedziwne to towarzystwo, posiadające wysoko postawionych przyjaciół - robiące w mudzie właściwie wszystko na co przyjdzie im ochota. Jedyną przeszkodą na drodze tej grupy jest własnie [TZM]. Przeszkodą której nigdy nie pokonają.


:naughty:

PS Mi też tło się nie podoba, momentami przeszkadza w czytaniu. Brzydko też wygląda przejście miedzy obrazkami...
Emblemat użytkownika
Reif
łowca trolli
 
Wiadomości: 589
Dołączył(a): Śr sty 23, 2002 2:00 am
Lokalizacja: Warszawa

Wiadomośćprzez joerg » N lis 19, 2006 12:36 pm

Ta "światłość" w tle przeszkadza w czytaniu, bo miejscami litery są tego samego koloru co tło.

A co do treści to wiedziałem, że nie można się po was spodziewać czegoś ambitniejszego, więc wyszło wam raczej tak sobie.

Dopisane: nie jest tak źle z tymi błędami, da się przeżyć. No ale kwiatki typu "Dzięki zmianą zasad gry, Familiae już jako Noss Uin Guruthos zaczyna powracać do dawnej świetności." koniecznie poprawcie.
joerg
 
Wiadomości: 361
Dołączył(a): Pn sie 08, 2005 2:13 pm

Wiadomośćprzez Thail » N lis 19, 2006 2:43 pm

A co do treści to wiedziałem, że nie można się po was spodziewać czegoś ambitniejszego, więc wyszło wam raczej tak sobie.

Joerg, wiem, że ambitnie zrobiłbyś to lepiej, bo przecież jesteś taki ambitnie ambitny (bo w końcu głupoty wypisywane na stronie KES i Familiae są dla ciebie bardziej ambitne, lecz to kwestia spaczenia umysłowego;)); niestety, niektóre teksty na stronie były lekko zredagowane przez Xnyla i wyszło jak wyszło (reszcie klanowiczów się podobało, więc co mi do tego?).
Gdzie ja pisałem, raczej łatwo poznać, a czy ktoś to poprawi teraz?
Sądzę, że już niewielu osobom na tym zależy i chce się to zrobić, więc poczytajcie sobie, zobaczcie jak to wygląda, a no cóż... traktowanie, to jako ambitnie zrobionego dzieła mającego powalić odwiedzających na kolana... no cóż... brakło czasu, chęci, przekonania i przede wszystkich motywacji.
Pozdrawiam.
"Nigdy nie kłóć się z debilem, najpierw sprowadzi cię do swojego poziomu, a później pokona doświadczeniem".
"Naród Polski jest wspaniały, tylko ludzie kurwy" -J. Piłsudski
Emblemat użytkownika
Thail
 
Wiadomości: 1857
Dołączył(a): Cz lut 20, 2003 1:57 am
Lokalizacja: Z Wyspy Lodoss (SKO)

Wiadomośćprzez Reif » N lis 19, 2006 8:23 pm

Za przeproszeniem, gówno mnie obchodzi co jest na innych stronach.
Thailu dałeś odnośnik do swojej strony więc licz na to że pojawia się tu różne opinie.

Na dodatek nie będzie tu kłótni kto ma racje a kto jej nie ma. Każda strona "wie swoje" i nie ma sensu po raz setny kłócić się o to samo.

A ta światłość w tle przeszkadza w czytaniu i tak! Białe litery na białym tle?:)
Emblemat użytkownika
Reif
łowca trolli
 
Wiadomości: 589
Dołączył(a): Śr sty 23, 2002 2:00 am
Lokalizacja: Warszawa

Wiadomośćprzez Thail » N lis 19, 2006 10:25 pm

No cóż drogi (z tym >drogim< to żartuję:-P) Reifie, ale Gerino porównywał swoją stronę, Familiae na tle naszej, więc czemu ja nie mam przyrównywać naszej strony do innych? W końcu Ty też zapodałeś link do strony KES.
Poza tym ja nie bronię niczego, napisałem wyraźnie i zrozumiale:

Sądzę, że już niewielu osobom na tym zależy i chce się to zrobić, więc poczytajcie sobie, zobaczcie jak to wygląda, a no cóż... traktowanie, to jako ambitnie zrobionego dzieła mającego powalić odwiedzających na kolana... no cóż... brakło czasu, chęci, przekonania i przede wszystkich motywacji.

Pzdrawiam.
Obrazek
Moje nowe wcielenie :wink:
"Nigdy nie kłóć się z debilem, najpierw sprowadzi cię do swojego poziomu, a później pokona doświadczeniem".
"Naród Polski jest wspaniały, tylko ludzie kurwy" -J. Piłsudski
Emblemat użytkownika
Thail
 
Wiadomości: 1857
Dołączył(a): Cz lut 20, 2003 1:57 am
Lokalizacja: Z Wyspy Lodoss (SKO)

Wiadomośćprzez Reif » Pn lis 20, 2006 12:50 am

Owszem dałem odnośnik, ale to nie znaczy ze porównywałem do innych stron.

To chyba bez sensu: oni maja stronę do dupy to i my możemy mieć do dupy?

(oczywiście to tylko przykład, nie napisałem że wasza strona taka jest ;))
Emblemat użytkownika
Reif
łowca trolli
 
Wiadomości: 589
Dołączył(a): Śr sty 23, 2002 2:00 am
Lokalizacja: Warszawa

Wiadomośćprzez Thail » Pn lis 20, 2006 2:56 am

Nie ma o czym mówić, po prostu luzik :grin:
"Nigdy nie kłóć się z debilem, najpierw sprowadzi cię do swojego poziomu, a później pokona doświadczeniem".
"Naród Polski jest wspaniały, tylko ludzie kurwy" -J. Piłsudski
Emblemat użytkownika
Thail
 
Wiadomości: 1857
Dołączył(a): Cz lut 20, 2003 1:57 am
Lokalizacja: Z Wyspy Lodoss (SKO)

Wiadomośćprzez muzgus » Pn lis 20, 2006 3:06 pm

Jestem sławny!
gg: 5224983 | jabber: m [at] jabber.cz| tlen: muzgus [at] tlen.pl | icq: 314995403
(___________(Już pusto...) ___________)
Emblemat użytkownika
muzgus
 
Wiadomości: 827
Dołączył(a): Śr gru 24, 2003 11:30 am
Lokalizacja: Hrabstwo Anin

Wiadomośćprzez Tzeentch » Pn lis 20, 2006 6:34 pm

Ja też! Pomimo mojej absencji w Lacu nadal jestem głównym wrogiem TZM, a nawet widzę tam loga! Szok! :)
Emblemat użytkownika
Tzeentch
książę wampirów
 
Wiadomości: 1280
Dołączył(a): Śr maja 08, 2002 2:00 am
Lokalizacja: Szczecin

Wiadomośćprzez joerg » Pn lis 20, 2006 8:06 pm

Tzeentch, jakiej absencji? Przecież jako konfident masz teraz w Lacu dobrze i robisz co chcesz. Robisz, więc jesteś.
joerg
 
Wiadomości: 361
Dołączył(a): Pn sie 08, 2005 2:13 pm

Wiadomośćprzez Gerino » Pn lis 20, 2006 8:15 pm

A co ja się będę wysilał:

(tu wstaw swoją ulubioną kłamliwą propagandę)
Ostatnio edytowano Wt lis 21, 2006 4:56 pm przez Gerino, łącznie edytowano 1 raz
“Though I walk through the valley of the shadow of death, I will fear no evil,” yeah, because I’m the wickedest sonofabitch you’re gonna find down here.
Emblemat użytkownika
Gerino
 
Wiadomości: 2179
Dołączył(a): Wt wrz 24, 2002 6:23 pm

Wiadomośćprzez Lam » Pn lis 20, 2006 8:22 pm

Co za <tu>?
Emblemat użytkownika
Lam
władca Leanderu
 
Wiadomości: 2886
Dołączył(a): Pn maja 28, 2001 2:00 am
Lokalizacja: 22°17' E - 52°11' N

Wiadomośćprzez Gerino » Pn lis 20, 2006 10:13 pm

Miałoby to więcej sensu, gdyby ktoś mnie nie pociął.
“Though I walk through the valley of the shadow of death, I will fear no evil,” yeah, because I’m the wickedest sonofabitch you’re gonna find down here.
Emblemat użytkownika
Gerino
 
Wiadomości: 2179
Dołączył(a): Wt wrz 24, 2002 6:23 pm

Wiadomośćprzez Lam » Wt lis 21, 2006 9:54 am

Kto Cię pociął i co Ci uciął?
Emblemat użytkownika
Lam
władca Leanderu
 
Wiadomości: 2886
Dołączył(a): Pn maja 28, 2001 2:00 am
Lokalizacja: 22°17' E - 52°11' N

Wiadomośćprzez Val » Wt lis 21, 2006 4:27 pm

Cholera, moja postać jeszcze istnieje:).
ulice upadły mi na bablon
Emblemat użytkownika
Val
 
Wiadomości: 2203
Dołączył(a): N lis 10, 2002 3:26 pm
Lokalizacja: Skąd mam wiedzieć?

Wiadomośćprzez muzgus » Wt lis 21, 2006 6:00 pm

Ej ale ja teraz się Nyd a nie Muzgus nazywam ;)
gg: 5224983 | jabber: m [at] jabber.cz| tlen: muzgus [at] tlen.pl | icq: 314995403
(___________(Już pusto...) ___________)
Emblemat użytkownika
muzgus
 
Wiadomości: 827
Dołączył(a): Śr gru 24, 2003 11:30 am
Lokalizacja: Hrabstwo Anin

Wiadomośćprzez Nifir » Śr lis 22, 2006 7:26 pm

Ten link jest nadal aktywny?
Emblemat użytkownika
Nifir
 
Wiadomości: 513
Dołączył(a): Wt gru 23, 2003 8:36 pm

Wiadomośćprzez Gerino » Śr lis 22, 2006 9:39 pm

“Though I walk through the valley of the shadow of death, I will fear no evil,” yeah, because I’m the wickedest sonofabitch you’re gonna find down here.
Emblemat użytkownika
Gerino
 
Wiadomości: 2179
Dołączył(a): Wt wrz 24, 2002 6:23 pm

Wiadomośćprzez Nifir » Śr lis 22, 2006 11:08 pm

Oczywiście wymienieni powyżej wrogowie nie wyczerpują długiej i wciąż powiększającej się listy przeciwników [TZM]. Najemnicy i przedstawiciele klanu [M] często uciekają się do podstępów i niehonorowych zagrań. Najczęściej ich ofiarami padają adepci klanu [TZM] bądź postacie osłabione w czasie walki. Niczym hieny atakują w dużych grupach samotnych militarystów, a gdy zaczynają przegrywać uciekają z walki pokazując raz po raz, że ich siła leży w podstępie i przewadze.

Przepraszam, ale nie mogłę! :) Czy pisząc to nie miałeś przypadkiem na myśli Zatha i Hazzara? :)


Wszyscy nasi wrogowie są ze sobą ścisle powiązani. Skupiają się wokół Uin Noss Guruthos oraz dwóch postaciach wyrzuconych z naszych szeregów: Muzgusa i Nifira.

A już się bałem, że o sobie nie przeczytam. :) Swoją drogą nie wyleciałem z TZM, a Muzgus nie doczekał się TZM (jak wielokrotnie słyszeliśmy TZM nie ma nic wspólnego z TSS :) ).

Przedziwne to towarzystwo, posiadające wysoko postawionych przyjaciół - robiące w mudzie właściwie wszystko na co przyjdzie im ochota. Jedyną przeszkodą na drodze tej grupy jest własnie [TZM]. Przeszkodą której nigdy nie pokonają.


Jakt to nie pokonamy? Gdzie teraz jest TZM?:)
Emblemat użytkownika
Nifir
 
Wiadomości: 513
Dołączył(a): Wt gru 23, 2003 8:36 pm

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Klany



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

cron