NoWa sTrOnA

Forum dotyczące naszej strony www, księga gości, księga skarg i zażaleń.

Moderator: łowcy trolli

NoWa sTrOnA

Wiadomośćprzez omadaha » Śr maja 21, 2003 7:32 pm

Temat myślę mówi wszystko...krótko - chętnie się zajmę przeróbką głównej strony LACa, jeśli tylko poprzecie pomysł oczywiście. W gre wchodzi grafika, kod html, aktualizacja + ew java script. Prosze o opinie komentarz i ofkoz kontakt w razie przyjęcia propozycji. Skromna próbka moich umiejętności tu: omadaha.blog.pl, http://www.fingerboard.x.prv.pl, wercik.blog.pl
Do zadowolonych należy Valdrab - sami go spytajcie :D
Pozdrawiam, aha jeśli jestescie na Tak to piszcie wszelkie możliwe szczególy, typ budowy, kolory, formę, umieszczenie loga, wielkośc, no wszystko. Pozdrawiam
Życie nie jest ani lepsze, ani gorsze od naszych marzeń. Jest tylko zupełnie inne.
William Szekspir
omadaha
 
Wiadomości: 46
Dołączył(a): Pn maja 19, 2003 8:16 pm

Wiadomośćprzez omadaha » Śr maja 21, 2003 9:11 pm

Tia jak ja lubie to męskie podejście - baby do garów a fecet do tv + browiec i gazetka. Coś takiego tu czuje...A wracając do tematu. Mam dać próbkę strony jak ja to sobie wyobrażam? Okej nie ma sprawy, ale może powiedzcie co tam chcecie na próbe widzieć, bo jak wrzuce to co na http://www.lac.pl to będzie mało orginalnie...noe nie :-?
Życie nie jest ani lepsze, ani gorsze od naszych marzeń. Jest tylko zupełnie inne.
William Szekspir
omadaha
 
Wiadomości: 46
Dołączył(a): Pn maja 19, 2003 8:16 pm

Wiadomośćprzez Grzechu » Śr maja 21, 2003 11:07 pm

Odpowiedzi Gerina nie skomentuję. Po prostu uspokoiłem się i je skasowałem.

Omadaha: rację miał tylko w tym, że naprawdę pokaż nam próbkę strony Laca. Najtrudniejsza część należy do Ciebie - propozycja co tam się znajdzie. Po prostu zrób, a wtedy skomentujemy.
Oczywiście wszystkich oprócz Gerino zapraszam do pomocy autorowi wątku w sugestiach :)

Powodzenia! :)
Grzechu [LAC]
Emblemat użytkownika
Grzechu
władca Valisandrii
 
Wiadomości: 353
Dołączył(a): Pn maja 28, 2001 2:00 am
Lokalizacja: W-wa

Re: NoWa sTrOnA

Wiadomośćprzez Sea » Śr maja 21, 2003 11:08 pm

Gerino, nie rozumiem Twojej krytyki. Jesli juz sie zabierasz za wypowiadanie sie w sprawach, w ktorych nie jestes osoba decydujaca, to badz chociaz laskaw podac jakies argumenty.


omadaha napisał(a):Temat myślę mówi wszystko...krótko - chętnie się zajmę przeróbką głównej strony LACa, jeśli tylko poprzecie pomysł oczywiście. W gre wchodzi grafika, kod html, aktualizacja + ew java script. Prosze o opinie komentarz i ofkoz kontakt w razie przyjęcia propozycji. Skromna próbka moich umiejętności tu: omadaha.blog.pl, http://www.fingerboard.x.prv.pl, wercik.blog.pl
Do zadowolonych należy Valdrab - sami go spytajcie :D
Pozdrawiam, aha jeśli jestescie na Tak to piszcie wszelkie możliwe szczególy, typ budowy, kolory, formę, umieszczenie loga, wielkośc, no wszystko. Pozdrawiam


Dzieki, ze zainteresowalas sie losem lacowej strony. Wydaje mi sie, ze strona powinna byc klimatycznie zblizona do muda, wiec byloby fajnie gdybys troszke grala (chociaz moze grasz, tylko tego nie napisalas). Co do probek Twojej tworczosci, to blog sredni, natomiast strona na prv mi sie nie otwiera. Mysle sobie, ze moglabys zrobic probke tego jak widzisz nowa strone Laca, nawet z tymi materialami ktore sa na starej, chociaz wiadomo, ze potrzeba ja wzbogacic. Teksty,dzialy itd, to przy gotowej stronie kosmetyka, takze ja bym poprosila o probke grafiki. Natomiast nie sugeruj sie zbytnio tym co pisze, bo decydujacy glos w tej sprawie maja bogowie muda, a jedynie ciekawosc nakazuje mi prosic Cie o dostarczenie probki grafiki ;). Nie zniechecaj sie krytyka Gerina, bo on jest akurat ostatnia osoba, ktora ma tu cos do powiedzenia.

Pozdrawiam
Sea
 
Wiadomości: 91
Dołączył(a): Cz lis 01, 2001 2:00 am
Lokalizacja: z Nigdzie

Wiadomośćprzez Sea » Śr maja 21, 2003 11:09 pm

Aha, widze ze Grzechu mnie ubiegl, wiec w zasadzie nie ma nic do dodania ;)
Sea
 
Wiadomości: 91
Dołączył(a): Cz lis 01, 2001 2:00 am
Lokalizacja: z Nigdzie

Wiadomośćprzez Val » Cz maja 22, 2003 12:49 pm

Tak, jeżeli chodzi o blog Wercika [mój], to jestem z niego zajebiście zadowolony i polecam usługi Omadahy.
ulice upadły mi na bablon
Emblemat użytkownika
Val
 
Wiadomości: 2203
Dołączył(a): N lis 10, 2002 3:26 pm
Lokalizacja: Skąd mam wiedzieć?

Wiadomośćprzez omadaha » Cz maja 22, 2003 1:51 pm

no to zabieram sie do dzieła...
jak tylko skończe próbkę to dam TU znać...
Pozdrawiam all
PS. Sea wlasnie sie wkrecam w muda... :), postc Axa
Życie nie jest ani lepsze, ani gorsze od naszych marzeń. Jest tylko zupełnie inne.
William Szekspir
omadaha
 
Wiadomości: 46
Dołączył(a): Pn maja 19, 2003 8:16 pm

Wiadomośćprzez omadaha » Cz maja 22, 2003 7:17 pm

No i jak mówiłam tak zrobiłam...
ADRES: http://www.lacmud.prv.pl
Uwaga !!!!! To jest wersja only próbna co oznaczaa, żę:
- nie działają linki
- kolory są takie sobie, a wręcz (szczególnie przy najechaniu na odnośnik) obleśne ;)
- tekst ma złe kodowanie (czy to tylko u mnie?)
- brak obrazków
- brak daty aktualizacji
- brak przewijanych newsów
- brak wogóle jakichkolwie newsów
- logasek się wczytuje niemiłosiernie długo na słabszych kompach

Wsystko to byłoby naprawione jeśli pomysł przejdzie dalej...
Pytanie więc brzmi czy podoba wam sie pomysł - logo plus tło
OCENIAJCIE jak najbardzie szczeółowo
Podawajcie własne pomysły pozdrawiam 8)
Życie nie jest ani lepsze, ani gorsze od naszych marzeń. Jest tylko zupełnie inne.
William Szekspir
omadaha
 
Wiadomości: 46
Dołączył(a): Pn maja 19, 2003 8:16 pm

Wiadomośćprzez Borry » Cz maja 22, 2003 7:25 pm

Jeżeli tak ma wyglądać lac.pl to jestem cały za.Tylko mała uwaga , a w zasadzie dwie:

-nie mów o stronie na mudzie - od tego jest to forum

-strona merytoryczna - przydałoby sie przy okazji zmiany wyglądu strony także ją uaktualnić
Emblemat użytkownika
Borry
 
Wiadomości: 48
Dołączył(a): Wt mar 25, 2003 6:27 pm
Lokalizacja: Z mamusi i tatusia

Wiadomośćprzez Sea » Cz maja 22, 2003 10:33 pm

No wiadomo, ze przydaloby sie uaktualnic, to tylko probka graficzna nie tekstowa.
Jako, ze dopiero zaczynasz na Lacu proponowalabym, zeby teksty napisal ktorys z bogow, lub ktos kompetentny. Graficznie mi sie podoba cala gora (sama zrobilas grafike?), natomiast na dole nie podobaja mi sie czcionki, sa zle dopasowane wielkosciowo i troche bym zmienila uklad. Ogolnie wyczuwam potencjal, mysle ze byloby fajnie jakbys mogla pracowac z kims kto sie na tym nieco zna, taka wspolna tworczosc. Nie mowie o drugim webamsterze, tylko kims kto moglby kontrolowac jak to wyglada itd. Ostateczne slowo nalezy jednak do bogow. Ja "jestem na tak" jak to wyzej raczylas okreslic (hehe, nienawidze tego zwrotu ;) ).
Sea
 
Wiadomości: 91
Dołączył(a): Cz lis 01, 2001 2:00 am
Lokalizacja: z Nigdzie

Wiadomośćprzez Silos » Cz maja 22, 2003 10:47 pm

Bury? A czemu ma nie mówić o stronie na mudzie? Zwróciłeś uwagę na to, że MASA osób spośród obenie grających nie udziela się wogóla na forum (i można chyba z tego wywnioskować, że prawdopodobnie większość z nich wogóle tu nie zagląda)? Widać tu tylko obecność tych osób, które i tak są na tyle obeznane z mudem, że nie potrzebują dodatkowych poradników (a tym, moim skromnym, powinna być przedewszystkim strona lacowa).
Emblemat użytkownika
Silos
 
Wiadomości: 115
Dołączył(a): Pn maja 28, 2001 2:00 am
Lokalizacja: Skądinąd

Wiadomośćprzez omadaha » Pt maja 23, 2003 7:39 am

A konkretnie kto mialby to nadzorowac i co jest z ta czcionka nie tak? Moze napiszcie mi cos wiecej...No wiecie samo złe czcionki to troszke za mało - prosze o wieksza dokladnosc - kroj, wielkosc, kolory itp.
I od strony zawartosci - co byscie tam widzieli
Życie nie jest ani lepsze, ani gorsze od naszych marzeń. Jest tylko zupełnie inne.
William Szekspir
omadaha
 
Wiadomości: 46
Dołączył(a): Pn maja 19, 2003 8:16 pm

Wiadomośćprzez Borry » Pt maja 23, 2003 10:57 am

Hmm... co do mowienia o stronie na LACu napisałbym, że jest to zabronione w regulaminie, ale skoro tak twierdzisz...
Emblemat użytkownika
Borry
 
Wiadomości: 48
Dołączył(a): Wt mar 25, 2003 6:27 pm
Lokalizacja: Z mamusi i tatusia

Wiadomośćprzez Ulryk-away » Pt maja 23, 2003 2:38 pm

Chyba robienie stron polega na wymyślaniu layoutu głównie. Bo do kodowania, to można maszynistkę wziąść.
Ulryk-away
władca Drimith
 
Wiadomości: 352
Dołączył(a): Wt maja 29, 2001 2:00 am

Wiadomośćprzez Sea » Pt maja 23, 2003 2:50 pm

omadaha napisał(a):A konkretnie kto mialby to nadzorowac i co jest z ta czcionka nie tak? Moze napiszcie mi cos wiecej...No wiecie samo złe czcionki to troszke za mało - prosze o wieksza dokladnosc - kroj, wielkosc, kolory itp.
I od strony zawartosci - co byscie tam widzieli


Widzisz, to chodzi o to, ze to jest moj poglad. Nie wiem kto moglby robienie takiej strony nadzorowac, nie ja o tym decyduje. Jest to jakis pomysl, ktory byc moze wart jest przemyslenia a byc moze nie. Tak samo jesli chodzi o czcionke, kolory itp, wiesz, mi sie nie podoba, ale komus innemu sie moze podobac, a jako, ze to nie ja decyduje co jest fajne a co nie jest (w odniesieniu do Laca oczywiscie), to moge Ci powidziec czemu z mojej strony czcionki nie sa okej, jesli sobie zyczysz, ale to chyba raczej w prywatnej wiadomosci :)
Sea
 
Wiadomości: 91
Dołączył(a): Cz lis 01, 2001 2:00 am
Lokalizacja: z Nigdzie

Wiadomośćprzez omadaha » Pt maja 23, 2003 4:12 pm

Dlaczego tak do tego podchodzisz i dlaczego prywatne? Tu wlasnie o to chodzi zeby możliwie jak najwięcej osób było zadowolonych. To nie jest strona tylko dla mnie ale też dla was, a raczej przede wszystkim dla was...
Dlatego to wasze prywatne i subiektywne opinie się tu liczą! Wiele osób chce inaczej i tak będzie..musicie napisać jednak co ma być innego...

Czcionki sa nieladne - spoczko - ja tez czuje zgrzyt, ale nie wiem bo nie mam wyczcia - mniejsze , wieksze, zielone, czerwone?? Piszcie takie zeczy!

Aha Sea - moim zdaniem to starczy już tego myślenia i czas się zacząć do roboty. Najlepszym tego dowodem jast fakt, że w kilka minut po ukazaniu się strony odezwało sie do mnie sporo osob na GG, ze tez sie zbieraja ale za bardzo nie potrafia.
Jezeli ktos chce pogadac calkowicie prywatnie na dowolny temat to zapraszam 2127205.

Sproboje podeslac bardziej profesjonalna wersje stronki w tym tygodniu jeszcze a na razie bardzo prosze o uwagi...
Życie nie jest ani lepsze, ani gorsze od naszych marzeń. Jest tylko zupełnie inne.
William Szekspir
omadaha
 
Wiadomości: 46
Dołączył(a): Pn maja 19, 2003 8:16 pm

Wiadomośćprzez Gerino » Pt maja 23, 2003 4:18 pm

Heh, po tym co ujrzałem, straciłem jakąkolwiek chęć przyczepienia się. Tak więc przepraszam za moje chamstwo. Naprawdę, bardzo ładny projekt.
“Though I walk through the valley of the shadow of death, I will fear no evil,” yeah, because I’m the wickedest sonofabitch you’re gonna find down here.
Emblemat użytkownika
Gerino
 
Wiadomości: 2179
Dołączył(a): Wt wrz 24, 2002 6:23 pm

Wiadomośćprzez Alandar » Pt maja 23, 2003 5:17 pm

Mi tez sie podoba caloksztalt, jednak zaproponuje kilka zmian.
Po pierwsze powieksz ten pierwszy obrazek, jest ladny i klimatyczny, a te granatowe nakladki psuja efekt. Przynajmniej w 800x600 obrazek powinien byc na caly ekran. W wyzszych rozdzielczosciach tekst wlazi na dodatek, a to jeszcze pogarsza efekt :(
Lam juz o tym pisal w rownoleglym temacie i musze go poprzec, strona Lackjawa jest naprawde dobra. Glownie dzieki temu ze strona startowa miesci sie na jednym ekranie, nie trzeba przewijac :) We dwojke moglibyscie stworzyc naprawde dobra stronke, a o to przeciez chodzi nieprawdaz?
Co do uwag Sea o czcionce to mysle ze nie jest zla pomimo "niesmacznego" koloru podswietlania :)
Jeszcze tylko jedna refleksja... Czemu pod "Witaj wedrowcze!" jest obrazek jakiegos "gada"? Jak bys w przyszlosci natknela sie na jakiegos krasnoluda z workiem podroznym czy czarodzieja z laska byloby to duzo lepsze. To z kolei jest tylko moje calkiem sybiektywne odczucie :)
No to tyle krytyki. Jak juz napisalem caloksztalt mi sie podoba i z niecierpliwoscia czekam na dalsze efekty pracy.
Emblemat użytkownika
Alandar
 
Wiadomości: 125
Dołączył(a): Cz lis 22, 2001 2:00 am
Lokalizacja: Warszawa

Wiadomośćprzez Borry » Pt maja 23, 2003 5:54 pm

Tak tylko że na stronie Reifa jest zrobiony tylko layout a reszta skopiowana z lac.pl. I to się nie zmienia od dłuższego czasu.Zresztą wygląd strony lacmud.prv.pl jest o wiele lepszy (moim prywatnym zdaniem)
Emblemat użytkownika
Borry
 
Wiadomości: 48
Dołączył(a): Wt mar 25, 2003 6:27 pm
Lokalizacja: Z mamusi i tatusia

Wiadomośćprzez Borry » Pt maja 23, 2003 5:54 pm

Znając życie zaraz się ktoś przyczepi o "layout"
Emblemat użytkownika
Borry
 
Wiadomości: 48
Dołączył(a): Wt mar 25, 2003 6:27 pm
Lokalizacja: Z mamusi i tatusia

Wiadomośćprzez Alandar » Pt maja 23, 2003 7:17 pm

Hmm... wydaje mi sie ze stronka Lackjawa jest bardziej oryginalna od strony Omadahy (tak to sie odmienia? :).
Ale nie o oryginalnosc przeciez tu chodzi tylko wlasnie o, jak to okresliles "layout", czyli poprostu wyglad :P
Przeciez stronka Omadahy ma wogole nieaktywne linki i zawartosc skopiowana w wiekszosci z lac.pl (bez obrazy Omadaho (?) :).
Ale jak juz zaznaczylem liczy sie wyglad a on jest zdecydowanie lepszy od lac.pl.
PS. Nie ma to jak nabijac liczbe postow niepotrzebnymi dopiskami :P
Ostatnio edytowano Wt maja 27, 2003 5:55 pm przez Alandar, łącznie edytowano 1 raz
Emblemat użytkownika
Alandar
 
Wiadomości: 125
Dołączył(a): Cz lis 22, 2001 2:00 am
Lokalizacja: Warszawa

Wiadomośćprzez Ulryk-away » Pt maja 23, 2003 8:14 pm

Alandar napisał(a):Hmm... wydaje mi sie ze stronka Lackjawa czyli Reifa (...)


Alandarze! Wstyd, porostu brak mi słów! Przecież gdy Lackjaw grał pod własnym imieniem na Lacu, ty się pojawiałeś często. Jak możesz go mylić z kimś innym?
Ulryk-away
władca Drimith
 
Wiadomości: 352
Dołączył(a): Wt maja 29, 2001 2:00 am

Wiadomośćprzez omadaha » Pt maja 23, 2003 8:27 pm

Witam ponwnie!
Cieszy mnie, że temacik nowej LAC'owej stronki się rozkręcił bo więcej głów = więcej dobrych pomysłów. Posiedziałam troszkę i przygotowałam nową - o niebo, moim zdaniem, lepszą stronke - jak na razie sam layout - jak to określacie. Tak naprawdę ja jestem tu wyłącznie od kodowania i grafiki oraz pomysłów. Właściwą treść - będzcie (mam nadzieję) robić wy, którzy jesteście bardziej zorientowani i robicie juz na LACu 2-3 reset.
A co do strony to:

- logo się dłużej wczytuje, ale jest ładniejsze (oceńcie!)
- Zgodnie z prośbami na GG zrobiłam małą poprawę menu - są 2 i zaokrąglone - to chyba lepiej (oceńcie!)
- mam też wersję bez napisu "Rozpocznij wędrówkę....." (wybierzcie, która lepsza)
- NAJWAŻNIEJSZE - mam problem z wymysleniem jaką dać czcionkę - ale tak na serio. Kompletnie nie mam pomysłu więc wręcz nalegam żebyście wpisywali swoje propozycje np: face= Verdana, color= #FFFFFF, po najechaniu= color= #jakistam, face= Verdana, tlo=jakistamkolor
Mam nadzieje, ze wiecie o co mi chodzi...

Więc do dzieła rodacy (lacmaniacy) PISAĆ! :D

ODP:
- Gerino - troszke po niewczasie, ale ok przymuje przeprosiny :) , mala skromna rada na przyszłość - większy szacunek dla kogokolwiek kogo nie znasz na tyle żeby go wyśmiewać - kto wie może pod ksywką marysia ukrywał się będzie Saddam :wink:

-Alandar: dobrze odmieniles ;),
Przeciez stronka Omadahy ma wogole nieaktywne linki i zawartosc skopiowana w wiekszosci z lac.pl (bez obrazy Omadaho (?) :).

Hmmm chyba sie nie doczytales w poprzednich postach - to jest TEST - a wiec jak sama nazwa wskazuje - probka - generalnie o grafike a nie merytorykę mi chodziło. Treść jak pewnie nie zauważyłeś też na próbkę..hehe. Pozdrawiam i dzięki za udzielanie się w tej sprawie :D


PS. DO admina: nie da się wczytywać własnych avatarów wyskakuje błąd!!!
Życie nie jest ani lepsze, ani gorsze od naszych marzeń. Jest tylko zupełnie inne.
William Szekspir
omadaha
 
Wiadomości: 46
Dołączył(a): Pn maja 19, 2003 8:16 pm

Wiadomośćprzez Alandar » Pt maja 23, 2003 10:31 pm

Doczytalem ze to test. To byla tylko odpowiedz na note Borrego.

Dalej obstaje przy swoim... mysle ze albo powinnas menu i newsy dac na gore i zkomponowac jakos z obrazkiem albo zsunac je nizej zeby nie psuly obrazka. Takie uciete to mi osobiscie sie nie podobaja.
Mysle ze pierwsze wrazenie po wejsciu na strone jest bardzo wazne. Zeby "wedrowiec" :) nie wywedrowal odrazu ze strony tylko sie nia zainteresowal :)
Co do czcionek to dla mnie mogly by byc zielono-morsko-blekitno-niebieskie :) nie wiem jak to na hexadecymalny przetlumaczyc :) To chyba nie takie wazne... wazne zeby nie byly oczojebne :)
Jak bede mial troche luzu to sie poszwedam po necie i poszukam jakiejs fajnej graficzki.
Emblemat użytkownika
Alandar
 
Wiadomości: 125
Dołączył(a): Cz lis 22, 2001 2:00 am
Lokalizacja: Warszawa

Wiadomośćprzez Jemkit » Pt maja 23, 2003 11:48 pm

omadaha napisał(a):PS. DO admina: nie da się wczytywać własnych avatarów wyskakuje błąd!!!

Mimo że nie do mnie to polecam temat: http://forum.lac.pl/viewtopic.php?t=280
Emblemat użytkownika
Jemkit
 
Wiadomości: 272
Dołączył(a): Pt kwi 05, 2002 2:00 am
Lokalizacja: ze wsi

Wiadomośćprzez Jemkit » So maja 24, 2003 12:02 am

1. Strona ( a raczej szkic) wygląda lepiej niż wczoraj.
2. Nie wiem w jakiej rozdzielczosci mam ją oglądać - przy 1024x768 zostaje mi czarna dziura przy obrazku (chyba nie tak miało być), przy 800x600 obrazek jest ciut za duży.
3. Zaokrąglenia są zbyt kańciaste (przynajmniej u mnie) - najprawdoposobniej jest to spowodowane problemem nr 2 ;).
Emblemat użytkownika
Jemkit
 
Wiadomości: 272
Dołączył(a): Pt kwi 05, 2002 2:00 am
Lokalizacja: ze wsi

Wiadomośćprzez omadaha » So maja 24, 2003 2:15 pm

Problem z rozdzielczosciami zostal czesciowo usuniety - tzn wszystko wysrodkowane. A co do pytania o to wa jakies strone ogladac to polecam najwyzsza jak macie dostepna - u mnie na 1200costamblablabla wyglada b. ladnie
Życie nie jest ani lepsze, ani gorsze od naszych marzeń. Jest tylko zupełnie inne.
William Szekspir
omadaha
 
Wiadomości: 46
Dołączył(a): Pn maja 19, 2003 8:16 pm

Wiadomośćprzez Borry » So maja 24, 2003 6:45 pm

1024x780 i jest dobrze - teraz wygląda lepiej niż wcześniej
Emblemat użytkownika
Borry
 
Wiadomości: 48
Dołączył(a): Wt mar 25, 2003 6:27 pm
Lokalizacja: Z mamusi i tatusia

Wiadomośćprzez omadaha » So maja 24, 2003 7:22 pm

Piszcie jakie działy widzielibyście na stronie...
Czy chcecie sondy i głosowania, plebiscyty czy coś takiego..
Życie nie jest ani lepsze, ani gorsze od naszych marzeń. Jest tylko zupełnie inne.
William Szekspir
omadaha
 
Wiadomości: 46
Dołączył(a): Pn maja 19, 2003 8:16 pm

Wiadomośćprzez omadaha » Pn maja 26, 2003 6:19 pm

Jeśli Lam to czytał to bardzo proszę o jakiś komentarz czy coś. Może jakiś inny Bóg, albo ktoś kto ma znaczy wpływ na to co się w LACowym świtku dzije - czyli GURU. Zatwierdź albo odrzuć pomysł robienia ze strona czegokolwiek wiecej bo jak wogle nie pasuje to moge zrobic nowa - inny layout albo zarzucic tworzenie... Czekam na jakies prorocze słowo :wink:
Życie nie jest ani lepsze, ani gorsze od naszych marzeń. Jest tylko zupełnie inne.
William Szekspir
omadaha
 
Wiadomości: 46
Dołączył(a): Pn maja 19, 2003 8:16 pm

Wiadomośćprzez Alandar » Wt maja 27, 2003 5:53 pm

Ulryk napisał(a):
Alandar napisał(a):Hmm... wydaje mi sie ze stronka Lackjawa czyli Reifa (...)


Alandarze! Wstyd, porostu brak mi słów! Przecież gdy Lackjaw grał pod własnym imieniem na Lacu, ty się pojawiałeś często. Jak możesz go mylić z kimś innym?

Odpowiedz nieco spozniona, ale lepiej pozno niz wcale.
Przepraszam... Nie chcialem... Nie bij :)
Przyznam szczerze ze Lackjawa slabo znalem i nie wiedzialem jakie jeszcze ma postacie... Reifa praktyczenie nie znam...
Gdzies wyczyalem, ze to jedna i ta sama osoba, ale w sumie nie potrzebnie o tym wspominalem.
Jesli Ktos czuje sie obrazony w jakikolwiek sposob ta pomylka to jeszcze raz przepraszam.
Zaraz to zmienie.

Co do stronki to widze ze moje uwagi pozostaja bez echa wiec juz sie nie odzywam ;P
Emblemat użytkownika
Alandar
 
Wiadomości: 125
Dołączył(a): Cz lis 22, 2001 2:00 am
Lokalizacja: Warszawa

Wiadomośćprzez Borry » Pt maja 30, 2003 10:43 pm

Strona jak stoi tak stała.


Od bogów zero odzewu.


Góra urodziła mysz.


Z dużej chmury mały deszcz.
Emblemat użytkownika
Borry
 
Wiadomości: 48
Dołączył(a): Wt mar 25, 2003 6:27 pm
Lokalizacja: Z mamusi i tatusia

Wiadomośćprzez omadaha » So maja 31, 2003 9:50 am

Stoi jak stała bo czekam na odzew Bogów...
A są tu jacyś wogóle na tym forum, czy już im się znudziło nadzorowanie?!
Życie nie jest ani lepsze, ani gorsze od naszych marzeń. Jest tylko zupełnie inne.
William Szekspir
omadaha
 
Wiadomości: 46
Dołączył(a): Pn maja 19, 2003 8:16 pm

Wiadomośćprzez Grzechu » So maja 31, 2003 2:53 pm

Jak na moje stare oko jest dobrze, więc działaj dalej :)
Grzechu [LAC]
Emblemat użytkownika
Grzechu
władca Valisandrii
 
Wiadomości: 353
Dołączył(a): Pn maja 28, 2001 2:00 am
Lokalizacja: W-wa

Wiadomośćprzez omadaha » So maja 31, 2003 3:28 pm

Okej - aha z tym moim tekstem wyżej to była tylko prowokacja :D
Życie nie jest ani lepsze, ani gorsze od naszych marzeń. Jest tylko zupełnie inne.
William Szekspir
omadaha
 
Wiadomości: 46
Dołączył(a): Pn maja 19, 2003 8:16 pm

Wiadomośćprzez omadaha » So maja 31, 2003 10:25 pm

No to zrobilam wersje probna newsow - ogldaajcie sami - tu duzo sie zmieni, ale wrzucilam tak eby nie stala operacja w miejscu
Życie nie jest ani lepsze, ani gorsze od naszych marzeń. Jest tylko zupełnie inne.
William Szekspir
omadaha
 
Wiadomości: 46
Dołączył(a): Pn maja 19, 2003 8:16 pm

Wiadomośćprzez Grzechu » So maja 31, 2003 11:25 pm

Na razie mało, ale i tak się coś do poprawy znajdzie już na tym etapie :)
A więc tak:
- Aaaaaaaaaaa...
żadnie news'y!!! :rzyg:
Po pierwsze newsy jeśli już, a po drugie wiadomości lub wieści (krócej)
(zresztą widzę w grafice newsy, więc nie wiem dlaczego w tekście z
apostrofem :)
- Ustanowiono poprzez radę bogów, że pisze się Lac, nie LAC.
- literówka "wszystki"
- bogów raczej, nie Bogów :)

Dobra, teraz się przyjrzałem stronie parę razy i nasunęło mi się coś odnośnie jej układu :)
- "przygód" w grafice zlewa się troszkę z drzewami, ale to szczygieł,
- A może da się kolumnę Menu na lewo od głównej grafiki, a newsy (fuj ;>) na prawo? Widzę, że na razie się nie zmieszczą, no ale to może przyciąć parę procent głównej grafiki.

Poza tym okej :) ładnie nawet :))
Czekam na dalsze poprawki i wstawki :)
Grzechu [LAC]
Emblemat użytkownika
Grzechu
władca Valisandrii
 
Wiadomości: 353
Dołączył(a): Pn maja 28, 2001 2:00 am
Lokalizacja: W-wa

Wiadomośćprzez omadaha » N cze 01, 2003 11:10 am

Grzechu napisał(a):A może da się kolumnę Menu na lewo od głównej grafiki, a newsy (fuj ;>) na prawo? Widzę, że na razie się nie zmieszczą, no ale to może przyciąć parę procent głównej grafiki.


Wszystko zrozumiałe, ale ten fragment wyjątkowo nie...O co chodi - przecierz menu jest na lewo a newsy na prawo. Reszte w miare moich skromnych możliwości poprawię.
Życie nie jest ani lepsze, ani gorsze od naszych marzeń. Jest tylko zupełnie inne.
William Szekspir
omadaha
 
Wiadomości: 46
Dołączył(a): Pn maja 19, 2003 8:16 pm

Wiadomośćprzez omadaha » N cze 01, 2003 11:43 am

Z tego o co prosiles(cie) i bylo dla mnie w miare zrozumiale poprawilam:

- linki i ich kolorki - chyba nie sa zbyt wsciekle razace po oczach?
- zmienila Bogów na bogów
- News'y na Wieści
- odp Grzechu: ta ramka po prawej zatytulowana newsy jest po to zeby byl tam przewijany tekst najswiezszego newsa - taki bajeroski mechanizm - ladnie to wyglda naprawde - jak wstawie to sami zobaczycie
- obrazki (ikonki) przy newsach - zostaly przez mnie podpisane - tak ze przy najechaniu sie opis pokazuje..

Co i jesio pisza ludzie...
Życie nie jest ani lepsze, ani gorsze od naszych marzeń. Jest tylko zupełnie inne.
William Szekspir
omadaha
 
Wiadomości: 46
Dołączył(a): Pn maja 19, 2003 8:16 pm

Wiadomośćprzez Gerino » N cze 01, 2003 11:46 am

Jak dla mnie marudy to bardzo ładnie. Jakoś wreszcie tak... klimatycznie ^^
“Though I walk through the valley of the shadow of death, I will fear no evil,” yeah, because I’m the wickedest sonofabitch you’re gonna find down here.
Emblemat użytkownika
Gerino
 
Wiadomości: 2179
Dołączył(a): Wt wrz 24, 2002 6:23 pm

Wiadomośćprzez Lam » N cze 01, 2003 12:31 pm

omadaha napisał(a):Jeśli Lam to czytał to bardzo proszę o jakiś komentarz czy coś.

Lam to teraz przeczytał. Generalnie Grzechu napisał już to, co i ja myślę na temat makaronizmu, więc nie będę powtarzał, może tylko: RZYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYG na widok "news'y" (nowiny, no i ten apostrof, o kurwa).
A teraz się wyłamię z tematu pochwał i potwierdzę to, co mówiłem dawno w innym temacie, w którym powinna właściwie odbywać się ta dyskusja: ciężko będzie komukolwiek zrobić stronę lepszą niż strona Lackjawa. Dlaczego? Bo:
  • Strona Lackjawa zajmuje 100% szerokości przeglądarki, a ja NIENAWIDZĘ stron, które zajmują mi 40% szerokości, włączając w to oczywiście menu, przez co nie ma miejsca na tekst (uważam, że to rozwiązanie jest stosowane tylko przez ludzi nie mających niczego do powiedzenia)
  • Strony Lackjawa nie trzeba przewijać, jeśli nie ma po co (może ten obrazek z zamglonymi górami i zamkiem nie jest brzydki, ale przy rozdzielczości 1152x864 nie jestem przyzwyczajony do braku jakiegokolwiek tekstu na stronie... a tu widzę pierwszą nowinę - podstrony też tak mają wyglądać? Veto!)
  • Stronę Lackjawa da się oglądać w dowolnej rozdzielczości, tak mniejszej od używanej przez autora, jak i większej.
  • Strona Lackjawa jest czytelniejsza.
  • Strona Lackjawa nie jest ponura. Lac nie jest ponury, Lac ma dostarczać zabawę graczom, mogą się w nim zdarzyć rzeczy straszne, ale także wesołe. Ludzie wolą wesołe, dlatego lubimy Malvena.
Nie zrozum mnie źle, uważam, że ten obrazek jest ładny, chociaż napisy nieczytelne (ale to łatwo zmienić). Jednak nie jest on funkcjonalny. A strona internetowa musi być funkcjonalna, jeśli ma mieć charakter informacyjny. Obrazek sobie obejrzę, zachwycę się przez 5 sekund, a potem będę przez 20 minut czytania strony cierpiał. Nowa strona nie ma prowadzić do większego cierpienia.

Pominąłem zupełnie fakt samego materiału i "zdatności" danej osoby do pisania czegokolwiek o Lacu, ale skoro przewinął się już w kilku wiadomościach w tym temacie, mogę napomknąć, że strona Lackjawa zawiera materiał napisany przez niego, z uwzględnieniem kilku moich uwag, co mi się oczywiście podoba. Nie jest to strona odtwórcza treściowo już w fazie wstępnego projektu graficznego. Lackjaw jest człowiekiem, który na Lacu zjadł zęby przedstawicieli kilku ras i profesji, moim zdaniem nadawał się świetnie do przepuszczania przez niego tekstu. Popieram więc zdanie Sea, że osoba nowa na mudzie będzie potrzebowała mocnego wsparcia ze strony kogoś bardziej zaawansowanego. Ale oczywiście to jest do przejścia, a ja tylko jestem od czepiania się. Odsyłam też do wiadomości Grzecha, który to Grzechu w wyrażanych przez siebie opiniach jest bardziej powściągliwy ode mnie :)
Emblemat użytkownika
Lam
władca Leanderu
 
Wiadomości: 2886
Dołączył(a): Pn maja 28, 2001 2:00 am
Lokalizacja: 22°17' E - 52°11' N

Wiadomośćprzez omadaha » N cze 01, 2003 4:45 pm

Lam to teraz przeczytał. Generalnie Grzechu napisał już to, co i ja myślę na temat makaronizmu, więc nie będę powtarzał, może tylko: RZYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYG na widok "news'y" (nowiny, no i ten apostrof, o kurwa).


Poprawione...

A teraz się wyłamię z tematu pochwał


Nareszcie ktoś... :) ..i to nie byle kto :D

ciężko będzie komukolwiek zrobić stronę lepszą niż strona Lackjawa


Lubie wyzwania

Strona Lackjawa zajmuje 100% szerokości przeglądarki, a ja NIENAWIDZĘ stron, które zajmują mi 40% szerokości, włączając w to oczywiście menu, przez co nie ma miejsca na tekst


Muszę się niezgodzić. Strona żeczywiście nie jest przystosowana do oglądania w każadej rozdzielczości tzn nie dostosowuje się do niej automatycznie, ale wygląda ładnie z tego co ludzie piszą i w 800x600 i w 1280x1024 (moja roz.). Dalej - odnośnie menu - jest to mimo wszystko NIEODZOWNY ELEMENT każdej strony www. Czy to Ci się drogi Lamie podoba czy nie. Taka jest zasada, fakt, że każda stronka w internecie bez czytelnego dostepu do linków jest przez gościa na wstępie odrzucana, no chyba, że należy do nowej generacji stron flashowych, ale jakoś sobie Laca w takiej oprawie nie wyobrażam.

(uważam, że to rozwiązanie jest stosowane tylko przez ludzi nie mających niczego do powiedzenia)


Tzn, że uważasz 90% stron, za miemające nic do powiedzenia :D ???
A poważnie wiem co masz na myśli, ale rozwinę to nieco dalej.

Strony Lackjawa nie trzeba przewijać, jeśli nie ma po co (może ten obrazek z zamglonymi górami i zamkiem nie jest brzydki, ale przy rozdzielczości 1152x864 nie jestem przyzwyczajony do braku jakiegokolwiek tekstu na stronie...


A tak duży obrazek to już tylko na prośbę innych użytkowników (patrz poprzednie [wiadomości?]).

Stronę Lackjawa da się oglądać w dowolnej rozdzielczości, tak mniejszej od używanej przez autora, jak i większej.


Fakt!

Strona Lackjawa jest czytelniejsza.


Wątpie i musze stanowczo zaprotestować. Weszłam na stronę i...:
- niezłe zdjęcia -to na plus
- przekombinowane, za duże logo acz ładne (napis bym zmniejszyła)
- menu - jakiś szablon (bez obrazy, ale tak wygląda) i jest niedopasowane do klimatu
- ŁADNA tabelka gówna, z fajnym kolorem
- beznadziejne tło, ale to szczygieł (jak ktoś już napisał)
- STRONA jak dla mnie kompletnie nieczytelna! Wogóle brak jakiś odstępów między partiami tekstu (patrz - dział "jak w niego grać?")
Ładnie wszystko, ale nie zachwyciłam się, a z tego co widziałam to ta wersja jest już ukończona czy tak?

Strona Lackjawa nie jest ponura. Lac nie jest ponury, Lac ma dostarczać zabawę graczom, mogą się w nim zdarzyć rzeczy straszne, ale także wesołe. Ludzie wolą wesołe, dlatego lubimy Malvena.


Żeczywiście strona Lackjawa nie jest ponura - to fakt, ale logo jest i jakoś mi to nie współgra. Poza tym gracze wolą klimat straaacchhchuuu :wink: . Poczytaj [wiadomości?] wyżej. Lac bywa zabawny a nawet bardzo zabawny, ale jest to wynikiem nie zamierzenia, ale raczej nazewnictwa np: (Dziecko podcina i się przewracasz, KRWAWISZ i to nieźle :P ). To oczywiście tylko moje zdanie. Zresztą patrz na sam dół...

Nie zrozum mnie źle


O tym nie ma mowy :) :P :D

uważam, że ten obrazek jest ładny, chociaż napisy nieczytelne (ale to łatwo zmienić). Jednak nie jest on funkcjonalny. A strona internetowa musi być funkcjonalna, jeśli ma mieć charakter informacyjny. Obrazek sobie obejrzę, zachwycę się przez 5 sekund, a potem będę przez 20 minut czytania strony cierpiał. Nowa strona nie ma prowadzić do większego cierpienia.


POPIERAM w 100%. Nie ma mowy o tym, żeby się obraziła bo jak już pisałam obrazek to tylko przeróbka czegośtam na necie. NIE JEST to moje dzieło (tylko go odrobiłam, ojj tak ;))
Które napisy są nieczytene?!
Strona ta wogóle nie jest funkcjonalna, tu się zgadzam. Ja to bym ją w innej formie wrzuciła, ale gracze prosili mnie na GG żeby było powiększone logo tak na całą stronę i KLIMATYCZNIE PONURE. To tak zrobiłam. A co do cierpienia to ja doskonale znam ten mechanizm, ale patrz wyżej.

Pominąłem zupełnie fakt samego materiału i "zdatności" danej osoby do pisania czegokolwiek o Lacu, ale skoro przewinął się już w kilku wiadomościach w tym temacie, mogę napomknąć, że strona Lackjawa zawiera materiał napisany przez niego


I bardzo dobrze zrobiłeś Lamie bo ja nie mam zamiaru sama pisać porad. Nie czuję się osobą kompetentną, a o tym jeszcze niżej napisze.

Ale oczywiście to (pisanie treści prze znawcę - przyp. omadaha) jest do przejścia, a ja tylko jestem od czepiania się.


Lubie jak ktoś się czepia. Bo po to jest forum o nowej stronie. A już najbardziej mi schlebia jak się sam mistrz czepia. :D
No a teraz już pisze wszystkie wyjaśnienia:

- początkowo - strona miała mieć bardziej chrakter portalowy (tzn małe logo, menu po obu stronach, dużoooo treści) - i (cóż za zrządzenie losu :)) drewnianą graficzkę - coś jak gospoda i obecnie forum
- jednak gdy poprosiłam ludzi o opinie to powidzieli NIE! Ma być ponuro, klimatycznie i duuuuże logo bo jest śliczne...więc tak zrobiłam.
- treść jest to sprawa dla mnie drugorzędna bo jak już wcześniej pisałam
ROBIĘ TU TYLKO SZATĘ GRAFICZNĄ BO NIE JESTEM KOMPETENTNA ŻEBY TWORZYĆ TRESC. Ja to widze tak: zrobie grafikę, dam przykładowy tekst np ten ze starej strony a wy mi będziecie nowe podsyłać na maila - wklejenie tego i wyslanie na serwer to kwesita kilku minut.

- Pojawia się jednak postawowy problem:
a) robić to co chcą użytkownicy - tak jak teraz
b) robić to co chce mistrz - czyli Lam, który podobnie jak reszta bogów obudził się dopiero teraz.

W obu przypadkach pojawia się kolejny problem a mianowicie:
- nikt nie pisze co chce na stronie dokładnie, nie daje propozycji, kolorów, zdjęć, ALE każdy wymaga żeby dawać próbki. Tzn chodzi mi o to, że jak tak dalej pójdzie to zrobię 60 layoutów, żeden się nie spodoba i moje dobre intencje i szczere chęci się wyczerpią. Ludzie - jest rada bogów, bohaterów, jesteście Wy użytkowicy - możecie chyba dojśc do porozumienia bo jak narazie to zgodziliście się tylko w jednej kwestii, że MA BYĆ NOWA STRONKA Laca.

Prosiłam żebyście pisali co chcecie i ponawiam prośbę. Wiadomo, że wszystkim nie dogodzę. Myślę, że głos przewodni mają i tak bogowie (mi Lam, Grzechu). Do was więc kieruję prośbę. NAPISZCIE co chcecie a ja to wreszcie raz a dobrze zrobie...

PS. GG 2127205 e-mail omadaha@o2.pl
Życie nie jest ani lepsze, ani gorsze od naszych marzeń. Jest tylko zupełnie inne.
William Szekspir
omadaha
 
Wiadomości: 46
Dołączył(a): Pn maja 19, 2003 8:16 pm

Wiadomośćprzez Lam » N cze 01, 2003 5:11 pm

Z całej mojej wypowiedzi zrozumiałaś jeden akapit. Wyobraź sobie, że po przeczytaniu Twojej odpowiedzi napisałem jeszcze raz to samo i zastanów się nad tym. Poza tym te 90% stron to chyba tworzonych przez Ciebie i Tobie podobnych. Nie wiem, gdzie napisałem, że strona ma nie mieć menu. Nie wiem, gdzie jest napisane, że w 800x600 wygląda dobrze, za to czytałem ze zrozumieniem i wiem, gdzie jest napisane, że w 800x600 wygląda niedobrze. Twoja opinia o stronie Lackjawa jest oczywiście subiektywna, bo bronisz swojego projektu. W sprawach czytelności czy ponurości - pierdolisz. Odstępy między partiami jakie są, takie są. Akapity mają wcięcia, więc wyróżniają się, a wstawić <br> jest łatwiej niż zmienić resztę strony. U Ciebie zaś wyskakują jakieś <hl>, od 10 lat nie widziałem poważnej strony używającej tego. Owszem, wersja jest ukończona i planuję bez żadnych zmian wsadzić ją na http://www.lac.pl. Brawo Jasiu, nie spodziewałem się tego po tobie. Jeśli będziesz robić to, co chcą użytkownicy i będziesz się słuchać każdego, kto ci cokolwiek powie, zrobisz takiego paszkwila, jakiego jeszcze światowy Internet nie widział. A jeśli nie masz wizji lub nie potrafisz zrobić tego dobrze, nie rób, poczekaj, aż cię olśni, albo pomóż stworzyć swoją wizję innym, a potem ją realizuj. Ale nie wcześniej. A to, że ktoś chce większy obrazek, bo jest ładny, to jego sprawa. Strona Laca ma być czytelna i schludna. Ten obrazek nadaje się na stronę tytułową z guziczkiem "wejdź", ale niestety nie znoszę takich stron. I zacznij mówić po polsku, bo nie dogadasz się z nikim (ważnym). Wiem, że i tak nie zrozumiesz 90% tego, co tu napisałem, bo nie użyłem cytowania, żeby nie przedłużać niepotrzebnie wypowiedzi, ale spróbuj sobie to przemyśleć :)
Emblemat użytkownika
Lam
władca Leanderu
 
Wiadomości: 2886
Dołączył(a): Pn maja 28, 2001 2:00 am
Lokalizacja: 22°17' E - 52°11' N

Wiadomośćprzez omadaha » N cze 01, 2003 6:43 pm

Po pierwsze rozumiem DOSKONALE całą twoją wypowiedź!!!!!!!!!!!! Co do jednej rzeczy się pomyliłam - nigdzie nie napisałeś wprost, że nie lubisz, nie tolerujesz menu ale zaraz potem ponownie przeczytałam twoją drugą wypowiedź i się tylko utwierdziłam w moim przekonaniu.
Po drugie co ma znaczyć "Tobie podobnych"?!!! Jakich, kurwa podobnych - tego nie napisałeś, ale wnioskuję, że chodzi Ci o coś negatywnego. Nie mam racji!? :evil:

Zaprzeczasz sam sobie pisząc, że:
- ja nie mam racji co do tego, że 90% stron nie może się obejść bez menu
- podoba Ci się strona Lackjawa, na której jest to menu, pomyśl na ile mniej czytelnie wyglądałaby ona bez niego

Co do rozdzielczości to ja umiem rozmawiać i się PYTAĆ i sobie nie zmysliłam, że strona wygląda dobrze w 800x600. A jakbyś widział pierwszą wersję strony to byś wiedział, że to się odnosiło do niej.
Co do pierdolenia to z całym szacunkiem ty to robisz non stop - nie masz pojęcia o robieniu stron czego dowodem jest fakt, że się wypowiadasz o wstawianiu nieprofesjonalnych linii rozdzilczych, które się tworzy kodem "hr" a nie hl. Ty nie widziałeś od 10 lat na powaznej stronie
linii rozdzielczych to gratuluje. Znaczy, ze dużo w internecie siedzisz a tak serio TO JEST TYLKO TREŚĆ PRZYKŁADOWA. Ile razy ma to jeszcze powtórzyć żeby tacy jak TY i Tobie podobni to wreszcie zrozumieli. Jeśli chcesz to wrzuć stronkę Lackjawa - ależ proszę i nie myśl, że zrobisz mi na złość (ona naprawdę jest skończona?). Co do moje opinii jest jak najbardzie subiektywna, ale nie dlatego, że bronię mojego projektu, (który zresztą uważam za dupny) ale dlatego, że strona Lackjawa mi się pod wieloma względami NIE PODOBA. Tobie się różne rzeczy nie podobają i masz prawo o tym pisać, tak samo ja chociaż nie jestem TAKIM mistrzem jak TY!
Co do pierdolenia o ponurości to jako naczelny bóg i stwórca Laca chyba troszkę się zagalopowałeś - TAK PISZĄ UŻYTKOWNICY. Jak Ci to nie pasuje to nie! Czy byłby Lac bez nich - pomyslałeś - niczym!!! Nie obrażaj ich pisząc, że ich pomysły sprowadzają się do tworzenia byle jakiego pszakwilama. Doceń ich pomysły i czyjąś pracę. Chyba wiesz jak to jest jak ktoś tego nie szanuje kompletnie. Był taki temat na forum.

A teraz zrobie Ci wybitnie na złość i zacytuję Cię:
I zacznij mówić po polsku, bo nie dogadasz się z nikim (ważnym). Wiem, że i tak nie zrozumiesz 90% tego, co tu napisałem, bo nie użyłem cytowania, żeby nie przedłużać niepotrzebnie wypowiedzi, ale spróbuj sobie to przemyśleć :)


To najbardziej chamski zwrot jaki usłyszałam .Niegodny Ciebie, który to Lamie jesteś za schludnością i językiem polskim - zwrotu "Brawo Jasiu" nie wspomnę nawet. Co to jest ?!! A tak na marginesie to mam na imię Anna, miło mi! Jeśli uważasz, że nie mówię po Polsku to zadzwoń pogadamy :D . A co do tego, że nikt ważny ze mną nie pogada to się mylisz. Dla mnie ważni są moi przyjaciele, rodzice, znajomi z internetu i z Laca. LUDZIE KTÓRZY MNIE SZANUJĄ. Po za tym lubię krytykę konstruktywną, a nie chamską. Nie wywyższaj, skromnośc to podstawa Lamie. Ja Ciebie nie skrytykowałam, natomist TY mnie i owszem. Jedno Ci powiem CHAMSTWO!
Jeśli chodzi o natchnienie i schludną stronkę to chyba nie ma już co zaczynać nowej bo i tak wrzucasz tę Lackjawa nieprawdaż? A może jednak chcesz zobaczyć? Hmm czekam na odpowiedź i pozdrawiam...
Życie nie jest ani lepsze, ani gorsze od naszych marzeń. Jest tylko zupełnie inne.
William Szekspir
omadaha
 
Wiadomości: 46
Dołączył(a): Pn maja 19, 2003 8:16 pm

Wiadomośćprzez Gerino » N cze 01, 2003 7:02 pm

Lamie, stworzyłeś cały ten piękny świat. zrobiłeś dla niego najwiecej i dlatego darzę Cię ogromnym szacunkiem, ale czytając twą odpowiedź aż się ździwiłem, że to twoje słowa. Mi osobiście strona Lackjawa się niepodoba: jest mdła, nudna i jakaś taka szkolna. Jak może zauważyłeś (na co i Grzechu hmmm kulturalnie mi uwag zwrócił) sam byłem bardzo pesymistycznie nastawiony do projektu Omadahy, lecz wg mnie ta strona pasuje do Laca. Oczywiście kilka rzeczy i mi się nie podoba, ale to nie jest istotne. Ten obrazek? Zmniejszyć go i tyle, wilk syty i owca cała. Newsy są wieściami i jest ok. Tylko by coś później było w tych new.... wieściach, bo nie ma sensu robić takiego czegoś aktualizowanego raz na rok albo i to nie... Nie chce mi się pisać, bo już dziś się sporo napisałem, ale daj się dziewczynie wykazać. Ma talent a strona się przyda. No a jak będą dwie to tym lepiej...
“Though I walk through the valley of the shadow of death, I will fear no evil,” yeah, because I’m the wickedest sonofabitch you’re gonna find down here.
Emblemat użytkownika
Gerino
 
Wiadomości: 2179
Dołączył(a): Wt wrz 24, 2002 6:23 pm

Wiadomośćprzez omadaha » N cze 01, 2003 7:11 pm

Gerino: dzięki!
Lam: Przepraszam, trochę się uspokoiłam, jeszcze raz przeczytałam to co ci napisałam i się zdziwiłma, że to ja. Po prostu uraziłeś mnie i moją dumę. Strony robię od zawsze i ze znakomitym skutkiem, zwykle się podobają, czasem nie. Krytykę przyjąć umiem, le tylko konstruktywną. Za moje chamstwo przepraszam. Dasz mi szansę? (mam taka nadzieje)

PS. może to z moje wypowiedzi nie wynika (a nawet napewno), ale mój szacunek dla Ciebie jest ogromny! Podziwiam Cię, szczerze. Jeszcze raz przepraszami pozdrawiam.
Życie nie jest ani lepsze, ani gorsze od naszych marzeń. Jest tylko zupełnie inne.
William Szekspir
omadaha
 
Wiadomości: 46
Dołączył(a): Pn maja 19, 2003 8:16 pm

Wiadomośćprzez Thail » N cze 01, 2003 8:52 pm

Omadaha ( Aniu ).
Hmmm na mnie zrobiłaś wrażenie i to duże, oczywiście pozytywne :D :D
Wiele rzeczy które napisałaś w złości, np:
A co do tego, że nikt ważny ze mną nie pogada to się mylisz. Dla mnie ważni są moi przyjaciele, rodzice, znajomi z internetu i z Laca. LUDZIE KTÓRZY MNIE SZANUJĄ. Po za tym lubię krytykę konstruktywną, a nie chamską.

baardzo mi się podobają. Podziwiam takich ludzi jak Ty. :D
Tak trzymać ! :wink:
PS. Napisałem kiedyś wypracowanie z polskiego, gdy byłem strasznie wkur**** na nauczyciela ... i dostałem u niego pierwszą piątkę na przestrzeni 3 lat. Biedak nawet nie wiedział, ze to miało go rozzłościć :)
Pa.
"Nigdy nie kłóć się z debilem, najpierw sprowadzi cię do swojego poziomu, a później pokona doświadczeniem".
"Naród Polski jest wspaniały, tylko ludzie kurwy" -J. Piłsudski
Emblemat użytkownika
Thail
 
Wiadomości: 1857
Dołączył(a): Cz lut 20, 2003 1:57 am
Lokalizacja: Z Wyspy Lodoss (SKO)

Wiadomośćprzez omadaha » N cze 01, 2003 9:27 pm

Co do języka polskiego - to musze sprobowac. trafilam w liceum do humanistycznej - zreszta bardzo zamierzenie. W gim mialam 5 zawsze a tu powyzej 3 nie wychodze
trzeba to wyprobowac :)
Życie nie jest ani lepsze, ani gorsze od naszych marzeń. Jest tylko zupełnie inne.
William Szekspir
omadaha
 
Wiadomości: 46
Dołączył(a): Pn maja 19, 2003 8:16 pm

Wiadomośćprzez Lam » Pn cze 02, 2003 12:46 am

Doskonale wiem, co piszą użytkownicy i powiem jedno - taka moja rola, by być takim dla nich. Niektórzy wynoszą z tego naukę, inni nie - ja prę dalej. O pierdoleniu zaczęłaś Ty, rzucać kurwami zaczęłaś Ty, ja może niedługo zachcę. "Brawo Jasiu" to cytat, niektórzy wiedzą skąd, innym można współczuć. Ważni ludzie to nie Twoi rodzice, bo oni o Lacu nie mają pojęcia, a tym bardziej nie zadecydują, jaka strona pojawi się po wpisaniu http://www.lac.pl. Zastanów się, o czym w ogóle prowadzisz dyskusję, jeśli planujesz ją ciągnąć, bo zmienianie tematu ze mną nie przechodzi. Chyba, że chcesz wysypu wiadomości Gerino, Valdraba i nowego objawienia debilizmu na forum - Salaoha. Dbaj o poziom własnego tematu, jeśli ma coś z niego wyniknąć, bo nie będzie ważne, od czego się zaczynał, a czym się skończy. Jeszcze tylko napomknę - gówno rozumiesz (kurwa mi nie pasowała, wybacz), ale ja nie jestem lepszy, bo wciąż nie rozumiem, co ma celowe ograniczenie ilości tekstu przez pozostawienie marginesów, na które weszłyby dwie takie same strony, do jadłospisu, którego rzekomo ja nie lubię (to prawda?) Może mam zrobić wykład na temat "jak robić strony WWW"? Miałem takie wykłady na 3 roku, najważniejsze pamiętam.
Emblemat użytkownika
Lam
władca Leanderu
 
Wiadomości: 2886
Dołączył(a): Pn maja 28, 2001 2:00 am
Lokalizacja: 22°17' E - 52°11' N

Wiadomośćprzez Semeion » Pn cze 02, 2003 12:17 pm

Wiekli Lamie!
Boga, jak sądzę, stać czasem na odrobinę wielkoduszności. W tym konkretnym przypadku mógłbyś, moim zdaniem, zaniechać grzmienia i prowadzić również ze swojej strony dyskusję nieco spokojniej. Dopóki dajesz do zrozumienia rozmówcy, że uważasz go za kretyna lub przygłupa, zniechęcasz go do rozważania Twoich argumentów. W końcu dysponujesz tym, na co większość śmiertelników nie może sobie pozwolić - boską cierpliwością. Więcej zrozumienia, proszę, dla tych, którzy jeszcze nie osiągnęli owego cudownego stanu ducha.
Za stodołą gdzieś na płocie
Kogut gromko pieje
Zaraz przyjdę, miła, do cię
Tylko się odleję
Emblemat użytkownika
Semeion
 
Wiadomości: 49
Dołączył(a): So maja 31, 2003 1:06 pm
Lokalizacja: Wawa

Następna strona

Powrót do www.lac.pl



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości

cron