Nowe forum

Forum dotyczące naszej strony www, księga gości, księga skarg i zażaleń.

Moderator: łowcy trolli

Nowe forum

Wiadomośćprzez Novinea » Pn paź 04, 2004 7:25 pm

Zaczęłam grać w lac'a, a to dlatego, że zaoferowano mi posadę moderatora na najwiekszym polskiem seriwisie darmowych gier. Sama gram w Studnie, SW, Killera i Cygnusa, ale nie każdym mudem będę mogła się sama zająć. Fajnie by było jakby mud'y stały się popularniejszą rozrywką. Chciałabym, abyście pomogli mi rozruszać forum free - mmogspot, może macie jakieś fajne pomysły, wizje, które mogą przyciągnąć ludzi właśnie do muda lac? Czy w ogóle chcecie, by mudy byly popularne, czy podoba się Wam ich elitarność? Czekam na opinie i propozucje współpracy... adres forum o którym pisze to http://free.mmogspot.pl. Pozdrwiam, Novinea
Novinea
 
Wiadomości: 3
Dołączył(a): Cz wrz 30, 2004 7:57 am
Lokalizacja: Włocławek

Wiadomośćprzez Gerino » Pn paź 04, 2004 7:52 pm

1) Słowo "Lac" piszemy z dużej litery,
2) Nie wiem czy zdążyłaś zauważyć, ale jeżeli nie ma jakiegoś idioty w pobliżu, to i to forum ciężko jest rozruszać
3) Na czym miałby polegać nasz udział?

PS 4) Ile mogę na tym zarobić?
“Though I walk through the valley of the shadow of death, I will fear no evil,” yeah, because I’m the wickedest sonofabitch you’re gonna find down here.
Emblemat użytkownika
Gerino
 
Wiadomości: 2179
Dołączył(a): Wt wrz 24, 2002 6:23 pm

Wiadomośćprzez Val » Pn paź 04, 2004 8:43 pm

Uważam, że LAC powinien być mudem elitarnym, do którego nie miałyby dostępu żadne Ludzixy, ni inne chuje.
ulice upadły mi na bablon
Emblemat użytkownika
Val
 
Wiadomości: 2203
Dołączył(a): N lis 10, 2002 3:26 pm
Lokalizacja: Skąd mam wiedzieć?

Wiadomośćprzez Gerino » Pn paź 04, 2004 9:33 pm

Proponuję dostęp tylko po uwcześniejszej akceptacji stosownych osób (to jest wypiciu skrzyknki wódki).
“Though I walk through the valley of the shadow of death, I will fear no evil,” yeah, because I’m the wickedest sonofabitch you’re gonna find down here.
Emblemat użytkownika
Gerino
 
Wiadomości: 2179
Dołączył(a): Wt wrz 24, 2002 6:23 pm

Wiadomośćprzez Lam » Pn paź 04, 2004 10:06 pm

Geirno, Wchodząc w świat Laca każdy musi się "podpisać" pod regulaminem.

Novineo, oczywiście podobałaby nam się elitarność mudów, ale (przynajmniej w Lacu) tej elitarności nie widać. W naszego muda grają osoby nie wczuwające się w rolę, a także oszołomy, co zdążyłaś już zauważyć po tym temacie na tym forum. Zresztą w mudzie nie chodzi o dzielenie się, tylko o łączenie, nie ma więc sensu dążyć do tworzenia elit innych niż bogowie i nieśmiertelni, graczy powinno być jak najwięcej, aby było kogo mordować, w kogo słać pioruny, a czasem z kim wybrać się na wyprawę na smoki. Na tym przecież polega mud.

Wszystkie pomysły, które mają uczynić Laca lepszym, są tu, w naszych głowach. Realizujemy je po kolei, konsekwentnie i skrupulatnie. Uważam, że Laca można już nazwać mudem i można już w niego grać. Ma cechy odróżniające go od innych gier i czyniące go lepszym. A dlaczego gra w niego mniej ludzi niż w inne gry? O to już nie mnie pytajcie. Ja czynię Laca atrakcyjniejszym naprawdę, a nie reklamuję, aby stał się atrakcyjniejszy w czyichś oczach. Ale oczywiście jako bóg, chcę, aby moje i moich przyjaciół dzieło było jak najpopularniejsze - popularność jest jedną z dwóch największych form uznania (większą jest przywiązanie gracza do muda, a mamy tu graczy grających od kilku lat, więc i tak jestem dumny jak nie wiem co!) graczy dla bogów i na pewno bardzo jej pragnę. Jestem gotów - gracze, przybywajcie :)
Emblemat użytkownika
Lam
władca Leanderu
 
Wiadomości: 2886
Dołączył(a): Pn maja 28, 2001 2:00 am
Lokalizacja: 22°17' E - 52°11' N

Wiadomośćprzez Gerino » Pn paź 04, 2004 10:11 pm

Lamie, a czy poradziłbyś sobie z inwazją waranów, ql ziomków, oraz ludzi o poziomie niższym niż Februs (albo wzroście :>)? Nie istotne jest, co ja bym wolał, ale nie wiem, czy Ty chcesz dużo graczy, którzy absolutnie ignorują muda jako takiego, a traktują go jako pogrywajkę.
“Though I walk through the valley of the shadow of death, I will fear no evil,” yeah, because I’m the wickedest sonofabitch you’re gonna find down here.
Emblemat użytkownika
Gerino
 
Wiadomości: 2179
Dołączył(a): Wt wrz 24, 2002 6:23 pm

Wiadomośćprzez Lam » Pn paź 04, 2004 10:34 pm

Podejrzewasz więc, że nie umiem wystarczająco szybko ich wyrzucać, uciszać, mrozić, zarzynać? Że zapomniałem, jak się rozdaje banany? Tym sposobem tylko rzucasz mi wyzwanie, abym Ci udowodnił, że jeszcze potrafię, że mogę, że zrobię to! :) Zresztą, może frekwencja już nie ta, co kiedyś, ale nadal czasem ćwiczymy nasze boskie umiejętności, Ty nie musisz tego widzieć po prostu :)

A z wielu graczy zawsze jakieś rodzynki zostaną, nawet wśród wampirów nie każdy jest Khrellem, sam po sobie możesz poznać :)

No i osobna sprawa, że Lac jest mudem bitewnym, a nie grą przygodową (podpowiedź: gry przygodowe to takie, gdzie przez pół godziny szukasz na ekranie dwóch pikseli, aby podnieść z piasku na plaży kółko pasujące do ucha Murzyna, który w zamian odda klucz do drzwi, które... itd.), więc chodzi w nim o dobrą zabawę, dopóki trzymasz się klimatu lochów i smoków. Nie przeszkadza mi, jeśli ktoś dobrze się bawi wyżywając się na śmieciarzach z Midgaardu, nie przeszkadza mi, jeśli ktoś się dobrze bawi topiąc statek do Tolarii, nie przeszkadza mi, jeśli ktoś się dobrze bawi prowadząc idiotyczne pogawędki z Satharielem, ani, jeśli ktoś się dobrze bawi wykonując po kolei zadania. Jaka to różnica, dopóki nie psuje gry innym? Dopóki nie wyskoczy i nie zacznie bredzić o swoim blokowisku, wszystko jest zabawą, a Lac jest po to, aby zabawę umożliwiać i dawać jak najwięcej radości. A jeśli ktoś umie poczuć klimat średniowiecznego fantastycznego świata pełnego magii, wielkich czynów i małych kroczków do bohaterstwa, znajdzie się dla niego miejsce w Lacu :)
Emblemat użytkownika
Lam
władca Leanderu
 
Wiadomości: 2886
Dołączył(a): Pn maja 28, 2001 2:00 am
Lokalizacja: 22°17' E - 52°11' N

Wiadomośćprzez Gerino » Pn paź 04, 2004 10:53 pm

Wiem i rozumiem. Znam osoby, które naprawdę chciały i wczuwały się w klimat. Niestety, z winy graczy, klimatu na Lacu nie uświadczałem. Rzecz jasna, nie byłem sprawiedliwym wśród narodów świata, ale próby moje, Thaila i innych po kilku minutach bądź godzinach kończyły się kłotnią/bójką/wymordowaniem połowy postaci (niepotrzebne skreślić, dozwolone wybranie więcej niż jednej odpowiedzi, używaj ołówka) jakie gracz posiadał, i powróceniem do bluzgania. W tym momencie aż chce się mieć nad sobą kogoś z piorunem w ręku, kto pilnuje klimatu. Niestety, przekonałem się sam, że cenzura, zmuszanie, błaganie i proszenie, a także kary cielesne i niecielesne mają zerową skuteczność. Co jest tego winą - nie wiem. Ale szczerze: na Lacu klimatu i wczuwania się w postać - nie ma.
“Though I walk through the valley of the shadow of death, I will fear no evil,” yeah, because I’m the wickedest sonofabitch you’re gonna find down here.
Emblemat użytkownika
Gerino
 
Wiadomości: 2179
Dołączył(a): Wt wrz 24, 2002 6:23 pm

Wiadomośćprzez xxŁoś(EOB) » Pn paź 04, 2004 10:58 pm

Wstęp na Laca powinni mieć tylko fascynaci. (Moim zdaniem.)
Wyłaź z babilonu, wyłaź!
xxŁoś(EOB)
 
Wiadomości: 457
Dołączył(a): N sty 19, 2003 8:26 pm
Lokalizacja: 3km od miasta Kingston

Wiadomośćprzez Kalia » Pn paź 04, 2004 11:07 pm

Żeby się zacząć czymś fascynować, trzeba najpierw tego spróbować. Ja jakoś nie fascynowałam się mudami, fantastyką, zanim zaczęłam przebywać na Lacu. Z ręką na sercu mogę powiedzieć, że to Lac mnie zafascynował i skłonił do przeczytania np. "Władcy Pierścieni" czy innych takich "bajek".
"Ani mnie zgnębią zórz krwawe zawiście,
Ni złote groźby słonecznej potęgi!
Grzbiet mój na złość słońcu czerni się plamiście
w przeciwsłoneczne, przeciwzłote pręgi!"
Emblemat użytkownika
Kalia
 
Wiadomości: 181
Dołączył(a): So mar 29, 2003 9:25 pm
Lokalizacja: Toruń

Wiadomośćprzez Gerino » Pn paź 04, 2004 11:14 pm

Cóż, te "bajki" (choć osobiście nie przepadam za Tolkienem) są częstokroć mądrzejsze i poważniejsze niż wiele "mądrych i poważnych" książek

Łosiu - a jak byś to sprawdzał?
“Though I walk through the valley of the shadow of death, I will fear no evil,” yeah, because I’m the wickedest sonofabitch you’re gonna find down here.
Emblemat użytkownika
Gerino
 
Wiadomości: 2179
Dołączył(a): Wt wrz 24, 2002 6:23 pm

Wiadomośćprzez xxŁoś(EOB) » Pn paź 04, 2004 11:26 pm

Organoleptycznie. Nie wiem, ale to nie moje zmartwienie co i kto oraz dlaczego. Róbta co chceta.
Wyłaź z babilonu, wyłaź!
xxŁoś(EOB)
 
Wiadomości: 457
Dołączył(a): N sty 19, 2003 8:26 pm
Lokalizacja: 3km od miasta Kingston

Wiadomośćprzez Novinea » Wt paź 05, 2004 7:33 am

Nie spodziwewałam się aż takiego odzewu, ale cieszę się, że mam komu odpisywać .>
Gerino: 1. Jeżeli innych użytkowników obraża moje pisanie nazwy tego muda z małej litery to przepraszam. Rozbawiło mnie to trochę, ale oczywiście się dostosuję. 2. Nie wiem, czy powinnam się poczuć urażona? 3. Chodzi o to, aby pisać jakie mudy są wspaniałe, cudowne .> Można napisać, czego oczekujecie od graczy. Dobrze by było przeprowadzic jakąś błyskotliwą dyskusje, która zainteresowałaby i wciągnęła inteligentnych ludzi grających w inne gry. Trzeba pokazać reszcie, że mud to rozrywka dla ludzi na pewnym poziomie ale nie koniecznie od razu nudna i trudna. Warto także wspomnieć dlaczego ten mud jest tak wyjątkowy.
Valdrab: Elitarny... Dobre podejście, ale nie uważasz, że to fajna sprawa kiedy zjawia się nowy gracz? Można zrobić wszystko, od wyśmiania i zrównania go z podłogą do wylevelowania i pomocy. Nowi gracze, a nie secondy i thirdy, dodają grze smaczku i zapewniają rozrywkę wysokolevelowcom.
Lam: Oszołomy są wszędzie ( nie patrzcie tak na mnie! ), tak serio to w całości się z Tobą zgadzam.
Pozdrawiam, Novinea
Novinea
 
Wiadomości: 3
Dołączył(a): Cz wrz 30, 2004 7:57 am
Lokalizacja: Włocławek

Wiadomośćprzez Gerino » Wt paź 05, 2004 7:49 am

Bardziej niż pisanie Lac z małej litery irytuje mnie "levelowanie" itp.
“Though I walk through the valley of the shadow of death, I will fear no evil,” yeah, because I’m the wickedest sonofabitch you’re gonna find down here.
Emblemat użytkownika
Gerino
 
Wiadomości: 2179
Dołączył(a): Wt wrz 24, 2002 6:23 pm

Wiadomośćprzez Novinea » Wt paź 05, 2004 7:59 am

Piszesz, że denerwuje Cię 'levelowanie itp'. Samego levelowania innych graczy nie popieram, uważam to spieprzanie zabawy, choć często wynika z dobrych pobudek. Znam takich ludzi, którzy uwielbiają levelowanie innych - nie dziwi mnie to, ale nie popieram tego. Zaintrygowało mnie nieco to 'itp' w Twoim poście. Ja w swoim napisałam bodajże 'wylevelowanie i pomoc' a co u Ciebie znaczy to 'itp'? Z niecierpliwością czekam na odpowiedź, bo chciałabytm jeszcze odpisać zanim będę zajęta. Tak poza tym zdajesz się być dość inteligentną osobą ( przejrzałam forum ) i bardziej niż znaczenie enigmatycznego 'itp' interesują mnie Twoje pomysły na temat sposobu 'rozreklamowania' Laca. Pozdrawiam.
Novinea
 
Wiadomości: 3
Dołączył(a): Cz wrz 30, 2004 7:57 am
Lokalizacja: Włocławek

Wiadomośćprzez Val » Wt paź 05, 2004 12:09 pm

Masz rację, to jest ciekawe, ale nie na aż tak wielką skalę, że powiedzmy kiedy mnie nie ma przez dwa tygodnie, mam jakiś dwudziestu nowych graczy, którzy zaczynają się do mnie ni z tąd, ni z owąd uśmiechać. I dziwi mnie to, że są to postaci właśnie wylevelowane, na jakiś dwudziestych już poziomach.
ulice upadły mi na bablon
Emblemat użytkownika
Val
 
Wiadomości: 2203
Dołączył(a): N lis 10, 2002 3:26 pm
Lokalizacja: Skąd mam wiedzieć?

Wiadomośćprzez muzgus » Wt paź 05, 2004 2:37 pm

Novinea: to jest polski mud, o to chodzi. Nie ma czegoś takiego jak wylevelowywanie i pochodnych tego. Co do rozreklamowania Laca: inteligentne osoby myślę, że same do tego dotrą, a Ladziksów i Februsów Ci u nas dostatek. Poza tym, to chyba powinno działac w inną stronę: to nie wy powinniście zabiegac o to, żebyśmy się u was reklamowali, tylko odwrotnie. Tak mi się przynajmniej wydaje, że taki jest ogólnie przyjety porządek i coś w tym rodzaju, pozdrawiam...
gg: 5224983 | jabber: m [at] jabber.cz| tlen: muzgus [at] tlen.pl | icq: 314995403
(___________(Już pusto...) ___________)
Emblemat użytkownika
muzgus
 
Wiadomości: 827
Dołączył(a): Śr gru 24, 2003 11:30 am
Lokalizacja: Hrabstwo Anin

Wiadomośćprzez Lam » Wt paź 05, 2004 4:09 pm

Chciałem sprostować na tamtym forum nazwę i adres muda, ponieważ oczywiście nie są prawidłowe, zresztą lepiej było wrzucić odnośnik do http://lac.pl/?strona=programy i już poszedłem to robić, ale trzeba się zarejestrować, a ja nie mam zamiaru tam podawać swojego adresu. Jeśli chodzi o samo forum, lepiej było zrobić odnośnik do http://forum.lac.pl/ - w końcu to tu toczą się i toczyły dyskusje o Lacu i z Lacem związane, jeśli ktoś z Twojego forum będzie potrzebował informacji o Lacu, szybciej znajdzie je tu, niż na Twoim forum. Również pozdrawiam.
Emblemat użytkownika
Lam
władca Leanderu
 
Wiadomości: 2886
Dołączył(a): Pn maja 28, 2001 2:00 am
Lokalizacja: 22°17' E - 52°11' N

Wiadomośćprzez Ilidir » Pn lut 21, 2005 12:15 am

Czy to forum które teraz jest jest darmowe bo gra jest darmowa ????????????
Ilidir :))))))) POZDRO
Emblemat użytkownika
Ilidir
 
Wiadomości: 19
Dołączył(a): Pt lut 18, 2005 10:24 pm
Lokalizacja: Poznań

Wiadomośćprzez _Arendil_ » Pn lut 21, 2005 5:58 pm

Trudno żeby forum było płatne...
Kocham deszcz bo tylko on na mnie leci...
Emblemat użytkownika
_Arendil_
 
Wiadomości: 485
Dołączył(a): Cz lut 19, 2004 10:46 am
Lokalizacja: Bytom

Wiadomośćprzez Gerino » Pn lut 21, 2005 6:39 pm

On jest młodszy czy głupszy od Februsa?
W odpowiedzi: Lac jest darmowy. Forum jest darmowe. #lac jest darmowy. Darmowe nie jest piwo.
“Though I walk through the valley of the shadow of death, I will fear no evil,” yeah, because I’m the wickedest sonofabitch you’re gonna find down here.
Emblemat użytkownika
Gerino
 
Wiadomości: 2179
Dołączył(a): Wt wrz 24, 2002 6:23 pm

Wiadomośćprzez _Arendil_ » Pn lut 21, 2005 7:12 pm

Nie no, co go wpuszczacie w maliny :)

1 miesiąc forum i gry jest darmowy potem trzeba płacić.
Wystarczy wysłać sms o treści Lac pod numer 7448 (koszt 3.66 zł z Vat) aby móc grać przez cały tydzień !
Dodatkowo, żeby zrobić poziom, musisz zadzwonić pod numer 0-700 888 923 (koszt 5.22 za min z Vat) I oznajmnić "Chcę zrobić poziom, podać imię, oraz hasło, pesel, ip, który poziom, ile czasu grasz, ile masz pu, many, punktów ruchu, ile masz lat, wykształcienie, i co jadłeś na obiad, następnie w ciągu 20 sekund zrobić poziom, bo inaczej przepadnie.


Nic trudnego...
Kocham deszcz bo tylko on na mnie leci...
Emblemat użytkownika
_Arendil_
 
Wiadomości: 485
Dołączył(a): Cz lut 19, 2004 10:46 am
Lokalizacja: Bytom

Wiadomośćprzez Gerino » Pn lut 21, 2005 8:15 pm

Cały dochód przeznaczony zostanie na chore dzieci.*

*Ze względów prawnych termin "chore dzieci" może oznaczać dziwki z katarem.

(Zgadnie ktoś z czego to cytat? :> )
“Though I walk through the valley of the shadow of death, I will fear no evil,” yeah, because I’m the wickedest sonofabitch you’re gonna find down here.
Emblemat użytkownika
Gerino
 
Wiadomości: 2179
Dołączył(a): Wt wrz 24, 2002 6:23 pm

WAAH!

Wiadomośćprzez Ladzix » Wt lut 22, 2005 7:47 pm

A szkło! Żeby SMS kosztował 3.66 zł, musi mieć numer 7348. Ale go wpuszczasz w maliny :)
SMS pod 7448 kosztuje 4.88 zł!!!!!!!!!!!!!!!!!11oen!OE1oe1oe!Neo1en1oen1OEN1oen1oenne1oneon1eone
"Złość piękności szkodzi. Słowem, widać zmiany."
Emblemat użytkownika
Ladzix
 
Wiadomości: 170
Dołączył(a): Cz paź 28, 2004 4:56 pm
Lokalizacja: z domu :)


Powrót do www.lac.pl



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości

cron