mordowanie graczy

Ogólne forum o Lacu, otwarte dla wszystkich.

Moderator: łowcy trolli

Wiadomośćprzez lipek » N lut 24, 2002 7:21 pm

chciałem poruszyć temat mordowania graczy przez innych graczy jako że zauważyłem to w notkach ;P
teraz kilka zdań do tych co się skarżą:
- mordowanie nie jest zabronione - gdyby tak było nie można by było zaatakowac innego gracza
- są ograniczenia w atakowaniu - 5 poziomów w dół - i bardzo dobrze bo przecież postać 20 poziomów niżej nie ma żadnych szans
- jeśli nie chcesz walczyć nie musisz.. uciekaj.. a z reguły ludzie robią tak że dopiero jak przegrywają próbją uciekać a na to jest za późno :)
tak więc mam do bogów kilka próśb:
1. jeśli nie chcecie aby gracze się zabijali wykasujcie możliwość atakowania innego gracza (flaga lamer to powoduje o ile wiem więc globalnie też można) wtedy życie będzie spokojne, każdy będzie zabijał moby, nie będzie morderców i gracze na wyższych poziomach będą mogli spokojnie walić obszarówkami ;P
2. jeśli jednak checie aby zostało tak jak jest to nie karzcie graczy którzy zabijają innych. czary takie jak przywołanie są ogólnie dostępne - każdy mógł sobie wybrać na początku. tak więc przywoływanie do klanu czy też z klanu jest w zgodzie z zasadami.
3. ew można zrobić sypialnię klanową (w każdym klanie) jako bezpieczne pomieszczenie tak jak ołtarz (tudzież klany jako osobna krainka) wtedy skończy się przywoływanie.
4. zawsze jeszcze można rozdzielić pk i npk. npk się bić z graczami nie mogą, a pk może atakować tylko innego pk.. i wtedy skończy się dzień dziecka :)
to tyle w sumie co mam w tej sprawie do napisania :)
pozdr
lipek
ps. korzystając z okazji że jestem w telewizji chciałbym poprosić o odblokowanie mi mojej postaci.. tyle czasu za głupie robienie gofrów to chyba wystarczająca kara :)
lipek
lipek
 
Wiadomości: 3
Dołączył(a): Cz maja 31, 2001 2:00 am
Lokalizacja: Warszawa

Wiadomośćprzez Corey » Wt lut 26, 2002 10:24 am

dobrze goda. dac mu wincej woodki :razz:
Co Cie nie zabije, uczyni Cie silnym.
A jesli zginiesz ???
No coz... Nikt nie jest doskonaly.
Corey
 
Wiadomości: 29
Dołączył(a): Śr lut 20, 2002 2:00 am

Wiadomośćprzez Lam » Śr mar 13, 2002 1:46 pm

W życiu nie ma "PK" i "NPK", jak ktoś chce, to cię zamorduje, jak ktoś nie chce, to cię nie zamorduje. Nikt nie wsadzi do więzienia dziecka, które pobiło dorosłego, bo się nie bronił, bo powinien. Za to wsadzi dorosłego za pobicie dziecka, bo nie miało szans. Nie wiem, czy to taki wielki problem ustrzec się przed śmiercią od kogoś, kto ma 5 poziomów więcej od nas. Sam napisałeś, że można uciec, ale wszyscy czekają, aż zaczną przymierać. Dla mnie to ich sprawa, czy chcą walczyć, czy nie. To jest brutalny, średniowieczny świat i jeśli ktoś chce kogoś zabić, może. Co najwyżej zostanie potem ukarany, jeśli jego poczynania zostaną uznane za zbrodnię (a nie zawsze zostaną wykryte, a co dopiero uznane). Jeśli ktoś nie chce ginąć z rąk graczy, i uważa to za niemoralne, podczas gdy śmierć z ręki moba jest jak najbardziej normalna (nawet przy różnicy 100 poziomów), to coś tu jest nie tak. Postać jest postacią, obojętnie, czy kieruje nią gracz, czy mud (chociaż mud kieruje postaciami nieco gorzej i schematycznie, więc walki z graczami są zdecydowanie ciekawsze i bardziej emocjonujące, wymagają też więcej przygotowań). Jeśli ktoś nie chce być zabijany przez graczy, proszę zmienić muda, bo ten jest dla twardzieli i nie ma tu miejsca dla ciot ;)
Emblemat użytkownika
Lam
władca Leanderu
 
Wiadomości: 2886
Dołączył(a): Pn maja 28, 2001 2:00 am
Lokalizacja: 22°17' E - 52°11' N

Wiadomośćprzez lipek » Pt mar 15, 2002 9:12 pm

chyba pierwszy rea w życiu muszę to napisać..
<br><br><br>
LAM: zgadzam się z tobą :)))
lipek
 
Wiadomości: 3
Dołączył(a): Cz maja 31, 2001 2:00 am
Lokalizacja: Warszawa

Wiadomośćprzez Ktos » So mar 30, 2002 12:35 am

hmmm ....

to teraz ja !
drogi Lamie poruwnujesz LACa do normalnego swiata. Ok masz racje. Kazdy przechodzien na ulicy moze cie posunac kosa pod 7 zeberko...
ale dlaczego nie kazdy to robi ??
przeciez nie dla tego ze nie kce ( przeciez to by byla latwa kaska tak kolesia pyk i wziasc portfel)
Otoz : KAZDY ktory tego nie robi i sporo tych co robia BOI sie KONSEKWENCJII !!!!!!!!
Skoro porownujesz LACa do RL to moze zadbaj aby i na LACu grozily te konsekwencje.

Ktos

ps.rozumiem pojedynek ale mord to przestepstwo i tak bylo nawet w SREDNIOWIECZU!!!
- AAARRGH! Zawył Viader ...Ju dont noł de pała...of de dark sajd of moc...
Ktos
 
Wiadomości: 73
Dołączył(a): Cz mar 28, 2002 2:00 am
Lokalizacja: Warszawa

Wiadomośćprzez Kerro » So mar 30, 2002 5:15 pm

Fajnie, tylko dlaczego bogowie mieliby pilnować porządku? Oni zajęci są juz trzymaniem rzeczywistości w ryzach, grą w karty albo wyśmiewaniem nas, nieważne czym.
Jak chcesz sam wyciągaj konsekwencje wobec zabójców. W 'prawdziwym' życiu jakoś nigdy się nie słyszy żeby siły nadprzyrodzone egzekwowały kodeks karny...
Kerro
 
Wiadomości: 63
Dołączył(a): Pn maja 28, 2001 2:00 am
Lokalizacja: Łódź

Wiadomośćprzez Morfoth » So mar 30, 2002 6:04 pm

Racja kerro,
jest jeden klan New World Order
jak się trochi bardziej rozrośniemy w pożądnych graczy to będziemy ścigać taki "element" społeczeństwa mudowego.
Jak narazie najbardziej napiętnowałem ZiM.
Emblemat użytkownika
Morfoth
 
Wiadomości: 239
Dołączył(a): Cz mar 28, 2002 2:00 am
Lokalizacja: Trzeci karton na lewo.

Wiadomośćprzez Kerro » So mar 30, 2002 6:29 pm

Niestety, wydaje mi się, że również NWO zaczął przyjmować graczy jak popadnie... :-(
Kerro
 
Wiadomości: 63
Dołączył(a): Pn maja 28, 2001 2:00 am
Lokalizacja: Łódź

Wiadomośćprzez Ktos » So mar 30, 2002 6:44 pm

masz racje kerro wydaje ci sie...
a co do twojej poprzedniej wypowiedzi :
ja nigdzie nie mowilem ze to sily nadprzyrodzone maja ten porzadek egzekwowac w RL sa od tego odpowiedni ludzie i instytucje...
nie mowie zeby bogowie osobiscie interweniowali ( przeciez z mandatem nie idzie sie do ministerstwa)
to tyle
- AAARRGH! Zawył Viader ...Ju dont noł de pała...of de dark sajd of moc...
Ktos
 
Wiadomości: 73
Dołączył(a): Cz mar 28, 2002 2:00 am
Lokalizacja: Warszawa

Wiadomośćprzez Morfoth » So mar 30, 2002 7:14 pm

Co do klanu ZiM.
Według mnie ten klan jest takim zbiorowiskiem wszystkich śmieci ludzkich z tego muda (nie mówie że są tam wszyscy tacy ale większość). Taki klan równierz jest potrzebny, bo Mud nie byłby zabawny gdyby nie było na nim paru killerów coto ich nic nie obchodzi.
Emblemat użytkownika
Morfoth
 
Wiadomości: 239
Dołączył(a): Cz mar 28, 2002 2:00 am
Lokalizacja: Trzeci karton na lewo.

Wiadomośćprzez mandos » N mar 31, 2002 8:11 am

mylisz sie.
zim to nie sa "kilery co ich nic nie obchodzi".

to popierdulki, nie kilery.
"Przy takiej ilosci zalet nie trzeba byc skromnym"
mandos
 
Wiadomości: 231
Dołączył(a): Pn cze 25, 2001 2:00 am
Lokalizacja: a kogo to obchodzi.

Wiadomośćprzez Morfoth » N mar 31, 2002 10:13 am

Mówiąc "killerzy" miałem na myśli "pakerów", lub "totalnych debili", którzy nie myślą za bardzo. Takich jak w Niebezpiecznej Okolicy :smile:
Emblemat użytkownika
Morfoth
 
Wiadomości: 239
Dołączył(a): Cz mar 28, 2002 2:00 am
Lokalizacja: Trzeci karton na lewo.

Wiadomośćprzez mandos » N mar 31, 2002 5:23 pm

czyli mowiac krotko nacpanych/pijanych dresiarzy na sterydach? :P myslacych ze sa 5*szybsi, 10*silniejsi i 3* inteligentniejsi niz pokazuje rzeczywistosc.
"Przy takiej ilosci zalet nie trzeba byc skromnym"
mandos
 
Wiadomości: 231
Dołączył(a): Pn cze 25, 2001 2:00 am
Lokalizacja: a kogo to obchodzi.

Wiadomośćprzez Xedrab » Cz kwi 11, 2002 12:45 pm

A co wy tam wiecie o zabijaniu
Xedrab
 
Wiadomości: 1
Dołączył(a): Cz kwi 11, 2002 2:00 am

Wiadomośćprzez Muireann » Cz kwi 11, 2002 1:21 pm

Uwazam, ze kompetencje bogow to ich wlasna sprawa. Na przyklad niedawno bylo glosno o tym, ze komus obcielo kase. Kat ostrzegal.

A dlaczego?

Bo mial takiego mobproga wzglednie spec_executioner tak ustawili.

Bogowie maja wplyw na wszystko.

Moga zalozyc komus Rozowa Aure na stale i dac flage PEDAL.

Wszystko.<FONT COLOR=red> Wszystko.</FONT>

<HL>

Prosba do bogow: okazcie LUDZKA twarz :)))
Muireann <FONT COLOR=red> Siubhail </FONT> Tully
"Should we blame the <FONT COLOR=red>M</FONT><FONT COLOR=yellow>A</FONT><FONT COLOR=red>T</FONT><FONT COLOR=yellow>C</FONT><FONT COLOR=red>H</FONT><FONT COLOR=yellow>E</FONT><FONT COLOR=red>S</FONT>?"
Muireann
 
Wiadomości: 44
Dołączył(a): Wt mar 26, 2002 2:00 am
Lokalizacja: Torun

Wiadomośćprzez Lam » Pt kwi 12, 2002 5:59 pm

Właśnie o tym mówiłem nie chcąc dawać dokumentacji. Spec_executioner, dobre! Widać, że wiesz, jak działają specjalności ;) A o ogóle tematu nie będę się wypowiadał, bo wszyscy wiemy kogo palono na stosach w średniowieczu, i jaka była wykrywalność morderstw (czy też, że jej nie było).
Emblemat użytkownika
Lam
władca Leanderu
 
Wiadomości: 2886
Dołączył(a): Pn maja 28, 2001 2:00 am
Lokalizacja: 22°17' E - 52°11' N

Wiadomośćprzez Takuma » Pt maja 10, 2002 6:07 pm

Ja apropo NWO.Mylisz sie czlowieku (nie wiem kto, ale ktos napisal, ze NWO przyjmuje jak popadnie, nie chce mi sie wnikac kto).Zasady przyjmowania do NWO sa twarde, ciezko jest sie dostac i wcale nie przyjmujemy typow i ciot.NWO to wlasciwi ludzie na wlasciwym miejscu.Nie zaluje nawet jednego czlonka, ktorego przyjalem do tego klanu.Pozdrawiam
Mutate and Survive; Irradiate, or die!

Takuma ap Cromm Cruach
Emblemat użytkownika
Takuma
 
Wiadomości: 72
Dołączył(a): Pn cze 25, 2001 2:00 am
Lokalizacja: Warszawa, niedaleko Centrum


Powrót do Lac



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 19 gości

cron