Ocean. Gdzie to jest?

Jesteś nowicjuszem? Masz pytania, na które nie znalazłeś odpowiedzi w pomocy? To forum jest dla Ciebie!

Moderator: łowcy trolli

Ocean. Gdzie to jest?

Wiadomośćprzez Dragnar » Pt sie 19, 2005 7:13 pm

Czy ktoś wie jak z ołtarza dojść na tak zwany ocean w Mid'dgardzie? :sad: Tam gdzie są czerwone skorpiony :razz: i takie tam podobne...

Prosiłbym o szybką odpowiedź. :pray:
Emblemat użytkownika
Dragnar
 
Wiadomości: 20
Dołączył(a): N sie 14, 2005 10:01 pm

Wiadomośćprzez Gerino » Pt sie 19, 2005 7:21 pm

Czy ktoś wie jak z ołtarza dojść na tak zwany ocean w Mid'dgardzie? Tam gdzie są czerwone skorpiony i takie tam podobne...


W Midgaardzie znajdziesz co najwyżej rzeczkę. Wyobrażasz sobie miasto, w obrębie którego byłby ocean?

Czerwone skorpiony zwykle nie występują na wodzie. Skorpiony w zasadzie nie żyją w środowisku wodnym. Nie uważasz, że to niszczy jakikolwiek sens twojego pytania?

Oceanem zwano kiedyś zatokę pomiędzy Leanderem a Valisandrią, teraz nazywa się to Zatoką Dwóch Wiatrów.

A teraz ci pomogę: czerwone skorpiony żyją na Wielkiej Wschodniej Pustyni. Droga do kupienia u Mergena w punkcie informacyjnym nad Karczmą tuż obok świątyni.
“Though I walk through the valley of the shadow of death, I will fear no evil,” yeah, because I’m the wickedest sonofabitch you’re gonna find down here.
Emblemat użytkownika
Gerino
 
Wiadomości: 2179
Dołączył(a): Wt wrz 24, 2002 6:23 pm

Wiadomośćprzez Dragnar » Pt sie 19, 2005 8:25 pm

Ale ja pływałem z Zayl'em po jakiś Kanale wodnym. I tam były skorpiony. Przysięgam. Gdyby nie to to bym nie pisał takich bzdur jak skorpiony na wodzie. Wierz mi Gerino. NIe jestem taki głupi na jakiego wyglądam. :smile: Wiem tyle że to nie było w kanałach. A gdzie jest ta rzeczka? :grin: Tam były jeszcze takie stwory co mają halucynogenne żarcie. :grin:
Ostatnio edytowano Pt sie 19, 2005 9:03 pm przez Dragnar, łącznie edytowano 1 raz
Emblemat użytkownika
Dragnar
 
Wiadomości: 20
Dołączył(a): N sie 14, 2005 10:01 pm

Wiadomośćprzez Lam » Pt sie 19, 2005 8:51 pm

Jednak jesteś. Uzyskałeś już odpowiedź, dalej radź sobie sam.
Emblemat użytkownika
Lam
władca Leanderu
 
Wiadomości: 2886
Dołączył(a): Pn maja 28, 2001 2:00 am
Lokalizacja: 22°17' E - 52°11' N

Wiadomośćprzez Dragnar » Pt sie 19, 2005 9:05 pm

Ale ja nadal nie wiem co to było za miejsce. :???: Jedno wiem: ani kanał ani pustynia. :smile:
Emblemat użytkownika
Dragnar
 
Wiadomości: 20
Dołączył(a): N sie 14, 2005 10:01 pm

Wiadomośćprzez Powsinoga » Pt sie 19, 2005 9:08 pm

Dragnarze, na bogów, po prostu zbadaj okolicę. Woda + Leander + skorpiony - to Twoje wskazówki, postaraj się, a powinno pomóc. :)
Nudes nis'a pudes!
Emblemat użytkownika
Powsinoga
 
Wiadomości: 640
Dołączył(a): Pn paź 18, 2004 8:58 pm
Lokalizacja: Z sinej dali...

Wiadomośćprzez Gerino » Pt sie 19, 2005 9:22 pm

Posłuchaj mnie, jak ja coś piszę, to zapewne mam rację. Jeżeli bym przed chwilą nie miał, to Lam na pewno by mi to wypomniał, nie przebierając w słowach. Więc nie udawaj niepełnosprytnego i rób co mówiłem.
“Though I walk through the valley of the shadow of death, I will fear no evil,” yeah, because I’m the wickedest sonofabitch you’re gonna find down here.
Emblemat użytkownika
Gerino
 
Wiadomości: 2179
Dołączył(a): Wt wrz 24, 2002 6:23 pm

Wiadomośćprzez Dragnar » So sie 20, 2005 1:38 pm

Dobrze. To ja już lepiej się przymkne. :smile: Dzięki za podpowiedzi. :grin:
Emblemat użytkownika
Dragnar
 
Wiadomości: 20
Dołączył(a): N sie 14, 2005 10:01 pm

Wiadomośćprzez Dragnar » Śr sie 24, 2005 4:27 pm

Macie racje. Okazało się że to pustynia. :doh: Przepraszam za kłopot. :green:
Emblemat użytkownika
Dragnar
 
Wiadomości: 20
Dołączył(a): N sie 14, 2005 10:01 pm


Powrót do Nowicjusze



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości

cron