Czyściec

Jesteś nowicjuszem? Masz pytania, na które nie znalazłeś odpowiedzi w pomocy? To forum jest dla Ciebie!

Moderator: łowcy trolli

Czyściec

Wiadomośćprzez Perrin » Wt gru 21, 2010 8:31 pm

Jedyne co znalazłem to "błąka się tu jakaś zagubiona dusza"
ona jest moja? czy kogoś innego latam już po cyścu jakieś 10 min i nic nie znalazłem poza tą duszą
co mam zrobić??
Perrin
 
Wiadomości: 6
Dołączył(a): Wt gru 21, 2010 7:24 pm

Re: Czyściec

Wiadomośćprzez Perrin » Wt gru 21, 2010 8:39 pm

Wyjście znalazłem ale ponoć mam zabrać niewidzialne przedmioty z ciala
tylko że jest jeden problem nie mogę jeszcze użyć eliksiru mam teraz [poziom?] 5
jak w takim razie zabrać przedmioty?
""Połykasz wyciąg z elfich łez.
Rozszerzają ci się źrenice.
Nie udało ci się.

co teraz??
Perrin
 
Wiadomości: 6
Dołączył(a): Wt gru 21, 2010 7:24 pm

Re: Czyściec

Wiadomośćprzez joerg » Śr gru 22, 2010 12:05 am

Już wiesz co trzeba zrobić w czyśćcu, ale napiszę to innym nowicjuszom: trzeba błąkać się po czyśćcu w poszukiwaniu notki. Jeśli się takową znajdzie, należy na nią spojrzeć (patrz notka) i pójść dokładnie tam, gdzie ona każe iść. Jeśli wszystko pójdzie dobrze, na końcu czyśćca wita was Żniwiarz Śmierci.

O ile dobrze pamiętam, można u niego kupić wyciąg z elfich łez, ale pamiętam, że miałem to od razu po każdej śmierci, więc może nie wszyscy muszą kupować. Tak czy owak, ten eliksir przydaje się tylko tym, którzy w ciele mają niewidzialne przedmioty (wątpię, żebyś takie miał na 5 poziomie). Jak już połykasz, masz dwa komunikaty:
Rozszerzają ci się źrenice (widzisz niewidzialne)
Nie udało ci się (z jakiegoś powodu nie możesz skorzystać z czaru widzenie w mroku, który daje ten eliksir, prawdopodobnie widzisz w mroku w naturalny sposób)

Wtedy można obejrzeć ciało i zabrać wszystko, nawet niewidzialne przedmioty.
Boże spraw, by nam się chciało, tak jak nam się nie chce.
Alan Alexander Milne
joerg
 
Wiadomości: 361
Dołączył(a): Pn sie 08, 2005 2:13 pm

Re: Czyściec

Wiadomośćprzez Perrin » Śr gru 22, 2010 3:51 pm

No to w takim razie musiałem zrobić jakiś błąd, bo ani patrz w ciało ani nic takiego nie pomagało i nie mogłem zobaczyć swoich przedmiotów wiem że na 5 poziomie ma sie sam szmelc ale był to mój szmelc i teraz już nie wiem skąd go wziąłem, zdaje mi się że ze szkoły wróciłem tam zabiłem wszysto co można było ale nie dostałem żadnego przedmiotu i teraz latam goły po lochach areny w szkole w Tolarii.
Perrin
 
Wiadomości: 6
Dołączył(a): Wt gru 21, 2010 7:24 pm

Re: Czyściec

Wiadomośćprzez joerg » Śr gru 22, 2010 5:16 pm

Na przyszłość:
weź wsz cia
o ile twoje ciało jeszcze tam jest i nie zgniło
weź wsz 3.cia
jeśli twoje ciało leży obok dwóch innych

Na teraz: przejdź się po potworach ze szkoły (oprócz tych w klatkach są jeszcze kreatura i bestia), po zabiciu wpisuj: "weź wsz cia", a potem "zał wsz". Jeśli przypadkiem wykonałeś jakieś zadanie, możesz kupić amulety/naszyjniki w sklepie w szkole muda. Zawsze są dwa rodzaje wisiorków do kupienia, ale na ciebie pasuje tylko jeden, a sklepikarz nie sprzeda ci tego, który nie pasuje. Jest tam też fajna peleryna i być może coś jeszcze, nie pamiętam.
Boże spraw, by nam się chciało, tak jak nam się nie chce.
Alan Alexander Milne
joerg
 
Wiadomości: 361
Dołączył(a): Pn sie 08, 2005 2:13 pm


Powrót do Nowicjusze



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 10 gości

cron