Poziom a doświadczenie

Jesteś nowicjuszem? Masz pytania, na które nie znalazłeś odpowiedzi w pomocy? To forum jest dla Ciebie!

Moderator: łowcy trolli

Poziom a doświadczenie

Wiadomośćprzez Khrell » So cze 18, 2005 4:15 pm

Chciałbym zobaczyć chociaż ogólną zależność doświadczenia zdobytego za zabicie stworka od jego poziomu.
Dokładniej chodzi mi o zabijanie stworków o wyższym poziomie. Np. zabijam stworka, który ma 10 poziomów więcej ode mnie a dostaje jedynie 1xx dś. czemu nie 250? Ile poziomów więcej musi mieć stworek bym mógł dostać 250? 5?
Khrell
 
Wiadomości: 474
Dołączył(a): Pt kwi 11, 2003 7:21 pm

Wiadomośćprzez Alu » So cze 18, 2005 4:30 pm

Wiele czynników wpływa na zdobywane doświadczenie. Zależy ono od poziomu stworka, popularności, moralności oraz od niektórych czarów, a więc nie da się precyzyjnie określić który stwór musi mieć poziom, żeby dostać 250dś.
Emblemat użytkownika
Alu
 
Wiadomości: 84
Dołączył(a): N gru 21, 2003 10:47 pm

Wiadomośćprzez Gerino » So cze 18, 2005 4:43 pm

Jeżeli mobek ma zbyt wysoki poziom dś jest ci obcinane, z tego co wiem, bo zapewne oszukiwałeś (ktoś o wyższym poziomie ci go obił). To, że bicie mobów 10 i 20 poziomów wyżej jest możliwe i absolutnie wykonalne bez niczyjej pomocy to inna sprawa...
“Though I walk through the valley of the shadow of death, I will fear no evil,” yeah, because I’m the wickedest sonofabitch you’re gonna find down here.
Emblemat użytkownika
Gerino
 
Wiadomości: 2179
Dołączył(a): Wt wrz 24, 2002 6:23 pm

Wiadomośćprzez Thail » So cze 18, 2005 5:52 pm

Khrellu przyjmij granicę górną 5 poziomów, gdy przy rozważaniu pisze Ci, iż: <przeciwnik> śmieje Ci się w twarz
Jeśli mobek nie był zbyt wiele razy okładany przez innych, a Ty mu nie nawaliłeś zbyt wielu osłabiających czarów, to możesz miec 100% pewność, że po jego zabiciu otrzymasz 250dś.
"Nigdy nie kłóć się z debilem, najpierw sprowadzi cię do swojego poziomu, a później pokona doświadczeniem".
"Naród Polski jest wspaniały, tylko ludzie kurwy" -J. Piłsudski
Emblemat użytkownika
Thail
 
Wiadomości: 1857
Dołączył(a): Cz lut 20, 2003 1:57 am
Lokalizacja: Z Wyspy Lodoss (SKO)

Wiadomośćprzez Khrell » So cze 18, 2005 7:20 pm

Dziękuję Thailu za odpowiedź: "5".
Khrell
 
Wiadomości: 474
Dołączył(a): Pt kwi 11, 2003 7:21 pm

Wiadomośćprzez Arastroch. » N cze 19, 2005 5:57 pm

Albo zacznij ich atakowac po pijaku :D. Próbowałem, dużo więcej doświadczenia :D.
Klnę się prawdą i nieprawdą,
Klnę się mieczem, słuszną bitwą,
Klnę się gwiazdą, tą poranną,
Klnę się weczorną modlitwą.
Arastroch.
 
Wiadomości: 219
Dołączył(a): So lip 17, 2004 9:33 pm


Powrót do Nowicjusze



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości

cron