Historia klanów laca

Sprawy ponadklanowe, międzyklanowe i ogólnoklanowe.

Moderator: łowcy trolli

Historia klanów laca

Wiadomośćprzez NINION » Śr maja 24, 2006 4:27 pm

Wybaczcie ale chce założyć temat aby się dowiedzieć o histori klanów laca
Więc który klan jest najstarszy ile było ogółem klanów, który był największy.
Każdy dzień jest dobry na walkę.
Zapraszam na forum http://www.rycerzesmokow.fora.pl
Emblemat użytkownika
NINION
 
Wiadomości: 25
Dołączył(a): Pt maja 19, 2006 8:24 pm

Wiadomośćprzez muzgus » Śr maja 24, 2006 4:34 pm

O klanach najwięcej dowiesz się z ich stron: http://lac.pl/?strona=klany
gg: 5224983 | jabber: m [at] jabber.cz| tlen: muzgus [at] tlen.pl | icq: 314995403
(___________(Już pusto...) ___________)
Emblemat użytkownika
muzgus
 
Wiadomości: 827
Dołączył(a): Śr gru 24, 2003 11:30 am
Lokalizacja: Hrabstwo Anin

Re: Historia klanów laca

Wiadomośćprzez Myisab » Śr maja 24, 2006 4:47 pm

NINION napisał(a):Więc który klan jest najstarszy ile było ogółem klanów, który był największy.
Klanow, NINIONIE bylo duzo. Najstarszy klan, to TZM, ktorym mistrzem jest Thail. Najmlodszy zas, to BKK(Bractwo Kamiennego Kregu) stworzony przez Bilbina
"Lecz pamiętaj naprawdę nie dzieje się nic, i nie stanie się nic aż do końca..."
Emblemat użytkownika
Myisab
 
Wiadomości: 77
Dołączył(a): Śr maja 03, 2006 4:37 pm
Lokalizacja: B-B

Wiadomośćprzez Lam » Śr maja 24, 2006 4:56 pm

Najstarszy z aktywnych to by był zapewne NFL, chyba, że policzyć ZiM. Z takich, które istnieją naprawdę, a nie na papierze, to UG. TZM to następcy TSS i jest to klan młodszy. Najmłodszy? Przedwczoraj ogłoszono powstanie jakiegoś BPZ :)
Emblemat użytkownika
Lam
władca Leanderu
 
Wiadomości: 2886
Dołączył(a): Pn maja 28, 2001 2:00 am
Lokalizacja: 22°17' E - 52°11' N

Wiadomośćprzez Gerino » Śr maja 24, 2006 5:07 pm

O historii Familiae, a także po części o NWO i TZM możesz poczytać na naszej stronie: http://familiae.xt.pl/
“Though I walk through the valley of the shadow of death, I will fear no evil,” yeah, because I’m the wickedest sonofabitch you’re gonna find down here.
Emblemat użytkownika
Gerino
 
Wiadomości: 2179
Dołączył(a): Wt wrz 24, 2002 6:23 pm

Wiadomośćprzez zydek » Śr maja 24, 2006 7:23 pm

a ja poprosze myisaba o NIE pisanie o rzeczach o ktorych nie ma zielonego pojecia ;)[/u][/i][/b]
Emblemat użytkownika
zydek
 
Wiadomości: 637
Dołączył(a): So sty 10, 2004 6:22 pm
Lokalizacja: co skąd?

Wiadomośćprzez NINION » Śr maja 24, 2006 9:55 pm

Dzękuje za szybką odpowiedź. Z tego co mi wiadomo wielu graczy się nad tym zastanawia (tych młodszych rzecz jasna)
Każdy dzień jest dobry na walkę.
Zapraszam na forum http://www.rycerzesmokow.fora.pl
Emblemat użytkownika
NINION
 
Wiadomości: 25
Dołączył(a): Pt maja 19, 2006 8:24 pm

Wiadomośćprzez Myisab » Cz maja 25, 2006 6:34 am

Lam napisał(a): Najmłodszy? Przedwczoraj ogłoszono powstanie jakiegoś BPZ :)
.Przedwczoraj ogloszono. Dwa miesiace temu powstalo:)
"Lecz pamiętaj naprawdę nie dzieje się nic, i nie stanie się nic aż do końca..."
Emblemat użytkownika
Myisab
 
Wiadomości: 77
Dołączył(a): Śr maja 03, 2006 4:37 pm
Lokalizacja: B-B

Wiadomośćprzez Val » Cz maja 25, 2006 9:09 am

Starsze od UG jest WPR, które nadal istnieje:).
ulice upadły mi na bablon
Emblemat użytkownika
Val
 
Wiadomości: 2203
Dołączył(a): N lis 10, 2002 3:26 pm
Lokalizacja: Skąd mam wiedzieć?

Wiadomośćprzez Lam » Cz maja 25, 2006 9:26 am

Od WPR starsi są LAA, czy naprawdę musimy liczyć takie bzdurne pseudoklany? :)
Emblemat użytkownika
Lam
władca Leanderu
 
Wiadomości: 2886
Dołączył(a): Pn maja 28, 2001 2:00 am
Lokalizacja: 22°17' E - 52°11' N

Wiadomośćprzez Val » Cz maja 25, 2006 9:29 am

No pewnie! A pamiętasz Halabardników Macniętych Szczupakami?
ulice upadły mi na bablon
Emblemat użytkownika
Val
 
Wiadomości: 2203
Dołączył(a): N lis 10, 2002 3:26 pm
Lokalizacja: Skąd mam wiedzieć?

Wiadomośćprzez Lam » Cz maja 25, 2006 10:14 am

Oni się wywodzili z KUMPLI VALANTHA I AGAROLA, pamiętasz? :)
Emblemat użytkownika
Lam
władca Leanderu
 
Wiadomości: 2886
Dołączył(a): Pn maja 28, 2001 2:00 am
Lokalizacja: 22°17' E - 52°11' N

Wiadomośćprzez Val » Cz maja 25, 2006 10:24 am

Oj, tego to nie pamiętam, wiem że obaj tam byli. I jeszcze Liaht:D. A, pamiętasz jak byłeś gitarzystą jasnej tchórzofretki:P?
ulice upadły mi na bablon
Emblemat użytkownika
Val
 
Wiadomości: 2203
Dołączył(a): N lis 10, 2002 3:26 pm
Lokalizacja: Skąd mam wiedzieć?

Wiadomośćprzez Thail » Cz maja 25, 2006 12:09 pm

No pewnie! A pamiętasz Halabardników Macniętych Szczupakami?

To byli Harfiarze Mrocznego Smoka [HMS]
Jak się czegoś nie wie, nie pamięta, to najlepiej trzymać jęzor za zębami.
"Nigdy nie kłóć się z debilem, najpierw sprowadzi cię do swojego poziomu, a później pokona doświadczeniem".
"Naród Polski jest wspaniały, tylko ludzie kurwy" -J. Piłsudski
Emblemat użytkownika
Thail
 
Wiadomości: 1857
Dołączył(a): Cz lut 20, 2003 1:57 am
Lokalizacja: Z Wyspy Lodoss (SKO)

Wiadomośćprzez muzgus » Cz maja 25, 2006 12:20 pm

Ej, wyluzuj :)

Ja pamiętam jeszcze Zakon Białego Jelenia :)
gg: 5224983 | jabber: m [at] jabber.cz| tlen: muzgus [at] tlen.pl | icq: 314995403
(___________(Już pusto...) ___________)
Emblemat użytkownika
muzgus
 
Wiadomości: 827
Dołączył(a): Śr gru 24, 2003 11:30 am
Lokalizacja: Hrabstwo Anin

Wiadomośćprzez Reif » Cz maja 25, 2006 12:20 pm

-*- jeszcze byl, pamietam bo bylem, chyba :P
Emblemat użytkownika
Reif
łowca trolli
 
Wiadomości: 589
Dołączył(a): Śr sty 23, 2002 2:00 am
Lokalizacja: Warszawa

Wiadomośćprzez Thail » Cz maja 25, 2006 12:32 pm

Ja mam opisy klanów Familiae, [TSS], [TZM], dawnego [TZM], [HMS], [WRW], [BŻ], NWO, no i oczywiście ZiM, którym wręcz muszę się pochwalić :cool:

[ZiM] – Złodzieje i Mordercy – Klan ten został założony przez Oonę pierwszą zawodową zabójczynię jaka narodziła się w Lacu. Nigdy wcześniej nie istniała organizacja tego typu zajmująca się zabijaniem na zlecenie.
Trudno określić prawdziwe cele jakimi kierowali się członkowie [ZiM], ale jedno jest pewne, że nie były to tylko złote monety. Nawet zabójcy mają swoje cele do których dążą, lecz nie zawsze drogami, które inni uznają za słuszne, czy dobre. Może i zabrzmi to dziwnie, lecz początkowym zamierzeniem [ZiM] było zmuszenie innych do pracy nad sobą i rozwijaniem swoich zaniedbanych umiejętności. Członkowie tego klanu dysponowali świetnym sprzętem, byli obyci w świecie i doskonale znali się na swojej robocie...
Swoimi śmiałymi atakami narobili sobie tylu wrogów co kilka ciężko pracujących na złą reputację klanów. Gdy jednak ktoś chciał dokonać zemsty na swoim niedawnym oprawcy ten znikał niczym zjawa, a niedoszłemu mścicielowi pozostawało bezsilne zgrzytanie zębami. Klan ten nie opowiada się po niczyjej stronie poza własną co można nazwać swego rodzaju neutralnością. Lac obecnie jest pełen wszelkiej maści morderców, którzy z mniejszym bądź lepszym wynikiem usiłują naśladować pierwszych zawodowych zabójców...
Na dzień dzisiejszy [ZiM] nadal istnieje i ma się całkiem dobrze choć tak jak niegdyś działa w ukryciu i na znacznie mniejszą skalę niż kiedyś co spowodowane jest pewnymi czynnikami na które nikt nie ma wpływu poza samymi bogami. Jeśli masz problem z Wybranym, zasobną kieszeń i tyle szczęścia, że znajdziesz przedstawiciela [ZiM], to możesz zlecić usunięcie twojego problemu oczywiście za skromną symboliczną opłatą.
Jeśli ktoś zaatakuję cię nagle w jakiejś ciemnej midgaardzkiej uliczce, a ty nie zdążysz nawet wydobyć broni bądź krzyknąć, to jest duże prawdopodobieństwo, że jesteś kolejną ofiarą osoby, która należy do Złodziei i Morderców. Gdy wreszcie ponownie staniesz w ciemnej uliczce, gdzie wcześniej życie uciekło z ciebie nagle i gwałtownie, i nie ujrzysz żadnych śladów po walce, ani swoim zabójcy, to możesz mieć pewność, że twoje imię dołączyło do długiej listy ofiar [ZiM]...

Zabójcy z [ZiM]:
Oona
Noom
Xadrab
Xedrab
I wielu innych, którzy, jeśli ich tu wymienię utną mi język, a głowę nabiją na pal...

Co o tym sądzicie? Powstało dzięki pomocy założyciela ZiM, a przy tym doskonale się bawiłem pisząc to i czytając opowiadania Molego (wtedy, dziś Achrol).
"Nigdy nie kłóć się z debilem, najpierw sprowadzi cię do swojego poziomu, a później pokona doświadczeniem".
"Naród Polski jest wspaniały, tylko ludzie kurwy" -J. Piłsudski
Emblemat użytkownika
Thail
 
Wiadomości: 1857
Dołączył(a): Cz lut 20, 2003 1:57 am
Lokalizacja: Z Wyspy Lodoss (SKO)

Wiadomośćprzez Myisab » Cz maja 25, 2006 3:20 pm

Hmm...
BKK(Bractwo Kamiennego Kregu) zostalo stworzone przez NAJWIEKSZEGO GLUPKA W HISTORII CZASOW LACA. Ten glupol nazywal sie Bilbin. Zaczelo sie w tedy kiedy mialem 24 poziom, a on 28. Bilbin wpadl na (niby) genialny pomysl zeby zrobic klan. Zainteresowanie tym klanem nie bylo male, lecz niewielkie.Teraz wszyscy maja gdzies BKK i przylaczaja sie do nowszych.
"Lecz pamiętaj naprawdę nie dzieje się nic, i nie stanie się nic aż do końca..."
Emblemat użytkownika
Myisab
 
Wiadomości: 77
Dołączył(a): Śr maja 03, 2006 4:37 pm
Lokalizacja: B-B

Wiadomośćprzez Aerion » Cz maja 25, 2006 5:29 pm

Najmlodszy zas, to BKK(Bractwo Kamiennego Kregu) stworzony przez Bilbina


Hmm, a kiedy powstało moje ZRS? Nie pamiętam dokładnie, ale zdaje mi się że BKK już wtedy było ;)
Emblemat użytkownika
Aerion
 
Wiadomości: 91
Dołączył(a): So maja 06, 2006 7:46 pm

Wiadomośćprzez Tzeentch » Cz maja 25, 2006 5:39 pm

Osobiście byłbym za pewnymi ograniczeniami w tworzeniu klanów (chodzi mi głównie o umieszczenie odnośników do ich stron na http://www.lac.pl oraz udostępnienia forum klanowego).

Po pierwsze, klan powinien skupiać minimalnie trzy osoby (trzy osoby to już podobno tłum). Po drugie, powinien posiadać stronę www, na której wymienieni byliby członkowie, zasady rządzące klanem oraz cel powstania klanu. Po trzecie, dobrze by było, by klanowicze posiadali umiejętność napisania twierdzy klanowej, tudzież kogoś, kto zobowiązałby się do napisania im takowej. Być może wtedy nie byłoby czegoś takiego, jak papierowe klany.
Emblemat użytkownika
Tzeentch
książę wampirów
 
Wiadomości: 1280
Dołączył(a): Śr maja 08, 2002 2:00 am
Lokalizacja: Szczecin

Wiadomośćprzez Thail » Cz maja 25, 2006 5:41 pm

3 klanowiczów? O ile się nie mylę, to w Twoim byłym klanie jest ponad 3 osoby.
Poza tym, nie umiejętności pisania krain i robienia stron www liczą się przy tworzeniu "prawdziwych klanów".
"Nigdy nie kłóć się z debilem, najpierw sprowadzi cię do swojego poziomu, a później pokona doświadczeniem".
"Naród Polski jest wspaniały, tylko ludzie kurwy" -J. Piłsudski
Emblemat użytkownika
Thail
 
Wiadomości: 1857
Dołączył(a): Cz lut 20, 2003 1:57 am
Lokalizacja: Z Wyspy Lodoss (SKO)

Wiadomośćprzez Tzeentch » Cz maja 25, 2006 6:03 pm

Jakim BYŁYM klanie?

Naucz się czytać ze zrozumieniem. Napisałem wyraźnie: MINIMALNIE. A co do twierdz klanowych - napisałem, że powinni czuć chęć posiadania twierdzy, a nie umieć je robić. Np. mogą się zgłosić do takiej Miri, która za coś tam skleci tych kilka pomieszczeń klanowych. Przecież nikt nie mówił, że twierdza klanowa musi być w istocie dużą krainą, jaką posiada UG, ale UG i jej były książę cierpią na megalomanię, jeśli o budowanie twierdzy idzie. ;)
Emblemat użytkownika
Tzeentch
książę wampirów
 
Wiadomości: 1280
Dołączył(a): Śr maja 08, 2002 2:00 am
Lokalizacja: Szczecin

Wiadomośćprzez Lam » Cz maja 25, 2006 6:45 pm

Właściwie Barad Noss to kilkanaście pomieszczeń raptem, więc nie przesadzajmy z tą megalomanią. Otoczenie tego górą, wioską zastraszonych chłopów (skąd porywamy co raz kogoś, klimat musi być), jeziorem, to już jest zrobienie czegoś do zwiedzania dla innych graczy, a nie dla twierdzy klanu.
Emblemat użytkownika
Lam
władca Leanderu
 
Wiadomości: 2886
Dołączył(a): Pn maja 28, 2001 2:00 am
Lokalizacja: 22°17' E - 52°11' N

Wiadomośćprzez Thail » Cz maja 25, 2006 7:06 pm

Jakim BYŁYM klanie?

Tzeentch, byłym dla Ciebie :wink:
"Nigdy nie kłóć się z debilem, najpierw sprowadzi cię do swojego poziomu, a później pokona doświadczeniem".
"Naród Polski jest wspaniały, tylko ludzie kurwy" -J. Piłsudski
Emblemat użytkownika
Thail
 
Wiadomości: 1857
Dołączył(a): Cz lut 20, 2003 1:57 am
Lokalizacja: Z Wyspy Lodoss (SKO)

Wiadomośćprzez Tzeentch » Cz maja 25, 2006 7:09 pm

To mnie wywalili z klanu? :eek:
Emblemat użytkownika
Tzeentch
książę wampirów
 
Wiadomości: 1280
Dołączył(a): Śr maja 08, 2002 2:00 am
Lokalizacja: Szczecin

Wiadomośćprzez Val » Cz maja 25, 2006 7:18 pm

HMS to Halabardnicy Macnięci Szczupakami, jak nie wiesz, to sam trzymaj język za [krótkimi] ząbkami! Lam, kto ma rację?!
ulice upadły mi na bablon
Emblemat użytkownika
Val
 
Wiadomości: 2203
Dołączył(a): N lis 10, 2002 3:26 pm
Lokalizacja: Skąd mam wiedzieć?

Wiadomośćprzez Lam » Cz maja 25, 2006 7:20 pm

Rację ma Thail, widocznie go nie było i nie zrozumiał dowcipu.
Emblemat użytkownika
Lam
władca Leanderu
 
Wiadomości: 2886
Dołączył(a): Pn maja 28, 2001 2:00 am
Lokalizacja: 22°17' E - 52°11' N

Wiadomośćprzez Thail » Cz maja 25, 2006 7:20 pm

Val, ja byłem w tym klanie, więc wiem lepiej :twisted:
"Nigdy nie kłóć się z debilem, najpierw sprowadzi cię do swojego poziomu, a później pokona doświadczeniem".
"Naród Polski jest wspaniały, tylko ludzie kurwy" -J. Piłsudski
Emblemat użytkownika
Thail
 
Wiadomości: 1857
Dołączył(a): Cz lut 20, 2003 1:57 am
Lokalizacja: Z Wyspy Lodoss (SKO)

Wiadomośćprzez Val » Cz maja 25, 2006 9:39 pm

Jakby nie było, napisałem że Liaht był = wiem o tym, że byłeś w klanie HMS. Nie rozumiesz dowcipu, a szkoda:(.
ulice upadły mi na bablon
Emblemat użytkownika
Val
 
Wiadomości: 2203
Dołączył(a): N lis 10, 2002 3:26 pm
Lokalizacja: Skąd mam wiedzieć?

Wiadomośćprzez Tarabas » Pt maja 26, 2006 1:13 am

Klany, które istniały kiedyś miały swój opis.
Lamie czy przy kasowaniu klanów skasowałeś ich opisy??
Jeśli nie byłbym bardzo wdzięczny jeśli takowe opisy klanów zamieściłbyś w jednym z tematów w dziale klanu, jeśli jednak nie chciałbyś ich publikować na forum czy mógłbyś podesłać mi je na adres e-mail?
Po prostu nie wiem jak wy, ale ja chciałbym zobaczyć opisy dawnych klanów:)
Tarabas
 
Wiadomości: 13
Dołączył(a): Śr kwi 09, 2003 7:24 pm
Lokalizacja: lublin

Wiadomośćprzez Lam » Pt maja 26, 2006 1:57 am

Mam jakieś kopie wszystkich danych klanów (opisy, statystyki zabójstw) w chwili ich likwidacji, miesiąc przed nią, rok przed nią... Niestety, po pierwsze, ciężko byłoby teraz odwzorować wygląd tych opisów (zmienione i usunięte kody kolorów i innych atrybutów tekstu), po drugie, trochę tego za dużo (uporządkowanie tych danych wymagałoby nakładu pracy, chociaż mniejszego niż zrobienie jakoś tamtych kolorów), a po trzecie, nie zamierzam wynosić na piedestały rzeczy, które zostały zdelegalizowane. Nazwy i opisy wielu klanów (oczywiście poza ART!) nie przeszłyby przez usta ze względu na słownictwo, inne zaś opisują rzeczy, które są niedopuszczalne (i były już wtedy, to jedna z przyczyn delegalizacji tych ugrupowań), jeszcze inne zawierają rzeczy zdelegalizowane niedawno - po co mam dawać zły przykład? Lepiej dawać dobry :) Tamte klany były ZŁEM (naturalnie poza ART!) i doskonale, że nie ma ich wśród nas. A dla zakręcenia łezki w oku może bym to jakoś wystawił tym, którzy pamiętają (a nie innym :)), w strawnej formie, ale naprawdę byłoby za dużo roboty z powodu formatu pliku, którego kompletnie nic i nikt dziś nie rozumie.
Emblemat użytkownika
Lam
władca Leanderu
 
Wiadomości: 2886
Dołączył(a): Pn maja 28, 2001 2:00 am
Lokalizacja: 22°17' E - 52°11' N

Wiadomośćprzez Myisab » Pt maja 26, 2006 9:19 am

Aerion napisał(a):
Najmlodszy zas, to BKK(Bractwo Kamiennego Kregu) stworzony przez Bilbina


Hmm, a kiedy powstało moje ZRS? Nie pamiętam dokładnie, ale zdaje mi się że BKK już wtedy było ;)

Masz racje, zapomnialem:)
"Lecz pamiętaj naprawdę nie dzieje się nic, i nie stanie się nic aż do końca..."
Emblemat użytkownika
Myisab
 
Wiadomości: 77
Dołączył(a): Śr maja 03, 2006 4:37 pm
Lokalizacja: B-B

Wiadomośćprzez Aerion » Pt maja 26, 2006 3:35 pm

No ładnie, zapomniałeś, a przecież sam jesteś w tym klanie :P
Emblemat użytkownika
Aerion
 
Wiadomości: 91
Dołączył(a): So maja 06, 2006 7:46 pm

Wiadomośćprzez NINION » Pn maja 29, 2006 7:44 pm

Powiem krótko: Czy jeszcze się tworzą jakieś dobre klany z ciekawymi opisami? Jeśli te opisy są w sieci proszę o podie odnośnika. A dobry klan to taki z celem i klimatem coś jak TZM.
Każdy dzień jest dobry na walkę.
Zapraszam na forum http://www.rycerzesmokow.fora.pl
Emblemat użytkownika
NINION
 
Wiadomości: 25
Dołączył(a): Pt maja 19, 2006 8:24 pm

Wiadomośćprzez Thail » Pn maja 29, 2006 8:32 pm

NINION:
Dawne Familiae (teraz Uin Guruthos), [TZM], niegdyś ZiM (może kiedyś zostanie reaktywowany), [BŻ], [BĘC] (nie wiem jakie cele -przyznaję się bez bicia), [NWO], to klany, które są/były klimatyczne i mają/miały swoje cele.
Familiae (będę używał tej nazwy) i [TZM] walczą ze sobą od dość dawna co sprawia, że osoby należące do tych klanów stają się z dnia na dzień coraz potężniejsze i trudniejsze do zabicia. Nie kryją swoich działań wojennych i celów, dlatego wydaje się, że jest nas wszędzie pełno i tylko My robimy przysłowiowy "bajzel" w Lacu.
Mimo wszystko, inne klany mają swój klimacik i swoje cele, tyle, że nie są tak "wspaniałomyślne" jak Familiae i [TZM], żeby "wykończyć" tylu ilu się da z przeciwnego klanu.
Może powinny spróbować w końcu działać nie tylko jako znaczek na przy tytule, lecz także min. stworzyli jakąś stronę www itp. Zawsze znajdzie się ktoś kto to potrafi, nie musi być strona idealna, wystarczy, żeby była i podawała chociaż minimum informacji o klanie.
Pozdrawiam.
"Nigdy nie kłóć się z debilem, najpierw sprowadzi cię do swojego poziomu, a później pokona doświadczeniem".
"Naród Polski jest wspaniały, tylko ludzie kurwy" -J. Piłsudski
Emblemat użytkownika
Thail
 
Wiadomości: 1857
Dołączył(a): Cz lut 20, 2003 1:57 am
Lokalizacja: Z Wyspy Lodoss (SKO)

Wiadomośćprzez NINION » Pn maja 29, 2006 8:40 pm

Dzięki. Ja tylko podałem przykład.
Każdy dzień jest dobry na walkę.
Zapraszam na forum http://www.rycerzesmokow.fora.pl
Emblemat użytkownika
NINION
 
Wiadomości: 25
Dołączył(a): Pt maja 19, 2006 8:24 pm

Wiadomośćprzez Gerino » Pn maja 29, 2006 9:51 pm

nie musi być strona idealna, wystarczy, żeby była

Można jeść z talerza i jeść z gazety :roll:
“Though I walk through the valley of the shadow of death, I will fear no evil,” yeah, because I’m the wickedest sonofabitch you’re gonna find down here.
Emblemat użytkownika
Gerino
 
Wiadomości: 2179
Dołączył(a): Wt wrz 24, 2002 6:23 pm

Wiadomośćprzez Thail » Wt maja 30, 2006 10:39 pm

Val, ja tego co napisał nie odebrałem do siebie, po prostu stwierdziłem, że to co pisze nie zachęca nowych do tworzenia czegoś co dotyczy ich klanów (np stron www) itp.
Proste pytanie, kiedy ostatnio powstała strona internetowa jakiegoś klanu?
"Nigdy nie kłóć się z debilem, najpierw sprowadzi cię do swojego poziomu, a później pokona doświadczeniem".
"Naród Polski jest wspaniały, tylko ludzie kurwy" -J. Piłsudski
Emblemat użytkownika
Thail
 
Wiadomości: 1857
Dołączył(a): Cz lut 20, 2003 1:57 am
Lokalizacja: Z Wyspy Lodoss (SKO)

Wiadomośćprzez Gerino » Wt maja 30, 2006 10:40 pm

Ostatnio? Chyba ze 2 tyg temu, powstała strona Familiae. Trzeci raz ;)
“Though I walk through the valley of the shadow of death, I will fear no evil,” yeah, because I’m the wickedest sonofabitch you’re gonna find down here.
Emblemat użytkownika
Gerino
 
Wiadomości: 2179
Dołączył(a): Wt wrz 24, 2002 6:23 pm

Wiadomośćprzez Thail » Wt maja 30, 2006 10:42 pm

No dobra, ale ona już istniała nie wiem ile, a chodzi mi o strony nowych lacowych klanów.
"Nigdy nie kłóć się z debilem, najpierw sprowadzi cię do swojego poziomu, a później pokona doświadczeniem".
"Naród Polski jest wspaniały, tylko ludzie kurwy" -J. Piłsudski
Emblemat użytkownika
Thail
 
Wiadomości: 1857
Dołączył(a): Cz lut 20, 2003 1:57 am
Lokalizacja: Z Wyspy Lodoss (SKO)

Wiadomośćprzez Gerino » Wt maja 30, 2006 10:48 pm

Po co robić stronę, jak klan:
a) nie ma celów
b) nie ma historii
c) nie ma żadnych aktów i dekretów
d) nie ma się czym pochwalić
e) nie ma jak i kogo zachęcić
f) zaraz się rozpadnie
g) "co ja tutaj robię?"
Niepotrzebne skreślić.
“Though I walk through the valley of the shadow of death, I will fear no evil,” yeah, because I’m the wickedest sonofabitch you’re gonna find down here.
Emblemat użytkownika
Gerino
 
Wiadomości: 2179
Dołączył(a): Wt wrz 24, 2002 6:23 pm

Wiadomośćprzez Thail » Wt maja 30, 2006 11:09 pm

No dobra, ale BĘC jest dosyć długo, a nie słyszałem/widziałem, aby ktoś coś wspominał o ich stronie. Poza tym z resztą się zgadzam co napisałeś.
"Nigdy nie kłóć się z debilem, najpierw sprowadzi cię do swojego poziomu, a później pokona doświadczeniem".
"Naród Polski jest wspaniały, tylko ludzie kurwy" -J. Piłsudski
Emblemat użytkownika
Thail
 
Wiadomości: 1857
Dołączył(a): Cz lut 20, 2003 1:57 am
Lokalizacja: Z Wyspy Lodoss (SKO)

Wiadomośćprzez Nifir » Wt maja 30, 2006 11:40 pm

TZM mógłby zmienić stronę. Już przeszło od roku nie jestem wampirem...
Emblemat użytkownika
Nifir
 
Wiadomości: 513
Dołączył(a): Wt gru 23, 2003 8:36 pm

Wiadomośćprzez Thail » Wt maja 30, 2006 11:48 pm

[TZM] ma problemy ze zmianą strony, chociaż ja chęć takową mam od dłuższego czasu...
"Nigdy nie kłóć się z debilem, najpierw sprowadzi cię do swojego poziomu, a później pokona doświadczeniem".
"Naród Polski jest wspaniały, tylko ludzie kurwy" -J. Piłsudski
Emblemat użytkownika
Thail
 
Wiadomości: 1857
Dołączył(a): Cz lut 20, 2003 1:57 am
Lokalizacja: Z Wyspy Lodoss (SKO)

Wiadomośćprzez Takuma » Pt cze 09, 2006 2:05 pm

Ja pamiętam jeszcze klan [MiB] i klan zabójców [-?-]. [NWO] i cała reszta to przy tych klanach młoda. No, gdyby jeszcze istniały, oczywiście ;) Z tego co pamiętam to z MiBa się zrobił "pytajnik", a potem zrobiłem NWO, tylko nie pamiętam czy z "pytajnika" czy jako własny, prężny klan. Stare czasy a pamięć nie ta. :<
Mutate and Survive; Irradiate, or die!

Takuma ap Cromm Cruach
Emblemat użytkownika
Takuma
 
Wiadomości: 72
Dołączył(a): Pn cze 25, 2001 2:00 am
Lokalizacja: Warszawa, niedaleko Centrum

Wiadomośćprzez Mistrz wojowników » Cz lip 20, 2006 12:25 pm

Aerionie zapomiałeś żę twój klan powstał przy udziale Bilbina. ZRS nidgy by nie powstał gdyby nie Bilbin. To właśnie on przekonał cie Aerionie abyś stworzył wspólnie z nim klan a potem Bilbin odszedł chwile po jego oficjalnym stworzeniu. Wiem że to brzemi głupio ale to prawda. Więc nazywanie Bilbina głupkiem przez członków ZRS jest troche nie na miejscu. :grin:
Mistrz wojowników
 
Wiadomości: 18
Dołączył(a): Pn lip 17, 2006 4:39 pm

Wiadomośćprzez kerth » Cz lip 20, 2006 3:44 pm

Wlasciwie to ja jestem z MiB. To nie byl moj pierwszy klan. Najpierw bylem w SUB, ale z pewnych wzgledow poprosilem o wywalenie. Jeszcze w miedzyczasie bylem w PIF, ale to taka pozamudowa organizacja, wiec zrezygnowalem.
Emblemat użytkownika
kerth
 
Wiadomości: 34
Dołączył(a): Pt sie 24, 2001 2:00 am
Lokalizacja: Lodz

Wiadomośćprzez Aerion » Cz lip 20, 2006 7:09 pm

Mistrz wojowników napisał(a):Aerionie zapomiałeś żę twój klan powstał przy udziale Bilbina. ZRS nidgy by nie powstał gdyby nie Bilbin. To właśnie on przekonał cie Aerionie abyś stworzył wspólnie z nim klan a potem Bilbin odszedł chwile po jego oficjalnym stworzeniu. Wiem że to brzemi głupio ale to prawda. Więc nazywanie Bilbina głupkiem przez członków ZRS jest troche nie na miejscu. :grin:

Tu musiałbym nieco sprostować. Na pomysł założenia ZRS wpadłem sam, a jedyne prawa do miana współzałożyciela może mieć Sion, cała reszta przyszła później i, niezależnie co zrobili dla klanu, nie mogę ich tak nazwać. A co do nazywania Bilbina głupkiem przez członków... ja nie odpowiadam za członków ZRS, i nie mogę ich odwieść (choć próbowałem...) od nazywania kogoś głupkiem. ;)
Ostatnio edytowano So sie 12, 2006 7:30 pm przez Aerion, łącznie edytowano 1 raz
Emblemat użytkownika
Aerion
 
Wiadomości: 91
Dołączył(a): So maja 06, 2006 7:46 pm

Wiadomośćprzez Mistrz wojowników » Cz lip 20, 2006 7:27 pm

MAsz już krótką pamięc. nigdy Bilbin nie ubiegał sie o współzałożyciela. Tylko cię przekonał abyś założył klan. I ty odpowiadasz za członków ZRS
Mistrz wojowników
 
Wiadomości: 18
Dołączył(a): Pn lip 17, 2006 4:39 pm

Wiadomośćprzez Myisab » So lip 29, 2006 11:26 am

Cala reszta pozniej?!
"Lecz pamiętaj naprawdę nie dzieje się nic, i nie stanie się nic aż do końca..."
Emblemat użytkownika
Myisab
 
Wiadomości: 77
Dołączył(a): Śr maja 03, 2006 4:37 pm
Lokalizacja: B-B

Następna strona

Powrót do Klany



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości

cron