Zakon przeznaczenia

Sprawy ponadklanowe, międzyklanowe i ogólnoklanowe.

Moderator: łowcy trolli

Zakon przeznaczenia

Wiadomośćprzez Mistrz wojowników » Śr lip 19, 2006 2:39 pm

Zamierzam utworzyć zakon dla osób z poziomów 1-10 które nigdy tego poziomy nie przekroczą. Wszyscy mogą utworzyć przecież postać i dołączyć do zakonu. Sam mam 36 poziom ale on jest konieczny, poza tym mam też postać na poziomie 10. Nasz cel jest banalnie prosty czyli bawić się klimatycznie. Będziemy np. obchodzić wielkie święta na cześc bogów. walczyć np z bestiami z kanałów. Zabawa to nasz głowny cel. Prosze doświadczonych graczy o stworzenie nowych postaci i dołączenia do nas. Będą turnieje rycerskie, pokazy magi i wielkie uczty. Przyjmujemy wszystkie rasy i wszystkie profesje oprócz ciemnych elfów a z profesji nie przyjmujemy skrytobójców. Obowiązzkowy bedzie ekwipunek. Który osobiście dostarcze. Zapraszam wszystkich.
Mistrz wojowników
 
Wiadomości: 18
Dołączył(a): Pn lip 17, 2006 4:39 pm

Wiadomośćprzez Kethrax » Śr lip 19, 2006 3:05 pm

Osobiscie dostarczysz ekwipunek? Hmm, to znaczy mam robić postać na poziom, powiedzmy, 9, a potem wszystko wyrzucić i założyć graty od Ciebie? Hmm, jeszcze to jakoś przeboleję. A co do walk w kanałach i uczt... Jak znam zycie, to losowy zabójca z poziomu 9 - 15 rozpędzi CAŁE towarzystwo, a potwory w kanałach będą żyły długo i szczęśliwie. :p
Kethrax
 
Wiadomości: 354
Dołączył(a): Pn lis 15, 2004 3:24 pm
Lokalizacja: Warszawa

Wiadomośćprzez Mistrz wojowników » Śr lip 19, 2006 3:17 pm

Koleś chodzi mi o to że w zakonie można by mieć jednakowy sprzęt np. sprzęt elfów (ładnie wygląda). Przecież to nie ma być gra na poziom tylko dla przyjemności. Chodzi tutaj o klimat. Spotkania będą napewno nie rozpowszechniane na cały świat. Chyba dla odmiany można sobie tak troszke pograć. Zwłaszcza że taka gram oim zdaniem ma więcej uroku. Poza tym przecież chyba kazdy zdoła zrobić 9-10 poziom.
Mistrz wojowników
 
Wiadomości: 18
Dołączył(a): Pn lip 17, 2006 4:39 pm

Wiadomośćprzez Lam » Śr lip 19, 2006 3:50 pm

Kethraksie, żaden zabójca nie zaatakuje postaci na poziomie 9, o ile ona sama nie jest zabójcą.

Wyszła jednak pewna kwestia - dlaczego klan wesołych postaci odprawiających tańce w święta nazywa się "zakon przeznaczenia"? Bez sensu :)
Emblemat użytkownika
Lam
władca Leanderu
 
Wiadomości: 2886
Dołączył(a): Pn maja 28, 2001 2:00 am
Lokalizacja: 22°17' E - 52°11' N

Wiadomośćprzez Mistrz wojowników » Śr lip 19, 2006 3:53 pm

to może po prostu Zakon
Mistrz wojowników
 
Wiadomości: 18
Dołączył(a): Pn lip 17, 2006 4:39 pm

Wiadomośćprzez Thiruel » Śr lip 19, 2006 6:04 pm

a moze po prost to jest smieszne....
Temu, który na nim siedział, było na imię Śmierć,
a piekło szło za nim;
Emblemat użytkownika
Thiruel
 
Wiadomości: 210
Dołączył(a): Pt lip 16, 2004 12:31 am
Lokalizacja: Pabianice

Wiadomośćprzez Tara » Śr lip 19, 2006 6:46 pm

a dlaczego od razu śmieszne? osobiście uważam za dobry pomysł próbe wniesienia choć troche klimatu na Laca. jedni chcą walczyć bez ładu i celu mają do tego prawo- ale niech nie zniechecają innych do próby stworzenia wizji Laca takiej jakiej im pasuje.
pozdrawiam.
Emblemat użytkownika
Tara
 
Wiadomości: 56
Dołączył(a): Śr sie 27, 2003 12:18 pm
Lokalizacja: Radom

Wiadomośćprzez Narquelie » Śr lip 19, 2006 8:11 pm

Śmieszny jest lekceważący stosunek do pomysłów, które jeszcze nie zostały zrealizowane i wypróbowane.
Pozdrawiam i życzę powodzenia.
Ostatnio edytowano Śr lip 19, 2006 8:13 pm przez Narquelie, łącznie edytowano 1 raz
Babcia Weatherwax nigdy się nie gubiła. Zawsze doskonale wiedziała, gdzie się znajduje, czasem tylko nie była pewna, gdzie jest wszystko inne. - Terry Pratchett
Emblemat użytkownika
Narquelie
 
Wiadomości: 12
Dołączył(a): Śr mar 08, 2006 6:16 pm

Wiadomośćprzez Mistrz wojowników » Śr lip 19, 2006 8:12 pm

Dla odmiany chcę zrobic klan w którym jest klimat i tak np. uroczystość pasowania na rycerza albo wielka bitwa z niewiernymi (np. Elfami) uczta na cześć Lama. Wszyskich obowiazuje jak najbardziej klimatyczna rozmowa typu:
- Witaj panie. Jestem np. Xenox. A ty panie itd.
A co do sprzętu jednakowy ponieważ np. Czy każdy krzyżak nosił inny kolor płaszcza.
Ja zamierzam dac taki ekwipunek:
sprzęt elfów z doliny+ pas siłącza+ medalion. Tarcza kamienna, w ręce drązek linoskoczka
Mistrz wojowników
 
Wiadomości: 18
Dołączył(a): Pn lip 17, 2006 4:39 pm

Wiadomośćprzez Mistrz wojowników » Cz lip 20, 2006 10:37 am

Wybaczcie żę2 pod rząd ale wszyscy chętni niech sie zapiszą w tym temacie.
Mistrz wojowników
 
Wiadomości: 18
Dołączył(a): Pn lip 17, 2006 4:39 pm

Wiadomośćprzez Myisab » Pt sie 11, 2006 12:00 pm

Facet. Jaki kuzwa medalion!
"Lecz pamiętaj naprawdę nie dzieje się nic, i nie stanie się nic aż do końca..."
Emblemat użytkownika
Myisab
 
Wiadomości: 77
Dołączył(a): Śr maja 03, 2006 4:37 pm
Lokalizacja: B-B

Wiadomośćprzez Kathal » Pt sie 11, 2006 8:06 pm

Mistrz wojowników napisał(a):w ręce drązek


My, zakamuflowany klan gejów laca - mówimy stanowcze tak!
Emblemat użytkownika
Kathal
 
Wiadomości: 108
Dołączył(a): N sty 30, 2005 12:52 pm
Lokalizacja: Wielkopolska

Wiadomośćprzez Myisab » So sie 12, 2006 8:30 am

A kto jest juz w tym zakonie?
"Lecz pamiętaj naprawdę nie dzieje się nic, i nie stanie się nic aż do końca..."
Emblemat użytkownika
Myisab
 
Wiadomości: 77
Dołączył(a): Śr maja 03, 2006 4:37 pm
Lokalizacja: B-B


Powrót do Klany



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości

cron